تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سوالات کنکور سال 90 در چه سطحی بود؟(سراسری)

راي دهنده
368. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • سخت

197 53.53%
  • متوسط

127 34.51%
  • آسان

44 11.96%
صفحه 2 از 598 اولاول 1234561252102502 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 5972

نام تاپيک: <<انتخاب رشته ی کنکوری های 90 (سراسری،آزاد) + نتایج نهایی+تکمیل ظرفیت>>

اگه نباشه جاش خالی می مونه lohrasbi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

بچه ها من اگه شما رو نداشتم باید چیکار میکردم؟؟؟ کاش تو فروم کنار تشکر یه تشکر ویژه هم داشت. کاری که به اونصورت از من بر نمیاد فقط میتونم بگم دمتون داغ
    نظرات شما رو که مثل همیشه منطقی و صادقانه هست رو چند بار خوندم. اگه صحبت های شما رو خیلی خیلی فشرده کنیم، به این ها میرسیم:
    *ما فقط یک بار زندگی میکنیم بهتره بریم دنبال چیزی که بهش علاقه داریم!
    *اکثر داوطلب ها به مجموعه ای از رشته ها علاقه دارن و نه صرفا تک رشته خاص. پس خیلی از حالا خوتون رو محدود نکنید.
    *برو ولی سعی کن تا دکترا ادامه بدی و همچنین سعی کن معلم یا مدرس خوبی بشی تا قدرت رو بدونن.
    *درست رو اون قدر ادامه بده تا بري تو شريف همكار شهشهاني بشي
    *دبیرای دبیرستان زندگیشون رو فقط با حقوق آموزش پرورش میگذرونن؟ جواب در مورد خیلی هاشون منفیه.کافیه یکم مطرح بشن تا ....
    *سی سالگی رو که رد کنید ، تشکیل خانواده که دادید ، پول در آوردن از همه چیر مهم تر میشه
    *مکانیک بهشت ریاضیات است
    *منم تا حدی با نظر دوستمون موافقم
    *
    توازن داشته باشید بین علاقه و پول!
    *(نقل از کتاب برو پی کارت) : ... تحقیقی روی 1500 نفر خارجی انجام شد. 83 درصد آنها گفته بودن که حقوق مهمترین عامل در انتخاب شغلشان بوده. 17 درصد بقیه هم علاقشون رو مهمترین عامل میدونستن. در نتیجه بیشتر آدم ها میخواستند پولدار شوند. 20 سال بعد دوباره به سراغ آن 1500 نفر رفتند و دیدند که 101 نفر از آنها خرپول شدن. وقتی بیشتر بررسی کردند دهانشان نیم متر باز ماند و همونطوری باز ماند بنده های خدا! چون 100 نفر از میلیونر ها جزو 17 درصد بودند و فقط یک نفر جزو آن 83 درصد...
    .
    .
    .
    من هم در مورد پشت کنکور موندن یه نظری دارم که میدونم فقط بدرد خودم میخوره! آدم اگه مطمئن باشه که با پشت کنکور موندن موفق میشه و به چیزی که میخواد میرسه، در ضمن حوصله و علاقه هم داره که بمونه، بهتره بمونه. چرا ؟ چون تو دانشگاه که آش نمیدن. چه فرقی داره اصلن؟ این هم یه دوره از زندگی ماست دیگه. من قبول ندارم که با این کار یه سال آدم عقب میمونه.

با این اوصاف من به یه نتیجه رسیدم ( که البته باید حالا حالاها روش فکر کنم). یه سال پشت کنکور میمونم چون دوتا فایده برام داره. اولا که میرم رشته و دانشگاه دلخواهم. دوما که با کتابهای درسی جدید آشنا میشم (اگه بخوام معلم شم لازمه). بعد ایشالله میرم امیرکبیر مکانیک میخونم. در حین دوران دانشجویی، میرم دبیرستان خودمون و به بچه هایی که نیاز دارن، تدریس خصوصی میکنم . مجانی. این کار دوتا فایده داره. یکی این که میفهمم که به درد معلمی میخورم یا نه. دوم این که اگه کارم خوب باشه، شاید تو همون مدرسه مشغول به تدریس شدم. بعد از چهار پنج سال تدریس خصوصی کردن و مکانیک خوندن، دیگه میتونم راحت مسیر آینده رو با دید بازتر انتخاب کنم. شاید هم دوتا شغل رو با هم پیش ببرم. خدا رو چه دیدی...

در مورد سوال آقا وحید: شکم تو این دو مورد بود: 1. امسال برم امیرکبیر ریاضی بخونم و بعد معلم شم. 2. یک سال پشت کنکور بمونم و برم مکانیک امیرکبیر و پولدار شم! چون امسال نمیتونم با این درصدا برم مکانیک امیرکبیر.

2. 2 کاربر از lohrasbi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز avator20002000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

لطفا دوستان دیگه در مورد شهر و دانشگاههای دیگه اطلاع رسانی کنن
    خب من دانشگاه هایی که میشناسم رو بگم
    اول شریفو می گم چون هم به من نزدیکه هم خونه فامیلمون اونجاست خوب می شناسمش.
    اگه از شهرستان برای شریف می زنید نگران جا و مکانش نباشید غیر از خوابگاه های دانشگاه می تونین پانسیون برید که امکانات خوبی هم داره نزدیکه دانشگاه هم هست.
    دانشگاه تهران هم خیلی برای خارج رفتن دانشجوهاش سعی می کنه تو اعلامیه های بردش همش نوشته مشاوره رایگان برای پذیرشو اینجور چیزا.خیلی هوای بچه ها رو تو این مورد داره.کلا دانشگاه های روزانه یه چیز دیگست

▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    کسی اگه اینجا در مورد دانشگاه های بین المللی چیزی میدونه بگه ما هم استفاده کنیم منظورم رشته های پزشکیه.شرایطش شهریش
    درسته میگن مدرک زبان مهم نیست اگه درصد زبانمون خوب باشه؟
    شهریه +مکان چند در میاد مثلا کیش به نظرتون امسال؟
    Last edited by avator20002000; 10-07-2011 at 12:17.

4. 3 کاربر از avator20002000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال solo8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ایران-گرگان

پيش فرض

تو اون تاپیک که فقط یه نفر زحمت کشید جواب داد!

لطفا جواب منم بدید!

ممنون از همه ی دوستانی که در مورد دانشگاه شیراز به من اطلاعات دادن...

بیخیالش شدم! هم خیلی دوره (1300-1400 کیلومتر) هم اینکه نمی ارزه این رتبه به این بالایی! تهران هم نزدیک تره هم رتبه اش خوب تره...(راحتتره)

اقا واسه دانشگاه تهران مهندسی مکانیک ( اونی که با موتور خودرو سر و کار داره) و برق یا الکترونیک چه رتبه ای لازمه؟

شیراز یعنی اینقد خفنه که واسه مکانیک سیالات 600 میخواد؟! تهران چقدر میخواد؟

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

تو اون تاپیک که فقط یه نفر زحمت کشید جواب داد!

لطفا جواب منم بدید!

ممنون از همه ی دوستانی که در مورد دانشگاه شیراز به من اطلاعات دادن...

بیخیالش شدم! هم خیلی دوره (1300-1400 کیلومتر) هم اینکه نمی ارزه این رتبه به این بالایی! تهران هم نزدیک تره هم رتبه اش خوب تره...(راحتتره)

اقا واسه دانشگاه تهران مهندسی مکانیک ( اونی که با موتور خودرو سر و کار داره) و برق یا الکترونیک چه رتبه ای لازمه؟

شیراز یعنی اینقد خفنه که واسه مکانیک سیالات 600 میخواد؟! تهران چقدر میخواد؟
    اینجا رو ببین:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

7. 2 کاربر از avator20002000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه milla.online's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Lian

پيش فرض

خب منم يكم درباره دانشگاه خليج فارس بوشهر توضيح بدم
    در سال 71 تاسيس شده...
    در منطقه 2 بوشهر قرار داره(بهمني)... توي خيابان شهيد ماهيني... فضاي بزرگ و قابل قبولي داره....
    فاصله بسيار كمي از ساحل داره...(كمتر از 500 متر)
    داراي 4 دانشكده اصلي هست كه همشون تو يه محوطه چند هكتارين...و پياده راحت ميشه بينشون رفت و آمد كرد...
    دانشكده ها عبارتند از:ادبيات و علوم انساني،علوم پايه،فني مهندسي،معماري و شهرسازي
    دانشكده فني مهندسي ساختمون 1 طبقه و قديمي داره.... البته الان دارن يه ساخمون 3-4 طبقه ميسازن كنارش...
    كتابخونه جديدي هم توي محوطه اصلي در حال ساخته كه نسبتا بزرگه...
    دانشكده نفت و پتروشيمي رو هم داره شركت نفت ميسازه يكي از گوشه هاي دانشگاه كه ميشه گفت بزرگترين و شيك ترين دانشكده اين دانشگاه و دانشگاهاي استانه...( 4 طبقه با معماري نسبتا خوب) پارسال قول افتتاحش رو آقاي استاندار داد و مارو كلي خوشحال كرد اما آقاي استاندار جاشو به يكي ديگه دادو قول هم عملي نشد... اما ميگم امسال دانشجو ميگيره...
    وضعيت سرويس و خوراكش معمولي رو به ضعيفه.... كيفيت غذاهاش پايينه... صبحونه و شام هم اينجور كه من ميديدم همش تخم مرغ جوش داده ميدن و نون.... آشپزا هم كافور جزو ماده اوليه حياتيشونه...
    3 تا در داره... كه خب در هاي پشت از نظر گير دادن نگهباني به هر دليلي بهترن... البته خب ميديدميه خانم رو هم ميزاشتن در پشت كه هركي خوشگله رو بگيره....
    رياست دانشگاه الان دست آقاي تاجيكه.... معونت هم فكر كنم دست آقاي خزاعي باشه(آدم خوبيه... اقواممونه)
    از نظر خوابگاه كلي خوابگاه خصوصا براي دخترا داره... بهترين خوابگاهش خوابگاه فاطميه هست كه دخترونست.. اما پسرونه امام خميني هم بدك نيست.... اينترنت وايرلس هم كل محيط دانشگاه و خوابگاهها وجود داره.... اما خوب بابت خوابگاه ترمي حدود 100 تومن هم ميگيرن... خوباگاه هاي دخترنه كه يكم از دانشگاه دور هست هميشه تو محوطه اصلي دانشگاه ميني بوس و اتوبوس هست و ميبره و مياره....
    خوابگاه هاي مستقل هم زياده نزديك دانشگاه... از اين بابت خيالتون راحت باشه... وقتي وارد خيابون بشين اول مهر اونقد آدرس و تبليغ خوابگاه مي بينيد كه نمي دونيد كدوم رو بريد...
    از نظر رشته ها هم توي فني مهندسي مكانيكش حرف اول رو ميزنه كه رتبتون بايد بين 1700 تا 3 هزار باشه تا بياريد... بعد از اون عمران... شيمي... معماري.. كامپيوتر...و...
    راستي يه دانشكده هم توي شهرستان جم داره كه به فارس خيلي نزديكه... اون مهندسي صنايع و نرم ازفار ميگيره...
    تو رشته هاي پايه و مديريت هم دانشجو هاي خوبي ميگيره... خصوصا فيزيك و مديريت مالي و اقتصاد و امار
    از نظز جو سياسي هم اين دانشگاه بيشتر دست برداراست و زياد كسي حق حرف زدن نداره.. البته انجمن اسلامي فعالي داره ولي فقط در حد صدور بيانيه..... ك البته خيليا دوس ندارن همونم باشه....
    ولي دركل براي درس خوندن بي دغدغه جاي بسيار مناسبيه...
    اميدوارم كه مفيد باشه....
    دعا كنيد اگه جاي بهتر قبول نشم مكانيك يا معماري همينجا بيارم..

9. 4 کاربر از milla.online بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

با رتبه 15000 امكان قبولي تو چه رشته هايي و چه شهرهايي وجود داره ؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه graphmax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    بیابون

پيش فرض

من با رتبه 25 هزار میتونم رشته مهندسی عمران پیوسته شبانه ( دانشگاه دولتی باشه مکانش و اسمش برام مهم نیست) قبول شم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اگه مورده بالا نشد کاردانی عمران شبانه یا روزانه(دانشگاه دولتی باشه مکانش و اسمش برام مهم نیست) احتمال قبولیم هست یا نه ؟
    و اگر دو مورده بالا نشد موسسه غیر انتفاعی ایوانکی میتونم قبول شم(عمران پیوسته)؟؟؟؟
    در ضمن منطقه 1 هستم و جنس پسر
    اگر جواب بدین ممنون میشم

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

با رتبه 15000 امكان قبولي تو چه رشته هايي و چه شهرهايي وجود داره ؟؟؟
    نگفتین چه رشته و منطقه ای؟!
    اینجا رو قبلش یه چک کنید:
    http://www.gozine2.ir/modules.php?name=Pages&file=article&sid=1689

---------- Post added at 01:50 PM ---------- Previous post was at 01:46 PM ----------

من با رتبه 25 هزار میتونم رشته مهندسی عمران پیوسته شبانه ( دانشگاه دولتی باشه مکانش و اسمش برام مهم نیست) قبول شم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اگه مورده بالا نشد کاردانی عمران شبانه یا روزانه(دانشگاه دولتی باشه مکانش و اسمش برام مهم نیست) احتمال قبولیم هست یا نه ؟
    و اگر دو مورده بالا نشد موسسه غیر انتفاعی ایوانکی میتونم قبول شم(عمران پیوسته)؟؟؟؟
    در ضمن منطقه 1 هستم و جنس پسر
    اگر جواب بدین ممنون میشم
    رتبه کشوریتون 25 هزاره دیگه؟
    اگه اره اینجا احتمالش هست قبول شی:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

13. این کاربر از avator20002000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای MrGee's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

آخرين رتبه قبولي براي نرم افزار روزانه يا شبانه تو منطقه 3 چنده؟؟

---------- Post added at 01:21 PM ---------- Previous post was at 01:18 PM ----------

مهندسی كامپیوتر با مهندسی نرم افزار فرق مي كنه؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه graphmax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    بیابون

پيش فرض

نه متاسفانه رتبه سهمیه 25 هزاره.
    میتونم شبانه کاردانی عمران دولتی قبول شم ؟؟
    و یا کارشناسی عمران شبانه؟؟
    شهر اصلا برام مهم نیست وسطه کویرم باشه میرم فقط میخوام دولتی باشه .
    با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •