تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشکل با کرک ادیوس

داره خودمونی میشه mah.s's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

5 مشکل با کرک ادیوس

سلام من ادیوس نصب کردم ولی موقع فعال کردن کرکش (Dongle_emulator_with_MultiKey)این پیغام میاد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]و از نرم افزار فقط 30 روز میتونم استفاده کنم ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ] باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    Last edited by mah.s; 18-08-2013 at 13:29.

2. این کاربر از mah.s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

منم همین مشکلو دارم
    من نسخه 6.01 رو نصب کردم و کرک کردم درس بود ولی بعدش آپدیت 6.06 و بعد 6.08 رو نصب کردم اینجوری شد
    تو راهنمای نصب هم هیچ چیز دیگه ای نگفته
    ویندوزم 64 بیتیه
    من نرم افزار رو از فروشگاه خریدم و هرچی از طریق سایت و ایمیلشون پیگیری میکنم جوابی نمیگیرم
    تورو خدا یکی کمک کنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

من که بالاخره بعد از چندبار نصب و آن اینستال کردن راه حل رو پیدا کردم
    اول اینترنت رو قطع کردم و به روشی که گفته شد ورژن 6.01 رو نصب و کرک کردم و سیستم را ریستارت کردم بعد هم به ترتیب یکی یکی آپدیت هارو نصب و پس از نصب هر آدیت دوباره سیستم رو ریستارت کردم
    برای نصب نرم افزار و کرک و آپدیت ها همگی روی فایلشون کلیک راست کردم و run as administrator رو زدم فقط با همین نکته تونستم نرم افزار رو کرک کنم و کرک نگه دارم تا آخر
    آخه اینکار باعث میشه درایورها درست نصب بشن که یکیش همون usb key هستش که این بار پیام میداد کامل نصب شده

5. این کاربر از sarajoon_33 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه p30sezar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهرانسر

پيش فرض

sarajoon_33 عزیز بابت راهنمایی ممنون
    من هم چند روز بود با کرک ادیوس 6.05 مشکل داشتم ولی وقتی پست شما رو خوندم ، متوجه اشتباهم شدم
    دوستان کرک این نرم افزار برای بعضی از ویندوزهای سون 64 بیتی اینقدر سخته که حتی نام فایل را هم نوشته با دقت بخونید !!!

به هر حال توضیح کاملتر برای کسانی که نصب کردند و بلد هستند کرک کنند ولی نتیجه نمی گیرند:

1. Uninstall Edius and all its possible components, then reboot.
    2. Uninstall Dongl
    - go to Device Manager under the 'system devices' and 'USB' right click on all devices with exclamation points (failed installation). Select uninstall. If a box appears to 'remove all soft' or something like that, put a checkmark, click 'yes'
    - go to Device Manager under the ' ystem devices' and 'USB' right click on all devices resembling 'Virtual USB Multikey' or something like that. Select uninstall. If a box appears to ' remove all soft 'or something like that, put a checkmark, click' yes '
    3. run remove.cmd (possibly with admin rights) and infclean.exe from the archive MultiKey x86 or x64. infclean.exe if something will ask whether to remove it, click 'Y'.
    4. Run Dseo13b.exe and choose disable test mode.
    5. reboot
    *6. Loading Windows press F8 and choose the menu 'download without verifying the signature' (only in this way without using dseo13b)
    7. Install the Edius 6
    8. do not run the Edius reboot again in 'unsigned'
    9. Install Dongle_emulator_with_MultiKey from the archive running install.cmd (possibly with admin rights). If everything is correctly in the tray icon will appear in the 'new device' flash and at the end of the report that the device is installed successfully. Go to in the Device Manager and if there devices is convenient with an exclamation point and USB section is SafeNet devices as in the screenshot. Then perhaps you everything is correct.
    10. Restart and again in 'unsigned'
    11 launch the utility "dseo13b" then select "Enable Test Mode", afterwards select"Sign a System File", then click "Next",
    assign path to C:\Windows\System32\drivers\MultiKey.sys , then select OK to patch, afterwards select OK, then reboot your PC.
    12 Then apply *RemoveWatermarkX64* "to remove any trademark, test mode", reboot your PC and ready
    13 agar didid ke crack nashode Log off konid. baad az log in dorost mishe.
    14. Run Edius 6.05. Enjoy
    اگر فایل ها را نداشتید بگید تا براتون ایمیل کنم حوصله آپ ندارم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این پست زیبا چند تا لایک داره!!!! چند تا لایک!!!! چنــــــــــــــــــد تــــــــا !!!!
    Last edited by p30sezar; 24-08-2013 at 08:14.

7. این کاربر از p30sezar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه شهنام89's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    انگلستان

پيش فرض

سلام
    من ادیوس 6.52 را از سایت یاس دانلود کرده ام که از 4پارت 1گیگی و یک پارت 419مگی تشکیل شده ولی دچار مشکل عجیبی شده ام وقتی اکسترکت میکنم به 99درصد که می رسه این ارور را میده:علت چیست؟
    ویندوزم 8 64بیت می باشد
    ویروس کشمم دیزیبل میکنم قبل از استرکت
    پسورد فایلم کاملا صحیح وارد میکنم 10بارم انجام دادم!!!
    Last edited by شهنام89; 10-12-2013 at 00:04.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •