تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 71 اولاول ... 289101112131415162262 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 704

نام تاپيک: TD-LTE - Wireless / شرکت زیتل - Zitel

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

زیتل (فرابرد داده‌های ایرانیان) اینطور که اینجا نوشته 30% سهامش متعلق به شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) بوده که در سال 1396 چون "در چارچوب استراتژی جدید شستا" نبوده واگذار شده (همزمان با داتک).

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در حال حاضر صاحبش شرکت فناپ هست به مدیریت عاملی آقای شهاب جوانمردی

مصاحبه: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من خودم در TEDx Tehran امسال که زیتل یکی از اسپانسراش شده بود با اسمش آشنا شدم.

تا جایی که اطلاع دارم داتک هنوز برای شستا هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه OnlyRealMadrid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    Tehran - NezamAbad

پيش فرض

درخواست پوشش دهی دادم ولی اقدامی صورت نگرفته ( 1 ماهی میشه ). نت فن اوا دارم که انقدر قطع و وصل میشه که اصلا دیگه قابل استفاده نیست. امیدوارم زیتل یه فکری به حال پوشش دهیش بکنه

دوستان گل، وضعیت قطعی و وصلی زیتل چجوریاست؟

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت 4l1r3z4's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درخواست پوشش دهی دادم ولی اقدامی صورت نگرفته ( 1 ماهی میشه ). نت فن اوا دارم که انقدر قطع و وصل میشه که اصلا دیگه قابل استفاده نیست. امیدوارم زیتل یه فکری به حال پوشش دهیش بکنه

دوستان گل، وضعیت قطعی و وصلی زیتل چجوریاست؟
    از هر جهت عاااالیه
    کیفیت عالی
    پشتیبانی و برخورد عالی
    پیگیری نصب و ... عالی
    واقعا یه سر و گردن از ایران بالاتره...

قبلش داتک داشتم که افتضاح بود و بیچارمون کرد ! تا اینکه زیتل گرفتم و خیالم از نت راحت شد

4. این کاربر از 4l1r3z4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

از هر جهت عاااالیه
    کیفیت عالی
    پشتیبانی و برخورد عالی
    پیگیری نصب و ... عالی
    واقعا یه سر و گردن از ایران بالاتره...

قبلش داتک داشتم که افتضاح بود و بیچارمون کرد ! تا اینکه زیتل گرفتم و خیالم از نت راحت شد
    والا من داتک دارم خیلی راضی ام ، توی شرکت های fcp بهترین خدمات رو داره میده با بهترین قیمت و حجم ، مقایسه تی دی با ای دی اس ال اشتباه هست ، دو تا فناوری جدا از هم هستن

6. این کاربر از persian.godfather بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

والا من داتک دارم خیلی راضی ام ، توی شرکت های fcp بهترین خدمات رو داره میده با بهترین قیمت و حجم ، مقایسه تی دی با ای دی اس ال اشتباه هست ، دو تا فناوری جدا از هم هستن
    شما راضی ای ، بنا نیست که همه راضی باشن !!
    کیفیت هر شرکت منطقه به منطقه فرق میکنه !!
    پارسال داتک خوب بود تقریبا ولی امسال از چند نفره دیگه هم که پرسیدم ، واقعااا افتضاح شده !!
    پینگ پر نوسان و پکت لاست داتک و سرعته پایین تک کانکشنش ، واقعا آزار دهندس و اصلا رو داتک نمیشه استریم کرد یا آنلاین بازی کرد !!
    قطعی های ۶ ساعتش بماند که هر ماه یهو ۶-۷ ساعت نت رو قطع میکنن و شماره هاشونم از دسترس خارج میکنن ! بدون اینکه هیچ خسارتی هم بدن !! تنها شرکتی که شکایت در ۱۹۵ رو جدی نمیگیره ، همین داتکه ! من بارها ازشون شکایت کردم ولی یه تماس باهام نگرفتن و عجیبه که باهاشم برخورد نمیکنن !!!

8. این کاربر از 4l1r3z4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

شما راضی ای ، بنا نیست که همه راضی باشن !!
    کیفیت هر شرکت منطقه به منطقه فرق میکنه !!
    پارسال داتک خوب بود تقریبا ولی امسال از چند نفره دیگه هم که پرسیدم ، واقعااا افتضاح شده !!
    پینگ پر نوسان و پکت لاست داتک و سرعته پایین تک کانکشنش ، واقعا آزار دهندس و اصلا رو داتک نمیشه استریم کرد یا آنلاین بازی کرد !!
    قطعی های ۶ ساعتش بماند که هر ماه یهو ۶-۷ ساعت نت رو قطع میکنن و شماره هاشونم از دسترس خارج میکنن ! بدون اینکه هیچ خسارتی هم بدن !! تنها شرکتی که شکایت در ۱۹۵ رو جدی نمیگیره ، همین داتکه ! من بارها ازشون شکایت کردم ولی یه تماس باهام نگرفتن و عجیبه که باهاشم برخورد نمیکنن !!!
    من نمی‌دونم این حرف ها رو از کجا میارید ، من بازی آنلاین میکنم مشکلی ندارم ، یوتیوب هم مشکلی ندارم ، کلا یه بار سه یا چهار ساعت قطع شده بود نت که برای جبران ۲ روز اضافه کردن به زمان سرویس ها که این با حرف شما تناقض داره ، درمورد شکایت هم من یه مشکلی داشتم توی اینستاشون کامنت گذاشتم سریع باهام تماس گرفتن خودشون اونوقت شما میگی ۱۹۵ رو جدی نمی گیرن؟؟؟؟ ، برخلاف حرف شما من با کسایی که داتک دارن صحبت کردم اکثرا راضی هستن کسی هم شاکی نبوده ، این شرکت مال من نیست قبلش پیشگامان بودم قبل ترش هم آسیا و های وب و .... تنها شرکتی که دیدم خیلی احترام میزاره و مشکلی ندارم همین داتک بوده

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

چند وقت پیش من زنگ زدم تو فکر گرفتن اشتراک بودم از زیتل فکر کنم برای خونگی IP استاتیک نمیدادن الان رو نمیدونم، شاید تنها ایرادش باشه این برای بعضی ها وگرنه خیلی خوبه و حجم نا محدود بودنش عالی هست و همینطور سرعت راه اندازی و اگه فقط یک نفر شریک پیدا کنید که مفت میشه.

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من نمی‌دونم این حرف ها رو از کجا میارید ، من بازی آنلاین میکنم مشکلی ندارم ، یوتیوب هم مشکلی ندارم ، کلا یه بار سه یا چهار ساعت قطع شده بود نت که برای جبران ۲ روز اضافه کردن به زمان سرویس ها که این با حرف شما تناقض داره ، درمورد شکایت هم من یه مشکلی داشتم توی اینستاشون کامنت گذاشتم سریع باهام تماس گرفتن خودشون اونوقت شما میگی ۱۹۵ رو جدی نمی گیرن؟؟؟؟ ، برخلاف حرف شما من با کسایی که داتک دارن صحبت کردم اکثرا راضی هستن کسی هم شاکی نبوده ، این شرکت مال من نیست قبلش پیشگامان بودم قبل ترش هم آسیا و های وب و .... تنها شرکتی که دیدم خیلی احترام میزاره و مشکلی ندارم همین داتک بوده
    همین که میگی یه بار قطع شده ، معلومه که داری جانبدارانه صحبت میکنی !! طی این ۲ ماهو نیم ، ۲ سری به مدت ۶ ساعت نت قطع شد و کل تهران قطع بود و شماره هاشونم قطع و خودشونم ۲ سری رو اعلام کردن که آپدیت داشتیم میکردیم !!! که نمیدونم کدوم احمقی از صبح تا بعد از ظهر روز شنبه اول هفته رو میذاره واسه بروزرسانی !!! آپدیت باید آخر شب باشه!
    در مورد استریم هم حرفت واقعا خنده داره و شایدم با 240p استریم میکنی که راضی ای !!
    Last edited by 4l1r3z4; 25-09-2019 at 16:40.

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

۲تا یوزرن تو پیج اینستای داتک که هرکی هرچی میگه ، سریع میان دفاع میکنن و تعریف و اشتباه میکنی و واسه من عاالیه و ... ( دقیقا مثه خودت ! ) واسه جذب مشتری ، سیاست خنده داری در پیش گرفته داتک !

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

همین که میگی یه بار قطع شده ، معلومه که داری جانبدارانه صحبت میکنی !! طی این ۲ ماهو نیم ، ۲ سری به مدت ۶ ساعت نت قطع شد و کل تهران قطع بود و شماره هاشونم قطع و خودشونم ۲ سری رو اعلام کردن که آپدیت داشتیم میکردیم !!! که نمیدونم کدوم احمقی از صبح تا بعد از ظهر روز شنبه اول هفته رو میذاره واسه بروزرسانی !!! آپدیت باید آخر شب باشه!
    در مورد استریم هم حرفت واقعا خنده داره و شایدم با 240p استریم میکنی که راضی ای !!
    سرویس ۳ مگ دارم که راحت ۷۲۰ استریم می‌کنه بدون هیچ مشکلی ، من یک ماه و نیم هست اومدم فقط یک بار قطعی داشت که دو روز اضافه کرد به قرارداد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •