تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 34 اولاول ... 2891011121314151622 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 335

نام تاپيک: واگذاری حیوانات بی سرپرست

حـــــرفـه ای saye's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    mirror

پيش فرض

واگذاری توله میکس دوبرمن

این سگ خوشکل اسمش تاران هستش که تو تپه های اطراف قم پیداش کردن ...توله باهوش و شیطون و بی نهایت خودشیرین کنیه و به نظر میاد درآینده سگ نگهبان خوبی بشه اگه درست تربیت بشه
    متاسفانه بدلیل اینکه جدیدا دوتاتوله ژرمن هم اونجا نگهداری میشه توجه به این توله خیلی کم شده ،مخصوصا اینکه دنبال مرغ و خروسا میکنه همیشه زنجیر شده!
    بهمین دلیل من تصمیم به واگذاریش گرفتم...اگر کسی دنبال یه توله زیبا و شیرین و بینهایت باوفا میگرده میتونه رو تاران خانومه من حساب کنه
    درمورد سنش هم من نمیدونم ولی جثه کوچیکی داره از ژرمنا کوچیکتره فکر میکنم حدودا 4ماهش باشه)
    تلفن تماس:09190497040
    .

.

.
    Last edited by saye; 22-12-2011 at 18:05.

2. 5 کاربر از saye بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    mirror

پيش فرض

باسلام من یه بچه گربه دارم برای واگزاری رایگان که رنگش طوسی و زرد است رنگ طوسی اش زیاد تره خیلی کم کم زرد داره و 1 ماهه است جنسش معلوم نیست چون بچه است و از نظر من خیلی بامزه و خوشکل است ولی یک ایراد داره که دستی نیست و خیلی خیلی ترسو ولی خواستنی هست خیلی طول میکشه که به شما عادت کنه ، تورو خدا زود تر زنگ بزنید چون من دارم میرم سفر پس زود تر زنگ بزنید و اگه خواستید این شماره ام هست 02177539068 09383363445 با تشکر

4. 3 کاربر از saye بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوماه پیش تو حیاط دانشگاه به یه صحنه ی وحشنتاکی برخورد کردم
    تو صندلی محوله نشته بودم که گربه ای با ریخت بسیار فجیه طوری که پاهاشو دم و قسمت عقبی بدنش فلج شده بودن .پاهاش له شده بود .خودشو کشون کشون اوورد انداخت داخل بوته ها و قایم شد.منم یه ترسی به جونم نشست گفتم خدایا این دیگه چی بود بعده یه ربع فهمیدم گربس اومدم که از نزدیک ببینمش خیلی تلاش کرد که فرار کنه بازور داخل بوته ها خودشو کشید .در کل فکر کنم ماشین زیرش گرفته بود
    منم هاج و واج موندم که چیکار کنم اصلا هیچ راه حلی به ذهنم نمیرسید .نمیدونستم چیکارش کنم یه هویی با یه حرکت برق آسا خودشو از بوته ها کشید بیرون و پا به فرار گذاشت.البته با دستا فرار میکرد رفت یه طرف دانشگاه نمیدونم چیشد
    به نظرتون چیکار باید میکردم؟
    خیلی خیلی ناراحت کننده بود

آخر فروم باز roteal2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون...

پيش فرض

تو صندلی محوله نشته بودم که گربه ای با ریخت بسیار فجیه طوری که پاهاشو دم و قسمت عقبی بدنش فلج شده بودن .پاهاش له شده بود .خودشو کشون کشون اوورد انداخت داخل بوته ها و قایم شد.منم یه ترسی به جونم نشست گفتم خدایا این دیگه چی بود بعده یه ربع فهمیدم گربس اومدم که از نزدیک ببینمش خیلی تلاش کرد که فرار کنه بازور داخل بوته ها خودشو کشید .در کل فکر کنم ماشین زیرش گرفته بود
    منم هاج و واج موندم که چیکار کنم اصلا هیچ راه حلی به ذهنم نمیرسید .نمیدونستم چیکارش کنم یه هویی با یه حرکت برق آسا خودشو از بوته ها کشید بیرون و پا به فرار گذاشت.البته با دستا فرار میکرد رفت یه طرف دانشگاه نمیدونم چیشد
    اونجا ها (اکراین) جایی نیست که به این گربه ها کمک کنن ؟ انجمن حمایتی چیزی باید باشه دیگه.... میگرفتیش میزاشتیش تو سبد میبردی میدادی بهشون چون ماشین زیرش گرفته 100 درصد خونریزی داخلی کرده و اونا هم ناچارا قطع عضو میکردن و به هر حال زنده میمون ولی ....

7. این کاربر از roteal2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    mirror

پيش فرض

دوست خوبم تو اینجور مواقع حیوون رو به انجمن حمایت از حیوانات ببرید
    طی چند روز اینده هم چندتا شماره از افرادی که خودشون رو وقف این کار کردن رو میذارم
    که با تماس در حد امکان میان و یا راهنمایی میکنن

9. این کاربر از saye بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من اصلا تا حالا پرچم اکراین رو از نزدیک ندیدم این دانشگاهه ماله مملکت خودمونه
    اما بدکم نشد دوستان راه کارهای خوبی واسه کسایی که خارج از کشورن ارائه دادند
    من انقدر از ریخت گربه هه ترسیده بودم که ... خداییش هر کی باشه هم چندشش میشه هم میترسه در ضمن گربه هه اصلا اجازه نمیداد نگاهش کنی چه برسه بخوای بگیریش

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

واگذاری جک راسل
    سلام دوستان عزیز نینا یک سگ ماده هست، یک سالشه و شناسنامه داره، تمام واکسناشم زده ، فوق العاده شیطون و سرحاله، دنبال یک شخصی هستیم که بنوته وقت زیادی رو براش صرف کنه . چون نینا بسیار پر انرژی هستش و حداقل روزی نیم ساعت به پیاده روی احتیاج داره . هیچ وقت بی دلیل پارس نمیکنه اما صدای بلندی داره برای همین اگر در ساختمانی زندگی میکنید که با سگ مشکل دارن نینا به دردتون نمیخوره . رابطه خیلی خوبی با ادمها مخصوصا بچه ها داره ولی با پتهای خانگی دیگه اصلا کنار نمیاد و به عبارت دیگه اذیتشون میکنه . دستورات بشین . بیا . دست دادن . بزن قدش . ایستادن رو بلده و مستعد یادگیری اموزشهای بیشتری هست چون بسیار باهووشه در صورت تمایل با این شماره تماس بگیرید 09119133967 فرزین

.

.

.
    امروز من این سگ رو تحویل گرفتم
    ممنون از saye عزیز ...

نژاد فوق‌العاده شیطون و باانرژی‌ای است این تریر جک راسل ...
    بسیار دوست داشتنی‌ و باهوشه، فقط دستشویی کردن یادش ندادن که اون هم داریم روش کار می‌کنیم بره تو حموم کارش رو بکنه (خونش رو تو اتاق نزدیک سرویس اتاق خواب درست کردم تا نزدیک باشه)
    یکی دو ساعتی تو حموم باهاش سر و کله می‌زدیم تا یه بار کارش رو اونجا کرد، الان هم برای بار دوم داریم روش کار می‌کنیم که تو حموم کارش رو بکنه ...
    فکر کنم از سری بعدی خودش بو بکشه و همون جا دستشویی کنه ...

البته روش‌های موجود در اینترنت (روزنامه گذاشتن و کم کردن روزنامه و ...) رو خوندم و بلدم، اما خب این یکی همین جوری داره جواب میده، تا ببینیم در آینده چه پیش آید ...

در مورد غذا هم هیچ مشکلی با غذای خونگی نداره، صاحب قبلیش هم ته مونده‌ی غذای خونگی بهش می‌داده، ما هم برنج و قیمه بهش دادیم، تا ته همش رو خورد
    شیر می‌خوره، آب خیلی زیاد می‌خوره ...

پ.ن: اگه این نژاد رو نمی‌شناسید، سگ جیم کری تو فیلم ماسک رو یادتون بیارید! خود خودشه : دی

12. 11 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز roteal2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون...

پيش فرض

امروز من این سگ رو تحویل گرفتم
    ممنون از saye عزیز ...

نژاد فوق‌العاده شیطون و باانرژی‌ای است این تریر جک راسل ...
    بسیار دوست داشتنی‌ و باهوشه، فقط دستشویی کردن یادش ندادن که اون هم داریم روش کار می‌کنیم بره تو حموم کارش رو بکنه (خونش رو تو اتاق نزدیک سرویس اتاق خواب درست کردم تا نزدیک باشه)
    یکی دو ساعتی تو حموم باهاش سر و کله می‌زدیم تا یه بار کارش رو اونجا کرد، الان هم برای بار دوم داریم روش کار می‌کنیم که تو حموم کارش رو بکنه ...
    فکر کنم از سری بعدی خودش بو بکشه و همون جا دستشویی کنه ...

البته روش‌های موجود در اینترنت (روزنامه گذاشتن و کم کردن روزنامه و ...) رو خوندم و بلدم، اما خب این یکی همین جوری داره جواب میده، تا ببینیم در آینده چه پیش آید ...

در مورد غذا هم هیچ مشکلی با غذای خونگی نداره، صاحب قبلیش هم ته مونده‌ی غذای خونگی بهش می‌داده، ما هم برنج و قیمه بهش دادیم، تا ته همش رو خورد
    شیر می‌خوره، آب خیلی زیاد می‌خوره ...

پ.ن: اگه این نژاد رو نمی‌شناسید، سگ جیم کری تو فیلم ماسک رو یادتون بیارید! خود خودشه : دی
    اتفاقا میخواستم بگم چقدر شبیه اونه!....
    این برنج و قیمه چیز باحالیه یکی از دوستان من هم شیانلو داره میگه تا ته ظرف رو هم میلیسه!!!

14. این کاربر از roteal2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    mirror

پيش فرض

من چند شماره تماس اینجا میذارم
    برای دوستانی که وقتی با یک حیوون زخمی یا اواره و درمانده روبرو میشن
    تا تماس بگیرن
    که از کنار این حیوون ها به بهانه ی اینکه کاری از دستم بر نمیاد رد بشن یا فقط به تماشا بشینن
    گروه حمایت از حیوانات خیابانی با شماره 09196053309 در تماس باشید
    پناهگاه سوهانک یا همون پارسه.خانوم اکبری ۰۹۳۵۵۷۸۳۶۴۱
    دکتر معماریان 09122956918
    Last edited by saye; 02-01-2012 at 10:46.

16. 2 کاربر از saye بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    mirror

پيش فرض

سلام دوستان یکی از دوستای من یه دوبر من ماده داره میخواد به علت سفر واگذار کنه فقط فوری فوری تنها شرطش شرایط نگهداری خوب برای سگشه 9 ماهس و ترجیحا یه جای گرم واگذار میشه چون دوبر من طاقت سرما نداره من خودمم بعد از واگذاری یه شرط دارم اگه خواستم با هماهنگی بیام و ببینمش واکسن خورده اما شناسنامه نداره و اینکه دارنده حق فروش نداره اگه خواست واگذار کنه به خود من بده من یه صاحب جدید براش پیدا میکنم هرکس میخواد پیام بده اینم عکسش
    .

.

.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •