تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 66

نام تاپيک: تاپیک موقت: تبریک به Ultimator و neopersia عزیز، مدیران جدید بخش طراحی وب! ?!~!؟

حـــــرفـه ای Ultimator's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    NetFrameWork.

پيش فرض

مهندس نیمای عزیز! میگم بابا ذوقه بچه های مردم رو کور کردی ترسوندیشون بنده خدا ها رو
    بزار خوش باشن یه مقدار
    اینطوری که پست ندن به جایی هم نمیرسیم ها

تغییراته انجمن در چه مرحله ای هست برادر؟ مهندس یاسر هم گمونم سرش بد به انجمنه خودش گرمه
    من که چیزی نگفتم

در حال پیشرفته !

ایجاد بخش اموزش کار با کنترل پنلا مثل cpenel و مباحث مزبوط به دامنه هم بد نیست.
    چیزایی شبیه به این در نظر گرفتیم

2. 2 کاربر از Ultimator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای neopersia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

تغییراته انجمن در چه مرحله ای هست برادر؟
    در جریان هست. یه کم از قبلنا سریعتر

ولی در هر حال اول به یک طرح جامع برسیم بهتره چون بعداً بخوایم دوباره عوض کنیم باید شیش هفت ماه دنبالش باشیم!
    طرحی که ما داریم با یه کم تغییرات به نظر من خوبه. باید بررسی بشه تا ببینیم نتیجه نهایی چی میشه

ابنجا هم اگر دوستان نظر خودشون رو بگن میتونه به جمع بندی ما کمک کنه

مهندس یاسر هم گمونم سرش بد به انجمنه خودش گرمه
    نه بابا اونجا هم نیستم اما به زودی در هر دو جا فوق فعال خواهم بود

4. این کاربر از neopersia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای eAmin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Node.js

پيش فرض

سلام

ما هم به نوبه خودمون تبریم عرض می کنیم، و برای محسن عزیز هم آرزوی موفقیت می کنیم.

و اما در مورد بخش هایی که قرار اضافه بشه ما هم از خودمون نظراتی رو بازگو کنیم.
    در مورد بخش JavaScript بسیار موافقم، یعنی یکی از ضروریات هست، ولی در مورد بخش Framwork ها و Library ها نظر من اینه یک زیر مجموعه ایجاد بشه که تمامی فریمورک ها و کتابخوانه های موجود رو پوشش بده، اینکه ما برای فریمورک خاصی بخش جداگانه ای انتخاب کنیم، اولا باعث شلوغی بیش از حد انجمن میشه، و کنترل اون سخت تر، دوما کلا فریمورک جماعت در جاوااسکریپت زیاد گسترده نیست که بخوایم براش بخش جداگانه ای ایجاد کنیم، همون یک کافی هست، سوما در جاوااسکریپت فریمورک ها و کتابخوانه های بی شماری وجود داره، حتی اگر معروفترینها رو هم بخواید قرار بدید کمتر از 7-8 نیست! و زیاد جالب نیست فقط برای فریمورک خاصی زیر مجوعه ایجاد کنیم، اینکار یکجور تبلیغ به حساب می یاد و شایسته یک انجمن بزرگ نیست، و بیشتر اینکارها برای سایتهای Official هست تا فرومهای غیر مرتبط. این از این

نظرم در مورد CMS ها هم همینطوره. اینم از این.

در مورد بخش MSSql و MySql: البته با عذر خواهی از داود عزیز، اینکار هم زیاد برای یک انجمن طراحی وب جالب نیست، کلا این دو سطح برنامه نویسی هستن و قسمتی هم دارن برای توسعه دهندهای وب، البته MySql تا جایی که شواهد نشون می ده بیشتر در Server Side طرفدار داره تا Desktop! و اینکار بازهم باعث شلوغی بیش از حد میشه از نظر من.
    کلا نتیجه گیری که از این قسمت اگر بخوایم بکنیم اینه که، اگر MSSql و MySql در بخش برنامه نویسی ایجاد بشه و نه در بخش طراحی وب کار عاقلانه ای به نظر می یاد.

کلا این نظرات از بنده حقیر بود که تو این چندساله بالا پایینش کردم تا به این نتیجه رسیدم، درضمن ما چاکر همه بروبکس هستیم.
    قربونتون.
    Last edited by eAmin; 05-09-2010 at 23:51.

6. 5 کاربر از eAmin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ultimator's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    NetFrameWork.

پيش فرض

سلام

ما هم به نوبه خودمون تبریم عرض می کنیم، و برای محسن عزیز هم آرزوی موفقیت می کنیم.

و اما در مورد بخش هایی که قرار اضافه بشه ما هم از خودمون نظراتی رو بازگو کنیم.
    در مورد بخش JavaScript بسیار موافقم، یعنی یکی از ضروریات هست، ولی در مورد بخش Framwork ها و Library ها نظر من اینه یک زیر مجموعه ایجاد بشه که تمامی فریمورک ها و کتابخوانه های موجود رو پوشش بده، اینکه ما برای فریمورک خاصی بخش جداگانه ای انتخاب کنیم، اولا باعث شلوغی بیش از حد انجمن میشه، و کنترل اون سخت تر، دوما کلا فریمورک جماعت در جاوااسکریپت زیاد گسترده نیست که بخوایم براش بخش جداگانه ای ایجاد کنیم، همون یک کافی هست، سوما در جاوااسکریپت فریمورک ها و کتابخوانه های بی شماری وجود داره، حتی اگر معروفترینها رو هم بخواید قرار بدید کمتر از 7-8 نیست! و زیاد جالب نیست فقط برای فریمورک خاصی زیر مجوعه ایجاد کنیم، اینکار یکجور تبلیغ به حساب می یاد و شایسته یک انجمن بزرگ نیست، و بیشتر اینکارها برای سایتهای Official هست تا فرومهای غیر مرتبط. این از این

نظرم در مورد CMS ها هم همینطوره. اینم از این.

در مورد بخش MSSql و MySql: البته با عذر خواهی از داود عزیز، اینکار هم زیاد برای یک انجمن طراحی وب جالب نیست، کلا این دو سطح برنامه نویسی هستن و قسمتی هم دارن برای توسعه دهندهای وب، البته MySql تا جایی که شواهد نشون می ده بیشتر در Server Side طرفدار داره تا Desktop! و اینکار بازهم باعث شلوغی بیش از حد میشه از نظر من.
    کلا نتیجه گیری که از این قسمت اگر بخوایم بکنیم اینه که، اگر MSSql و MySql در بخش برنامه نویسی ایجاد بشه و نه در بخش طراحی وب کار عاقلانه ای به نظر می یاد.

کلا این نظرات از بنده حقیر بود که تو این چندساله بالا پایینش کردم تا به این نتیجه رسیدم، درضمن ما چاکر همه بروبکس هستیم.
    قربونتون.
    نظراتت همسو با نظرات ماست خشنود گشتیم

درمورد جاوا اسکریپت و فریمورکها و اونطرف سی ام اس ها نظر خودمون هم همینه و لایحه ای که فرستادیم (!) همینشکلی بود

دیتابیس هم تا جایی که فعلا مشخصه برنامه های ویژه ای داریم (!) ولی محدوده اش خارج از مسائل انجمن وبه

8. این کاربر از Ultimator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

سلام

دوستان تبریک عرض میکنم خدمت نیمای عزیز یاسر عزیز و بهزاد عزیز.

به امید پیشرفت انجمن

انجمن طراحی هم خیلی کامل شده اینا همه نشون دهنده مدیریت خوب یاسر و نیما هست.

موفق باشید

10. 2 کاربر از Mohammad King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mmiladd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اُتاقم..!

پيش فرض

سلام..

تبريك مي گم به دوستان.. هميشه از اين قسمت پي سي ورد اطلاعات كاملي رو جمع مي كنم..

تشكر از دوستان..

12. 2 کاربر از mmiladd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

به به به
    چه کردن این دو تهمتن!×!
    کاری که از چند سال پیش باید انجام میشد بالاخره انجام شد!

جای تشکر داره این همه پیگیری و استقامت (هندونه بود من بابه زیر بغله مدیران)

ولی کوچه پس کوچه زیاد شده ها!×! باید RSS ای چیزی اد مکنیم تا بتونیم به همه جا سر بزنیم

راهکاری چیزی دارید؟

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

به به به
    چه کردن این دو تهمتن!×!
    کاری که از چند سال پیش باید انجام میشد بالاخره انجام شد!

جای تشکر داره این همه پیگیری و استقامت (هندونه بود من بابه زیر بغله مدیران)

ولی کوچه پس کوچه زیاد شده ها!×! باید RSS ای چیزی اد مکنیم تا بتونیم به همه جا سر بزنیم

راهکاری چیزی دارید؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پیاده رو های حوالی میدان ولیعصر!

پيش فرض

به نظرم به جای انجمن فروشگاه ساز ها انجمن وردپرس کاربردی تره چون قشر کمتری نیاز به فروشگاه ساز داره .

در ضمن فروشگاه ساز ها قطعا به تبلیغ بعضی سایتای فروشنده ختم میشه که خلاف قوانینه.

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

حمید جان اتفاقا فروشگاه ساز ها که خیلی مهمن
    نمخصوصا الان از هر 10 ننفر که به من میگن کار دارن حدودا 8 نفرشون فروشگاه جات میخواد

از طرفی اسکریپت ها و ... مورد بررسی قرار میگیره حالا تک و توک نمونه هم باید قرار بگیره

به نظرم در مورده اون موضعه لینک دادن و ... یه مقدار حداقل تو بخش طراحی وب تخفیف قائل شن! چون بالاخره هر چی باشه لینک به سایت های مختلف زیاده

ولی وردپرس هم 100 درصد مورده توجه قرار میگیره

17. این کاربر از DaRiOuShJh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •