تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 31 اولاول ... 511121314151617181925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 307

نام تاپيک: مباحث , عیب یابی و تعمیرات CNG

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    تشکر از راهنمایی کاملت
    باید خدمت حضور عارض شم درسته من گیج گاز عوض کردم بخاطر همین مشکل و هر باز که گاز میزنم کیلومترو صفر میکنم تا ببینم چند کیلومتر هر باک گاز کار مینکه فاکتور از اینکه هر جایگاهی متفاوته ، ولی بعد از پر کردن مخزن که قبلا هم گفتم وقتی خالی خالی میشه که دیگه خودرو قادر به حرکت نیست و در حال خاموش شدنه تومن8500 گاز میخوره و نهایتا 160 تا 170 کیلومتر راه میره
    من بهد از خرید میکسر هوشمند شرکت سبز پژوهان اسپادانا که باعث افزایش شتاب ماشینم رو حالت گاز شد ولی به گفته متخصص شرکت باید مصرف گاز هم کاهش میداشت که متاسفانه این طور نبود شتاب خوب شد ولی مصرف کم نشد
    حالا اینجا یک مشکل هست یا از رگلاتور گازه یا نمیدونم از چی میتونه باشه هرجا بردم تنظیم کنن یا سوخت زیاد میشه که گاز روی 140 کیلومتر تموم میشه یا مصرف کم میکنن که 160 تا میره ولی ماشین تو حرکت زور نداره
    حالا اگر کسی تجربه ای داره میتونه کمکم کنه ممنون میشم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    تشکر از راهنمایی کاملت
    باید خدمت حضور عارض شم درسته من گیج گاز عوض کردم بخاطر همین مشکل و هر باز که گاز میزنم کیلومترو صفر میکنم تا ببینم چند کیلومتر هر باک گاز کار مینکه فاکتور از اینکه هر جایگاهی متفاوته ، ولی بعد از پر کردن مخزن که قبلا هم گفتم وقتی خالی خالی میشه که دیگه خودرو قادر به حرکت نیست و در حال خاموش شدنه تومن8500 گاز میخوره و نهایتا 160 تا 170 کیلومتر راه میره
    من بهد از خرید میکسر هوشمند شرکت سبز پژوهان اسپادانا که باعث افزایش شتاب ماشینم رو حالت گاز شد ولی به گفته متخصص شرکت باید مصرف گاز هم کاهش میداشت که متاسفانه این طور نبود شتاب خوب شد ولی مصرف کم نشد
    حالا اینجا یک مشکل هست یا از رگلاتور گازه یا نمیدونم از چی میتونه باشه هرجا بردم تنظیم کنن یا سوخت زیاد میشه که گاز روی 140 کیلومتر تموم میشه یا مصرف کم میکنن که 160 تا میره ولی ماشین تو حرکت زور نداره
    حالا اگر کسی تجربه ای داره میتونه کمکم کنه ممنون میشم
    با سلام داداش من مغزم هنگ کرده هرچی فکر میکنم نمیدونم قیمت گاز متری 420 تومانه یا 600 ت ولی میدونم شما با 8500 گاز انم با 405 بیشتر از 160نمیتونی راه بری احتمال میدم مخزن ماشینت حدودا زیر 75 لیتری هست اصلا نگفتی مخزن ماشینت چی است با این مخزن و حجم گاز 405 چون مصرفش فکر کنم 100 کیلومتر 13.14 است (بنزین) رو گاز نمیتونی از 160 تا بیشتر بری حالا اگر مخزنت بزرگره مثلا 90 یا 110 باید بالای 250 راه بره فرض گاز 420 یا 400 است ماشین شما 20 متر گاز میخوره که با 20 متر گاز اگه بالای 160 بری اونم با 405 احتمالا 2000 است معجزه است

کـاربـر بـاسـابـقـه jamshidjap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

نظرتون راجع به گرفتن کولر در حالت گازسوز چیه ؟
    برای پارس دوگانه سوز گرفتن کولر در حالت گاز رو توصیه میکنین ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام دوست من
    مخزن ماشین من چون دستی گازی شده و قبل از نصب ، نصاب از من پرسید میخوای مخزن فابریک ببندی یا بزرگتر منم گفتم بزرگتر برای همین برام مسئله شده و خودم تفاوت مخزن فابریک با مخزنی که روی ماشینم نصب کرد دیدم خیلی بزرگتر بود
    حالا از کجا ببینم اندازه مخزن چیه تا بهتون بگم
    ضمناً 14تا 15کیلوگرم گاز میخوره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام

سلام
    اگه دوگانه فابریکه هیچ مشکلی نداره استفاده کن ولی اگه دستی گازی کردی توی شهر به شرطی که دور موتور بالا دنده عوض نکنی ویا دنده مرده نری طوری نمیشه
    موفق باشی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام دوست من
    مخزن ماشین من چون دستی گازی شده و قبل از نصب ، نصاب از من پرسید میخوای مخزن فابریک ببندی یا بزرگتر منم گفتم بزرگتر برای همین برام مسئله شده و خودم تفاوت مخزن فابریک با مخزنی که روی ماشینم نصب کرد دیدم خیلی بزرگتر بود
    سلام دوست من
    با سلام
    رو مخزن یک سری حروف چاپ شده حجم لیتر مخزن اونجا هست اگه دید نداری یا نصاب از عمد اونو چرخونده پشت با اینه نگاه کن 65 لینری با فشار 220 بار 17 متر مکعب گاز میخوره برا تبدیل به کیلو 1متر مکعب =1.48 کیلو(1.5)

داداش تولید مخزن مثل نوشابه خوانواده میمونه یعنی اینکه دو سمت مخزنو طوری تو حرارت میبندند که احتیاج به جشکاری نباشه چون اگه جوشی باشه با فشار 200 بار (3000psi =قدرت انفجاری گلوله ژ3) میترکه حالا چرا اینو گفتم چونکه مخزنا بسته به تکنولژی ساخت (پیشرفتگی تولید ) دارای زخامتهای متفاوتند بهترین اونا از فیبر کربن والیاف شیشه و.. بود که ساخت اسرایل بود و 80 لیتری ان 10 کیلو بیشتر وزن نداشت فقط رو سمند میزاشتن (تاکسی) بعلت کمبود قطعه و خطای نصاب یا هر چی بعد نصب و گاز زدن ترکید (چون فولادی نبود ولی مطمعنترین مخزنه) منظور من از ترکیدن انفجار نیست مثل باد کنک طبق شنیدهها فقط سرنشینای عقبو چسبوند به سقف وزخمی کرد از اون موقع ممنوع شد
    2 ایتالیای دارای کمترین زخامت استاندارد وبیشتری استقامت
    و بقیه هندی چینی و...
    حلا یه نوع مخزن زرد ساخت وطن است که ما شنیدیم قطر ورقش 2 یا 3 برابره اخه تکنولژِ ی تولید درستی ندارن خوب این مخزن 62 لیتری میخری ولی عملا 50 لیتر ظرفیت داره وزنشم اگر 62 لیتری 70 کیلو باشه این مخزن ده بیست کیلو بیشتره
    تو بازارم از موقع گرونی و قبل اون دیگه نوع اصلی کمه اگرم باشه تقلبی (شما میتونی به چین هر جنسی رو با مارک اصلی و تقلبی سفارش بدی نظر شخصی )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

یک سوال و جواب سریع از خودم
    سوال 1 ماشین همه چیزش درسته چرا گاز کم میزنه در حد 1.4 کم میزنه با فرض اینکه پمپ گاز فشارش مناسبه؟
    جواب
    این مشکل بر میگرده به نازل پمپ گاز ها که دارای اصتحلاک بالا میباشند و هر 6 ماه بایستی قطعات ان یا کلا تعویض شوند {طرف میگه ما از خارج خیلی پیشرفته تریم میگن چرا میگه عمر ماشین تو خارج 5 ساله تو ایران 20 سال؟! }
    اکثرا تعمیرین و با پرکنای ماشین متفاوت رفتار میکنن بعضا خودرو گاز نمیخوره باید تلمبه رو عوض کنی راه حلش استفاده از اورین چاقتر در ورودی پرکن گازه با 1 چاقو میوه خوری یا فازمتر قابل تعویض است البته اورینگای که تو پمپ گاز میفروشن ضخامتش 4 برابره که من اصلا قبول ندارم ضخامت او رین ورودی گاز باید 2 برابر نوع فابریک (از نوع فابریکی کلفتر باشه)باشه تا باعث پارگی اورینگ و شکستن قاب پرکن نشه 1 امکان دیگه کچل شدن اورینگ پرکن است
    اورینگ را از اورینگ فروشی بگیرین نوع 50.100 تومانی ایرانی نوع بالای 500تا 2000 تومانی توصیه میشه (100 تومانی جای 500 تومانی قالب نکنه )
    Last edited by red17; 01-10-2014 at 18:41.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام

میگن خوب نیست البته صلاح مملکت خویش خسروان دانند ضمنا جوش وسیله رو نزن هیچ وقت عمر ما کوتاهه داداش کیفیت زندگی رو بچسب
    این دوستمون گفت میکسر هوشمند اومده دریچه هوا رو 7 به 1 برا گاز میکنه برا بنزین 12 به 1 تحقیق کردم جالب بود میگن شتاب و قدرتو رو گاز درست میکنه اختراع ایرانی است 2 نوع داره 1 برقی 2 با مکش سیلند باز و بسته میشه (مکشی)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام
    اینم تبدیل سوئیچ تبدیل سوخت دستی به طرح کارخانه

10. این کاربر از omid_dj113 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    همه رفتن مرخصی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •