PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات پای بزرگ!!!

nelly joon
25-07-2012, 23:41
من دخترم و سایز پام 41 هست یعنی 26.5 سانته پام ...
همیشه تو کفش خریدن مشکل دارم ...
انقدر کفش تنگ پوشیدم پام میخچه در آورده ...
به هیچ عنوان کفش های پاشنه دار یا مجلسی سایز پام پیدا نمیشه ...
همیشه مجبورم کفش کتونی بپوشم ...
حالا الان که جوونم ولی چند سال دیگه که شد مثلا 60 سالم که دیگه نمیتونم فقط کتونی بپوشم ...
بعضی وقتها واقعا اشکم در میاد بخاطر اینکه نمیتونم کفش مورد علاقه ام رو بخرم چون سایز پام نیست ...
میخواستم ببینم راهی وجود داره که پام کوچیک بشه ؟ عمل جراحی یا چیزی هست ؟
کف پامم صافه ...
اصلا پام خیلی بده ... از پاهام اصلا خوشم نمیاد ... :9:

anti-military
26-07-2012, 00:18
من تا حالا نشنیدم کسی با جراحی پاشو کوچیک کرده باشه

فکر نکنم همچین چیزی بشه و اگه هم بشه عمل خیلی سنگینی میشه و هزینه خیلی زیاد برمیداره و پاتم مشکل پیدا میکنه

41 هم همچین پای بزرگی نیست و خوبه. قدت بالای 1 متر و 70 سانته ؟ اگه قدت بلند باشه که عادیه اما اگه کوتاه هستی بازم 41 خیلی سایز بزرگی نیست

برو خدارو شکر کن که فقط از پات راضی نیستی اگه مثل من از هیچیت راضی نبودی چیکار میکردی ؟ :31:

nelly joon
26-07-2012, 00:48
قدم 167 هست ...

برو خدارو شکر کن که فقط از پات راضی نیستی اگه مثل من از هیچیت راضی نبودی چیکار میکردی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
من اینجا فقط واسه پا سوال پرسیدم چون فکر میکردم شاید راهی باشه... نگفتم از بقیه راضیم ... :31:

farhadd
26-07-2012, 01:03
اندازه ی پا چه مشکلیه دوست عزیز؟!! هیچوقت کفش تنگ یا پاشنه بلند یا نوک تیز که متأسفانه بین بعضی خانمها علاقمند داره نپوشید بسیار برای پا و ساختار اسکلتی و در مجموع سلامتی مضره.
کفش باید اندازه ی پا و بلکه چند میلیمتر بزرگتر و دارای نوک پهن باشه تا در دراز مدت باعث آسیب های متعدد نشه.
این حساسیت به اندازه ی پا مربوط به قدیمیهای عوام بوده و نباید شما هم پیگیر چنین موضوعات بی اهمیت و فاقد ارزشی باشید.هیچوقت سلامتی خودتون رو به نگاهها و امیال عوامانه نفروشید.

nelly joon
26-07-2012, 01:39
من تو هر مغازه ای که میرم کفش بخرم، وقتی میگم شماره پام 41 هست یه جوری نگام میکنن که احساس میکنم پای هیچ دختری از 40 بیشتر نیست !!!

SaMsUnG
26-07-2012, 10:52
پیدا کردن کفش این سایز برای دخترها کمی مشکله
ولی خب میتونید سفارش بدید که براتون کفش بسازند ولی به نظر من همچین مساله ای اونقدر حاد نیست که بخواهید به خاطرش عمل جراحی بکنید

khafan8288
26-07-2012, 10:55
من تو هر مغازه ای که میرم کفش بخرم، وقتی میگم شماره پام 41 هست یه جوری نگام میکنن که احساس میکنم پای هیچ دختری از 40 بیشتر نیست !!!بهت حق میدممنم 17 سالمهشماره پام 44 هستشهرجا که نمیرم کفش بخرم هر مدلی که دوس دارم برای سایز پام نیستشمجبورم به یارو بگم کفش برای پای تراکتور داری؟:31:

farhadd
26-07-2012, 10:57
این نگاه از فرهنگ پایینشونه. همونطور که گفتم قدیمها، عوام در کشورهای توسعه نیافته خیلی دوست میداشتن که پای مرد یا زن کوچیک باشه!
برای رسیدن به این مقصود یا از همون اول کفشهای کوچک پای بچه میکردن و یا
بزور شماره به شماره کفشهای تنگتر پاشون میکردن تا به این نتیجه برسن.
غافل از اینکه بعد از مدتی تمام مفاصل و عضلات پا دفرمه میشد و آسیبهای بعدی رو در پی داشت.
اینم عوارضش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امروزه پیش افراد عاقل و تحصیلکرده،داشتن پای کوچک نشانه ی امتداد همون فرهنگ عصر قجر هست و نشانه ی بی توجهی فرد به سلامتش.

morsadr
29-07-2012, 11:19
دوست عزیز این مساله ژنتیکی بوده و کاریش نمیشه کرد متاسفانه . کمتر به آن فکر کنید و سعی کنید به نکات مثبت خود بیشتر تمرکز داشته باشید

ALt3rnA
29-07-2012, 11:47
شما باید خوشحال باشی که نمیتونی کفش مجلسی بپوشی !
داغون میکنن پاتو
در ضمن کتونی تو 60 سالگی هیچ اشکالی نداره ! خیلیام هستن ! صبحای زود یه سر بزن به پارکا اگه نرفتی تا حالا
تازه مجبور میشی کلی سرزنده و اینا باشی که به کتونی بیاد ! :دی

farhad1122
30-07-2012, 19:35
انقدر کفش تنگ پوشیدم پام میخچه در آورده ...
چرا کفش تنگ میپوشید این خیلی بده!:41: کفشهای اسپرت هست که دخترونه و پسرونه نداره! و قشنگ هم هستن سایزهای بزرگ هم هست. یادتون باشه مهم ترین چیز سلامتی هست. سلامتی رو فدای چیزهای دیگه نکنید!:13:

عمل جراحی یا چیزی هست ؟

یادتون باشه بدن انسان همین طوریش هم از ابتدای وجود انسان تا حالا چندان خوب تکامل پیدا نکرده در واقع بدن انسان مشکلات زیادی داره به صورت خود به خود و باید مدام بهش رسید و اونو قوی کرد! مثلا با ورزش و ...
عمل جراحی مگه الکیه؟ هر بار بیهوشی و تغییر در ساختمان عادی بدن ضررهای زیادی داره! مثلا میگید پای شما رو کوچیک کنن این قدر کار مسخره ای هست که اصلا انجام نمیشه! ولی مثلا عمل جراحی هست برای افزایش قد که تا چند سانت قد رو بلند میکنه ولی کوچکترین اشتباهی باعث میشه شخص اندازه پاهاش متفاوت باشه و بقیه عمرش رو نتونه خوب راه بره! دیگه هیچ وقت نمیتونه عادی بدوئه و ...! یعنی چند سانت قد میرزه؟!؟! که آدم سلامتیشو بده؟!؟!حتی بعد از این عمل شخص تا حدود 6 ماه نمیتونه راه بره و باید تو تخت باشه! دیگه هیچ وقت نمیتونه با سرعت و مثل قبل بدوئه و ...! ولی این عمل هنوز هم انجام میشه! این رو میگن حماقت آدمها!
اگه هم عمل جراحی انجام میدادن بقیه عمرتون نمیشد خوب راه برید و هزار تا مشکل دیگه! عملهای جراحی فقط برای مواقع ضروری هست! هر گونه تغییر در ساختمان عادی بدن مطمئن باشید که ضررهای جبران ناپذیر داره! بدن انسان به صورت عادی هم خیلی عالی نیست دیگه بدترش نکنید!! قدر سلامتی رو بدونید! ما آدما فقط وقتی اونو از دست میدیم قدرشو میدونیم! و بدتر از اون وقتی با رفتار خودمون، اون رو از خودمون بگیریم که دیگه بدتر!!:13:

کف پامم صافه ...
برای اینکه دچار کمردرد نشید بهتره ورزش کنید. ماهیچه های شکم خودتون رو قوی کنید و همچنین ماهیچه های کمر. تا فشار کمتری به ستون فقرات بیاد و همچنین حالت مناسب خودش رو حفظ کنه. همین طور کفشهای مناسب بپوشید که پاشنه مناسب داشته باشن نه خیلی کم و نه خیلی بلند باشه پاشنه هاشون. و کفش با سایز مناسب پاهاتون بپوشید. موقع نشستن روی صندلی و ... حالت مناسب بدنتون رو حفظ کنید. موقع راه رفتن، حالت مناسب به بدنتون بدین. و کفش های پاشنه بلند که باعث کمر درد و آسیب به حالت طبیعی پا میشه رو استفاده نکنید...!:13:

اصلا پام خیلی بده ... از پاهام اصلا خوشم نمیاد ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](15).gif
قدر چیزهایی که دارید رو نمیدونید! وقتی کسی رو میبینید روی صندلی چرخ دار نشسته و نمیتونه راه بره باز هم همین حرف رو میزنید؟!؟! یا کسی رو ببینید که به خاطر بیماری مجبور شده پاهاشو قطع کنن..؟؟!یا جانبازی که به خاطر من و شما توی جنگ از کشورمون دفاع کردن و پاهاشونو دادن تا ما الان راحت باشیم و با خیال راحت فکرها الکی بکنیم؟! اونا قدر پاها رو میدونن! ولی شما نمیدونید! قدر داشته ها رو الان که دارید بدونید!! نه وقتی که از دستشون دادید! اون موقع دیره...! میتونید زندگی بدون پاهاتون رو تصور کنید؟ اگه از دستشون بدین باز هم میگید پاهاتون خیلی بده و ازشون خوشتون نمیاد؟!؟!؟!؟!:9:به چیزهایی که دارید فکر کنید...!

برو خدارو شکر کن که فقط از پات راضی نیستی اگه مثل من از هیچیت راضی نبودی چیکار میکردی ؟ :دی

نگفتم از بقیه راضیم ... :دی
:blink: :jealous::whistle:
.........................
به هر حال! چیزهای مهم تر و جالب تری هم در دنیا هست برای فکر کردن بهشون...!!:13::blink::jealous:
ببخشید که سرتون رو درد اوردم. موفق باشید/:12: