تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1352 از 1849 اولاول ... 352852125213021342134813491350135113521353135413551356136214021452 ... آخرآخر
نمايش نتايج 13,511 به 13,520 از 18487

نام تاپيک: ADSL Hiweb / شرکت های وب

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir000098's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

این فشفشه 50 گیگ باید چند ستاره باشی تا بتونی بخری؟

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

کامنت اینایی که دارن تو اینستاگرام های وب ، به خاطر طرح های جدید ازشون تشکر میکنن رو میخونه ادم تا تهش آتش میگیره !
    تنها چیزی هم که تو مغزشون میگذره اینه که فشفشه 40 گیگ شد 50 گیگ با همون قیمت پس خیلی خوشحالیم !

3. 4 کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه alinikoyi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خونشون

پيش فرض

کامنت اینایی که دارن تو اینستاگرام های وب ، به خاطر طرح های جدید ازشون تشکر میکنن رو میخونه ادم تا تهش آتش میگیره !
    تنها چیزی هم که تو مغزشون میگذره اینه که فشفشه 40 گیگ شد 50 گیگ با همون قیمت پس خیلی خوشحالیم !
    ای گفتی اینا یا خیلی اسکلن یا ...

5. 4 کاربر از alinikoyi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

همونطور که قبلا عرض شد یه عده ای نفع میبرن از این طرح و اونم کسایین که دقیقا از همون یک روش فشفشه 40 گیگ یا یه طرح بدون شبانه استفاده میکردند...

طبیعتا های وب حساب کتاب عددی رو کرده و با مااری که در سیستمش ثبت میشه براورد کسایی که سود بیشتر میرسونن کرده و دست به این اقدام زده

اما
    یه موردی که نه شرکتا نه سیاستمدارا و نه هیچ ارگان دیگه ای در این مملکت بلد نیست، روانشناسی بازاره!
    خیلیا شاید در یک ماه از طرح دانلود شبانشون حتی 20 گیگ هم استفاده نمیکردند اما این یک ارامش خاطر روانی برای اونا بود که اگه زمانی نیاز باشه میتونن استفاده ببرن و های وب رو به این خاطر انتخاب کردند نه اینکه دانلودر باشند یا بیماری دانلود داشته باشند که ماهی 500 گیگ نیازشون باشه!!!!

حالا با شکستن این امنیت خاطر و اثر روانی مثبت قطعا طیفی از این ئضع مجبور به رفتن به جای دیگه شده و خیلی از کسایی هم که قصد انتخاب دارن الان صرف مصرف روزانه یا یک طرف یکسان غیر حجمی میتونن کیفیت رو ملاک قرار داده و شرکتای بهتری رو انتخاب کنن

های وب الان فقط در یک جمله خلاصه میشه: " فشفشه 50 گیگ و دیگر هیچ!! "

7. 3 کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

همونطور که قبلا عرض شد یه عده ای نفع میبرن از این طرح و اونم کسایین که دقیقا از همون یک روش فشفشه 40 گیگ یا یه طرح بدون شبانه استفاده میکردند...

طبیعتا های وب حساب کتاب عددی رو کرده و با مااری که در سیستمش ثبت میشه براورد کسایی که سود بیشتر میرسونن کرده و دست به این اقدام زده

اما
    یه موردی که نه شرکتا نه سیاستمدارا و نه هیچ ارگان دیگه ای در این مملکت بلد نیست، روانشناسی بازاره!
    خیلیا شاید در یک ماه از طرح دانلود شبانشون حتی 20 گیگ هم استفاده نمیکردند اما این یک ارامش خاطر روانی برای اونا بود که اگه زمانی نیاز باشه میتونن استفاده ببرن و های وب رو به این خاطر انتخاب کردند نه اینکه دانلودر باشند یا بیماری دانلود داشته باشند که ماهی 500 گیگ نیازشون باشه!!!!

حالا با شکستن این امنیت خاطر و اثر روانی مثبت قطعا طیفی از این ئضع مجبور به رفتن به جای دیگه شده و خیلی از کسایی هم که قصد انتخاب دارن الان صرف مصرف روزانه یا یک طرف یکسان غیر حجمی میتونن کیفیت رو ملاک قرار داده و شرکتای بهتری رو انتخاب کنن

مثل من
    من کلا دوتا سریال دنبال میکنم یعنی هفته ای 2 گیگ و ماهی 8 گیگ فوق فوقش 2 3 تا فیلم دانلود کنم نهایتش میشه 20 گیگ
    مسلما های وب حساب کرده دیده همونایی که فشفشه 40 گیگ میخرن بمونن سودش کم نمیشه :-|
    ولی
    های وب تو استیبل نگه داشتن پهنای باند 2 مگابیت ( اینترنت ) مونده چجوری 16 مگابیت پهنای باند میخواد بفروشه! و چقدر سرویس های غیر حجمی مسخرن ! ارت های شاتل خیلی به صرفه ترن

9. 3 کاربر از k1ozil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

اما

آخه برای همون فشفشه 50 گیگ هم اول باید یک طرح حداقل دو گیگ در ماه فعال کنی که میشه ماهی 12600 بعد یک فشفشه پنجاه گیگ بگیری که میشه 30.000 تومان یعنی ماهی 42600 که با مالیاتش میشه ماهی 46.400!

در صورتیکه کمتر کسی پیدا میشه که ماهی 52 گیگ دانلود داشته باشه!

من با اینکه های‌وب تصمیم گرفته دیگه شبانه نداشته باشه مشکلی ندارم اما اینکه کاربراهایش را وادار میکنه بیشتر از نیازشان حجم بخرند و پول بپردازند اجحاف در حق کاربرهایش هست!

11. 2 کاربر از ehsan_iace بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

کلا حذف شبانه برای شرکت داغونی مثل های وب اشتباه بزرگی بود
    2 سال پیش پارس انلاین این کارو کرد برین ببینین چقدر تخلیه کردن
    تازه پارس انلاینی که کیفیتش خوب بود دیگه وای به حال این شرکت

13. 5 کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه kraiof3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

کلا حذف شبانه برای شرکت داغونی مثل های وب اشتباه بزرگی بود
    2 سال پیش پارس انلاین این کارو کرد برین ببینین چقدر تخلیه کردن
    تازه پارس انلاینی که کیفیتش خوب بود دیگه وای به حال این شرکت
    نخیر اون روزا که پارس آنلاین شبانه داشت سرعت من تو تایم رایگان 50 و تایم غیر رایگان سرعتم 200 کیلو بود...
    خیلی افتضاح بود اگه اشتباه نکنم ی پستایی هم توی تاپیکش دادم

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

0101010101 Armin.Computer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

تازه تو سایت های وب بودم زده بود 50 گیگ 30 روزه با قیمت 30 تومن
    قیمتش خوبه
    شبانه رو میشه با LTE ایرانسل استفاده کرد
    یه احساسی بهم میگه رقابت زیادی بین شرکت های افتاده
    یه زمانی گیگ رو همینجوری نمیدادن
    چه قدر پول پرداخت میشد
    ولی من های وب ندارم و نمی دونم کیفیتش خوبه یا نه
    ولی اگر مثلا پینگش بالاست و یا تک کانکشن و اینا نداره که هیچی

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

تازه تو سایت های وب بودم زده بود 50 گیگ 30 روزه با قیمت 30 تومن
    قیمتش خوبه
    شبانه رو میشه با LTE ایرانسل استفاده کرد
    یه احساسی بهم میگه رقابت زیادی بین شرکت های افتاده
    یه زمانی گیگ رو همینجوری نمیدادن
    چه قدر پول پرداخت میشد
    ولی من های وب ندارم و نمی دونم کیفیتش خوبه یا نه
    ولی اگر مثلا پینگش بالاست و یا تک کانکشن و اینا نداره که هیچی
    داداش کدوم رقابت !؟
    یه زمانی گیگ رو همین جوری نمیدادن ! یعنی الان بهتر شده به نظرت !؟ اگه بهتر بود که نمیومد فشفشه های پر مصرف 5 روزه و 15 روزه رو حذف کنه
    الان فرقی که کرده 600 تومن بابت هر گیگ کم شده همین
    اگه نه هیچ شرکتی قیمت سرویس هاشو یه ذره هم کم نکرده ! حتی مثل های وب زیاد هم کرده ( البته یه جوری که همه فکر کنن کم شده مثل همین اضافه کردن سرویس 16 مگ ! )
    در مورد شبانه هم که شما اینو میگی والا همه تو مناطقی نیستن که LTE باشه ! مثلا اینجایی که من هستم جای بدی هم نیست ولی همون 3g هم داغونه و بعضی وقتا پیج به زور باز میشه دیگه چه برسه به دانلود !

نخیر اون روزا که پارس آنلاین شبانه داشت سرعت من تو تایم رایگان 50 و تایم غیر رایگان سرعتم 200 کیلو بود...
    خیلی افتضاح بود اگه اشتباه نکنم ی پستایی هم توی تاپیکش دادم
    برا من اونقدر داغون نبود
    به هر حال باید قبول کنیم خیلی ها به خاطر برداشتن دانلود شبانه از پارس انلاین رفتن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •