تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 14 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 140

نام تاپيک: خرید سیستم تا 1.100.000 تومن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

اینم از اون حرف ها هست در لینک زیر در نظر سنجی میبینید بیشتر کاربران ایسوس و گیگا دارن و راضی بودن که رای دادن و خوبیش اینکه یکمرتبه بیشتر نمیتونی رای بدی و در بازار از فروشند ها مخصوصا فروشنده های با دانش بیرسید از گیگا و گارانتی آواژنگ بد دیدن منکه برسیدم تو چند روز که شک افتادم نه مشکلی با گیگا داشتن نه با آواژنگ برعکس خیلی تعریف میکردن یک سری مشکلات هم مربوط به برند نیست مربوط به چیب مادربرد و... که در تمام برندهای مادربرد میبینید مثل چیب 890 و 770 که میگن حتی با 6 هسته ای آتیش هم میگیره یا چیب P41 و...

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ببینید تو اینکه گیگا مادربورد خوبی هست هیچ شکی نیست ولی یه مورد رو هم در نظر بگیرید گیگا مارکی هست که بیشترین واردات رو تو ایران داره و فروشنده ها هم به علت سود بیشتری که میتونن تو این ماردبورد بدست بیارن بیشتر تمایل به این مارک دارن، وقتی شما به بازار میری و میبینی اکثر فروشنده ها با گیگا کار میکنن و بعضا حتی مارکهای دیگه رو به کل نمیفروشن. مسلما بیشتر کسایی که سیستم و مادربورد میخرن گیگا دارن این یه مورد،‌ مورد بعدی هم اینه که معیار راضی بودن در افراد مختلف فرق میکنه، تعداد کمی هستن که به ویژگیهای حرفه ای یه مادربورد توجه کنن (کسایی مثل دوستان حرفه ای فروم که اطلاعات بالایی دارن) و اکثرا خراب نشدن و خوب کار کردن رو ملاک راضی بودن قرار میدن که از این جهت مادربوردای گیگا مشکلی ندارن،‌ البته میگم به هیچ عنوان نمیگم گیگا مارک خوب و یا معروفی نیست اتفاقا تو دنیال هم محبوبیت بالایی داره ولی مارکهایی مثل ایسوس و بایو استار و ازراک هم خیلی خوبن که بعضا ما تو ایران تو بعضی مارکا تنوع کم داریم و یا خیلی سخت میتوینم مارکی رو پیدا کنیم. من خودم دنبال یه مدل بایواستار بودم که هم شهر خودمون هم تهران که سراغ میگرفتم نداشتن و فروشنده ها میگفتن با بایو استار زیاد کار نمیکنیم. یه مساله هم اینه که مادربوردا رو اگه با قیمتای جهانیشون مقایسه کنید میبینید گیگا تو ایران یخورده بیشتر گرون هست. به نظر من قیمتم تو مقایسه ی برندها و بهتر بودن خیلی مهمه، تو این سایتهای ریویوی معروفم که رده بندی میکنن شما دقت کنید همیشه یه قسمت به اسم Price/Performance دارن که مسلما تو تعیین ارزش یه قطعه اهمیت زیادی داره.

پروفشنال jonerex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

ببینید تو اینکه گیگا مادربورد خوبی هست هیچ شکی نیست ولی یه مورد رو هم در نظر بگیرید گیگا مارکی هست که بیشترین واردات رو تو ایران داره و فروشنده ها هم به علت سود بیشتری که میتونن تو این ماردبورد بدست بیارن بیشتر تمایل به این مارک دارن، وقتی شما به بازار میری و میبینی اکثر فروشنده ها با گیگا کار میکنن و بعضا حتی مارکهای دیگه رو به کل نمیفروشن. مسلما بیشتر کسایی که سیستم و مادربورد میخرن گیگا دارن این یه مورد،‌ مورد بعدی هم اینه که معیار راضی بودن در افراد مختلف فرق میکنه، تعداد کمی هستن که به ویژگیهای حرفه ای یه مادربورد توجه کنن (کسایی مثل دوستان حرفه ای فروم که اطلاعات بالایی دارن) و اکثرا خراب نشدن و خوب کار کردن رو ملاک راضی بودن قرار میدن که از این جهت مادربوردای گیگا مشکلی ندارن،‌ البته میگم به هیچ عنوان نمیگم گیگا مارک خوب و یا معروفی نیست اتفاقا تو دنیال هم محبوبیت بالایی داره ولی مارکهایی مثل ایسوس و بایو استار و ازراک هم خیلی خوبن که بعضا ما تو ایران تو بعضی مارکا تنوع کم داریم و یا خیلی سخت میتوینم مارکی رو پیدا کنیم. من خودم دنبال یه مدل بایواستار بودم که هم شهر خودمون هم تهران که سراغ میگرفتم نداشتن و فروشنده ها میگفتن با بایو استار زیاد کار نمیکنیم. یه مساله هم اینه که مادربوردا رو اگه با قیمتای جهانیشون مقایسه کنید میبینید گیگا تو ایران یخورده بیشتر گرون هست. به نظر من قیمتم تو مقایسه ی برندها و بهتر بودن خیلی مهمه، تو این سایتهای ریویوی معروفم که رده بندی میکنن شما دقت کنید همیشه یه قسمت به اسم Price/Performance دارن که مسلما تو تعیین ارزش یه قطعه اهمیت زیادی داره.
    کجا سودش زیاده!!! بیشتر فروشنده ها به خاطر این گیگا کار میکنن که شرکت آواژنگ شرکت بزرگی هست و نماینده در اکثر شهره ها داره و گارانتی 3 ساله جوابگو مثل msi داره خوب فروشنده برندی کار میکنه اولا خرابی یا به قول خودشون برگشتی کمه دوما گارانتی خوب داشته باشه که برگشت خورد مثل آواژنگ و ماتریکس مادربرد بده گارانتی بدون هیچ هزینه تحویل بگیره خوب فروشنده میاد ایسوس گیگا و msi کار میکنه که خرابی کمی داره و گارانتی جوابگو فروشنده نمیاد یک برند با شرکت های ضعیفتر از این ها کار کنه شهرستان که هیچ نه نماینده داره نه بیدا میشه فروشنده تهران هم همینطور نمیاد اینهمه امکانات رو بیخیال بشه بعد دنبال شرکتی باشه که ضعیفه و نمیتونه مادربردهای جدید و به روز وارد کنه بعدم کجا گیگا گرونه تمام چیب ها رو با قیمت های مثل ایسوس داره همه چیب های جدید رو با قیمت های مناسب داره تازه با گارانتی اصلا مادربرد هاش گرون نیست حتی مادربرد برای حرفه ای ها مثلا جدیدترین چیب با امکان اورکلاک حرفه ای و sli cf مثل ایسوس از 250 تا 290 اصلا مادربرد هاش گرون نیست چه معمولی چه حرفه ای بعدم شما بدون هیچ ارزونی بی علت نیست هر چی قیمتش بایین تر باشه کیفیت هم کمتره شما اگر ملاکت ارزون بودن هست خوب مادربرد الایت گروب رو در اولویت قرار بدین ولی بیشتر دوستان دنبال برند با کیفیت با گارانتی و با امکانات خوب و حرفه ای هستند بعدم در تمام سایت ها و رده بندی ها چه جهانی چه ایران اول و دوم ایسوس و گیگا هستند

3. 2 کاربر از jonerex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

فقط یه چیز بگم، دور Gigabyte رو خط بکشید... تجربه نشون داده برند کاملا به درد نخوری هست و اصلا ارزش پولشو نداره.

موفق باشید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه high-end's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

فقط یه چیز بگم، دور Gigabyte رو خط بکشید... تجربه نشون داده برند کاملا به درد نخوری هست و اصلا ارزش پولشو نداره.

موفق باشید.
    عرفان خان من نمیدونم شما از گیگا چه خاطره بدی داری که اینجوری در موردش قضاوت میکنی!!

این برند تنها بدیش (تو ایران) قیمت بالا نسبت به امکاناتی که میده هست.

6. این کاربر از high-end بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

موفق باشید.
    شما خودتون همیشه از این طرز حرف زدن و از این طرز برداشت ایراد گرفتین و بحث ها و حرفه های که نگفتین شما چون خودت تجربه بدی داری که نباید همچین حرفی بزنی در نظر سنجی هم دیدین بیشتر ایسوس و گیگا دارن و راضی هستند که نظر میدن بس تجربه شخصی در هر برندی نباید لحاظ بشه چون همه برند ها خرابی دارن چیب 890 هم که شما ازش بد دیدی در همه برنده ها خرابی حتی آتیش گرفتن داره نظر شما رو همه دیدن و همه جا گفتید ولی این رو بگین نظر خودم و تجربه خودم هست تازه مطمن باشید اگر گیگا بد بود تا حالا همه فهمیده بودن و همه نظر میدادن که من گیگا خریدم و خراب شد در همه برندها خرابی هست شانس شما هم در این برند بوده اگرم بخوایم اینجور برداشت سطحی داشته باشیم که حرف فروشندهارو چون تعداد زیادتر باید قبول داشته باشیم که ازراک و لایت اشغالا خرابی زیاد دارن و....

http://forum.p30world.com/showthread.php?t=509852

8. 2 کاربر از jonerex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

این برند تنها بدیش (تو ایران) قیمت بالا نسبت به امکاناتی که میده هست.
    در مورد گرافیکش اینطور که گرونه ولی از لحاظ مادربرد که قیمت هاش خیلی خوبه مثلا GIGABYTE-GA-Z68XP-UD3=240 چه امکاناتی نداره یا نسبت به امکاناتش قیمتش اصلا بالا نیست قیمت ها و امکانات مادربرد ها مثل ایسوس اگرم قیمت و امکانات هر مدل رو با برندهای دیگه مقایسه کنید میبینید مثل بیشتر برند ها هست

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

در مورد گرافیکش اینطور که گرونه ولی از لحاظ مادربرد که قیمت هاش خیلی خوبه مثلا GIGABYTE-GA-Z68XP-UD3=240 چه امکاناتی نداره یا نسبت به امکاناتش قیمتش اصلا بالا نیست قیمت ها و امکانات مادربرد ها مثل ایسوس اگرم قیمت و امکانات هر مدل رو با برندهای دیگه مقایسه کنید میبینید مثل بیشتر برند ها هست
    خوب الان من میخوام ASROCK H61 ICAFE بخرم شما یه مدل هم رده و هم قیمت این از گیگا به من معرفی کن. تا اونو بگیرم.

یا میخوام P8H67 از اسوس بخرم یه مدل هم رده این از گیگا بگو.

یا ASROCK 870 EX 3 مدل هم ردش از گیگا چنده؟!

یا.....

11. این کاربر از high-end بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

خوب الان من میخوام ASROCK H61 ICAFE بخرم شما یه مدل هم رده و هم قیمت این از گیگا به من معرفی کن. تا اونو بگیرم.

یا میخوام P8H67 از اسوس بخرم یه مدل هم رده این از گیگا بگو.

یا ASROCK 870 EX 3 مدل هم ردش از گیگا چنده؟!

یا.....

GA-H61M-USB3-B3=130

GA-P65A-UD3=140 عین هم خروجی گرافیک ندارن و....

GA-970A-D3=140

منکه گفتم بیشتر بعدم شما مدل میتونی یک برند عین یک برند دیگه بیدا کنی؟! در هر رده قیمتی و چیب یک اختلاف های کوچکی هست اگر اینطور باشه شما این مدل هارو بیدا کن با این قیمت حالا ازراک و شرکت وارد کننده ضعیفش هیچی که شما هی مقایسه کردی چون اصلا چیب جدید نیاورده

GIGABYTE-GA-Z68AP-D3=214 به جز اینتل چه برندی دیگه با این چیب و امکانات با این قیمت هست؟

GA-970A-D3=140 مثل همین چیب و قیمت؟

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

GA-H61M-USB3-B3=130
    از نظر امکانات با icafe هم رده هست؟!همین مدل رو اگه برند های دیگه به بازار میدادن زیر 100 قیمتش بود!!

GA-P65A-UD3
    هیچ دلیلی برای اینکه 20 تومن بیشتر برای این بدم ندارم.

GA-970A-D3=140 مثل همین چیب و قیمت؟

این ضعف وارد کننده هست چون از این چیپ ازراک و اسوس چندین مدل دادن که در صورن وارد شدن اینم دیگه ارزش خرید نداره.

در هر رده قیمتی و چیب یک اختلاف های کوچکی هست ا
    خوب همین اختلاف های کوچک هست که من به جای P65 میرم ICAFE میخرم دیگه.شما برو تو همین انجمن بگرد ببین غیر از مدل Z68 گیگا چند مدل دیگه از این برند پیشنهاد شده؟

14. این کاربر از high-end بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

از نظر امکانات با icafe هم رده هست؟!همین مدل رو اگه برند های دیگه به بازار میدادن زیر 100 قیمتش بود!!

هیچ دلیلی برای اینکه 20 تومن بیشتر برای این بدم ندارم.

این ضعف وارد کننده هست چون از این چیپ ازراک و اسوس چندین مدل دادن که در صورن وارد شدن اینم دیگه ارزش خرید نداره.

خوب همین اختلاف های کوچک هست که من به جای P65 میرم ICAFE میخرم دیگه.شما برو تو همین انجمن بگرد ببین غیر از مدل Z68 گیگا چند مدل دیگه از این برند پیشنهاد شده؟

آره به جز رم اضافه چیز دیگیه نداره که گیگا نداشته باشه یک رم هست عین همین مدل با USB3 در برند های دیگه ASUS , MSI زیر 130 تومان قیمت نداره

خوب هر کس یک انتخابی داره منم ازراک بیشنهاد به دوستان دادم ولی گیگا رو 20 تومن رو میدم گیگا مدل H67 داره من قیمت دقیق ندارم

خوب منم گفتم شرکت وارد کننده و گارانتی کننده از نظر چیب جدید ضعیف هستند از نظر شما شاید ارزش خرید نداشته باشه هنوزم معلوم نیست سری Z بیاره و با چه قیمتی بیاد هم من تعصبی روی برندی ندارم هر کدوم بهتر باشه میگم

خوب صلیغه هست بله در همین انجمن بارها همین P65 بیشنهاد شده چون PCI زیاد داره و ازراک که در شهر های دیگه بیدا نمیشه و....

شما همون مادربرد های که من گفتم تونستی بیدا کنی نه چون نیست در چیب جدید و با قیمت و امکانات گیگا بهتر و خیلی جلوتر از برندهای دیگه در ایران هست

اصلا کار اشتباهی هست یک برند یا مدل رو زیر سوال بردن مثلا گیگا از نظر بعضی چیزها از ازراک سرتره یا بر عکس و... هر کی بیشنهاد و انتخاب خودشو داره
    Last edited by jonerex; 02-09-2011 at 19:25.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •