تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: چگونگی ارسال طرح برای شرکتهای خارجی

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض چگونگی ارسال طرح برای شرکتهای خارجی

سلام خدمت اساتید
    مثلا" من یه طرحی واسه ساخت دسته پلس استیشنهای بعدی داشتم (که کلا" کنار بقیه سنسورها حس متفاوتی الغا و اضافه میکنه) هرچی گشتم یه ایمیل از سونی پیدا نکردم ! در نهایت توی فیسبوک صفحه پلی استیشنو پیدا کردمو طرحمو فرستادم که حتی مشاهده هم نشد نه جوابی نه چیزی به ماکروسافت ایکس باکس فرستادم تو همون فیسبوک بازم همینطور .
    کلا" چجوری ارتباط بگیرم ؟ اینجور تلاشا زیاد کردم ولی دریغ از یک جواب که حتی اوکی ما خوندیم پیامتو !
    من میرم تو قسمت در باره سازندگان و مثلا ادرس فیس بوکشونو پیدا میکنم ولی تا حالا چندین مرتبه اینجور تلاشا کردم جوابی نگرفتم ! فکر نکنم اینجور شرکتا اینقدر ساده از کنار پیامها رد بشن احتمالا خطایی هست ؟!

کل سوال در یک کلام : چرا شرکتهای بزرگ یاکوچیک جواب ایمیلها رو هر چند کمی مهم را نمیبنند ؟! حتی نامه بنابر تایید خانده شدن هم ارسال نمیشود !
    Last edited by Reza Azimy_RW; 22-05-2024 at 12:35.

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

اثن شرکتای داخلی هم آدم حساب نمیکنن
    نمونه آخه هرچی پیام میدم به پارت الکترونیک که عاغا دستگاهی که دارید مونتاژ میکنید مشکل فنی داره و من غیر از نقشه کشی تعمیراتی هم هستم مشکلتون رو هم دلیلشو به هزار بدبختی پیدا کردم از سه سال پیش تا الان حدود 3 تا پیام دادم که با اضافه هزینه کمتر از 80 تومن(تک تومنی) برای هر دستگاه میتونید دستگاه رو به یه دستگاه عمری تبدیل کنید تغیرات بزرگی هم لازم نیست ولی یه جواب نمیدن ! حالا نمیدونم اصلا خونده هم میشه یا همونم نه ! الان به افتخار شما دوباره پیام دادم تا قاصدک ببینیم چی میاره ولی الان دیگه گذشت دو سه سال پیش که اول تولیدشون بود میتونستن از این گندی که زدن و تعداد برگشتی فوق بالا جلوگیری کنن که نکردن Yes is right
    Last edited by Reza Azimy_RW; 22-05-2024 at 13:07.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •