تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: اگه با پاور کامپیوترتون مشکلی داشتید لطفا نظر بدید!

راي دهنده
33. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Memonex

2 6.06%
  • Green

14 42.42%
  • Cooler master

1 3.03%
  • Termaltake

0 0%
  • Enermax

3 9.09%
  • OCZ

1 3.03%
  • AcBel

1 3.03%
  • Corsair

2 6.06%
  • Topower

2 6.06%
  • viera

7 21.21%
  • Tesco

4 12.12%
  • Elegance

6 18.18%
  • Redmax

2 6.06%
  • ..........

9 27.27%
Multiple Choice Poll.
صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 28 از 28

نام تاپيک: اگه با پاور کامپیوتر خود مشکلی داشتید یا دارید در این نظر سنجی شرکت کنید!

پروفشنال reza_3722's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

Green 1200 Gold حالا اين گلد رو از كجا گرفته ؟ مدركي هست ؟
    خوب مسلما با برند Green تائیدیه ای گرفته نشده، اما برند دیگه یی که همین مدل رو از OEM مربوطه گرفته تائیدیه هم کسب کرده
    برای این مدل خاص، Green GP1200B-GOLD همون HIGH POWER HP-1200-G14C-GOLD هست
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. این کاربر از reza_3722 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه sajjadsa's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

من پاور GP485A گرین دارم. تقریبا یه سال و نیمه دارمش و فنش الان داره به زور کار می کنه! تقریبا اصلا کار نمیکنه.
    جالبه از نظر سنجی بر میاد گریم خرابیش بیشتره!

کاربر فعال انجمن سخت افزار mersoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران| نام: محمد

پيش فرض

من پاور GP485A گرین دارم. تقریبا یه سال و نیمه دارمش و فنش الان داره به زور کار می کنه! تقریبا اصلا کار نمیکنه.
    جالبه از نظر سنجی بر میاد گریم خرابیش بیشتره!
    Green هیچگاه برند خوش نام و سابقه ای نبوده اما در دسترسترین بوده، متاسفانه عده ی زیادی به خصوص در فضای مجازی آمار بالای مشکلات منبع تغذیه گرین را فراموش کرده درصدی از این پاورها را که با وجود صدای آزار دهنده فن هنوز در مدار میباشند را تعبیر به کیفیت بالا میکنند. البته نمیشود این موضوع را رد کرد که بیشتر مواقع استفاده از Green گریز ناپذیر است و انتخابی در کار نیست اما میتوان در کنار اشاره به مقصر بودن حاکمیت در موضوع نبود فضای سالم رقابتی در عرصه تولید، واردات و صادرات، کیفیت SevenTeamها و high powerهای خارج شده از شرکت پردیس سیاره سبز (گرین) و پژو های خارج شده از ایران خودرو را به صورت واقعی بیان کرد!

5. این کاربر از mersoft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت Hami.PsT's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

Green هیچگاه برند خوش نام و سابقه ای نبوده اما در دسترسترین بوده، متاسفانه عده ی زیادی به خصوص در فضای مجازی آمار بالای مشکلات منبع تغذیه گرین را فراموش کرده درصدی از این پاورها را که با وجود صدای آزار دهنده فن هنوز در مدار میباشند را تعبیر به کیفیت بالا میکنند.
    قبول دارم که رایج بودن پاور Green بخاطر در دسترس بودنشه، ولی من یه Green داشتم که 6-7 سال برام کار کرد و صداش هم خیلی کم بود، تا اینکه بخاطر چندبار قطع و وصل شدن برق سوخت. الانم Green دارم و ازش راضی ام. هرچند اگه از یه برند دیگه هم استفاده کرده بودم بهتر می تونستم نظر بدم، چون لااقل می تونستم مقایسه اش کنم.

آخر فروم باز mehran gorji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    The former royal

پيش فرض

سلام دوستان
    من روی سیستمام قبلا گرین میبستم خیلی خوب جواب میداد.
    اما الان 1.5 سالی میشه که گرین های بالای 480 مشکل دارند در صورتی که من برای انتخاب پاور 100 وات را اضافه میزارم.
    axtrom 400w هم 5 تا بستم 1 دونه خراب است اما روی سیستم های بالا در حد خودش تصویر نمیده.
    اما acbel راضیم

8. 2 کاربر از mehran gorji بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال black years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    شمال ایران

پيش فرض

حق با شماست!
    در مورد ممونکس هم باید بگم که عمدا در ابتدا گذاشته شده تا مشخص بشه این همه تبلیغات منفی دربارش میشه در عمل به چه صورت جواب داده! من اصلا طرفدار برند خاصی نبوده و نیستم فقط میخوام یه آمار هر چند ناقص در این مورد بدست بیاد تا بشه بدون قصد و غرض ،پاور پیشنهاد کرد!
    قبول دارم که این نظرسنجی ایراد داره ولی راه بهتری به ذهنم نرسید! شما اگه روش بهتری به ذهنتون میرسه خوشحال میشم اعلام کنین!

در مورد خرابی هم مشکلات پاورها در استفاده معمول مد نظره! سوختن یا نویز بالا و .....
    اگه توجه کرده باشین بنده در ابتدا عرض کردم مورد خرابی و مدل پاور رو هم ذکر کنین تا بشه بهتر نتیجه گیری کرد! متاسفانه دوستان توجه نکردن!

بازم ممنون از وقتی که گذاشتین!
    من اول پاور گرین GP-330A داشتم که خیلی داغ میکرد و الان با ارتقاع سیستم از ddr2 به ddr3 پاور ممونکس گرفتم و موقع روشن بودن سیستم فکر میکنی پاور خاموشه،واقعا کم صدا هست مدل پاورم Memonex Silent Ex 600W Real
    الان حدود 1 سالی از خریدنش میگذره و سیستم هم 24 ساعته روشنه صبح تا شب بازی و شبها دانلود .
    Last edited by black years; 17-07-2011 at 18:22.

10. این کاربر از black years بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

منم پاور گرینم که 2-3 ماه کارکرده بود دیشب به دیار باقی شتافت... کیفیت اندازه ملخ

12. 2 کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه vesall's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

شما گستردگی فروش یک محصول هم مد نظر بگیرین. الان گرین بالا ترین امتیاز رو گرفته، ولی اینم در نظر بگیرین که فروشش هم زیاده و با توجه تعداد بیشتر، خب مسلما رایش هم میره بالاتر

حالا شما یه تایپیک بزنین همین مدلا رو بدین کسایی که اینا رو داشتن و راضی بودن رای بدن

من یه گرین 2 سال پیش گرفتم، با این وضع خراب برق جنوب، هنوز آخ نگفته
    GP330A
    البته این مدل حرفه ای نیست، ولی در تایپیک، چیزی در مورد حرفه ای یا معمولی گفته نشده بود.

با سپاس

14. این کاربر از vesall بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •