تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدام سرویس پست الکترونیکی استفاده می کنید؟

راي دهنده
132. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Yahoo

43 32.58%
  • گوگل(Gmail)

80 60.61%
  • Msn

7 5.30%
  • دیگر سرویس های پست الکترونیکی....

2 1.52%
صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 64

نام تاپيک: از کدام سرویس پست الکترونیکی استفاده می کنید؟

آخر فروم باز DrXoX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـــــــهران پلاک 0 اسمم:محمد

پيش فرض

به غیر از یاهو از بقیه استفاده می کنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه Jocker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

ایمیل یاهو را دیگه هر بچه دو ساله‌ای داره...

ولی در مورد Gmail اینجوری نیست.

داره خودمونی میشه amironica's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

صد در صد جی میل بهتر نسبت به ایمیل
    با داشتن یک اکلانت در جی میل یا بهتر بگوییم در گوگل از سرویسهای بسیاری می شود استفاده کرد، که هر کدام از آن سرویس ها ابزار های قدرت مندی برای هر اماتور و حرفه ای است
    مانند
    Google Analize,
    Good Docs
    Blogspot
    Goodle reader
    Picasa
    Youtube
    Google checkout
    و.................
    امکانات تنظیمات جیمیل در جهان یگانه هستند، اگر بخواید این امکانات را پولی داشته باشید باید کلی پول هر سال بسرفید!!
    یک اکانت جیمیل می توانتد، اکانت های ایمیل دیگر شما را نیز چک کند و ایمیل های آن را دریافت کتد. آزمایشگاه آن که همیشه محصول جدیدی دارد.

قابلیت افلاین جی میل که می تواند برای بسیاری از افرادا پر مشغله بسیار کاربری باشد، تا در حین مسافرت، به امیل های خود رسیدگی کنند و هر زمان به ایترنت دسترسی پیدا کردند ایمیل خود تا سنکرون کنند
    و می توانید با پرداخت 50 دلار سالیانه برای هر کاربر (با کردیت کارت) ایمیل 20 گیگی و تحت دومین خود و با اینتر فیس جی میل داشته باشید!!!
    بازم بگم از جیمیل؟؟
    همین که تبلیغاتش بسیار نجیبه و متنی تبلیغ می کنه، یک نعمته، یاهو که خودشو می کشه واسه تبلیغات و مثل سابق با دیا آپ وصل باشی که 10 دقیقه زمان می خواد تبلیغات تصویری یاهو بالا بیاد
    من تاحالا بار ها روی بلیغات داخل جیمیل کلیک کردو تا ببینم چی هستند. چون افراد عادی با Google ads با توجه به محتوای ایمیل ها تبلیغات بذارند.

4. 3 کاربر از amironica بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Hamed_jon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

من از جيميل و ياهو و هات ميل اسفاده ميكنم، ولي عاشق گوگل و جيميل هستم و فقط جيميل رو قبول دارم و بس!

آخر فروم باز darvish1900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

چه خطايي واسه شما ميده؟ من اتفاقا چند روز پيش يكي ساختم و هيچ خطايي نداد!
    جيميل يه چيز ديگس! من فقط به خاطر سرعتش ازش استفاده ميكنم اگه نه امنيتش مثه امنيت ياهو و بقيه هست!!!

چطور امنیت جی میلی با یاهو یکی میکنی زمانیکه یاهو ای پی شما رو به فرستنده لو میده؟

یا تا حالا چند بار شنیدی جی میل مثل یاهو ایمیلهای کاربران به دولتشون بفروشه و لو بده مثل کشور چین؟

7. 4 کاربر از darvish1900 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Diosa!'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

Gmail,.......

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

چطور امنیت جی میلی با یاهو یکی میکنی زمانیکه یاهو ای پی شما رو به فرستنده لو میده؟

یا تا حالا چند بار شنیدی جی میل مثل یاهو ایمیلهای کاربران به دولتشون بفروشه و لو بده مثل کشور چین؟
    بلاخره هر سرويسي كمي و كاستي ها و مشكلات خودش و داره مثلا:‌
    فراموش نکنیم جی میل رسما اعلام کرده که ایمیلهای ما را می خونه!!!!این دیگه خیلی حرفه..دیشب داشتم فکر می کردم که اطلاعات شرکت جی میل ار من از خودم هم بیشتره!!!میدونه من کیم (اکانت) آدرسم کجاست(ادزسنس)شماره تلفنم چیه(کلندر و سیستم اس ام اس) در روز چیا می خونم(ریدر) چه وبسایتهایی دارم(ادسنس و آنالیز ) چه کسانی وبسایتهام را می بینند(آنالیز) با چه کسایی در ایترنت در ارتباط ام(جی میل) در مورد چه چیزهایی باهاشون صحبت می کنم(بازم جی میل) روی چه متنهایی کار می کنم(ورد) برنامه روزانه ام بیرون اینترنت چیه؟(گوگل الرت)توی اینترنت چه کارهایی انجام میدم(گوگل سچ و این که من هر سایتی بخواهم بازکنم حتی اگه آدرسش را بدونم برای اینکه نخوام آدرسش را کامل بنویسم از تولبار سرچ گوگل و سرویس suggestion گوگل استفاده می کنم) .گوگل یکمی زیادی میدونه ،نیست؟ولی چیزی که کارشناسان در مورد این مسائل می گن اینه که اگه یکی بیاد یه روزی پسورد جیمیل رو در بیاره می تونه از طرف کلی اطلاعات بکشه بیرون .
    پس اينم يه دليل بر اينكه امنيتش اونقد كه شما فكر ميكني هم بالا نيست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    موفق باشيد.

10. این کاربر از joe_satriani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه amironica's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

بلاخره هر سرويسي كمي و كاستي ها و مشكلات خودش و داره مثلا:‌
    فراموش نکنیم جی میل رسما اعلام کرده که ایمیلهای ما را می خونه!!!!این دیگه خیلی حرفه..دیشب داشتم فکر می کردم که اطلاعات شرکت جی میل ار من از خودم هم بیشتره!!!میدونه من کیم (اکانت) آدرسم کجاست(ادزسنس)شماره تلفنم چیه(کلندر و سیستم اس ام اس) در روز چیا می خونم(ریدر) چه وبسایتهایی دارم(ادسنس و آنالیز ) چه کسانی وبسایتهام را می بینند(آنالیز) با چه کسایی در ایترنت در ارتباط ام(جی میل) در مورد چه چیزهایی باهاشون صحبت می کنم(بازم جی میل) روی چه متنهایی کار می کنم(ورد) برنامه روزانه ام بیرون اینترنت چیه؟(گوگل الرت)توی اینترنت چه کارهایی انجام میدم(گوگل سچ و این که من هر سایتی بخواهم بازکنم حتی اگه آدرسش را بدونم برای اینکه نخوام آدرسش را کامل بنویسم از تولبار سرچ گوگل و سرویس suggestion گوگل استفاده می کنم) .گوگل یکمی زیادی میدونه ،نیست؟ولی چیزی که کارشناسان در مورد این مسائل می گن اینه که اگه یکی بیاد یه روزی پسورد جیمیل رو در بیاره می تونه از طرف کلی اطلاعات بکشه بیرون .
    پس اينم يه دليل بر اينكه امنيتش اونقد كه شما فكر ميكني هم بالا نيست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    موفق باشيد.
    جی میل ایمیل های ما نمیخونه !!!! این همه کاربر با من و شما چکار دارد!!!
    چند سال پیش اعلام کرد که با استفاده از روبات / با همون برنامه های جستجو کننده خودکار، محتوای و کلمات ایمیل ها را چک می کند تا به تناسب آن برای کاربر تبلیغات متنی را نمایش دهد. و دیگر کارهای مشابه
    این هم از قوانین سفت و سخت آمریکاست که وقتی شرکتی می خواهد این کار را بکند آن را باید اعلام کند و گر نه باید میلیارد ها دلار غرامت بپردازد

این که اگر گوگل بخواهد کاربر خاصی را زیر نظر بگیرد، درست است و این هم برای کاربران دیگر سرویس دهنده های اینترنت صادق است. و در ثانی این ضعف امنیتی گوگل نیست بلکه ضعف امنیتی من و شماست!! اگر نگران اطلاعاتمان هستیم لازم است بر روی سرور های که خودمان آنها را امن می دانیم ایمیل و دیگر سرویس ها را راه اندازی کنیم و از سرویس های عمومی استفاده نکنیم.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    17 شهریور

پيش فرض

چه خطايي واسه شما ميده؟ من اتفاقا چند روز پيش يكي ساختم و هيچ خطايي نداد!
    جيميل يه چيز ديگس! من فقط به خاطر سرعتش ازش استفاده ميكنم اگه نه امنيتش مثه امنيت ياهو و بقيه هست!!!
    رمزی که به صورت عکسه و باید وارد کادر بکنم اصلا وجود نداره !!!

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

رمزی که به صورت عکسه و باید وارد کادر بکنم اصلا وجود نداره !!!
    به جاش ضربدر هم نميذاره؟! كه يعني نتونسته باشه لودش كنه!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •