تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 53 اولاول ... 2891011121314151622 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 526

نام تاپيک: سوالات مرتبط با انواع "Video Player" (برنامه های پخش)

آخر فروم باز sd70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

جمیعا سلام
    آقا اینا رو ول کنین... کسی میدونه چی جوری میشه زیرنویس رو به یک فیلم Divx بچسبونیم و ذخیرش کنیم؟
    طوری که انگار خودمون فیلم دی وی دی رو با زیر نویسش ریپ کرده باشیم...
    ملتفتین که چی میگم؟ جونه مولی یه ترفندی پیدا کنید، خیر دنیا و آخرتتون تو اینه
    من که هر کاری کردم نشد...!
    عزت زیاد...
    در JetAudio کليدهاي ترکيبي Ctrl + 0 رو بزنيد بعدش خودتون متوجه ميشيد بايد چيکار کنيد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه sheeablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Poker Table

پيش فرض

wwoooww
    Superly Done
    Thank You So Much...

ببخشید جو گرفت
    دمت جیز داداش... تا حالا کجا بودی پس؟؟؟
    1000 در دنیا 1001و خورده ای در آخرت خدا نصیت کنه ! من از بچگی دنبال برنامه ای بودم که این عملیات خطیر رو انجام بده.
    دستی باید تا معجزه ای فرود آید... یاحق...

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

ممنون لطف داريد.

با TMPGEnc XPress هم ميشه اين کار رو انجام داد اما مسخره بازي داره و به فيـلتر VobSub و اينطور موارد نياز داره ولي با همين JetAudio سريع تر و راحت تره.

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

دوستان بيچاره شدم لطفا هر کي مي دونه کمک کنه

چيزي به پايان زيرنويس نمونده بود يعني تا دو سه روز ديگه تموم بود.

زيرنويس (سي دي 1) تو Subtitle Workshop باز بود داشتم يه سري تغييرات درش اعمال ميکردم يه دفعه بر حسب يه اتفاق سيستم ري استارت شد. الان کل زيرنويس شده فاصله و هيچي نداره فاصله يعني اينطوري شده: همش پر فاصله شده و هيچ متني نداره و هيچ کاريش هم نميشه کرد.

لطفا اگه راهي هست بگيد. من که ديگه اصلا انگيزه و حوصله اينو ندارم که زيرنويس رو از صفر شروع کنم.

تو رو خدا هر کي بلده کمک کنه. الان خيلي خيلي خيلي ناراحتم.
    Last edited by sd70; 20-08-2008 at 18:43.

آخر فروم باز yoosef_st's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز ، شما که این همه وقته داری اینهمه زحمت میکشی ، خب پسر خوب یه پشتیبان ازش تهیه میکردی. بزار امین بیاد ببینیم کاری بلده؟ از بچه های قسمت نرم افزار هم بپرسی بد نیست. شاید بتونن یجوری Restoreش کنن.

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

خب يوسف جان تا حالا اصلا چنين مشکلي سابقه نداشته پيش بياد. براي همين هم ازش بکاپ نگرفته بودم.

البته زيرنويس سي دي دوم سالمه اما نصف بيشترش که مال همون سي دي 1 بود که پريد. مشکل هم اينه که فايل پاک نشده بلکه محتواش عوض شده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پروفشنال SHABAHPASHA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    shabahpasha.blogfa.com

پيش فرض

دوستان بيچاره شدم لطفا هر کي مي دونه کمک کنه

چيزي به پايان زيرنويس نمونده بود يعني تا دو سه روز ديگه تموم بود.

زيرنويس (سي دي 1) تو Subtitle Workshop باز بود داشتم يه سري تغييرات درش اعمال ميکردم يه دفعه بر حسب يه اتفاق سيستم ري استارت شد. الان کل زيرنويس شده فاصله و هيچي نداره فاصله يعني اينطوري شده: همش پر فاصله شده و هيچ متني نداره و هيچ کاريش هم نميشه کرد.

لطفا اگه راهي هست بگيد. من که ديگه اصلا انگيزه و حوصله اينو ندارم که زيرنويس رو از صفر شروع کنم.

تو رو خدا هر کي بلده کمک کنه. الان خيلي خيلي خيلي ناراحتم.
    عجب بی احتیاطی بزرگی چرا یه بک آپ ازش نگرفتی
    من که با این مسئله مواجه نشدم ولی خوب یه چیزایی می گم امتحان کن شاید جواب ده ...
    خود فایل srt رو با ورد باز کن (کپی پیست نکن داخل ورد ) بعد سیستمها کدینگ بین ansi و unicode تغییربده...
    با subtitle creator v2.3 باز کن (یه خوبی که این برنامه داره اینه که خودش کودینگ رو تشخیص میده) احتمال میدم با این بشه کاری کرد...........
    در فولدری که ویندوز وجود داره (یا جایی که زیرنویس رو قرار دادی)یک فولدر مخفی وجود داره به اسم System Volume Information که برای ریستور کردن سیستم فایلهای اصلی رو در خودش نگه میداره این فولدر رو باز کن دنبال یه فولدر مثل این بگرد RP103 آخرین این فولدرها رو پیدا کن ببین هم اندازه فایل زیرنویست چیه به احتمال 99 درصد یکی از فایلها زیرنویس شماست(یکم حوصله می خواد ولی پیدا می کنی)
    دست آخر هم سیستمت رو یار ریستور کن بین جواب میده یا نه.....
    اگر این کارها جواب نداد زیرنویس رو یه جا آپلود کن تا یه کم سر به سرش بزاریم ببینیم جواب میده یا نه......

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

آخه تابحال چنين چيزي سابقه نداشته.

زيرنويس رو هم هيچ کاريش نميشه کرد. مثل اين ميمونه که بريم يه فايل متني باز کنيم و دست مون رو بگيريم رو Space و بعد سيو کنيم. کلا فايل نفله شده.

بايد اين فايل که حذف هم نشده رو ريکاوري کنم. اما چطور؟

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در JetAudio کليدهاي ترکيبي Ctrl + 0 رو بزنيد بعدش خودتون متوجه ميشيد بايد چيکار کنيد.
    یه کم توضیح میدی؟
    بر فرض مثال من الان دارم امپراتوری ممنوعه رو با زیرنویس دانلود شده میبینم،حالا اگر بخوام زیرنویس رو بچسبونم به فیلم و بعد رایتش بزنم جوری که زیرنویس جزئی از فیلم شده باشه باید چیکار بکنم؟

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

یه کم توضیح میدی؟
    بر فرض مثال من الان دارم امپراتوری ممنوعه رو با زیرنویس دانلود شده میبینم،حالا اگر بخوام زیرنویس رو بچسبونم به فیلم و بعد رایتش بزنم جوری که زیرنویس جزئی از فیلم شده باشه باید چیکار بکنم؟
    1- زيرنويس و فيلم رو همنام کنيد.

2- در JetAudio کليدهاي ترکيبي Ctrl + 0 رو بزنيد.

3- فيلم رو اضافه کرده و از قسمت Output Settings تنظيمات فايل خروجي رو تعيين کنيد.

4- در قسمت Options هم ميشه رنگ و فونت و سايز زيرنويس رو تعيين کرد.

5- حالا کافيه روي دکمه Start کليک کنيد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •