تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 9 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 88

نام تاپيک: بحث و تبادل نظر در باره ی فرهنگ فعالیت در فضای مجازی

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

پس قبل از اینکه فکر کنین نوشتن به شکل خودمونی یا عامیانه، بی فرهنگیه، دوباره فکر کنین!!!!
    من فکر میکنم کسی همچین برداشتی نداشته باشه ؛ تقریبا اکثریت ما کاربران با زبان عامیانه مینویسیم ؛ زبان عامیانه یعنی ما از " باشه " به جای "باشد" استفاده میکنیم و این اصلا ایرادی نداره ، نکته ی مورد اشاره در این مقوله اینه که گاهی ما ادبیات " سرکوچه ای " رو وارد نوشتارمون میکنیم که این ایراد داره .

2. 13 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Haj_Amoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    پادشاهی قدسی اخوت برحق

پيش فرض

در بحث‎ها، بهتره کسی که می خواد بحث رو تموم کنه - به هر دلیل - خودش بحث رو ادامه نده، نه این که پس از اعلان بیانیه‎‎ای بلند بالا، اظهار کنن که بحث رو ادامه نخواهند داد و انتظار هم دارند که طرف مقابل پاسخی ندهد!
    عجب!

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

تاپیک رو کامل نخوندم ولی نکاتی که به ذهنم میرسه:
    یه مشکل هم که من دارم اینه که عمده فعالیت هام تو انجمن لپ تاپ و وبسایت هست اما بازار دکمه تشکر اونجا ها کساده ! حتی اگه جواب کسی رو هم تو تاپیک بگم و راهنمایی کنم کسی تشکر نمی کنه و حتی توهین هم می کنن ( نمونش رو چند وقت پیش دیدم )‌اما تو انجمن های دیگه وضعیت تشکر بهتره
    دوستان اگر کسی یک مطلب جالب نوشت حتما ازش تشکر کنید چون خیلی امید میده به فعالیت اون کاربر و موجب میشه که انگیزه ای برای زدن تاپیک های بیشتر و جمع آوری تشکر های بیشتر داشته باشه. مثله نظرات تو وبسایت میمونه
    ارزش معنوی تشکر خیلی زیاده
    Last edited by Thor God; 23-05-2013 at 20:04.

5. 6 کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام، با هماهنگی و مساعدت عزیزان مدیریت تالار"متفرقه" تاپیک به تالار علوم انسانی منتقل شد تا ضمن مطالعه نظرات قبلی دوستان، تاپیک مجدد فعال و مورد استفاده قرار بگیره...

موضوعات گوناگونی در این تاپیک درباره فرهنگ فعالیت در فضای مجازی مطرح شده که بسیار قابل توجه اند و بیشترشون توسط استارتر محترم در پست اول جمع آوری و توضیح داده شده اند،

اما شاید مهمترین بخش اون که همچنان بسیار جای گفتگو داره، فرهنگ بحث در این محیطه که خوبه نظرات همدیگه رو در اینباره بشنویم...

فقط یک نکته رو فراموش کردم دوستان...لطف کنید مثالهاتون رو کلی بزنید، مصداقهای صحبتهامون رو خیلی هامون دیدیم، نیازی به لینک دادن یا تعریف کردن واضح قضیه ای نیست...

علت این درخواست هم واضحه ، در این حالت ممکنه همون افرادی که شما اینجا بهشون اشاره کردید به این تاپیک مراجعه کنند و نیاز ببینند به پاسخ دادن، حق اونها هم هست، مسلمه اینجا محل تسویه حسابهای دیگر تاپیکها، زنده شدن کدورتهای مرده، خالی کردن خشممون از رفتاری ناهنجار و... نیست...

هم مفیدتره و هم خیلی راحتتر که موضوع رو کلی دید و فراتر از این تاپیک و اون تاپیک و این سایت و اون سایت...بطور کلی رفتار ما در جامعه های اینترنتی چیه؟

و در نظر بگیریم بعد از ذکر نبایدها، طبیعیه به این هم برسیم که بایدهای یک بحث سازنده چیه، یک رفتار هنجار یا سالم یا مطلوب شما در فضای گفتگو چیست؟
    Last edited by Arash4484; 19-01-2014 at 20:27. دليل: +

7. 13 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Eblis 2011

پيش فرض

اول از همه تشکر میکنم از جناب Shadow-Man بابت مطالب پست اول.

من خودم یه مقدار مطالب دارم با اجازه عنوان کنم؛

1- قسطی کمک کردن : تا اونجایی که خودم تو بخش های مختلف این انجمن فعالیت کردم ، خیلی به ندرت همچین موردی رو دیدم ؛ که کسی برای کمک کردن بخواد ناز کنه و این داستانا ... یا نصف راهنمایی رو انجام بدن و بقیش رو نگن فی امان الله.

2- حواله کردن به امضا و آواتار : دیده نشده ( لااقل من ندیدم تا به الان )

3- عدم تحمل نظرات دیگران : من خودم تو این مورد با ایشون موافقم؛
    عده ای میان تایپک میزنن و سوال هایی رو مطرح میکنند که جوابشون رو از قبل خودشون انتخاب کردن و دوست دارند همون چیزها رو بشنوند ، در غیر اینصورت شروع میکنند به کولی گری و ....
    یا عده ای هم هستند که تا میای نظر مخالفشون رو میدی آدم رو به هزار چیز متهم میکنند و ... ( قابل مثال زدن هم هست ) و حسابی ازت شاکی میشن و به دل میگیرند ...

4- اخلاق نا مناسب در رابطه با تشکر کردن و رفیق بازی تو پی سی ورلد : بیگ لایک ؛
    به نظرم از رفیق بازی گذشته و دیگه باند بازی شده ، هر کسی برای خودش یه گروه و باندی داره و هر مطلبی که بذاره ، گروهش میان و لایکش میکنن ./
    حالا کاری به محتوایی که توشه ندارن ( نظر شخصی )

5- انحراف تاپیک : بله درسته ، شاید یکی از کسایی که دکترای این کارو داره من باشم البته زمانی از مدرکم استفاده میکنم که ببینیم اشخاصی که در اونجا نظر میدن دارن با الفاظ فراتر از دانششون بحث رو به نفع خودشون میکشن ازش استفاده میکنم

6- عدم توجه به تفاوت بین دنیای واقعی و مجازی : گاها از عده ای می شنوم که تو زیادی این دنیا رو داری سخت میگیری ، اینجا همه چیش مجازیه ، این همه حرص و جوش و وقت گذاشتن ارزش نداره اما من نظرم مخالف این تیریپ افراده ؛ شاید برای خیلیا مهم نباشه اما به شخصه برای خودم مهمه ، من دارم اینجا فعالیت میکنم ، به دید خودم دارم کنار این آدما و افراد زندگی میکنم ، حرفاشون روم تاثیر میذاره ، احساستشون برام مهمه ، مثل زندگی واقعی خودم ، درسته شاید هیچ وقت هیچ کدومشون رو حتی برای یک بار هم نبینم اما برام مهمه ، چون دارم با عشق و دلم اینجا فعالیت میکنم .

7- پارازیت : -

8- در آی آر سی ها قبل از صبحت خصوصی اجازه بگیرید :
    تو آی آر سی ها شما اگه بخواید با کسی به طور خصوصی حرف بزنید قبلش باید تو قسمت عمومی از اون شخص اجازه بگیرید و اگه اجازه داد می تونید به طور خصوصی باهاش صحبت کنید. اگه بدون اجازه این کار رو بکنید یه جور بی احترامی هست.
    جالب بود این قسمت
    Last edited by Stream; 20-01-2014 at 04:01. دليل: قرار شد مثال ها کلی باشه و لینک ندید!

9. 13 کاربر از M £ H D I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

درود

من یک مطلب پیرامون تشکرها بگم [البته تنها نظرمه]

حساسیت های بی مورد زیادی روی این تشکرهاست .

قرار نیست که به ازای هر تشکر ما فاکتور بندازیم که این تشکر به چه مناسبت و به سود چه کاربری زده شده و یا مثلا طبق ملاک ما این پست باید اینقدر تشکر داشته باشه یا نه !!!

تشکر رو میشه به عنوان جزء و مسائل خصوصی کاربران انجمن در نظر گرفت که میتونن بنا بر سلیقه و دیدگاه خودشون از اون استفاده کنن . چون طبق سلیقه و معیار ما نیست دلیل نمیشه که از اون ایراد بگیریم .

یک وقت هایی هست که تشکرات زیر مطالب پیرامون تائید تفکر و عقاید و یا دیدگاه کسی است که پست داده و شما بخاطر نقطه اشتراک بین شما و کسی که پست داده از اون تشکر میکنین .

معمولا در بیشتر مواقع وقتی که شما با مطلب و دیدگاه و صحبت گفته شده مخالف باشین نمیاین از مطلب تشکر کنین . چون که بعضی مواقع این تشکرها حکم تائید صحبت های طرف مقابل رو داره .

مورد دیگه اینه که کاربران موظف نیستن از ما تشکر کنن . هر چقدر هم که پست ما پرمحتوا و خوب باشه ولی دینی بر گردن بقیه نداریم .

فعالیتی که ما میکنیم باید برای بالا بردن سطح کیفی خود و انجمن مربوطه باشه و چیزی که این وسط اهمیت داره کیفیت کاری ماست و اون پست و مطلب ارسالی ماست که نشون میده ارزش مطلب در چه حد بوده نه تشکرهای زیر مطلب .

ملاک فعالیت هم باید برای کمک به کاربران باشه و اگه بخوایم طرز تفکرمون این باشه که بعد از کمک و یا ارسال پست در جواب کارمون باید از ما تشکر بشه , به کل اشتباه فکر میکنیم .

درسته که تشکر کردن میتونه عاملی برای انگیزه بیشتر باشه ولی نباید عامل اصلی بشه و پستهامون صرفا برای جلب تشکر زده بشه .

در کل تشکر رو میشه به عنوان لطفی از طرف کاربران در نظر گرفت که بنا بر استفاده از مطالب یا بخاطر رابطه دوستی بین دو کاربر زده میشه .

در پایان تعداد تشکر زیاد هیچ کسی رو بزرگ نکرده و تعداد تشکر کم هم کسی رو کوچک نکرده . چیزی که در وحله اول خودشو نشون میده پست کاربره .

Last edited by B3HZ@D; 19-01-2014 at 21:44.

11. 16 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

درود

من یک مطلب پیرامون تشکرها بگم [البته تنها نظرمه]

حساسیت های بی مورد زیادی روی این تشکرهاست .

قرار نیست که به ازای هر تشکر ما فاکتور بندازیم که این تشکر به چه مناسبت و به سود چه کاربری زده شده و یا مثلا طبق ملاک ما این پست باید اینقدر تشکر داشته باشه یا نه !!!

تشکر رو میشه به عنوان جزء و مسائل خصوصی کاربران انجمن در نظر گرفت که میتونن بنا بر سلیقه و دیدگاه خودشون از اون استفاده کنن . چون طبق سلیقه و معیار ما نیست دلیل نمیشه که از اون ایراد بگیریم .

یک وقت هایی هست که تشکرات زیر مطالب پیرامون تائید تفکر و عقاید و یا دیدگاه کسی است که پست داده و شما بخاطر نقطه اشتراک بین شما و کسی که پست داده از اون تشکر میکنین .

معمولا در بیشتر مواقع وقتی که شما با مطلب و دیدگاه و صحبت گفته شده مخالف باشین نمیاین از مطلب تشکر کنین . چون که بعضی مواقع این تشکرها حکم تائید صحبت های طرف مقابل رو داره .

مورد دیگه اینه که کاربران موظف نیستن از ما تشکر کنن . هر چقدر هم که پست ما پرمحتوا و خوب باشه ولی دینی بر گردن بقیه نداریم .

فعالیتی که ما میکنیم باید برای بالا بردن سطح کیفی خود و انجمن مربوطه باشه و چیزی که این وسط اهمیت داره کیفیت کاری ماست و اون پست و مطلب ارسالی ماست که نشون میده ارزش مطلب در چه حد بوده نه تشکرهای زیر مطلب .

ملاک فعالیت هم باید برای کمک به کاربران باشه و اگه بخوایم طرز تفکرمون این باشه که بعد از کمک و یا ارسال پست در جواب کارمون باید از ما تشکر بشه , به کل اشتباه فکر میکنیم .

درسته که تشکر کردن میتونه عاملی برای انگیزه بیشتر باشه ولی نباید عامل اصلی بشه و پستهامون صرفا برای جلب تشکر زده بشه .

در کل تشکر رو میشه به عنوان لطفی از طرف کاربران در نظر گرفت که بنا بر استفاده از مطالب یا بخاطر رابطه دوستی بین دو کاربر زده میشه .

در پایان تعداد تشکر زیاد هیچ کسی رو بزرگ نکرده و تعداد تشکر کم هم کسی رو کوچک نکرده . چیزی که در وحله اول خودشو نشون میده پست کاربره .

بله دوست عزیز کاملا حق با شماست. بنده هم نه نیازی به افزایش تشکر دارم و نه سودی برای بنده داره اما اگه یه سر به فروم های دیگه مثله ---بزنید برای تشکر حتی از ادامه دادن تاپیک صرف نظر می کنن. بنده هم نمیخوام در این حد باشم و نیازی هم به تشکر ندارم این مطلب رو هم صرفا جهت بالا بردن ارزش کار افرادی که وقت میزارن رو این فروم گفتم. وگرنه برای بنده نه سود مالی داره نه چیزه دیگه ... .

رابطه دوستی هم وجود نداره از پست خوشت اومد لایک می کنی ! چه ربطی به دوستی داره ؟

موفق باشی دوست من.
    Last edited by Arash4484; 21-01-2014 at 00:20. دليل: از سایتها و انجمنهای دیگر و اشخاص و هویتهای مجازی و حقیقی نام نبرید

13. 3 کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام مجدد...

یکبار دیگر این موضوع رو تاکید کنم که هدف نقد آسیب شناسی است نه زخم زدن.

بدترین شکل اون رفتن کامنتها است به سمت ذکر دلخوری های مجازی و تخلیه نفرتهایی که در بحثها شکل گرفته... اینجا نه دادگاه است و نه مکان قانونگذاری...

مهمتر از همه از سایتها و انجمنهای دیگر و اشخاص و هویتهای مجازی و حقیقی نام نبرید. کامنتها رو سعی کردیم بصورت ویرایشی حفظ کنیم تا نظرات از بین نره ولی از این به بعد بدون اغماض پاک میشه.

15. 11 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

خوشحال میشم اگه این پست رو 5 دقیقه وقت بگذارید و مطالعه بفرمایید. ( به عنوان کاربری که نظرشو بیان میکنه )

> کلن بحثی که درش اختلاف نظر وجود داره ، اگه کاربری واردش بشه، باید این رو هم بدونه که دقیقـن پاش رو تـــوی چه جور جایی رو گذاشتـه.
    اختلاف عقاید و نظرات همیشه وجود داره و باید این رو پذیرفت نــه اینکه باهاش مبارزه کرد. بنابراین بعد از ورودتـون به بحث شما با ایـن مسائــل
    روبرو اید و به عنوان مثال اگر کاربری با نظر شمـــا مخالفــت کرد، شمــا سورپرایز یا حتــا ناراحت نمیشین، چون خودتــون وارد بحــث شـده ایــد.
    خونسردی هنگام پاسخ ها و جواب ندادن سرسری و از روی عصبانیت به پیشرفت مفید یک بحث کمک میکنه.

> تاپیک دقیقن میدون جنگ نیست و محل تبادل نظـره ، محل تحمیل و تغییر عقاید نیست بلکه صرفن محل بیان نظره. در فرآینـــد بحث همیشه
    یک نقطه ی اتمام وجود داره که پیک بحث محسوب میشــه دیگه ازونجــا به بعـــد بحث هیچ پیشرفتی نداره و هر پستی کـــه زده میشه صرفن
    حساسیت بحث رو بشتر میکنه و نه تنها کمکی به بهبود شرایط نمیکنه، بلکه وضعیـــت رو دارای تشویش بیشتری میکنــه. اگه حس می کنیـم
    که بحثمون به نقطه ی اتمام رسیده، به هیچ عنوان نباید بحث رو ادامه بدیم و با یک پســت پایانی و محترمانه از بحث خــارج بشیم. یه باور غلـط
    وجود داره که ممکنه عده ای خیال کنن "آخرین فرد پست دهنده در یک تاپیک، برنــــده ی مباحثــه است" خب ایـــن ایـن عقیده صحیــح نیسـت.
    مخاطبی که بحث مارو میخونه قدرت درک و تفکیک درست از غلط رو داره.

> خودداری از بیـان واژه های حساسیت زا.. خیلی واژه ها هستند که حساسیت و جبهــه گیــری هـارو در یک بحث بیشتر میکنـن که نیازی بـه
    لیست کـردن این واژه ها نیست؛ ولی گاهی اوقات واژه های به اصطلاح محترمانه ی شما هم ممکنه حساسیت زا به شمار بیــاد.. واژه هایـی
    مثل "ببیـن دوست عزیز" گاهی اوقات باعث میشه مخاطب شما احساس کنه شما قصد رئیس وار رفتار کـردن و خودبالابینی نسبــت به ایشـون
    رو دارین. پس در استفاده از این گونه واژه ها دقت به خرج بدید.

> اما چه چیزهایـی ممکنه شمارو عصبانی بکنه ؟ / شما در حال بحث هستید و وقتی میاین داخل تاپیک می بینید فرد مخاطب پاســـخ شـمارو
    داده و ده تا لایک پای پستش زده شده؛ اجازه ندهید که این وضعیت باعث از دست رفتن تمرکزتون بشه و پستتون رو با کلمه های خشــونـت وار
    پر کنید.

> شهامت داشته باشید و به اشتباه خود اقرار کنید. اگه در حین بحث با شخصی متوجه اشتبـــــاه خود شدید، یـا حتا شخـص مخاطـب شــمارو
    متوجه اشتباه خودتون کرد ، شهامت داشته باشید و اشتباهتون رو قبـــول کنید و معذرت خواهـــی کنید. بــــدون شک پس ازین چهـره ی شما
    دوست داشتنی تر خواهد بود و چیزی از ارزش شما کم نمیکنه ، بلکه چشمـــه ی جدیـــدی از شهــــامت شگــرف شمارو به نمایش میـگـذاره.

> اگـــه مطمئنیــــــد که مخاطب دچار اشتباه است، سعی کنید به نحوی دوستانه و غیرعلنی بیانش کنید. یکی از بهتـــرین روشهای اشاره به
    اشتباه شخص، "سوال پرسیدن تلویحی" است.
    { به عنوان مثال: به نظرتون محاسبه ای که انجام دادین درسته؟ - د̷و̷س̷ت̷ ̷ع̷ز̷ی̷ز̷ ̷م̷ح̷ا̷س̷ب̷ه̷ ̷ی̷ ̷ش̷م̷ا̷ ̷ا̷ش̷ت̷ب̷ا̷ه̷ه̷}

اما در مورد تشکرها خواستم به صورت جدا بهش بپردازم.

همونطور که دوستان هم قبلن گفتن، جایی که فکر میکنید با مطلبی موافق هستید تشکر کنید. دو تا پارامتر رو هم کامل نادیده بگیرید:

[شخص پست دهنده] - [شخصی که زیر اون پست لایک زده]

- اگه میخواین تشکر کنید مهم نیست شخص پست دهنده دوستتونه ، دشمنتونه ، مدیره ، ناظره ، ادمینه / شما اگر با مطلب موافق هستید می تونید لایک کنید!

- گاهی وقتا داری پستهارو میخونی ، میبینی دوستت یا یک مدیر و یا.. یه پست رو لایک کرده ، دلیلی نداره شما هم ازون پست تشکــر کنی بـــدون هیچ دلیـلی!

- گاهی وقتا هم هست یه مطلب رو میخونی و باهاش موافق هستی ولی میبینی شخصی که شما باهاش خصومت شخصی دارین هم اون پست رو لایک کرده؛
    دلیلی نداره شما به این دلیل از لایک کردن اون پست منصرف بشی!

- گاهی وقتا با یک مطلب موافق هستی ولی میبینی در نقض جواب دوستت یا یک ناظر یا یک مدیر گفته شده. دلیلی نداره از لایک کردن واهمـــه داشته باشــی!

- سعی کنید دستتون به دکمه ی تشکر هرز نشه و هر پستی که میبینین لایک نکنید! اینطوری مشخص نیست که شما وقتی یک پست رو لایک میکنید بـه ارزش
    اون پست لایک دادین یا الکی لایک کردین. من نوعی وقتی به ندرت و خیلی کم پستهارو لایک میکنم، اگه روزی یه پست رو لایک کنم کاربرها میگن ببین اون پست
    چقدر ارزشمند بوده که فلانی لایکش کرده!

ولی به طور کلی بدترین آفت تشکر ، همین گروهی لایک کردن ها و باند بازیهاست که متاسفانه درگیرش هستیم.

- یکی از معایب دیگه اش که اینجا ذکر نشد بُعد مقابل موضوع قبلیه و اون هم اینه که وقتی من پستی میدم و 10 تا لایکـــــ پــای پستم میخوره توسـط دوستانم،
    نمیدونم که آیا مطلب من واقعن مفید بوده که این افراد لایکش کردن یا اینکه صرفن به خاطر ترحم و یا دوستی با من و رفاقتی این کار رو انجام دادن ؟

ممنون که مطلب رو خوندید
    امین

Super VIP Mehran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    -• برنابلا

پيش فرض

سلام

به نظر من دو تفکر در مورد لایک در P30 وجود داره، یکی کیفیت و یکی کمیت. تفکر اول اینه که صرفا از پست هایی
    تشکر کن که واقعا دوستشون داری این باعث میشه لایک تو با ارزش باشه و اگه زیر پستی اسم تو باشه بقیه جور
    دیگه ای بهش نگاه میکنن، این کار در کنار خوبی که داره ناخودآگاه باعث میشه تعداد تشکرها و فیدبک ها کم بشه
    دیدگاه دیگه این هست که هر لایک، یعنی یه فیدبک، یه واکنش، یعنی دیده شدن پست (نه الـزاما پسندیدن!) خود
    این دیده شدن باعث افزایش انگیزه میشه و میتونه یه موتور محرک بشه... ما اینجا برای خوش اومد دیگران فعالیت
    نمیکنیم، قبول ولی برای در و دیوار هم فعالیت نمیکنیم واکنش دیگران برامون مهمه، اینجا فرومه، تالار گفتگوست
    در نهایت، با توجه به جـو حاکم بر محیط انجمن، تیم مدیریت و کاربران، من لایک به عنوان "فیدبک" و پست (یا کامنت
    در پروفایل نویسنده) رو به عنوان اظهار نظر موافق یا مخالف راجع به پست به نفع انجمن میدونم. هرچند شاید نطر
    شخصیم، چیزی جز این باشه.

ف.ب کار خوبی کرد برای فیلم ها دو حالت وجود داره Watched و Likes فیلم هایی که دیدم (که طبیعتا معنیش این
    نیست ازشون خوشم اومده) و فیلم هایی که دوست دارم و قطعا اگر فیلمی در لیست Watched نباشه به معنای
    دیده نشدن اون نیست ! این به نوعی فیدبک به سازندگان فیلمه که دیده شد... با کمی اغماض میشه گفت شاید
    لایک در P30 حکم Watched رو داشته باشه و کامنت، Likes !

با تشکر مهران...

18. 12 کاربر از Mehran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •