تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1299 از 1849 اولاول ... 2997991199124912891295129612971298129913001301130213031309134913991799 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,981 به 12,990 از 18487

نام تاپيک: ADSL Hiweb / شرکت های وب

اگه نباشه جاش خالی می مونه viking_vp3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    زیر آسمون خدا!!!

پيش فرض

سلام
    من امروز خطم رانژه شد تقریبا یک ساعتی هم میشه که تنظیمات رو انجام دادم و نت وصله الان اومدم یک فشفه 40 گیگ یک ماهه خریدم ولی کد رو که وارد میکنم ارور میزنه.

یعنی بخاطر چند ساعت کد قابل استفاده نیست یا من کاری رو اشتباه انجام میدم ؟
    برای استفاده از فشفشه باید بیشتر از تایمش زمان داشته باشی
    یعنی برای فشفشه 30 روزه باید حداقل 31 روز زمان داشته باشی برای فشفشه 15 روز حداقل 16 روزو ...
    اینجور مواقع برو تب خرید ترافیک پایین بخش نیترو نیتروی پیش خرید بخر بسته به تعداد ستاره ت 1-3-5 روز داره. 1 روز بخری کارت رو راه میندازه میتونی فشفشه رو فعال کنی

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

وب گردی با DNS بهتر نمیشه ؟
    من از های وب پرسیدم خودش یه dns داد :
    46.224.1.220
    46.224.1.221

پینگ از 200 اومد رو 170 ولی وب گردی هیچ فرقی نکرد ! هنوز هم احتیاج به رفرش زیاد هست
    کسی dns بهتر سراغ نداره ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

46.224.1.220
    46.224.1.221

پینگ از 200 اومد رو 170 ولی وب گردی هیچ فرقی نکرد ! هنوز هم احتیاج به رفرش زیاد هست
    وبگردی بیشتر به سرعت تک کانکشن و نداشتن تایم اوت وابسته است تا پینگ (کلا پینگ زیر 200 بدون تایم اوت مناسبه مگه اینکه بخوای گیم بازی کنی)
    dns هم فقط در حد چند میلی ثانیه پینگ رو بهتر میکنه ولی در عمل اصلا محسوس نیست
    dns های دیگه هم در همین حد فقط رو پینگ تایم تاثیر میذارن ولی هیچ تاثیری رو کمتر شدن تایم اوت و افزایش سرعت تک کانکشن ندارن
    این dns گوگل هم امتحان کن ببین شاید یه کم بهتر باشه:
    8.8.8.8
    8.8.4.4

4. 2 کاربر از broosli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها amirbrad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

46.224.1.220
    46.224.1.221

قبلا هم که گفتم پهنای باند کم اوردن از بس کاربر گرفتن نزدیکای تابستونه ملت از ظهر شروع میکنن به دانلود با فشفشه فقط چند ساعت تو صبح میشه استفاده کرد تک کانکشن داغونه هیچی نمیشه اپدیت کرد
    sent from my xperia
    Last edited by amirbrad; 12-06-2016 at 16:20. دليل: Last

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

مشکل از تک کانکشن نیست - اتفاقا تک کانکشن اونقدرا هم بد نیست و مثلا از اسیا تک خیلی بهتره - حتی عکس ها هم تو اینستاگرام خیلی خوب لود میشن
    مشکل فکر کنم به خاطر همون پکت لاست هست که باعث میشه خیلی سایت ها دفعه اول باز نشن و با رفرش حل میشه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

مشکل از تک کانکشن نیست - اتفاقا تک کانکشن اونقدرا هم بد نیست و مثلا از اسیا تک خیلی بهتره - حتی عکس ها هم تو اینستاگرام خیلی خوب لود میشن
    مشکل فکر کنم به خاطر همون پکت لاست هست که باعث میشه خیلی سایت ها دفعه اول باز نشن و با رفرش حل میشه

مطمئنی این تستی که گرفتی سرعت تک کانکشن رو نشون میده و سرعت دانلود کلی نیست؟!
    آخه شما قبلا گفتی سرعت 256 رو 2.5 مگابیت میبندن ولی اینجا 3.4 مگابیت نشون داده!
    فک کنم نتایجی که تو این سایت تست مای نت میده معتبر نیست
    این سایت رو امتحان کن ببین سرعت تک کانکشنت دقیقا چنده؟(هر سه تا سرور رو امتحان کن) چون این سایت مبتنی بر پروتکل https هستش نتایجش معتبرتره
    whatbox.ca/speedtest

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

مطمئنی این تستی که گرفتی سرعت تک کانکشن رو نشون میده و سرعت دانلود کلی نیست؟!
    آخه شما قبلا گفتی سرعت 256 رو 2.5 مگابیت میبندن ولی اینجا 3.4 مگابیت نشون داده!
    فک کنم نتایجی که تو این سایت تست مای نت میده معتبر نیست
    این سایت رو امتحان کن ببین سرعت تک کانکشنت دقیقا چنده؟(هر سه تا سرور رو امتحان کن) چون این سایت مبتنی بر پروتکل https هستش نتایجش معتبرتره
    whatbox.ca/speedtest
    فکر کنم در مورد این سایت حرفتون درسته !
    من خودم هم قبلا چند بار تو این انجمن گفتم این سایت testmy تک کانکشن واقعی رو نشون نمیده ولی متاسفانه دوستان قبول نمیکردن
    این نتیجه سایتی که گفتین :

ولی من بازم حرفم اینه تک کانکشن اونقدرا بد نیست - تو لود شدن عکس های اینستا هم کاملا مشخصه - و 100 درصد این مشکل باز نشدن سایت ها دفعه اول به خاطر سرعت تک کانکشن نیست

9. این کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

فکر کنم در مورد این سایت حرفتون درسته !
    من خودم هم قبلا چند بار تو این انجمن گفتم این سایت testmy تک کانکشن واقعی رو نشون نمیده ولی متاسفانه دوستان قبول نمیکردن
    این نتیجه سایتی که گفتین :

ولی من بازم حرفم اینه تک کانکشن اونقدرا بد نیست - تو لود شدن عکس های اینستا هم کاملا مشخصه - و 100 درصد این مشکل باز نشدن سایت ها دفعه اول به خاطر سرعت تک کانکشن نیست
    تو این سایت whatbox.ca/speedtest نتایج دقیق ترن و بیشتر میشه بهش اعتماد کرد
    خب سرعت 85 کیلوبایت هم برای اینستا و تله بد نیست
    ولی تو این 4-5 روزه بعضی وقت ها همین سرعت نک کانکشن تا 30-40 هم پایین میومد که دیگه تو سایت بازکردن هم مشکل ایجاد میکرد
    به نظرم هم پکت لاست (بیشتر از 3 درصد)، هم سرعت تک کانکشن (کمتر از 128 کیلوبایت) و هم پینگ تایم (بیشتر از 200-250 میلی ثانیه) تو افتضاح شدن کیفیت بازکردن صفحات وب و تماشای عکس و فیلم آنلاین تاثیر گذار هستن

11. این کاربر از broosli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

به نظرم هم پکت لاست (بیشتر از 3 درصد)، هم سرعت تک کانکشن (کمتر از 128 کیلوبایت) و هم پینگ تایم (بیشتر از 200-250 میلی ثانیه) تو افتضاح شدن کیفیت بازکردن صفحات وب و تماشای عکس و فیلم آنلاین تاثیر گذار هستن
    اگه صفحات کند باز میشدن یا فیلم انلاین درست لود نشه خب درسته 100 درصد به خاطر تک کانکشن هست ولی من مشکلم کند باز شدن صفحه ها نیست مشکلم اینه ( که فکر کنم مشکل همه هم باشه ) یه سایت رو برای بار اول میخوام باز کنم حالا چه سرور داخل چه خارج هیچی نمیاد ! سریع یه صفحه سفید میاد ولی با یه بار رفرش معمولا سریع باز میشه - اخه پکت لاست هم اونقدرا زیاد نیست که خیلی وقتا اینجوری میشه ! موندم دلیلش چیه

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها amirbrad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض ADSL Hiweb / شرکت های وب (داده گستر عصر نوین)

اگه صفحات کند باز میشدن یا فیلم انلاین درست لود نشه خب درسته 100 درصد به خاطر تک کانکشن هست ولی من مشکلم کند باز شدن صفحه ها نیست مشکلم اینه ( که فکر کنم مشکل همه هم باشه ) یه سایت رو برای بار اول میخوام باز کنم حالا چه سرور داخل چه خارج هیچی نمیاد ! سریع یه صفحه سفید میاد ولی با یه بار رفرش معمولا سریع باز میشه - اخه پکت لاست هم اونقدرا زیاد نیست که خیلی وقتا اینجوری میشه ! موندم دلیلش چیه
    اتفاقا مشکل تک کانکشن هم هست کنار مشکل پینگ. دارم مقایسه میکنم دیگه نسبت به قبل دانلود از appstore و google playو ....
    مشکل پیینگ هم هست
    امروز یه سایت بانک بزور باز کرد واسه تراکنش

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk

14. این کاربر از amirbrad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •