تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 104 از 120 اولاول ... 45494100101102103104105106107108114 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,031 به 1,040 از 1197

نام تاپيک: آموزش نصب Battlefield 2 برای بازی آنلاین + معرفی سرور ایرانی با پینگ پایین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

3 تا پارت 1.5 گیگ تصورش بکن بعد هم با این اینترنتا ایران این مد جواب گو نیست

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

3 تا پارت 1.5 گیگ تصورش بکن بعد هم با این اینترنتا ایران این مد جواب گو نیست
    این حالت ارزش مصرف چند گ.بایت را دارد، مطمئن باش. اگر کسی که امکان راه اندازی سرور را دارد این بازی را میزبانی کند بسیار زود بازیگرهای فراوانی جذب خواهند شد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

اگه امکانش بود که تو همون ورژن 1 سرور زده بود این بنده خدا alivm71 چون 2.5 مگایایت حداقل پهنای باند می خواد نمی رفت سراغ پچ 1.41 و1.5

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

اگه امکانش بود که تو همون ورژن 1 سرور زده بود این بنده خدا alivm71 چون 2.5 مگایایت حداقل پهنای باند می خواد نمی رفت سراغ پچ 1.41 و1.5
    من متوجه نشدم منظور تو این است که این بازی در نسخه ابتدایی به اون مقدار پهنای باند برای میزبانی نیاز داره و پس از اعمال پچ مقدار پهنای باند مورد نیاز برای میزبانی، کاسته می شود؟؟؟؟؟
    پس در نتیجه این حالتها هم طبق روال باید پهنای باند کمتری مصرف کنند. نباید اینطور باشه؟
    اما من فکر می کنم پهنای مورد نیاز برای همه آنها یه مقدار یکسان باشه.

پروفشنال hm741's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı

پيش فرض

این حالت ارزش مصرف چند گ.بایت را دارد، مطمئن باش. اگر کسی که امکان راه اندازی سرور را دارد این بازی را میزبانی کند بسیار زود بازیگرهای فراوانی جذب خواهند شد.
    در مورد اینکه چه بازی ارزش دانلود داره من که همه نوع ژانر بازی رو که تو بازار یافت نمیشه دانلود کردم باید بگم بین wow , torch light , call of duty 4 , league of legends , battlefield 1 & 2 , BF2 project reallity بهترین چیزی که تا به حال بازی کردم و الان هم دارم باهاش بازی میکنم فقط و فقط league of legends بوده که هم کم حجم بود و هم دردسر کرک و سرور رو نداشت... ولی این فقط نظر شخصی منه پس زیاد جدی نگیرید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

BF2 project reallity بازی کردی سرعت اینترنتت چند بود؟ راحت تونستی بازی کنی؟

پروفشنال hm741's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı

پيش فرض

BF2 project reallity بازی کردی سرعت اینترنتت چند بود؟ راحت تونستی بازی کنی؟
    دو سال پیش از بین هفت هشت تا سروری که کلا داشت دو یا سه تاش کرک شده بود و ارور سریال رو نمیداد ... و سرور کرک شده ای که من رفتم هم خیلی خلوت بود و هم اینکه پینگم حدود 300 بود درنتیجه اصلا اون طور که بشه از بازی لذت برد نتونستم آنلاین بازی کنم... الان هم بازی رو کلا حذف کردم نمیدونم وضعیت سرورها چطوره ... احتمال میدم با اومدن بتلفیلد 3 اوضاع خراب تر از قبل باشه و الان دیگه حتی یک سرور کرک شده هم پیدا نشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

کسی بتلفیلد 3 را آنلاین بازی کرده میشه مثله بتلفیلد2 رایگان آنلاین بازی کرد؟ یکی به من جواب بده

داره خودمونی میشه soltan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام کسی هنوز از این روش بازی میکنه؟ سرورا برقراره؟ تعداد بازیکنا چطوره؟

داره خودمونی میشه soltan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

کسی بتلفیلد 3 را آنلاین بازی کرده میشه مثله بتلفیلد2 رایگان آنلاین بازی کرد؟ یکی به من جواب بده
    نه عزیزم هنوز سایتی این بازی رو -- نکرده!! خیلی سخته و دشوار،ولی چند سایت هستن که روش دارن کار میکنن از جمله یکی که بازی Battlefield Bad Company 2 رو -- کرده و بصورت رایگان میتونی بازیش کنی!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •