تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 23 اولاول ... 4101112131415161718 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 229

نام تاپيک: پاسخ گویی به سوالات شما دوستان در خصوص برند های دوو، اسنوا، ال جی و سامسونگ تمامی محصولات

اگه نباشه جاش خالی می مونه Emir1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Michigan

پيش فرض

اکثر برندهای صوتی و تصویری مونتاژ داخل هستند ! خودم هم از برند داخلی استفاده میکنم که از نظر کیفیت چیزی از برندهای خارجی کم نداره!

انتظار شما از تلویزیون چیه؟
    اسنوا محصولاتشو با برندهای مختلف وارد بازار میکنه بخاطر تفکر مردم! یعنی دوو با اسنوا با تکنو از نظر کیفیت تفاوت خاصی ندارن شاید از نظر امکانات مقداری متفاوت باشن!
    البته 49 اینچ دوو یکی از آشناها داره و راضیه
    خب انتظار از تلویزیون مشخصه، چیزی که در واقع همه انتظار دارن، کیفیت تصویر خوب و در حد امکان تکنولوژیهای روز رو داشته باشه و البته از نظر پورتها هم کم و کاست نداشته باشه.
    ببینید بعضی از این تفکرات مردم کاملا بجاست و حق دارن چون آگاهی دارن و میدونن که تکنولوژیهای برند خارجی به مراتب بهتر و فراتر از تکنولوژیهاییه که تو داخل استفاده میشه و مسلما همه پول میدن که جنس باکیفیت بخرن پس لزومی نداره که از بین دو جنس با قیمت تقریبا برابر کالایی که کیفیت و تکنولوژی بالاتری داره رو ول کنن و جنس نامرغوبتر رو بخرن!
    اسنوا مگه همون دوو نیست؟چون یادمه گارانتی هردو انتخاب هست ویک زمانی توسط اسنوا خریده شد
    با این بودجه چرا بدون گارانتی الجی کره ای یا مصری نمیخرین؟
    این مشاوره رو برای یکی از دوستانم انجام میدم چون میخواد اژ فروشگاهی که مخصوص ارگانشون هست و بهشون با اقساط بلند مدت لوازم خانگی میفروشه خرید کنه و تلویزیون یکی از لوازمی هست که قراره بخره و هیچ اطلاعی در این زمینه نداره، من خودمم کم و بیش در مورد برند ال جی اطلاع دارم و بقیه برندها رو خوب نمیشناسم به همین خاطر خواستم اینجا مطرح کنم تا از اطلاعات دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارن استفاده کنم، ظاهرا فروشگاهشون ال جی و سامسونگ نداره، میگفت اسنوا و دوو و جی وی سی و یکی هم یه برند دیگه که یادم نمونده چی بود اینا رو داره.

راستی به نظرتون با توجه به شرایط فعلی و لغو تحریمها چقدر احتمال داره لوازم الکتریکی در آینده نزدیک افت قیمت داشته باشه؟ هرچند خودم فکر نمیکنم اگرم باشه، افت محسوسی داشته باشه.
    Last edited by Emir1; 04-08-2015 at 16:34.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

خب انتظار از تلویزیون مشخصه، چیزی که در واقع همه انتظار دارن، کیفیت تصویر خوب و در حد امکان تکنولوژیهای روز رو داشته باشه و البته از نظر پورتها هم کم و کاست نداشته باشه.
    ببینید بعضی از این تفکرات مردم کاملا بجاست و حق دارن چون آگاهی دارن و میدونن که تکنولوژیهای برند خارجی به مراتب بهتر و فراتر از تکنولوژیهاییه که تو داخل استفاده میشه و مسلما همه پول میدن که جنس باکیفیت بخرن پس لزومی نداره که از بین دو جنس با قیمت تقریبا برابر کالایی که کیفیت و تکنولوژی بالاتری داره رو ول کنن و جنس نامرغوبتر رو بخرن!

این مشاوره رو برای یکی از دوستانم انجام میدم چون میخواد اژ فروشگاهی که مخصوص ارگانشون هست و بهشون با اقساط بلند مدت لوازم خانگی میفروشه خرید کنه و تلویزیون یکی از لوازمی هست که قراره بخره و هیچ اطلاعی در این زمینه نداره، من خودمم کم و بیش در مورد برند ال جی اطلاع دارم و بقیه برندها رو خوب نمیشناسم به همین خاطر خواستم اینجا مطرح کنم تا از اطلاعات دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارن استفاده کنم، ظاهرا فروشگاهشون ال جی و سامسونگ نداره، میگفت اسنوا و دوو و جی وی سی و یکی هم یه برند دیگه که یادم نمونده چی بود اینا رو داره.

راستی به نظرتون با توجه به شرایط فعلی و لغو تحریمها چقدر احتمال داره لوازم الکتریکی در آینده نزدیک افت قیمت داشته باشه؟ هرچند خودم فکر نمیکنم اگرم باشه، افت محسوسی داشته باشه.
    والا بنظرمن اصلا هیچی قابل پیش بینی نیست ولی احتمال کاهش کمه،چون شایعه شده بود که تعرفه لوازم خانگی که از کره بیاد میخاد از5 تا80%زیادبشه!!!ارز هم که قرار نیست زیاد ارزان بشه
    در کل در خوشبینانه ترین حالت نهایت کاهش قیمت بنظرم10%بیشتر نیست
    من باشم سامسونگ و الجی را به برندهای ایرانی ترجیح میدهم،هم خدماتش بیشتره و هم حداقل برندش معتبره،(کلا از اسنوا خوشم نمیاد،یکی به خاطر کیفیت بد مونتاژش که در اجاق گاز و کولرآبی 7سال پیش دیدم و اینکه اصلا از مدیر عاملش که چند بار توی پایش نشون داد خوشم نمیاد)هرچند همین الجی و سام هم توی ایران مونتاژ میشه و مثل الجی مونتاژ ایرانی ها قطعاتش مربوط به کره و..هست

3. این کاربر از aminkhan2014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

gmd

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام خسته نباشید من یک یخچات فریزر دوو مدلfr-590 دارم فریزرش کار میکنه ولی یخچالش نه

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

دوستان لطفا یه نگاه به جاروبرقیتون بندازین ببینید داخل اون هم مثل جاروبرقی ما خاکی شده ؟ این خاکی شدن عادیه؟

*

جاروبرقی قبلی که الجی بود همینطوری بود ولی خیلی بیشتر خاکی میشد .

پروفشنال arazboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    برزخ

پيش فرض

سلام خسته نباشید من یک یخچات فریزر دوو مدلfr-590 دارم فریزرش کار میکنه ولی یخچالش نه

شما دستگاه را چند سالی میشه دارید
    بایدیک روز نصفی از برق بکشی تا درست شود
    سرما از قسمت فریزر به یخچال میاد و راه کانل آن گرفته شده از برق بکش و در ها را نصفه باز بگذار بعد یه روز نصفی بزن به برق درست میشه

- - - Updated - - -

شما دستگاه را چند سالی میشه دارید
    بایدیک روز نصفی از برق بکشی تا درست شود
    سرما از قسمت فریزر به یخچال میاد و راه کانل آن گرفته شده از برق بکش و در ها را نصفه باز بگذار بعد یه روز نصفی بزن به برق درست میشه

پروفشنال arazboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    برزخ

پيش فرض

سلام،
    دوستان در مورد ال ای دی های دوو کسی اطلاع داره؟
    اینکه کیفیت تصویرشون چطوره و کلا خریدشون مصلحت هست یا نه؟
    مدلهای مد نظر هم فعلا اینا هستن:
    49F800
    42F8100
    49F4100
    و یکی هم 39E4800
    مونتاژ ایران هست بعصی مدل ها خوب هستند تحت آندروید هست

8. این کاربر از arazboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

این کارو کردم حتا یک هفته از برق کشیدم ولی جواب نداد

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

دوستان لطفا یه نگاه به جاروبرقیتون بندازین ببینید داخل اون هم مثل جاروبرقی ما خاکی شده ؟ این خاکی شدن عادیه؟

*

جاروبرقی قبلی که الجی بود همینطوری بود ولی خیلی بیشتر خاکی میشد .
    یعنی کسی داخل خونش جاروبرقی نداره؟!!!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

بله دیدم همینجوری بود.

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

متشکر - جاروبرقی شما از چه برندیه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •