تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: كدام جنرال بري راش اول بهتر است؟

راي دهنده
33. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • USA

4 12.12%
  • GLA

0 0%
  • CHINA

1 3.03%
  • USA AIRFORCE

10 30.30%
  • USA SUPER WEAPON

2 6.06%
  • USA LASER

0 0%
  • USA ASSULT

0 0%
  • USA HELICOPTER

2 6.06%
  • USA COOMONDER IN CHIEF

1 3.03%
  • CHINA TANK

1 3.03%
  • CHINA INFANTARY

5 15.15%
  • CHINA NUKE

0 0%
  • CHINA NAPALM

0 0%
  • CHINA ALITARY

0 0%
  • CHINA COMMONDER IN CHIEF

0 0%
  • GLA TOXIN

1 3.03%
  • GLA DEMOLATION

6 18.18%
  • GLA STEALH

0 0%
  • GLA BENLADDAN

0 0%
  • GLA SADDAM

0 0%
  • GLA HIJACK

0 0%
صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 65

نام تاپيک: راش اول در بازي General

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

اگه واقعا حرفه اي باشي اون تانكا را خيلي راحت مي توني بزني .از يه طرف ديگه كسايي پاورشون مي خوبه كه تازه جنرال ياد گرفتن و تا مي تونند دفاعي مي سازند اما حرفه اي ها فقط به فكر راش اند و انقدر راش مي دند تا طرف نتونه نفس بكشه چه برسه راش بده.اما اگر واقعا حرفه اي باشي مي توني با همه جنرال ها كار كنه و برات usa,china ياgla هيچ فرقي نداره چون بلدي با همشون كار كني

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سلام !

پيش فرض

سلام
    منم گفتم برای حرفه ای هاست
    عزیز اگه تو حرفه ای باشی نشسته باشی پای کامپیوتر اون طرف هم نگات نمی کنه بدون بهت راش میده
    (مطمن) اگه طرف حرفه ای باشه دیگه تو نمی تونی بهش صد تا راش بدی همه ی دم دسگات رو می اره پایین

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوست عزيز من نگفتم gla بده م گفتم مقابل هر راش يه كاري هست كه بتوني بكني مثلا همين gla حلا هر gla كه باش و هر scorpian بسازي با چند تا آر پي جي Napal همه شون به باد مي رن يعني هر يه دونه آر پي چي زن مساوي با چند تا scorpian است و اگر هم چند تا نفر زن آورد با helix مي توني راش اون را جمع كني .
    در مورد بازي جنرال فقط اين مهمه كه به انواع راش تسلط داشته باشي و بتوني قبلا از اينكه حريفت راش بده تو راش بدي

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوست عزيز من نگفتم gla بده من گفتم مقابل هر راش يه كاري هست كه بتوني بكني مثلا همين gla حلا هر gla كه باشي و هر scorpian بسازي با چند تا آر پي جي Napal همه شون به باد مي رن يعني هر يه دونه آر پي چي زن مساوي با چند تا scorpian است و اگر هم چند تا نفر زن آورد با helix مي توني راش اون را جمع كني .
    در مورد بازي جنرال فقط اين مهمه كه به انواع راش تسلط داشته باشي و بتوني قبلا از اينكه حريفت راش بده تو راش بدي

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

حالا برو خودت برو يه بار ار پي جي napal رو امتحان كن تا بفهمي من چي مي گم

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

دوست عزيز من نگفتم gla بده م گفتم مقابل هر راش يه كاري هست كه بتوني بكني مثلا همين gla حلا هر gla كه باش و هر scorpian بسازي با چند تا آر پي جي Napal همه شون به باد مي رن يعني هر يه دونه آر پي چي زن مساوي با چند تا scorpian است و اگر هم چند تا نفر زن آورد با helix مي توني راش اون را جمع كني .
    به P30World خوش اومدي .
    هيچ كدوم از GLA , USA , China از همديگه قويتر نيستند ! همشون يه نقطه ضعف هايي دارند .
    مثلا USA Air Force چاره ي راش Quad Canon هستش .
    GLA Demolotion براي اون موتور هاش USA Laser خوبه و خيلي چيز هاي ديگه .

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

قربون دهنت منم همينو مي خوام بگم

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سلام !

پيش فرض سیسی

از يه طرف ديگه كسايي پاورشون مي خوبه كه تازه جنرال ياد گرفتن و تا مي تونند دفاعي مي سازند اما حرفه اي ها فقط به فكر راش اند و انقدر راش مي دند تا طرف نتونه نفس بكشه چه برسه راش بده.اما اگر واقعا حرفه اي باشي مي توني با همه جنرال ها كار كنه و برات usa,china ياgla هيچ فرقي نداره چون بلدي با همشون كار كني
    عزیزم
    اگه تو توی usa یا china هر چی بسازی پاور می خواهد بنابر این اگه بخوای با gla همون اول راش بدی دیگه تا طرف بیاد پاور بسازه بیسی وجود نداره

اگه یه بار هر کدوم از gla رو انتخاب کنی همون 2 دقیقهی اوول میتونی تانک بسازی بعد 3 دقیقه هم می خواهد برسی به بیسش (بستگی به map داره) بعد می بینی تو بیسش خیلی باشه 2 تا لدر و 1 پاور و بیسش و یکی دوتا ساختمون
    هست (اگه حرفه ای باشی 1 .2 سر باز و تانک .بعد راحت به بیسش میتونه راش ببدی که از همون اول نتونه چیزی
    بسازه میرسیم به حرف شما

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سلام !

پيش فرض

قربون دهنت منم همينو مي خوام بگم
    سلام
    خودت هم حرف خودت رو تکذیب میکنی؟؟؟؟
    Last edited by V A H I D; 17-03-2007 at 23:13. دليل: املا

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

نه چون فرق usa و gla در ساختن فقط يه پاور اضافه است كه اونم ظرف كمتر از 30 ثانيه ساخته مي شه .و اگر مي خواهي به بيس حريف راش بدي امكانش هست چون فرق زماني اونا در ساختن كارخانه تانك سازي فقط 30 ثانيه يا كمتر است؟ من خودم با هميم روش چندين جنرال باز حرفه اي كه تو ميگي جمع كردم . زايرا موقعي بهشون راش دادم كه تازه داشتند يه هول(hole) بزنند كه بريزند تو بيسم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •