تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 135 از 543 اولاول ... 3585125131132133134135136137138139145185235 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,341 به 1,350 از 5429

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

یکی به من بگه تو این تهران اگه بخواهیم واسه شرکتی به سرعت های گیگابیتی دست پیدا کنیم باید چیکار کنیم؟ تو شهرستان که فیبر گرفتم سرعت آپلود رو قفل کرده بودن رو 50! و هرکاری کردم درستش نکردن. من حس میکنم فیبر نوری سرعت های بسیار بالاتری رو میتونه ساپورت کنه.
    برای سرعتهای گیگابایتی باید پهنای باند اختصاصی خریداری کنید تعرفه های adsl و تانوما برای مشتریان معمولی مثل خانگی هست نهایت سرعت هم 100 مگ هست برای شرکتها و سازمانها اینترنت بصورت پهنای باند خریداری میشه که سرعتهای چند گیگابایتی هم هست مثلا تو شیراز یادمه شرکت فراهوش پهنای باند میفروخت اگه رفتی باید بگی میخوام برای شرکتم پهنای باند اختصاصی بخرم

2. 2 کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال malek911's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

اینترنت حق مسلم همه نیست.

ما در سرزمین تبعیضها داریم زندگی میکنیم.
    البته باید بدونی که چی میخای تا بتونی فراهمش کنی

اگه نباشه جاش خالی می مونه mgha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

البته باید بدونی که چی میخای تا بتونی فراهمش کنی

من میدونم چی میخوام اینترنت فیبر میخوام بدون فیلتر با سرعت بالا و پینگ پایین و ثابت حاضرم خیلی بیشتر از مبلغ عرف هم بپردازم خوب الان چطور فراهم کنم ؟ خط تلفن فیبر هست از هیچ شرکتی غیر از مخابرات نمیتونم ای دی اس ال بگیرم تانوما هم نمیدن بهم میگن حتما باید یه مجتمع باشید.اینترنت خود مخابرات هم چند سال داشتم آشغال به معنای واقعی بود.الان یک میلیون دادم مودم ثابت گرفتم از همراه آخر بسته یکساله گرفتم استفاده میکنم که آنتنش بین 1 و پنج خط نوسان داره و پینگ هم تایم اوت داره و وقتی بعد از تلاش فراوون به یک مسیر خوب وارد میشم که پینگش خوب هست وسط کار یکدفعه اینترنت قطع میشه و مسیر اتوماتیک میره رو یه مسیر داغون.پس اینکه یک نفر بدونه چی میخواد دلیل نمیشه که بتونه فراهمش هم بکنه.
    نتیجه اینکه من با حرف ایشون کاملا موافقم.

اینترنت حق مسلم همه نیست.

ما در سرزمین تبعیضها داریم زندگی میکنیم.

6. این کاربر از J@viD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال malek911's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

من میدونم چی میخوام اینترنت فیبر میخوام بدون فیلتر با سرعت بالا و پینگ پایین و ثابت حاضرم خیلی بیشتر از مبلغ عرف هم بپردازم خوب الان چطور فراهم کنم ؟ خط تلفن فیبر هست از هیچ شرکتی غیر از مخابرات نمیتونم ای دی اس ال بگیرم تانوما هم نمیدن بهم میگن حتما باید یه مجتمع باشید.اینترنت خود مخابرات هم چند سال داشتم آشغال به معنای واقعی بود.الان یک میلیون دادم مودم ثابت گرفتم از همراه آخر بسته یکساله گرفتم استفاده میکنم که آنتنش بین 1 و پنج خط نوسان داره و پینگ هم تایم اوت داره و وقتی بعد از تلاش فراوون به یک مسیر خوب وارد میشم که پینگش خوب هست وسط کار یکدفعه اینترنت قطع میشه و مسیر اتوماتیک میره رو یه مسیر داغون.پس اینکه یک نفر بدونه چی میخواد دلیل نمیشه که بتونه فراهمش هم بکنه.
    نتیجه اینکه من با حرف ایشون کاملا موافقم.
    این گروه واسه همین ایجاد شده.منی که فیبر گرفتم اومدم دقیق مراحل درخواست تا تحویل و هم کیفیت نت تانوما رو با انواع ip ها تست کردم و گذاشتم تو فروم.هر کی هم هر سوالی کرده وقتی فرصت کردم جواب دادم.الان شما و اون دوستمون اومدید میگید تبعیض،فساد،رانتخواری،تک خوری.واقعا من برداشتم باید چی باشه؟دقیقا چی رو پنهان کردیم که همه نتونن استفاده کنن؟اگه تانوما فراگیر بشه مگه من ضرر میکنم؟
    اون جوابم هم باید متوجه میشدی منظورم چیه.الان میگید مخابرات میگه باید مجتمع باشید تا بکشن و شما کشیدین کنار.مطمعن باش اگه من بودم باز کاربر جمع میکردم که تانوما کشیده بشه نه مثل شماها برگردم به شخصی که این سرویس رو گرفته عنگ بچسبونم

8. این کاربر از malek911 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

برای سرعتهای گیگابایتی باید پهنای باند اختصاصی خریداری کنید تعرفه های adsl و تانوما برای مشتریان معمولی مثل خانگی هست نهایت سرعت هم 100 مگ هست برای شرکتها و سازمانها اینترنت بصورت پهنای باند خریداری میشه که سرعتهای چند گیگابایتی هم هست مثلا تو شیراز یادمه شرکت فراهوش پهنای باند میفروخت اگه رفتی باید بگی میخوام برای شرکتم پهنای باند اختصاصی بخرم
    آخه بدبختی اینه همون اول که میگی واسه شرکت سرعت بالاتر میخوام از همون نگهبان دم در تا اون کارمند پشت سیستم برات نقشه میکشن!!! میگن چقدر میخواهی هزینه کنی؟ خب بی شرف به تو چه ربطی داره چقدر میخوام هزینه کنم تو قیمت واقعیش رو بگو بعد من تصمیم میگیرم بخوام هزینه کنم یا نه.

10. این کاربر از ژیان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

آخه بدبختی اینه همون اول که میگی واسه شرکت سرعت بالاتر میخوام از همون نگهبان دم در تا اون کارمند پشت سیستم برات نقشه میکشن!!! میگن چقدر میخواهی هزینه کنی؟ خب بی شرف به تو چه ربطی داره چقدر میخوام هزینه کنم تو قیمت واقعیش رو بگو بعد من تصمیم میگیرم بخوام هزینه کنم یا نه.
    خب دیگه سرعتهای گیگابایتی فقط برای شرکتها و ادارات هست و هزینه بالایی هم داره شما باید از چند جا مختلف قیمت بگیری اگه اشتباه نکنم شاتل هم پهنای باند میفروشه خود مخابرات هم همینطور (البته منظورم بیست نت نیست چون بیست نت فقط adsl و تانوما میفروشه)

12. 2 کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

آخرش نفهمیدیم تانوما خوبه یا بد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

این گروه واسه همین ایجاد شده.منی که فیبر گرفتم اومدم دقیق مراحل درخواست تا تحویل و هم کیفیت نت تانوما رو با انواع ip ها تست کردم و گذاشتم تو فروم.هر کی هم هر سوالی کرده وقتی فرصت کردم جواب دادم.الان شما و اون دوستمون اومدید میگید تبعیض،فساد،رانتخواری،تک خوری.واقعا من برداشتم باید چی باشه؟دقیقا چی رو پنهان کردیم که همه نتونن استفاده کنن؟اگه تانوما فراگیر بشه مگه من ضرر میکنم؟
    اون جوابم هم باید متوجه میشدی منظورم چیه.الان میگید مخابرات میگه باید مجتمع باشید تا بکشن و شما کشیدین کنار.مطمعن باش اگه من بودم باز کاربر جمع میکردم که تانوما کشیده بشه نه مثل شماها برگردم به شخصی که این سرویس رو گرفته عنگ بچسبونم
    الان چراتانوما من اینقدر بده ؟
    ماله شما اینقدر خوب ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

خب دیگه سرعتهای گیگابایتی فقط برای شرکتها و ادارات هست و هزینه بالایی هم داره شما باید از چند جا مختلف قیمت بگیری اگه اشتباه نکنم شاتل هم پهنای باند میفروشه خود مخابرات هم همینطور (البته منظورم بیست نت نیست چون بیست نت فقط adsl و تانوما میفروشه)
    هزینه بالاش مشکلی نیست موضوع اینه که اصلا قیمت نیمدن بهت. میگن چقدر میخواهی هزینه کنی!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •