تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 19 از 19

نام تاپيک: نفوذ به کامپیوتر ؟!!!

داره خودمونی میشه toose2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

به نظرم این مواردی که شما ذکر کردین دلایلی نبود بر کنترل سیستم یکم سوئ تفاهم شده

2. این کاربر از toose2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

به نظرم این مواردی که شما ذکر کردین دلایلی نبود بر کنترل سیستم یکم سوئ تفاهم شده
    شاید حق با شما باشه
    ولی به جزء دلایلی که در پست قبل به آنها اشاره کردم مواردی رو دیده و شنیده ام که مطمئن هستم کامپیوتر بنده تحت کنترل است . مهم ترین آن اقرار شخص دولتی در دادگستری که نمی دونم با چه ترفندی متوجه شده که بنده از یک فروشگاه اینترنتی محصولاتی رو خرید کردم !! خود همین مطلب دلیل بر واقعیت دارد ...

4. این کاربر از msf32 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Morteza561's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    پایتخت خوشنویسی ایران = قزوین

پيش فرض

شما می تونید چند تا کار انجام بدین:
    1- اگر سیستم متعلق به خودتون هست سعی کنید در اسرع وقت در صورت امکان ویندوزتون رو عوض کنید.
    2- دو احتمال برای مواردی که فرمودید وجود داره: 1- داشتن حکم شخص مذکور از طرف وزارت اطلاعات 2- قرار داشتن یک تروجان آپلودر در رایانه شما.
    3- اگر میتونید از برنامه های محدود کردن اینترنت که فقط اجازه دسترسی برنامه های خاصی رو به اینترنت میده استفاده کنید.
    4- در مورد انتقال داده: (فوق مبتدیانه: بعد از اتصال به اینترنت روی شکل دو کامپیوتر که در گوشه سمت راست پایین صفحه مانیتورتان قرار دارد دو بار کلیک کنید تا پنجره ای باز شود. حالا در این صفحه می توانید میزان رد و بدل شدن اطلاعات را ببینید.
    5- در مورد تغییر آی پی : این امری کاملا عادی برای اتصال DialUp است و هیچ ربطی به -- شدن شما ندارد. شما با هر بار قطع کردن ارتباط و اتصال آن به یک آی پی جدید وصل می شوید. اما در مورد کویت: شما از کجا به این نتیجه رسیدید؟

باز هم اگر مشکلی بود در خدمتم...

6. 2 کاربر از Morteza561 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه toose2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

شاید حق با شما باشه
    ولی به جزء دلایلی که در پست قبل به آنها اشاره کردم مواردی رو دیده و شنیده ام که مطمئن هستم کامپیوتر بنده تحت کنترل است . مهم ترین آن اقرار شخص دولتی در دادگستری که نمی دونم با چه ترفندی متوجه شده که بنده از یک فروشگاه اینترنتی محصولاتی رو خرید کردم !! خود همین مطلب دلیل بر واقعیت دارد ...
    ما یک سری فروشگاهای مجازی قانونی تحت وب داریم مربوط به لوازم و محل خرید اجناسی هست که در بازار نمیشه خرید و جنبه خصوصی داره بخصوص فروشگاهای های لوازم زناشویی و جن -سی این فروشگاها به دلیل حجب و حیای جامعه و یا سهولت در خرید و در دست رس بودن در وب ساخته میشه تا افرادی که خجالتی هستند و یا شرائط خرید براشون دشواره و یا وقت خرید و.... ندارند بتوانند خرید مجازی داشته باشند و اگه شخصی که میگید شما رو تحت کنترل داره و بیان کرده ! به حریم خصوصی شما غیر قانوی وارد شده و در دادگاه جرائم رایانه ای به اشد مجازات محکومه هیچ دلیلی نداره اگه جنس خریداری شما یک جنس روتین بازار باشه مورد بازپرسی قرار بگیرید بجز اینکه عامل قاچاغ انواع محصولات چه مجاز غیر عنف جامعه و چه مخدر و... که باز باید فروشنده مورد پیگیری قرار بگیره نه خریدار یا اینکه خریدار یعنی شما عامل توضیع داخلی باشید و کالای شما غیر قانونی و خلاف باشه در هر صورت اگه تو کارتون دچار لغزش نیستید میتونید به راحتی نصبت به این امر غیر انسانی شکایت کنید

8. 2 کاربر از toose2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

در مورد تغییر آی پی : این امری کاملا عادی برای اتصال DialUp است و هیچ ربطی به -- شدن شما ندارد. شما با هر بار قطع کردن ارتباط و اتصال آن به یک آی پی جدید وصل می شوید. اما در مورد کویت: شما از کجا به این نتیجه رسیدید؟
    با استفاده از سیستم آمارگیر webgozar که موقعیت جغرافیایی بازدید کننده از یک سایت یا وبلاگ را نشان می دهد و همچنین سایت های خارجی دیگر که آی پی ، نام کشور و ... بازدید کننده (که خودم هستم) را مشخص می کنند توانستم آی پی خود را که به کشور کویت اختصاص داشت مشاهده نمایم که روزانه چند بار آی پی بنده از کویت به ایران و بالعکس تغییر می کند! ...

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت

پيش فرض

مطمئنید از یرنامه های پ؟ر|و"ک}س*ی استفاده نمی کنید؟ یا ف:ی!ل%ت_ر+ش^ک$ن ؟

11. این کاربر از Morteza561 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

مطمئنید از یرنامه های پ؟ر|و"ک}س*ی استفاده نمی کنید؟ یا ف:ی!ل%ت_ر+ش^ک$ن ؟
    از نرم افزار U9.92 استفاده می کردم که چند روزه ارور میده ...

13. این کاربر از msf32 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

البته کنترل سایت های بازدید شده از طریق Isp خیلی رایجه
    یعنی شرکتی که ازش خدمات گرفته میشه میتونه سایت ها وهمه بازدید ها رو چک کنه ؟

15. این کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت

پيش فرض پاسخ به شبهه !!!

یعنی شرکتی که ازش خدمات گرفته میشه میتونه سایت ها وهمه بازدید ها رو چک کنه ؟
    آسونی انجام این کار برای یه ISP به آسونی خوردن آب برای شماست. البته این رو هم بگم، بیست نفر الاف اونجا ننشستند بگردند ببینند شما چه صفحاتی رو باز می کنید. فقط در موارد خاص این کار انجام میشه.

از نرم افزار U9.92 استفاده می کردم که چند روزه ارور میده ...
    خوب دیگه. من همیشه میگم از این برنامه مزخرف استفاده نکنید شما چهار تا ورژن عقب ترش رو دارید؟

این همون کاریه که یه ف:ی!ل%ت_ر+ش^ک$ن انجام میده.(تغییر IP به یک کشور بدون محدودیت)

خواهش می کنم عاجزانه دیگه از این دست برنامه های لو رفته استفاده نکنید ...

این ضمیمه امتحانی است و ربطی به بحث نداره!!!
    Last edited by Morteza561; 11-06-2010 at 11:57.

17. 2 کاربر از Morteza561 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •