PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چجوری راحت و سریع میشه گوشی بفروشم ؟

banii
31-08-2015, 23:38
درود به دوستان .
یکی از بستگان به دبی رفت و آمد داره قصد دارم بهش هر از گاهی پول بدم که گوشی بیاره اینجا بفروشم بلکه دو قرون سود کنم.
اما چجوری راحت و سریع گوشی رو به پول تبدیل کنم ؟
تجربه ای در مورد فروش گوشی دارید ؟ سایتی یا اپلیکیشنی مثل دیوار میشناسید که سریع (مثلا نهایت 3 روز ) بشه فروخت ؟
آیا به جز اینترنت میشه توی دنیای واقعی هم گوشی فروخت ؟ چه جوری؟ :n13:

HOJ-JAT
01-09-2015, 11:22
درود به دوستان .
یکی از بستگان به دبی رفت و آمد داره قصد دارم بهش هر از گاهی پول بدم که گوشی بیاره اینجا بفروشم بلکه دو قرون سود کنم.
اما چجوری راحت و سریع گوشی رو به پول تبدیل کنم ؟
تجربه ای در مورد فروش گوشی دارید ؟ سایتی یا اپلیکیشنی مثل دیوار میشناسید که سریع (مثلا نهایت 3 روز ) بشه فروخت ؟
آیا به جز اینترنت میشه توی دنیای واقعی هم گوشی فروخت ؟ چه جوری؟ :n13:
میتونی برید دم مغازه ها و بگی من اینقدر گوشی دارم معمولا ازتون میخرن البته اگر ارزون تر از خودشون بدین
معمولا شهرستان ها روش بالا جواب میده چون مغازه کم هست

banii
01-09-2015, 23:24
میتونی برید دم مغازه ها و بگی من اینقدر گوشی دارم معمولا ازتون میخرن البته اگر ارزون تر از خودشون بدین
معمولا شهرستان ها روش بالا جواب میده چون مغازه کم هست

فکر نمیکنم مغازه ها به قیمت مصرف کننده بخرند ... من میخوام مصرف کننده مستقیما از من بخره که اقلا یه چیزی هم این وسط نصیبم شه...

V i r u s e r
02-09-2015, 06:44
توی بازارچه های سایتای مختلف باید بزاری
ولی سریع فروش نمیره معمولا

MOHAMMAD_ASEMOONI
02-09-2015, 22:08
درود به دوستان .
یکی از بستگان به دبی رفت و آمد داره قصد دارم بهش هر از گاهی پول بدم که گوشی بیاره اینجا بفروشم بلکه دو قرون سود کنم.اما چجوری راحت و سریع گوشی رو به پول تبدیل کنم ؟ تجربه ای در مورد فروش گوشی دارید ؟
سایتی یا اپلیکیشنی مثل دیوار میشناسید که سریع (مثلا نهایت 3 روز ) بشه فروخت ؟آیا به جز اینترنت میشه توی دنیای واقعی هم گوشی فروخت ؟ چه جوری؟ :n13:سلام
70% گوشیهای ایران قاچاقه یعنی بدون گمرکی وارد میشه
شما اگر بخواین باهاشون رقابت کنین باید مثل خودشون قاچاق بیارین یا تعداد نیارین تا گمرگی نگیرند ازتون
این جور کارها دست یه عده ی خاص هست که برای خودشون امپراطوری درست کردند و اجازه نمیدند کسی رو دستشون بلند شه
کسانی که گیر میافتند همشون کسانی هستند که سعی کردند خارج از این یاندهای سازماندهی شده برای خودشون کار کنند و شیرینی خوب هم ندادند به بعضیها یا اینکه خواستند زیرآبی برند اما شانس باهاشون یار نبود و گیر افتادند
به نظر بنده اگر چیزی بیارین که بین ثروتمندان طرفدار داره سودش بهتره مثلاً یک لپ تاپ خاص از انواع سوپر مدرن و کمیاب و گرانقیمت
البته برای فروشش میتونین توی نت و سایتهای اجتماعی بگردین
یا به مغازه های بالا شهر مراجعه کنین البته اونها هم میخوان حسابی نفع ببرند پس فروش مستقیم به مشتری هم به نفع شماست هم مشتری
خیلیها تو خطِ کالاهای خاصِ ثروتمند پسند هستند و سود خوبی هم دارند چون ثروتمند پول براش مهم نیست فقط کالای درجه یک و باب طبعش میخواد که کسی نداشته باشه یا جزء بهترینها باشه.
یک روش دیگه هم هست که اگر راهش رو یاد بگیرین خیلی خوبه:
اول مشتری رو پیدا کنین و بیعانه بگیرین ازش بعد وارد کنین براش
بنده خیلی وقتها دنبال یک لپ تاب نوبر یا گوشی نوبر بودم که هنوز حتی به بازار ایران یا کویت هم نرسیده اما در دبی بود. میگفتند داریم اما باید بیعانه بدین و 4 روز بعد تحویل میگیرین
البته یه آشنا اینجوری خرید کرد اما 15 روز طول کشید تا تحویل گرفت .

banii
03-09-2015, 14:42
توی بازارچه های سایتای مختلف باید بزاری
ولی سریع فروش نمیره معمولا

بازارچه کدام سایت رو پیشنهاد میکنید ؟
pt فکر میکنم توی این زمینه خوب باشه ... اما چیزیکه من دیدم اینه که کارابرای اونجا از فروشنده های آشناشون (که قبلا باهاشون کار کردند) خیلی راحت میخرند و به بقیه معمولا اعتماد نمیکنند !

سلام
70% گوشیهای ایران قاچاقه یعنی بدون گمرکی وارد میشه
شما اگر بخواین باهاشون رقابت کنین باید مثل خودشون قاچاق بیارین یا تعداد نیارین تا گمرگی نگیرند ازتون
این جور کارها دست یه عده ی خاص هست که برای خودشون امپراطوری درست کردند و اجازه نمیدند کسی رو دستشون بلند شه
کسانی که گیر میافتند همشون کسانی هستند که سعی کردند خارج از این یاندهای سازماندهی شده برای خودشون کار کنند و شیرینی خوب هم ندادند به بعضیها یا اینکه خواستند زیرآبی برند اما شانس باهاشون یار نبود و گیر افتادند
به نظر بنده اگر چیزی بیارین که بین ثروتمندان طرفدار داره سودش بهتره مثلاً یک لپ تاپ خاص از انواع سوپر مدرن و کمیاب و گرانقیمت
البته برای فروشش میتونین توی نت و سایتهای اجتماعی بگردین
یا به مغازه های بالا شهر مراجعه کنین البته اونها هم میخوان حسابی نفع ببرند پس فروش مستقیم به مشتری هم به نفع شماست هم مشتری
خیلیها تو خطِ کالاهای خاصِ ثروتمند پسند هستند و سود خوبی هم دارند چون ثروتمند پول براش مهم نیست فقط کالای درجه یک و باب طبعش میخواد که کسی نداشته باشه یا جزء بهترینها باشه.
یک روش دیگه هم هست که اگر راهش رو یاد بگیرین خیلی خوبه:
اول مشتری رو پیدا کنین و بیعانه بگیرین ازش بعد وارد کنین براش
بنده خیلی وقتها دنبال یک لپ تاب نوبر یا گوشی نوبر بودم که هنوز حتی به بازار ایران یا کویت هم نرسیده اما در دبی بود. میگفتند داریم اما باید بیعانه بدین و 4 روز بعد تحویل میگیرین
البته یه آشنا اینجوری خرید کرد اما 15 روز طول کشید تا تحویل گرفت .

من قصد اینکه کلی بیارم که ندارم ... فکر میکنم بیشتر از یکی هم شامل گمرک میشه ... منم که پول زیادی ندارم که تعداد بیارم ... یکی میارم میفروشم باز اگه شد بعدی ...

A/|\IR
03-09-2015, 23:46
بازارچه کدام سایت رو پیشنهاد میکنید ؟
pt فکر میکنم توی این زمینه خوب باشه ... اما چیزیکه من دیدم اینه که کارابرای اونجا از فروشنده های آشناشون (که قبلا باهاشون کار کردند) خیلی راحت میخرند و به بقیه معمولا اعتماد نمیکنند !

سلام
یهترین جا بازارچه های مختلف هستن
هم اون سایت هست هم سایت های تخصصی خودش که فروشگاه دارن
باید کمی امتیاز کسب کنید یا با پرداخت یوزرتون رو ارتقا بدین که بهتر بخرن
ولی در حالت کلی اگه قیمت گوشی خوب و رقابتی باشه و حضوری بفروشین مشکلی از نظر فروش ندارین
مغازه ها هم اصلا همچین جنسایی از غریبه نمیخرن روش حساب نکنید.

howhow
10-09-2015, 16:28
تو بازار و شیپور واقعا مسخرس فروش من تجربشو داشتم
شما تو دیوار و شیپور هرچی بذاری مردم فک میکنن مال دزدیه...یه گوشی که بقیه همونو 70 یا 80 میذاشتن برای فروش من 50 گذاشتم به خیال اینکه زود فروش بره شروع شد تماسای مزخرف مردم آقا 10 تومن بدش آقا ...چندتا وسیله دیگه مثلا کاپشن نو(واقعا نو. و استفاده نشده رو برای اینکه اصلا بدردم نمیخورد گذاشتم 15 تومن برای فروش(شاید باور نکنید)اما بازم تخفیف میخواستن تازه جالبیش اینه تو همه این وسایلا وقتی بهشون تخفیف میدادم بازم میکشیدن عقب!!!!!
شایدم فرهنگ مردم سمت ما پایین باشه نمیدونم والا
شاید حرفام ربط مستقیم نداشته باشه به سوالت اما گفتم بگم شاید بدردت بخوره
و یه چیز دیگه هم قدیما چندتا دوست موبایل فروش داشتم که میگفتن از عمده فروشای تهران بخریم گوشی ارزونتر از دبی در میاد برامون...البته قدیم بود الان نمیدونم

پروین زرگران
11-09-2015, 15:37
به نظرم این کار فایده ایی نداره

Captain_America
11-09-2015, 17:36
به این سادگی که شما فکر میکنید نیست که با یه آشنا که به دبی رفت و آمد داره بتونید کاسبی راه بندازید ضررش دست آخر از سودش بیشتره .
قیمت خرید تک تو امارات و هر جای دیگه از قیمت خرید عمده تو ایران گرونتره این اشتباهی هست که خیلی ها مرتکب میشوند.
من خودم واسه کارم به امارات زیاد رفت و آمد دارم و راحت بهتون میگم با این شرایطی که شما توضیح دادید از دست دادن سرمایه تون حتمی خواهد بود.