تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 87 اولاول ... 41011121314151617182464 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 870

نام تاپيک: Dota 2

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

داشتم در ویکی یه چرخی میزدم برا خودم ( از وقتی برای همه بازی ها مشکل پیش اومده و نمیشه بازی آنلاین کرد اینه تفریحم ) وگفتم بذار یه سری مطالبشو ترجمه کنم بذارم اینجا شاید کسی خوشش اومد . تو این پست یه سری از محتوایی که هنوز ریلیز نشدن ولی ازشون اطلاعاتی از دست هست رو میذارم . (یعنی مثلا هیروی Phoenix هنوز نیومده ولی خوب هیچ اطلاعی از قیافه احتمالیش نیست پس چیزی دربارش نمیگم)

هیروهای ریلیز نشده

1. Legion Commander

اینم Concept Art ش :

همون طور که می بینید از اون مرد سیبیلو تبدیل شده به این خانم : دی
    دلیلشم گفتن اینه که خواستن هیروی Strength زن هم داشته باشیم .

2. Goblin Techies

ازش دو تا Concept Art هست :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. Abaddon

ازش یه Concept Art و یه عکس بسیار کم کیفیت در دست هست :

4. Abyssal Underlord

ایشون همون Pit Lord خودمون هستن اسمشون عوض شده .

در ضمن بین این هیروها و بقیه هیروهایی که عکسی ازشون در دست نیست و نیومدن هنوز گفته شده دو تاشون نزدیک مراحل پایانی ساخت خودشون هستن و به زودی میان , یعنی Legion Commander و Abaddon .

یونیت های جنگلی ریلیز نشده

1. Drakken ها

2. Stalker ها

2. 4 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض DotA 2 Replay System

چند روزه که تازه متوجه شدم سیستم Replay بازی تغییر پیدا کرده و من اصلا حواسم نبوده . یکی از برتری های دوتا2 نسبت به بقیه بازی های MOBA همین سیستم ریپلی هست که داخل خود بازی قرار داده شده و کیفیت خیلی خوبی هم داره .
    یکی از ویژگی های دوتا 2 , تعداد زیاد بازی های در حال اجرا در هر لحظه و مهم تر از اون تعداد زیاد مسابقات رسمی هست . به طور کلی توی بازی به دو طریق میشه بازی کرد :
    1 ) Solo : در این مدل شما به صورت تکی , یا با چند دوست دیگه وارد یک گروه(Party) می شید و Find Match می زنید و با دیگران بازی می کنید .
    2 ) Clan : در این حالت شما یک Clan (که در دوتا2 اسمش شده Team) می سازید و به صورت Team vs Team بازی می کنید . ساخت Team رایگان هست و میتونید بعد از ساخت تیم و جمع آوری اعضا با بقیه تیم ها بازی کنید . مسابقات رسمی هم به همین صورت هستند . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای مشاهده بازی های رسمی باید بلیط خریداری کنید در استیم(که بسته به مسابقات قیمتشون فرق داره) ولی بازی های عادی رو میتونید به صورت رایگان ببینید . برای دیدن بازی ها شما در منوی اصلی بازی به قسمت Watch میرید .
    این قسمت خودش چندین تب داره : Events که مربوط به اونت هاست , Tournaments که مربوط به مسابقات رسمی هست , Live Games که بازی هایی که در همین لحظه دارند انجام میشن هست , Recent Games که بازی هایی هست که اخیرا تموم شدن و Downloaded که بازی هایی هست که دانلود کردیدشون .
    برای دیدن بازی های در حال اجرا شما به راحتی در قسمت Live Games میرید و هر بازی خواستیدو انتخاب میکنید و شروع به دیدنش می کنید و میتونید در اون با دیگر بیننده ها چت هم بکنید .
    برای دیدن بازی هایی که قبلا تموم شدن , شما بازی رو انتخاب میکنید و در قسمت Details اون گزینه Download Replay رو می زنید(*) و ریپلی بازی رو دانلود می کنید . از این به بعد هر وقت خواستید میتونید برید به قسمت Downloaded و بازی رو ببینید . خود دیدن بازی هایی که تموم شدن هم دو حالت داره : بازی رو کامل ببینید یا هایلایت اون رو ببینید که شامل کیل ها و برخی صحنه های جالب بازی هست .
    حجم هر بازی 45 دقیقه ای هم حدودا 30 مگ هست .

* : هر بازی تاریخ انقضایی داره و اگه خیلی از اون بازی گذشته باشه دیگه قابل دانلود نخواهد بود .
    محل ذخیره شدن ریپلی ها :
    Steam / Steamapps / Common / dota 2 beta / dota / replays
    Last edited by Arrowtic; 23-05-2013 at 15:11.

4. 3 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    Керманшах

پيش فرض

از اونجایی که بازی داره کم کم به انتشار و ریلیزش نزدیک میشه دیگه برای گرفتن Beta Key نمیخواد تو فروم پست بدید.برید به لینک زیر:
    سمت راست Sign Up رو بزنید و Survey رو بگذرونید تا در آینده نزدیک Key بگیرید
    .
    من ثبت نام کردم الان , بعد چند وقت Key رو میده ؟
    بعد یه عنوان یه LoL پلیر بخوام بیام دوتا2 چه نکاتی رو در مورد بازی باید بدونم ؟ ( فرق های اساسی )

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

زمانشو دقیق نمیدونم من از روش قدیمی(Playdota) گرفتم که اون موقع شانسی بود و واسه من 2 ماه طول کشید ولی واسه دوستم 1 هفته !
    ولی جدیدا Key زیاد میدن در نتیجه فکر نمی کنم زیاد طول بکشه .
    تفاوت هاشون نسبتا زیاده که من مهماشو میگم :
    دوتا 2 سخت تره و نوب ها توش سخت تر هست بازی براشون(البته لول بازا وضعشون بهتره چون با اساس MOBA آشنا هستن حداقل) و بهتره قبل بازی با پلیر ها مقابل AI تمرین کنید .
    توی دوتا2 همه هیرو ها بازن و دیگه نمیخواد هیروها رو بخرید .
    توی دوتا2 تنها مورد پولی اسکین(اسمش رو اسکین نمیشه گذاشت) ها هستن که تازه اونا رو فری ها هم میتونن به دست بیارن , به این ترتیب که آخر هر دست شانسی به یه سری از پلیر ها آیتم هیرو میده . اگه لولتون توی دوتا2 بره بالا(مثل لول آخر هر بازی EXP میگیرید) حتما یه آیتم برا هیرو ها بهتون میده .
    فرق اسکین ها اینه که هر هیرو چندین قسمت داره یعنی اینطور نیست یه اسکین روش بندازید , مثلا شما سلاحش رو جدا تعیین می کنید , آرمورش جدا , کلاه خودش جدا و اینطوری . و میتونید اسکین های مختلفو ترکیب کنید .(مثلا Helm رو از یه اسکین(در اصل Item Set) بردارید سلاح رو از یکی دیگه)
    اگه در زمینه مدلینگ و اینا قوی باشید میتونید خودتون آیتم(یا آیتم ست) بسازید و پیشنهاد بدید به Valve , اگه قبول بشن و تو بازی بیان هر کسی که اون آیتم شما رو بخره درصدی از پولی که میده میاد تو جیب شما(به Wallet ـه استیمتون اضافه میشه)
    توی دوتا2 سه نوع هیرو داریم : Intel و Agil و Str یعنی هر هیرویی یکی از ایناست . سه تا Stat هم داریم به همین نوع ها , به طور کلی Intel مربوط به مانائه , Agil به اتک اسپید و Str به HP . اگه هیروتون مثلا Int باشه شما آیتمی بخرید که Int میده به هیروتون , علاوه بر چیزایی که از جمله ویژگی های Int هستن چون هیروتون خودش اینتل هست به ازای هر یه دونه Int یه دمیج هم بهتون اضافه میشه .
    توی دوتا2 از AP و AD خبری نیست و در عوض بازی به سه بخش تبدیل میشه : Early Game , Mid Game و Late Game . هر هیروی Carry توی بعضی از این 3 تا قویه مثلا هیرویی مثل Lion توی آخر بازی(Late Game) در حالت عادی به اون شدت قوی نیست . که البته این به این معنیه که باید در Early و Mid به قدری خوب کار کنید که اجازه شاخ و قوی شدن( و آیتم بستن) به دشمناتونو ندید .(البته به معنی بی ارزش بودنش نیست ولی خوب ممکنه بسته به هیرو های حریف آخر بازی CC هاتون از دمیجتون مهم تر بشن)
    تاور های دوتا2 خیلی قوی ترن و اگه جلوی تاور حریف رو CC کنید(به خصوص در اوایل تا اواسط بازی) مرگش تقریبا حتمیه .
    توی دوتا2 جای Baron موجودی داریم به نام Roshan که با کشتنش(که کار سختیه) یه آیتم میندازه به نام Aegis of Immortals که هر کی برش داره , اگه بمیره این آیتمش میپره در عوض همون جا با جون کامل دوباره زنده میشه .
    پلیر های دوتا2 از اونجایی که تو بتا هست از لول کمترن و پیدا کردن بازی بیشتر طول می کشه .
    دوتا2 هنوز سیستم رنک مثل LoL نداره که البته در آینده گفتن میاره اونم .
    مپش هم از اون بوته و اینجور چیزا که بری قایم شی نداره و برای Gank کردن جای قایم شدن تو اون ها باید مثلا تو جنگل بمونی و یهویی بپرید تو Lane .
    Last edited by Arrowtic; 26-05-2013 at 12:08.

7. 3 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    Керманшах

پيش فرض

توی دوتا2 سه نوع هیرو داریم : Intel و Agil و Str یعنی هر هیرویی یکی از ایناست .
    چندتا سوال :
    Lane ها چطورن ؟ مثل لول معمولا Adc,Supp BOT / Ap MID / Tank TOP / OffTank Jungle ?
    اصلا Jungler داریم ؟
    خبری از Spells هست ؟ Rune Page ? و ...
    وضع پینگ و لگ چطوره اونجا ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

چندتا سوال :
    Lane ها چطورن ؟ مثل لول معمولا Adc,Supp BOT / Ap MID / Tank TOP / OffTank Jungle ?
    اصلا Jungler داریم ؟
    خبری از Spells هست ؟ Rune Page ? و ...
    وضع پینگ و لگ چطوره اونجا ؟
    سه تا Lane داریم . این که کی Mid میره هم به هیرو ربط داره . مثلا کسی مثل Invoker یا Storm Spirit یا Shadow Fiend برن Mid خیلی بهتره چرا که مثلا Invoker در زمینه Gank کردن عالی میتونه کار کنه وقتی Ult بگیره .
    Jungle هم بله داریم .
    Mastery و Rune Page نداریم و توی بازی تنها چیزی که قدرت شما رو تعیین می کنه Skill ـتون هست نه لول یا مدت زمانی که تا حالا بازی کردید .
    پینگ خوبه لگ هم نیست فقط دیلی . من معمولا دیلی هم ندارم و پینگم 160 ایناست ولی مثلا امروز که بد بود 330 بود ولی خوب بازم یه دیلی خیلی کم داشتم .
    در مورد سیستم رنک که گفتم هنوز چیزی مثل برنز و سیلور و اینای لول نیست ولی همین Match Finding عادی با این که رنک یا چیزی نمی نویسه به رنک ربط داره . یعنی شما یه رنکی داری و توی هر بازی عوض میشه و اون 10 نفری که بر میداره و میذارشون تو دو تا تیم , رندوم نیستن و طوری انتخاب میشن که اینطور نباشه الکی یه تیم ضعیف باشه .

اگه اسکرین شات هم خواستید خودم این دو تا رو رفتم :

10. 2 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    Керманшах

پيش فرض

دوستان این Key ـه نیومد :|
    کسی Key اضافه نداره بده من ؟

آخر فروم باز Aria1997's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    Deutschland

پيش فرض

دوستان این Key ـه نیومد :|
    کسی Key اضافه نداره بده من ؟
    من دارم آی دی استیم ـت رو بده

13. 2 کاربر از Aria1997 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    Керманшах

پيش فرض

من دارم آی دی استیم ـت رو بده

TR4NC3z
    مرسی ...

15. این کاربر از garaa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Aria1997's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    Deutschland

پيش فرض

دوستان کسی اینجا دوتا بازی نمیکنه؟
    خیلی دوست دارم با دوستان ایرانی بازی کنم
    ممنون میشم ادم کنین ariaevane

17. 2 کاربر از Aria1997 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •