تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: بن بست زبان انگلیسی!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

7 بن بست زبان انگلیسی!

سلام
    عزیزان من دانشجو هستم و متاسفانه این ترم به بن بست زبان انگلیسی خوردم. عملا هیچ کاری نمی تونم انجام بدم. عملا هیچ جزوه و مطلب فارسی نیست و راه نجات فقط زبان انگلیسی هست.
    فرصت طولانی مدت ندارم.حداکثر تا پایان سال باید وضع درست بشه.
    هیچ راه فراری ظاهرا وجود نداره جز یادگیری زبان انگلیسی .
    یعنی علاوه بر زبان تخصصی رشته خودم که باید کلماتش رو یاد بگیره . (کلمات رو دارم در میارم)راحت خواندن از روی متون انگلیسی بسیار واجب شده.به طور که برخی اوقات کل متن رو کلماتش رو بلدم اما نمیفهمم چی میگه.
    حالا مثل پزشکی که در موارد فوری آمپول تجومیز میکنن. برای یادگیری زبان آیا روش فوری وجود داره؟

راستش ما آخرین باری که دی وی دی آموزشی خریدیم سال 1383 بود. البته برای آموزش کامپیوتر بود. و این قدر مضخرف بود که تا امروز 1 دی وی دی آموزشی در هیچ زمینه ای خریداری نکردم!
    حالا اگر صلاح میدونید دی وی دی موثر و کاربردی وجود داره لطفا معرفی فرمائید
    Last edited by Life24; 22-11-2014 at 18:21.

2. این کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه 50R005H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

منم دانشجوم ولی 10 ساله زبان میخونم و زبان عمومی رو قورت میدم! ولی زبان اختصاصیم در حد صفره! صرفا کسی زبانش عالی هم باشه معنیش این نیس که اختصاصی هم بلده. شما باید اول 504 یا کتابای مشابه که سطحشون عمومیه رو مسلط باشی و همچنین با دستور زبان هم تا حد زیادی آشنا باشی بعد بری تخصصی بخونی. خلاصه این داستانش شبیه قرصای لاغریه! هیچ روش فوق سریعی تو یادگیری زبان وجود نداره.

4. این کاربر از 50R005H بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

منم دانشجوم ولی 10 ساله زبان میخونم و زبان عمومی رو قورت میدم! ولی زبان اختصاصیم در حد صفره! صرفا کسی زبانش عالی هم باشه معنیش این نیس که اختصاصی هم بلده. شما باید اول 504 یا کتابای مشابه که سطحشون عمومیه رو مسلط باشی و همچنین با دستور زبان هم تا حد زیادی آشنا باشی بعد بری تخصصی بخونی. خلاصه این داستانش شبیه قرصای لاغریه! هیچ روش فوق سریعی تو یادگیری زبان وجود نداره.
    کلمات زبان تخصصی رو مشکلی ندار. خیلی هاشو بلدم و خیلی هاشو از متن کشیدم بیرون و پرینت کردم.
    منتها اصلا متن رو که میخونم نمیفهمم چی به چی هست. نمیتونم معنی کنم.

کلاس های فشرده چطور هست؟ دی وی دی ها چطور؟(دی وی دی که واقعا به درد بخور باشه، چون خاطره خوبی ندارم ازشون)

داره خودمونی میشه 50R005H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

به نظر من هیچ چیز جای کلاس های گروهی رو نمیگیره ولی کلاس های فشرده و خصوصی هم اگه توانایی مالیشو داری خیلی خوبه چون حرف زدن خیلی خیلی تو یادگیری مهمه، چیزی که نرم افزار ها و دی وی دی ها ندارن. این که کلمه ها رو بلدید ولی جمله ها رو بلد نیستید هم به مرور زمان با آشنا شدن با متن های تخصصی حل میشه.

7. این کاربر از 50R005H بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام
    امروز یکی از دوستان دیدم که مدرک زبان هم گرفته و حرفه ای هست در زبان
    گفتم چی کار کردی.گفت من تو عمرا کلاس زبان نرفتم. فقط ترجمه کردم و کتاب کار کردم و زیاد گوش میدادم تا راه افتادم

کاربر فعال انجمن آموزش عالی Rossin's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    NeveRLanD

پيش فرض

بن بستی که شما بهش برخوردین خیلی از ماها ممکنه بهش رسیده باشیم
    حالا چه توی دانشگاه و ارشد و ... چه خارج از محدوده این ها
    من زبانم خیلی ضعیف بود
    از کتاب هاب خود آموز زبان که انتشارات جنگل داره به همراه کتاب های اموزش گرامر استفاده کردم
    در کنارشم شبی یه قسمت از سریال های امریکایی رو میدیدم و این عادت هنوز با منه!
    صد مدل دی وی دی اموزشی زبانم دارم که هیچ کدوم به دردم نمیخورد و نخواهد خورد!

یکی از دوستانم که توی امریکا درس میخوند بهم گفت که زبانش رو با سریال و کتاب های تخصصی رشته اش قوی کرده
    یعنی کتاب های زبان اصلی و تخصصی یکی از درس های رشته اش رو گرفته لغت به لغت کلمه به کلمه معنی کرده تا راه افتاده.
    شماهم اینکارو کنید و قبلشم گرامر رو خوب یاد بگیرید
    کتاب های درسی از گرامر ساده ای برخوردارند و فقط لغات زیادی دارند
    شما فرم کلی جمله رو در انگیسی یاد بگیرید و بشینید متن رو ترجمه کنید و وقت بذارید براش
    مطمئن باشید انقد زبان شیرین هست که وقتی بیوفتین توش تمام اوقاتتون رو پر میکنه!

من با این روش ها زبانم رو تقویت کردم و تا به حال کلاس زبان نرفتم تا امسال که رفتم کلاسای بحث ازاد تا اسپیکینگم قوی تر شه!

موفق باشید

10. 3 کاربر از Rossin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •