تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 158 از 258 اولاول ... 58108148154155156157158159160161162168208 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,571 به 1,580 از 2579

نام تاپيک: [ Yahoo! Mail ] / تمامی مسائل ياهو ميل

Deutsch | Active member omid-p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

واسه منم این مسئله پیش اومده ولی دیگه قسمت دوم دریافت کد رو نمیاره

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واسه شما درست شد؟ به نظرتون چیکار کنم؟

من ایمیل دومی که داده بودم رو قبلا تنظیم کرده بودم که هر ایمیلی میاد رو فوروارد کنه به ایمیل اصلی. وقتی غیر فعال کردم این قابیت رو، دیگه ایمیل مربوط به کد هم رو هم دریافت کردم و وارد کردم.

شما شاید قبلا یه ایمیل ثانویه رو ثبت نکردبد که الان نمیاد.

2. این کاربر از omid-p30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوستان من به مشکل عجیبی برخورد کردم.

چند وقته وقتی یوزر و پسورد رو میزنم وارد نمیشه و پیغام زیر میاد :

سوال امنیتی رو که یادم نیست و وقتی گزینه دومی رو میزنم پیغام زیر میاد :

در اینجا هم همونطور که میبینید ایمیل دومی رو داده بودم رو آورده تا بهش یک کد بفرسته و بعد من کد رو در مرحله بعد وارد کنم. اون ربدر ها رو نمیدونم چرا اونجا به جای حروف ایمیلم زده.

به هر حال وقتی وارد اون ایمیل هم میشم هیچ پیغامی از طرف یاهو برام نمیاد.

......

ویرایش : درست شد.

سلام

اولا ضربدرها رو زده که اگر شما کس دیگه ای هستید که می خواید به زور وارد میل بشید غیر صاحب میل نفهمید که آدرس دقیق میل آبترنتیو چیه که بری اونو -- کنی. اما یه مقدار از آدرسو زده که صاحب میل مثلا اگر چند تا میل داره حواسش باشه به کدوم میل کدو می فرسته.

دوست من اسپمات رو هم چک کن تو میل دومی اگر شد یه بار دیگه این راه رو برو اگر دیگه نشد و جواب نگرفتی راه حل سوم این پست رو برو اما با توجه به شرایط خودت پرسشننامه رو پر کن. یعنی بگو که میل آلترناتیو داری ولی بهش کد نمی آد ببین چی جواب می گیری
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. این کاربر از m.beh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mghj51's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خيلي دور خيلي نزديك

پيش فرض

سلام بر اساتيد برگوار و جامعه مهندسين
    ببخشيد اين پيغام رو ياهو به ايميل من فرستاده !!
    يعني چي؟
    يعني يكي از آمريكا ميخواد اون يكي ايميل منو هك كنه؟
    يا با آنتي ----- وارد شدند؟

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام بر اساتيد برگوار و جامعه مهندسين
    ببخشيد اين پيغام رو ياهو به ايميل من فرستاده !!
    يعني چي؟
    يعني يكي از آمريكا ميخواد اون يكي ايميل منو هك كنه؟
    يا با آنتي ----- وارد شدند؟

یعنی یکی خواسته واترد اکانت شما شه. و آی پی اش مربوط به آمریکا بوده اما مثلا ممکنه بابا ابزاری خوب آی پی رو عوض کرد. من خودم یه بار که پسورد یادم رفته بود چندتا پسوردو اکتحان کردمو آخرشم رفتم با سوالات یاهو سعی کردم ایمیل رو وا کنم این نامه رو فرستاد. حالا داره می گه اگه خودت بودی که هیچ. یعنی اگه تو این چند روز گذشته خودت سعی کردی وارد شی حالا با سوال امنیتی و اینا که هیچ و اگر نه با استفاده از اون لینک ها سعی کن امنیت میلتو ببری بالا.
    پسوردتو که حتما عوش کن
    من نمی دونم خدمات تلفن همراه یاهو تو ایران کار می کنه یا نه ینا یر این هیچ پیشنهادی درباره اون ندارم.
    اظلاعاتی که برای ریست پسوردت هست روعوض کن مثل سوال امنیتی
    و اطلاعات لوگینتم نوشته می تونی مرور کنی ببینی چه خبره
    موفق باشی

7. 2 کاربر از m.beh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال attaghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام

اولا ضربدرها رو زده که اگر شما کس دیگه ای هستید که می خواید به زور وارد میل بشید غیر صاحب میل نفهمید که آدرس دقیق میل آبترنتیو چیه که بری اونو -- کنی. اما یه مقدار از آدرسو زده که صاحب میل مثلا اگر چند تا میل داره حواسش باشه به کدوم میل کدو می فرسته.

دوست من اسپمات رو هم چک کن تو میل دومی اگر شد یه بار دیگه این راه رو برو اگر دیگه نشد و جواب نگرفتی راه حل سوم این پست رو برو اما با توجه به شرایط خودت پرسشننامه رو پر کن. یعنی بگو که میل آلترناتیو داری ولی بهش کد نمی آد ببین چی جواب می گیری
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام دوست عزيزم
    متاسفانه اين مشكل براي من هم اتفاق افتاده و اون ايميل آبترنتیو رو كه اون موقع ثبت نام چرت و پرت دادم سوال امنيتي رو هم كه يادم نيست و از همه بدتر اينه كه انگليسي من اصلا خوب نيست و توي تاپيكي كه آموزش بازيابي پسورد رو داده بوديد توي اون متن بايد دليلش رو به انگليسي بنويسيم براي ياهو بفرستيم . ميشه يه لطفي بكنيد منو كمك كنيد يه متن خلاصه براي من بنويسيد من بفرستم خيلي كارك گيره بيچارم اگه ايميل باز نشه .
    يه چند تا سوال ديگم داشتم و اونم اينكه توي قسمت هاي كه توي عكس مشخص كردم بايد چي بنويسيم :

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام دوست عزيزم
    متاسفانه اين مشكل براي من هم اتفاق افتاده و اون ايميل آبترنتیو رو كه اون موقع ثبت نام چرت و پرت دادم سوال امنيتي رو هم كه يادم نيست و از همه بدتر اينه كه انگليسي من اصلا خوب نيست و توي تاپيكي كه آموزش بازيابي پسورد رو داده بوديد توي اون متن بايد دليلش رو به انگليسي بنويسيم براي ياهو بفرستيم . ميشه يه لطفي بكنيد منو كمك كنيد يه متن خلاصه براي من بنويسيد من بفرستم خيلي كارك گيره بيچارم اگه ايميل باز نشه .
    يه چند تا سوال ديگم داشتم و اونم اينكه توي قسمت هاي كه توي عكس مشخص كردم بايد چي بنويسيم :

سلام

اولیش
    where can we contact you
    سه آدر س ایمیل بده که بتونب بهش دسترسی داشته باشی که مال یاهو هم نباشه از یه سرویس دیگه که بتونند باهات تماس داشته باشند اگه لازم بشه

دومیش
    کلا قسمت دوم اطلاعاتی رو می خواد که اکانت یاهوت داره که یکیش میل آلترناتیوته که می گی بهش دسترسی نداری پس همون نه می شه جوابش اگه به میل الترناتیوت دسترسی داری بزن بله

سومیشم می گه که سوال امنیتیتو تایپ کنی اگر ایدت نیست می گه از طریق اینکه پسوردمو فراموش کردم برو بعد سوالو ازت می پرسه اون سوالو اینجا بنویس
    زیرشم میگه جواب سوالو اگر می دونی بنویس اگر نمی دونی چند تا از حدساتو بزن مثلا سوال امنیتیت اینه که اسم عموت چیه اونوقت تو یاد نیست چی زدی و 3 تا عمو داری اسم 3 تاشونو بنویس

بعدشم من زیاد وقت ندارم برا نوشتن اون قسمت که چی شده. پیشنهاد من اینه که برو بخش انگلیسی همین فروم ببین کسی برات می نویسه یا اینکه بنویس خودت چند خط بعد بده یکی از بچه های بخش انگلیسی تصحیح کنه. اگر نشد یه پیغام خصوصی بده من و توش مشکلتو کامل بگو که من برات بنویسم اما وقت می بره تا من بنویسم

همسن و موفق بشی

10. این کاربر از m.beh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال attaghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام

اولیش
    where can we contact you
    سه آدر س ایمیل بده که بتونب بهش دسترسی داشته باشی که مال یاهو هم نباشه از یه سرویس دیگه که بتونند باهات تماس داشته باشند اگه لازم بشه

دومیش
    کلا قسمت دوم اطلاعاتی رو می خواد که اکانت یاهوت داره که یکیش میل آلترناتیوته که می گی بهش دسترسی نداری پس همون نه می شه جوابش اگه به میل الترناتیوت دسترسی داری بزن بله

سومیشم می گه که سوال امنیتیتو تایپ کنی اگر ایدت نیست می گه از طریق اینکه پسوردمو فراموش کردم برو بعد سوالو ازت می پرسه اون سوالو اینجا بنویس
    زیرشم میگه جواب سوالو اگر می دونی بنویس اگر نمی دونی چند تا از حدساتو بزن مثلا سوال امنیتیت اینه که اسم عموت چیه اونوقت تو یاد نیست چی زدی و 3 تا عمو داری اسم 3 تاشونو بنویس

بعدشم من زیاد وقت ندارم برا نوشتن اون قسمت که چی شده. پیشنهاد من اینه که برو بخش انگلیسی همین فروم ببین کسی برات می نویسه یا اینکه بنویس خودت چند خط بعد بده یکی از بچه های بخش انگلیسی تصحیح کنه. اگر نشد یه پیغام خصوصی بده من و توش مشکلتو کامل بگو که من برات بنویسم اما وقت می بره تا من بنویسم

همسن و موفق بشی
    سلام دوست عزيزم . ممنونم از راهنماييتون .
    متنو دارم يه جوري خودم مينويسم ولي در مورد اون قسمت سوم كه توضيح داديد از كدوم لينك براي براي قسمت فراموش كردن پسورد برم ؟
    و اينكه من كلا نه سواله يادمه چي دادم و نه جوابه يعني اصلا هيچي يادم نيست چون مال 10 سال پيشه . چي بزنم اون قسمتارو ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام دوست عزيزم . ممنونم از راهنماييتون .
    متنو دارم يه جوري خودم مينويسم ولي در مورد اون قسمت سوم كه توضيح داديد از كدوم لينك براي براي قسمت فراموش كردن پسورد برم ؟
    و اينكه من كلا نه سواله يادمه چي دادم و نه جوابه يعني اصلا هيچي يادم نيست چون مال 10 سال پيشه . چي بزنم اون قسمتارو ؟

سلام فکر می کنم همون بالای قسمت سوال امنیتی یه بخش هست که هایپر لینک است به نام
    Password helper

رو اون کلیک کن
    و در صفحه ای که میاد
    iI am forgot my password
    رو انتخاب کن تا سوال بیاد
    اگر هایپر لینک نبود برو همون ورودی میل یاهو و اون زیر همین جمله پسورد رو فراموش کردم رو انتخاب کن احتمالا در ادامه یه جایی می رسی که بهت سوالتو نشون میده

می تونی تو اون بخش جواب اگه هبچ ابده ای نداری بنویسی فراموش کردی چون چندین سال پیش انتخابش کردی

13. این کاربر از m.beh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

چطوری میشه از حالت basic به classic برگشت ؟!
    دارم دییییییییییییییوووووووووو ووووووووونننننننننننننننن ننننننننههههههههههههههههه هههه می شم

آخر فروم باز arash66_2m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    جایی همین نزدیکی ها

پيش فرض

سلام دوستان
    من جواب سوال امنیتی رو یادم نمیاد چون با موبایل وصل شدم دیگه با پی سی هم بیام باز اون سوال امنیتی رو میاره و من جوابشو نمی دونم . چطوری می تونم سوال رو عوض کنم اینا یا مشکل رو برطرف کنم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •