تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 24 از 24

نام تاپيک: چقدر فرق کردی؟

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من سعی میکنم یه بازه ی زمانی 10 ساله رو بگم از خودم ، یعنی از 20 سالگی تا الان و طبق تیترهای دوستان هم پیش میرم تا نظمی که بوجود اومده به هم نریزه

باورهای دینی :

بسیار پرنوسان و پر تزلزل بودم ، از افراطی گری دینی گذر کردم ، از دروازه ی ولایتمداری عبور کردم ، به آتئیست رسیدم ، و در یک دوره به شدت با بدترین حملات به اشخاص و تفکرات مذهبی دور و برم میتاختم ولی خب در نقطه ای که الان هستم به یک سری باورهای اخلاقی اقتدا و تمکین میکنم و سعی میکنم از هر باوری موارد خوبش رو از دید خودم اجرا کنم و داشته باشم

اجتماعی :

نوع نگاهم به مسائل اجتماعی تغییر چندانی نداشته ، یک سری چیزها برام آزار دهنده بوده و هنوزم هست مثل دیدن پیرمردی که داره شبها ساعت 12-1 شب سر تقاطع دلاوران - سراج لنگ میفروشه ، و من بلااستثنا هر دفعه که رد میشم از اونجا ازش لنگ میخرم و اصلا هم برام اهمیتی نداره که چند سبد پر لنگ دارم توی انباری الان ؛ یا گل فروشی که داره سر چهارراه گل میفروشه و البته این فروشها شامل کودکان کار نمیشه چون خریدن ما از کودکان کار باعث رواج بیشتر استعمار اونها میشه اما افراد میانسالی رو که میبینم سر چهارراه گل میفروشن ، سعی میکنم ازشون خرید کوچیک داشته باشم

در عوض به هیچ گدایی کمک نمیکنم ، به هیچ اسفند دود کن و بچه به بغل پشت چراغ قرمز هم کمک نمیکنم و وقتی سمت ماشین میان شیشه ها رو بالا میکشم و روم رو هم اونطرف میکنم

نژادپرستی رو هم همیشه بدم اومده ؛ حتی در افراطی ترین حالت مذهبی هم به اعراب نه فحش میدادم و نه سوسمارخور و اینها میخوندمشون ،چون همیشه معتقدم که بنا به فرموده ی اون پیر سفر کرده " میزان حال افراد است "

کمک به حیوانات رو دوست دارم و از اینهایی که حیوونا رو اذیت میکنن هم بدم میاد ، از بچه هایی که توی کوچه ها دنبال گربه ها میکنن و یا گربه و بچه گربه ها رو با سنگ میزنن متنفرم و بدون تعارف راضی به مرگ تک تکشون بر اثر تصادف با ماشین هستم اما حاضر نیستم یک گربه زیر ماشین بره و بمیره

خیلی ها رو دیدم حیوانات رو میکشن ، جدای از سگ و گربه مثلا مورچه ها رو میکشند یا شب پره ها رو و یا جانوران بی آزار دیگه رو ؛ همیشه صحبت من به این دسته از افراد این هست که ما حق نداریم چیزی که ندادیم ( جان حیوانات ) رو بگیریم ؛

همین چند وقت پیش بود یک خانوم مهربان که با هزینه ی شخصی خودش پناهگاهی برای گربه ها درست کرده بود ، به علت آتش سوزی در پناهنگاه خودش رو ب آتیش میزنه برای نجات گربه ها و جون خودش رو از دست داد بخاطر این مسئله ؛ خانم شعله رئوفی که از گربه های اغلب معلول و ناتوان نگهداری میکرد

در طول این مدت دوستان زیادی رو از دست دادم که برخیشون بخاطر سوءتفاهم بوده و یا اینکه درک درستی از هم پیدا نکردیم ، دوست جدیدی هم تقریبا پیدا نکردم و کلا همیشه ترجیح دادم حلقه ی دوستانم محدود به چند نفر مشترک باشه

اخلاقی :

یک دهه ی پر از عصبانیت و طغیان ( اغلب به خاطر درد جسمانی ای که داشتم ) رو پشت سر گذاشتم و مدتی هست که آروم تر شدم بخاطر کمتر شدن درد و بهبود وضعیتم ؛ و این آرومتر شدن کمک میکنه که بهتر فکر کنم و بهتر تصمیم بگیرم ؛ و البته خیلی وقتها اون عصبانیت در انجمن هم نمود پیدا میکرد

همواره اصول اخلاقی ثابتی داشتم برای خودم و خوشحالم که بهشون پشت نکردم ؛ با افرادی که باهاشون راحت نیستم ارتباطم رو قطع کردم ، توی جمع هایی که راحت نباشم صرف رودربایستی و اینها حضور پیدا نمیکنم و در این زمینه هم مشکلی ندارم که بدون تعارف بگم من راحت نیستم و نمیام ، سعی هم میکنم تا جایی که میتونم تعارف نداشته با کسی

ظاهری :

در این زمینه هم پر نوسان بودم و هستم هنوز هم ؛ از لحاظ وزنی در این یک دهه هم 110 کیلو بودن رو تجربه کردم و هم 77 کیلو بودن رو ! ، از لحاظ چهره هم مدام یا موهام بلند میشه ، یا ریش میگذارم ، یا سبیل میگذارم ، یا ته ریش ، یا 6 تیغ ، یا موهام کوتاه میکنم و به عبارت دیگه خیلی زود از خودم خسته میشم و ثباتی ندارم در این زمینه ، فقط قبلا موهام رو خیلی بلند میکردم ولی الان دیگه حوصله ی خشک کردن و سشوار و مدل دادن بعد از شستشو رو ندارم

آرزوها :

آرزوهای مهم و بزرگی داشتم از قدیم برای خودم ، قدمهای مهمی هم برداشتم براشون ولی خب بعضی وقتا باید منتظر اون لحظه ی حیاتی بود

2. 10 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه سرهنگ معمر قذافی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    IslamicShitPublic

پيش فرض

باورهای دینی : از ابتدا تا کنون نداشتم

باور های اجتماعی : از همان ابتدا اجتماع در ایران آفتی بزرگ برای اقلیت های ج ن س ی در ایران بود و هست :( بَد و بَدتر شده:(

اخلاقمم : همان Passive ـــــــه سابق

ظاهر :همان Twink سابق

آرزوها: فرار از ایران اسلامی

الان : فرار از ایران عسلامی

4. 2 کاربر از سرهنگ معمر قذافی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آموزش عالی Rossin's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    NeveRLanD

پيش فرض

تاپیک جالبیه مرسی ستاره جان که باعث شدی یکم به این قضیه تغییراتم فکر کنم! تقریبا بازه 10 ساله ای رو در نظر گرفتم.

باورهای دینی : چییزی که معلومه این که همه ما وقتی کودکیم و دبستان و راهنمایی میریم هم خانواده و هم مدرسه یه چیزایی رو فرو میکنن به فکر ما یه سری عقاید و باور ها و خرافات رو. تا قبل از 14 15 سالگی یعنی تا همون دوران راهنمایی من هم مثل اکثر بچه های هم سن خودم اعتقادات مشابهی رو داشتم تقریبا به همه چیز معتقد بودم وقتی رفتم دبیرستان و محیطم عوض شد به موازات اون دیدمم دقیقا نمیدونم طی چه فرایندی شد که کاملا عوض شدم از اون موقع و این تغییرات تا الانم ادامه داره،نمیگم بی دین شدم نه اصلا ولی اعتقادات خودمو رو دارم و قطعا خداپرستم.

باورهای اجتماعی : تغییرات انچنانی نداشتم ولی از اول پدرو مادرم دخالت نکردن توی امور مردم و دوست و همسایه رو بهم یاد دادن،تا کسی چیزی برام تعریف نکنه منم نمیپرسم ازش توی کار مردم هم فضولی نمیکنم.وارد سیاست هم نمیشم ولی برای امور اجتماعی که به شخص خودمم مربوط میشه مثل امور خانوما و حقوقشون و حق و حقوق دانشجویان و یا تشکیلاتی از این قبیل وقت میذارم و قاطی میشم چون چیزیه که به من مربوطه،حس حیوان دوستی و کمک به بیماران و اهدای خون وفعالیتی از این قبیل هم بیشتر شده برام چون دستم باز تر شده نسبت به گذشته. دیگه تو صندوق صدقات کمیته امداد پولی نمیریزم،به گداهای تابلو و معتاد هم کمکی نمیکنم یعنی خانوادگی این کارو نمیکنیم و بجاش اون پول رو برای کسایی که میشناسیم واقعا نیازمند هستن صرق میکنیم.
    یه اخلاقی که دارم و نمیدونم خوب هست یا بد این که تا زمانی که اتفاقی،حرفی یا هرچیز اینجوری روی من تاثیر منفی نذاره و بنوعی به من مربوطی نشه خودمو قاطیش نمیکنم،یکی بود میگفت تو حس انسان دوستی نداری!نمیدونم شاید راست میگفت!
    بزرگتر شدنم باعث شده حلقه دوستانم کوچک تر شده و حریم خودم تنگ تر و محدودتر!

اخلاق : این مورد کاملا تغییرات داشته و کاملا هم مثبت بوده بنظرم،الان بیشتر میتونم روی خودم کنترل داشته باشم و رفتارمو کنترل کنم،خود نگه تر شدم ولی هنوز هم اغلب اوقات عصبانی و بد اخلاقم

ظاهر : بلاخره انسان زیبایی رو دوست داره و سعی میکنه همیشه اراسته و زیبا باشه،من هم مثل تمام خانوم ها همینجوری هستم و از10 سال پیش تا الان خیلی توی ظاهر تغییرات داشتم ولی فیس اصلی خودم خیلی نه چون ما کلا خانوادگی و فامیلی بی بی فیسیمو خوب میمونیم تیپ هم متناسب با سن تغییر میکنه قبلا اسپرت بودم ولی حالا نه ولی خب گاهی اسپرت هم لازمه.

آرزوها: دقیقا یادمه اول راهنمایی که بودم توی یه سالنامه لیستی از ارزوهام نوشتم و هر چند وقتی چک میکنم،خیلی چیزا از توی اون لیست عملی شد برام،ولی خب با بزرگتر شدنم و تغییر فکرو ایده هام نوع خواسته هام عوض شد امال و ارزوهام رنگ بوی دیگه گرفت و بنوعی بزرگتر و سخت تر شد،ولی خب هیچ وقت بدون آرزو زندگی نکردم و نخواهم کرد.

6. 3 کاربر از Rossin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Mehrshad-msv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    زمین - کرج

پيش فرض

از لحاظ مذهبی :

خیلی فرق کردم هیچ مذهبی ندارم.نه اتئیسم هستم نه کافرم نه پرستش رو دوست دارم چه حیوان چه سنگ چه شیطان چه خدا و....

از لحاظ اجتماعی :

همونم.خلوت رو گهگاهی ترجیح میدم.یه جایه دور که هیچکسو نبینم اونجا.

اخلاق :

نوسان زیاد داشته. اما الان سعی می کنم خونگرم و خوشرو باشم هرچند سخته کمی برام

ظاهر :

یکم بزرگونه شده به اضافه کچلی که خیلیم دوسش دارم سه تیغه کامل

ارزو :

سعادته بشری و جهانی نه از نو عه مذهبی از نوعه انسانی...

پ.ن:تاپیکه جالبیه چون من به این نتیجه رسیدم خانوم ها کمتر سراغه بی دینی میرن در جامعه ما نسبت به اقایون!برام جالبه هرچی فشار بیشتر میشه اقایون دین زده تر و خانوم ها معتقدتر می شوند.البته کلی نمی گم ولی در جامعه هم اینو زیاد دیدم.
    ممنون

8. 2 کاربر از Mehrshad-msv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •