تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 19 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 184

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی باشگاه داماش گیلان |فصل 1392-1393

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

آقا پایه اید میریم برای لیگ رفات به عضدی واقعا مشکل تره تا سردار: دی . از جهات دیگه . آدم توی ازدهام دم در منفجر میشه البته ...
    من خونم نزدیک مصلی - 5 دقیقه ای میرسم ورزشگاه پس بهتره بازیها در عضدی برگزار بشه
    ولی باید یه فکری بکنن - سردارجنگل سخت رفتن !! به خطراتش نمیرزه !!
    شنیده بودم میخوان بیان یکی از ورزشگاه تاید کنن واسه لیگ برتر ، احتمالا همین سردار تایید کردن

2. این کاربر از Soroush-S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز MoJtaBa.R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

من خونم نزدیک مصلی - 5 دقیقه ای میرسم ورزشگاه پس بهتره بازیها در عضدی برگزار بشه
    ولی باید یه فکری بکنن - سردارجنگل سخت رفتن !! به خطراتش نمیرزه !!
    شنیده بودم میخوان بیان یکی از ورزشگاه تاید کنن واسه لیگ برتر ، احتمالا همین سردار تایید کردن
    نه عمو جان توی برنامه لیگ ذکر شده عضدی : واسه تامین نیروی انتظامی فشار میاره میشه سردار !

بنده دوسال توی ستاد رازی بودم : اکثرا نیروی تامین فشار میاورد تا بازیای پر تماشاچی بره سردار . مسیرشم خوفه یه جورایی

4. این کاربر از MoJtaBa.R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان : اين خوردن كفگير داماش به ته ديگ، ظاهرا ديگر بدجورى آشكار شده است. از يك سو وقتى با هر بازيكنى حرف مى زنى دادش از بى پولى و نگرفتن طلب دو سال گذشته و پيش پرداختى براى امسال به هوا بلند شده است و از سوى ديگر كم كم حتی اين باشگاه دارد از حداقل امكانات رفاهى و ابزار ورزشى تهى مى شود.

اوج اين بى پولى و ندارى در اردوى كردان و پيش از بازى دوستانه داماش در برابر استقلال خوزستان به چشم آمد، جايى كه تا آخرين دقايق مانده به شروع بازى مسئول تداركات اين تيم قادر نشده بود يك دست پيراهن مسابقه تهيه نمايد و ظاهرا در آخرين لحظات ابر و باد و مه خورشيد دست به كار شدند و پيراهنى از آنسوى كائنات براى داماش مهيا گرديد!

اينكه بازيكنان در آستانه مسابقات صراحتا اعلام مى كنند كه روحيه اى براى شروع ليگ ندارند و از بس وعده رسيدن پول تا آخر هفته را شنيده اند هم خسته اند و هم بى اعتماد، هرگز خبر خوبى براى داماش نيست. اينكه يكى مى گويد باشگاه از تهيه يك مكمل غذايى در تمرينات عاجز است و كاركنان باشگاه هم حال و روزى به مراتب خراب تر دارند، مساله اى نيست كه به سادگى از كنارش بتوان گذشت.

اين داستان بى پولى دو سه سالى است كه با نام داماش آداپته شده است، اما آنچه اين بى پولى را مشهودتر مى نمايد، حضور كاملا كم رنگ عابدينى پيرامون داماش است. اگر حركات و مصاحبه هاى عابدينى را با دقت رصد كنيم در مى یابیم كه او اين روزها دغدغه هاى جدى ديگرى دارد كه داماش در ميان آنها كمترين جاى را دارد.

حال بايد ديد در فاصله كمتر از يك هفته مانده به شروع ليگ سيزدهم آستين همتى براى برطرف شدن مشكلات داماش بالا زده خواهد شد يا نه، قرار است شاهد رونمايى از فقيرترين تيم ليگ برتر باشيم!

.................................................. .......................

وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان : دروازه و سنگربانش، آخرين ستون دفاعى هر تيمى محسوب مى شود. منطقه اى كه اگر قوى باشد مى تواند تيمى را از فرش به عرش ببرد و اگر سست و ناتوان باشد استعداد اين را خواهد داشت كه ويرانگرتر از چرنوبيل باشد براى توانمندترين تيمها. و داماش گيلان نيز از اين امر مستثنا نيست و نبوده، اما نكته خاص اين تيم حواشى هميشگى است كه در همه ى اين سالها در نقطه آخر زمين اين تيم جارى بوده و تو گويى بايد چون قانونى نانوشته تا هميشه در اين تيم باقى بماند.

*از علی نظر محمدی تا رادونویچ
    فصل ٨٩-٩٠ بود و بازى هاى حساس ليگ دسته اول. داماش در كورس صعود بود و درون دروازه على نظرمحمدى بود و ميلوش رادونويچ كراوت. حواشى فيكس بودن دروازه بان خارجى اين تيم آنقدر در تيم بالا گرفته بود كه دينورزاده صلح طلب تصميم گرفت بازى هاى درون خانه نظرمحمدى را بگذارد و خارج از آن میلوش را! اما درخشش على نظر و كلين شيت هاى پياپى او، همه را مجاب كرد تا داماش قيد دلارى كه پرداخته را بزند. هرچند در پايان فصل و بعد از آن مصاحبه معروف نظرمحمدى با فردوسى پور در نود و تمجيد وى از عابدينى، او در كمال تعجب از داماش كنار گذاشته شد و جايش را در ليگ برتر دروازه بان جنجالى قرمز و آبى تهران، محمد محمدى گرفت.

*محمدی و فوبیای چمن مصنوعی
    دروازه بانى كه به محض خبردار شدن از اوضاع خراب مالى داماش، به ناگهان يادش آمد كه ورزشگاه عضدى رشت چمنش مصنوعى است و براى كمرش ضرر خواهد داشت! درست در همان روزها براى داماش جوانى پديده شد و توانست در آن ليگ پر تنش و حساس گليم رشتى ها را از آب بيرون بكشد و به جرات يكى از بازوان اين تيم در رسيدن به رتبه هفتمى ليگ كسى نبود جز ميلاد فراهانى.

*روباریان؛ آغازی خوش و پایانی بد
    ليگ ٩١-٩٢ اوضاع مالى رشتى ها خراب تر از سال قبلش شد و آنها كه ماندند يا از زمان قرارداد شان مانده بود و يا عشق شهرشان داشتند. بازهم در آخرين لحظات داخل دروازه داماش شورى تازه پيدا شد. در حالى كه همه فكر مى كردند با درخشش سال پيش فراهانى او مرد همه تمام داماش در داخل دورازه خواهد بود، درست در ساعت آخر نقل و انتقالات رودباريان دروازه بانى كه كارشناسان مى پنداشتند با بدون تيم ماندنش عمر بازيگرى اش تمام مى شود به جمع رشتى ها اضافه شد.
    دروازه بانى كه انگار چون يك ماهى در آبى تازه جان گرفته بود، شد نقطه پرواز رشتى ها. بازى هاى شاهكارش در برابر تراكتور و سپاهان و گهر جانى تازه داد به داماش. حالا فراهانى و رودباريان شده بودند مركز قدرت تيم. هر چند كه مسابقه نيمه نهايى جام حذفى و خوردن پنالتى هاى يك مدل كمى او را به حاشيه برد، اما كسى انتظارش را نداشت پايان فصل حسن رودباريان از تيمى كه به او بال دوباره داد براى پرواز جدا شود و تاسف بارتر اينكه دهان به انتقاد باز كند و از همه ى كسانى كه هوادارش بودند در آن روزها، نمك نشناسى كند! او همه ى پل هاى پشت سرش را ويران كرد و رفت! غافل از اينكه چرخ گردون بازى هاى زيادى خواهد داشت. شايد رودباريان هنوز صابون انتفاد تماشاگران متعصب كرمانى به تنش نخورده است، كه قدر هواداران داماش را بيشتر بداند!

*حبیب دهقانی با پیشینه ای تاریک
    اما ليگ تاره در راه است. باز هم داماش و بازهم آخرين سنگر دفاعى. رودباريان ناگهان با دو برابر دريافتى سال گذشته اش دست داماش را در پوست گردو گذاشت و به كرمان رفت. يك داماش ماند و يك فراهانى و لايقى فر جوان. يكى دو شب مانده به اتمام نقل و انتقالات خبرى اميدوار كننده در شهر پيچيد كه عابدينى گفته على نظر محمدى به جاى مربى بودن درون دورازه مى ايستد و رشتى ها غمشان نباشد، اما صبح كه شد حبيب دهقانى كه زحمت كشيده بود و با نفت شصت گل دريافت نموده بود با يك قرارداد سفيد به رشت آمد!!
    مديرعامل توجيه كرد مشكل از دفاع آبادان بود و ما دفاع مان چون سد ايستاده اند. اما بازى هاى دوستانه سخنى ديگر را تاييد مى كند. شايد بايد به عابدينى يكى از مشاورانش يادآورى كند كه دروازه بانى كه از تيم ته جدولى مى آيد و يك سور به كيسه گل زده و با افتخار قرارداد سپيد امضا مى كند، مسلما عشق داماش و هوادارانش را در سينه ندارد و به قولى بى بى از بى چادرى خانه نشين است!

*دروازه؛ تکیه گاه یا محل لغزش؟
    حالا رشتى ها ليگ را با ترس و لرزى بيشتر آغاز مى كنند، نمى دانند امسال با فراهانى ( كه با دو سال گذشته فاصله دارد) و دهقانى روزهاى خوشى در پيش خواهند داشت و يا چشم اسفنديارى در تركيب داماش مى شوند. اينكه امسال بازهم دروازه بانها با درخششان هواداران را شگفت زده خواهند كرد، آرزوى مردمان شهرباران خواهد بود. در غير اين صورت شايد خيلى ها منتظر بازگشت على چيلاورت شهرباران بشوند، دروازه بانى كه اگر هيچ سورپريز تازه اى نداشته باشد، حداقل بمب روحيه و اعتماد به نفس خواهد بود. بايد ديد ليگ امسال شاهد رو كردن يك آس تازه درون دروازه خواهيم بود يا نقطه ى پايانى آرزوهاى يك شهر؟

.........................................

محتوای مخفی: در یک نگاه 

6. این کاربر از MoJtaBa.R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان : تیم فوتبال داماش گیلان در آخرین دیدار تدارکاتی خود رهپویان رضوانشهر را شکست داد .

به گزارش وارش اسپرت ، تیم فوتبال داماش گیلان شنبه شب در آخرین دیدار تدارکاتی خود در استادیوم سردارجنگل رشت میزبان تیم دسته دومی رهپویان رضوانشهر بود که در نهایت این دیدار را با 4 گل به سود خود به پایان رساند .

گل های داماش در این دیدار که در سه تایم 35 دقیقه ای برگزار شد را افشین چاوشی (دو گل) ، بوباکار کبه و رضا الماسخاله به ثمر رساندند .

ترکیب داماش در سه وقت و شرح گل ها در ادامه مطلب

ترکیب داماش گیلان در وقت اول : میلاد فراهانی ، رسول سروش نیا ، علیرضا نظیف کار ، هادی سهرابی ، مرتضی ابراهیمی ، محمدرضا مهدوی ، مصطفی حاجتی ، محمد آبشک ، سعید قدمی ، امین متوسل زاده ، سعید حلافی .

ترکیب داماش گیلان در وقت دوم : حبیب دهقانی ، هادی محمدی ، محمد مختاری ، محمد سیاه ، ابوالفضل حاجی زاده ، رضا کاردوست ، روح الله سیف اللهی ، بوباکار کبه ، افشین چاوشی ، مسعود حسن زاده ، سعید قدمی .

ترکیب داماش گیلان در وقت سوم : بهنام لایقی فر ، روح الله سیف اللهی (مصطفی حاجتی) ، محمد مختاری (علیرضا نظیف کار) ، هادی محمدی ، ابوالفضل حاجی زاده (مرتضی ابراهیمی)، رضا الماس خاله ، جهانگیر عسگری ، بوباکار کبه ،مسعود حسن زاده ( امین متوسل زاده)، افشین چاوشی ، رضا کاردوست (محمد آبشک ، سعید مرتضوی) .

*شرح گل ها

دقیقه 15 وقت دوم : فرار تند و تیز سعید قدمی از جناح چپ و سانتر او با اشاره مسعود حسن زاده و ضربه دهانه دروازه افشین چاوشی وارد دروازه رهپویان می شود .
    دقیقه 25 وقت دوم : در یک فعل انفعال و روی هد پاس حسن زاده ، کبه با یک ضربه سر گل دوم داماش را وارد دروازه رهپویان می کند .
    دقیقه 34 وقت دوم : سانتر روح الله سیف الهی از جناح چپ با ضربه سر چاوشی تبدیل به گل سوم داماش گیلان می شود .
    دقیقه 26 وقت سوم : پاس مورب و زیبای افشین چاوشی به رضا الماس خاله می رسد و وی با یک شوت سهمیگن دروازه رضوانشهری ها را برای چهارمین بار باز می کند .

*در حاشیه

- حدود 400 تماشاگر داماش این دیدار را از نزدیک مشاهده کردند .
    - در اواسط وقت سوم دقایقی به علت درگیری بین دو بازیکن بازی متوقف شد . بازیکن رهپویان تکلی خشن بر روی پای علی نظیف کار رفت که با واکنش دو طرف مواجه شد و در ادامه با برخورد زننده بازیکن رضوانشهر و درگیری بین این دو بازی برای دقایقی متوقف شود .
    - سایپا در این بازی آنالیزور فرستاده بود! شخصی که از طرف باشگاه سایپا در این بازی و در جایگاه ویژه حاضر بود به فیلمبرداری از این مسابقه و نوشتن نکات مسابقه مشغول بود که با تیزهوشی تماشاگران فیلم او توقیف می شود و کاغذ او نیز از وی گرفته می شود . به نظر می رسد این شخص آنالیزور باشگاه سایپا بوده است .

8. این کاربر از MoJtaBa.R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

وارش اسپرت - تارنماي هواداران داماش گيلان : از ابتداي فصل نقل و انتقالات نام رضا کاردوست به عنوان بازيکني که کار او براي پيوستن به داماش قطعي است در خبرها درج مي شد، اما چند روز پس از آنکه او در تمرينات حاضر شد خبر عدم توافق وي شنيده شد تا واکنش هواداران را نيز در پي داشته باشد و بالاخره در اردوي چند روزه تهران قرارداد وي با داماش براي فصل آينده منعقد شد . اولين گفتگوي اختصاصي وارش اسپرت-تارنماي هواداران داماش گيلان با هافبک رشتي داماش گيلان را در ادامه خواهيد خواند :

varesh-sport.com : خودتان را بيشتر براي هواداران داماش گيلان معرفي کنيد.
    رضا کاردوست ، 28 ساله ومتولد 1363/9/3 محله امين ضرب رشت . فوتبالم را از نوجوانان سپيدرود رشت زير نظر آقاي لياقت جو آغاز کردم، رده جوانان را در تيم مسکن و شهرسازي رشت زير نظر آقاي حبيب اسماعيلي گذراندم و پس از آن به اميدهاي پگاه گيلان پيوستم و دو سال را در اين تيم با سرمربيگري کريم سرپرست بازي کردم .
    سال هاي 83 و 84 در تيم بزرگسالان پگاه گيلان حضور داشتم و پس از آن 3 سالي را در سپيدرود رشت زير نظر آقاي حسين پور بودم که سال آخر حضورم به ليگ يک صعود کرديم. بعد از آن يک سال با آقاي مهابادي در تيم تربيت يزد بودم و به درخواست ايشان سال بعد به گهر پيوستم و دوسال در اين تيم حضور داشتم که در پايان سال اول با اين تيم به ليگ برتر صعود کرديم .

متن کامل مصاحبه در ادامه مطلب

varesh-sport.com : گويا پس از بازي با گهر کادرفني داماش به شما گفتند که اگر باشند ، شما را به داماش مي آورند.
    با توجه به اينکه 10 سال قبل با همين کادر کارم را آغاز کرده بودم و از هم شناخت کامل داشتيم، صحبت هايي شده بود اما چون در حال انجام مسابقات بوديم چيزي نهايي نشده بود.

varesh-sport.com : گهر با آن مشکلاتي که داشتيد چطور بود؟
    ارتباطم با مردم شهر درود خوب بود و واقعا من خاطرات خوبي را با اين تيم و مردم لرستان داشتم .
    دوسالي را که در آنجا بودم، اگرچه برايمان بار مالي نداشت اما به لحاظ فوتبالي شرايط خوبي را گذراندم . درست است که به لحاظ مالي و حواشي تيم مشکلات بسياري را داشت اما من فکر مي کنم به لحاظ فوتبالي از بهترين سال هاي فوتبالم بود.

varesh-sport.com : در دوسالي که بزرگسالان پگاه بودي، هر وقت که به ميدان مي آمدي بازي نسبتا خوبي را از خودت به نمايش مي گذاشتي. چه شد که رفتي؟
    بله به عنوان يک بازيکن زير 23 سال و جوان شرايط بازي ام بد نبود و حتي در ليگ يک دو گل هم زده بودم ،اما تجربه لازم را نداشتم . آن سال تا روزهاي آخر نقل و انتقالات من را نگه داشتند و حتي پيشنهاد ليگ برتري هم داشتم اما در نهايت بنا به يک سري مشکلات از پگاه جدا شدم . شايد من مي توانستم اين سال ها را هم در اينجا باشم و بازي کنم، اما تقدير اين بود که اينطور نشود و من بروم از ليگ پايين دوباره تلاش کنم و دوباره به تيم شهرم برگردم .

varesh-sport.com : آن سال ها، تيم هم به اين شکل تشکيلات بومي نداشت.
    همينطور است و در ترکيب اصلي تيم هم معمولا سه يا چهار بازيکن بومي حضور داشتند و اکثريت را بازيکنان غير بومي تشکيل مي دادند .

varesh-sport.com : در فصل نقل و انتقالات امسال آمدي و در تمرينات شرکت کردي و اعلام کردند که رضا کاردوست با داماش قرارداد مي بندد، اما به يکباره خبر عدم توافق شنيده شد. قضيه چه بود؟
    يک مقدار شرايط مالي اين وسط تبديل به يک سنگ شده بود اما در نهايت با صحبت هايي که با باشگاه داشتم توافق کرديم و به خاطر تيم شهر خودم قراردادم را امضا کردم .

varesh-sport.com : هواداران هم از شما حمايت هايي را داشتند.اين حمايت را چطور ديدي؟
    بله و از همه آن ها واقعا ممنون هستم . هم با شعارهايشان در تمرينات و هم در صفحات اجتماعي و سايت شما از من به عنوان يک بازيکن رشتي حمايت بسيار خوبي را داشتند و اميدوارم که بتوانم جواب محبت هايشان را بدهم .
      محتوای مخفی: ادامه 

varesh-sport.com : پست اصلي شما کجاست؟

من در چند پست از جمله پشت مهاجم و هافبک دفاعي مي توانم بازي کنم، اما چون چند سالي است که در هافبک دفاعي بازي مي کنم فکر مي کنم در اين پست عملکرد بهتري داشته باشم .

varesh-sport.com : راستي الگوي فوتباليت در ايران و خارج کيست ؟
    در ايران به کريم باقري علاقه دارم و در خارج از کشور ژاوي را دوست دارم .

varesh-sport.com : در اين سال هايي که از اينجا دور بودي ، نتايج را هم دنبال مي کردي؟

کاملا؛ هر وقت که بازي نداشتيم يا محروميت و مصدوميت داشتم ، استاديوم مي آمدم و بازي ها را از نزديک تماشا مي کردم .

varesh-sport.com : کدام برد داماش سال گذشته برايت شيرين تر بود؟
    با توجه به شرايط حساس جدولي ، پيروزي مقابل سپاهان با آن استرس هاي دقايق آخر حلاوت ديگري داشت.

varesh-sport.com : يک بار در بين تماشاگران نشسته بودي و عکست را در گزارش تصويري بازي گذاشتيم که شنيديم برايت حاشيه هايي داشت . درست است؟
    بله ولي مشکل خاصي نبود... با توجه به محروميتي که داشتم، براي تماشاي بازي داماش و صنعت نفت آبادان که داماش با نتيجه سه بر يک پيروز شده بود آمدم و از روي سکوها بازي را تماشا کردم. قبل از بازي حذفي مان در اهواز بود که عکس شما که يکي از جرايد هم چاپ کرده بود را ديدند و پس از آن حرف و حديث هايي پيش آمد که چرا به اين بازي رفتي .

varesh-sport.com : تيم را چطور مي بيني و فکر مي کني امسال به چه جايگاهي مي تواند برسد؟
    تيم هنوز به شرايط ايده آل نرسيده... يک مقدار تمرينات را دير آغاز کرديم و بازي هاي تدارکاتي کمتري نسبت به ساير تيم ها داشتيم اما من فکر مي کنم رفته رفته و در بازيها شرايط خوبي را به دست بياوريم و انشالله سال خوبي را داشته باشيم .

varesh-sport.com : با توجه به ترافيکي که در خط هافبک داريم ، چقدر براي خودتان شانس بازي متصور هستيد؟
    قبول دارم که در هافبک بازيکنان بسيار بسيار خوبي داريم و ترافيک بازيکن است، اما من با اين نگاه آمده ام که اگر خدا کمک کند بتوانم در کنار بازي موثر در تيم خودم را اثبات کنم و فيکس شوم.

varesh-sport.com : بازي اول داماش در مقابل سايپا را چگونه مي بينيد؟
    بازي اول حساسيت هاي خاص خودش را دارد و با توجه به تمريناتي که پشت سر گذاشتيم اميدوارم که با حمايت تماشاگران بتوانيم به سه امتياز اين ديدار دست پيدا کنيم و براي دربي گيلان که مطمئنا بازي سنگيني براي هر دو تيم خواهد بود با روحيه بالاتري حاضر باشيم .

.................................

محتوای مخفی: عکس بازی دوستانه با رهپویان رضوانشهر 

عکس : داماش گیلان

10. 2 کاربر از MoJtaBa.R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

داماش در هفته اول در تاریخ سوم مردادماه در عضدی رشت میزبان سایپا است.

به گزارش روابط عمومی باشگاه داماش گیلان برنامه و تاریخ برگزاری بازی های نیم فصل اول لیگ برتر سیزدهم از سوی سازمان لیگ فوتبال کشور اعلام شد. برنامه بازی های داماش گیلان در نیم فصل اول را در ادامه مشاهده می کنید: هفته اول:
    *پنجشنبه سوم مرداد

داماش گیلان – سايپا، ورزشگاه شهيد عضدي رشت
    هفته‌ دوم
    *پنجشنبه دهم مرداد

ملوان – داماش گیلان ، ورزشگاه تختي انزلي
    هفته‌ سوم
    *سه شنبه پانزدهم مرداد

داماش گیلان – نفت تهران، ورزشگاه شهيد عضدي رشت
    هفته چهارم:
    دوشنبه 26 مرداد 92:

فولاد خوزستان - داماش گيلان
    هفته پنجم:
    يکشنبه 3 شهريور92:

داماش گیلان - استقلال
    هفته ششم:
    شنبه 9 شهريور 92:

گسترش فولاد تبريز- داماش گیلان
    هفته هفتم:
    جمعه 22 شهريور92:

داماش گيلان – سپاهان
    هفته هشتم:
    جمعه 29 شهريورماه 92:

فجر سپاسي – داماش گیلان
    هفته نهم:
    جمعه 5 مهرماه 92:

داماش گيلان - صباي قم
    هفته دهم:
    سه‌شنبه 10مهرماه92:

داماش گيلان - تراکتورسازي
    هفته يازدهم:
    جمعه 26 مهرماه 92:

راه‌آهن – داماش گیلان
    هفته دوازدهم:
    جمعه 3 آبان ماه 92:

داماش گیلان - استقلال خوزستان
    هفته سيزدهم:
    پنجشنبه 16 آبان ماه 92:

پرسپوليس – داماش گیلان
    هفته چهاردهم:
    جمعه اول آذرماه 92:

داماش گيلان - ذوب آهن
    هفته پانزدهم:
    پنجشنبه 7 آذرماه 92:

مس کرمان – داماش گیلان ملاحظه:ساعت برگزاری مسابقات متعاقبا از سوی سازمان لیگ اعلام خواهد شد.

12. 2 کاربر از Soroush-S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها clau's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

امیدوارم تیم شهرمون داماش گیلان امسال در لیگ نتایج خوبی کسب کنه و رتبه خوبی در جدول رده بندی لیگ برتر به دست بیاره سال قبل که اکثر تیمهای مدعی در رشت شکست دادیم

14. 2 کاربر از clau بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

در اين شرايط داماش را منحل کنيم به نفع همه است

مديرعامل باشگاه داماش که صحبت‌هايش را با گفتن جمله "ملا‌‎لي نيست جز بي‌پولي و گرفتاري‌هاي بسيار" با اشاره به اينکه دوستان مسئوليت‌هاي خود را انجام نمي‌دهند، اعلام کرد فکر ميکنم در اين شرايط اگر تيم را منحل کنيم، به نفع همه است.

امير عابديني در گفتگو با مهر، در خصوص آخرين وضعيت باشگاه داماش گيلان ضمن بيان مطلب فوق گفت: ملالي نيست جز بي‌پولي و گرفتاري بسيار. هيچ اتفاقي در خصوص اسپانسر نيفتاده زيرا نمي‌توانيم کاري انجام دهيم. نمي‌توانيم تصميم بگيريم، يعني اختياري براي تصميم گيري نداريم.وي که بسيار نااميدانه صحبت مي‌کرد، افزود: با مسائلي که اتفاق افتاده است، بسيار نااميدم. اميدواري ندارم به اينکه بتوانيم کاري انجام دهيم. واقعا در شرايط بدي هستيم. کمک‌هاي استاني که هيچ و در اين شرايط نمي‌توان کاري انجام داد.مديرعامل باشگاه داماش گيلان در خصوص اينکه اين شرايط باز هم در عملکرد تيم فوتبال داماش در ليگ برتر تاثير منفي مي‌گذارد، اظهار داشت: شرايط تيم را اصلا خوب نمي‌بينم. گرفتاري ما يکي دو تا نيست. وقتي تيمي بي‌پول است، با مشکلات شديدي مواجه است. صددرصد اين مشکلات روي عملکرد تيم تاثير منفي مي‌گذارد.وي با بيان اينکه اسپانسر نمي‌آيد زيرا دليلي ندارد در باشگاه داماش سرمايه‌گذاري کند، اضافه کرد: اسپانسر بيايد چه کار کند؟ وقتي مي‌آيد دنبال منافع است اما امروز وضعيت اقتصادي اينقدر بحراني است که اسپانسرها منافعي براي سرمايه‌گذاري ندارند.عابديني بار ديگر به اين موضوع اشاره کرد که با توجه به مشکلات بوجود آمده، واقعا اختياري براي تصميم گيري ندارد، تاکيد کرد: تا به امروز شرايطي پيش نيامده است که نتوانم تصميم بگيرم و اين مسائل من را کاملا نااميد کرده است.وي در ادامه يادآور شد: دادگستري يک بخش کار است اما بخش ديگري در اختيار دوستان ما است که گير بوده و نمي‌توانند تصميم گيري کنند. آقاياني که الان مسئوليت دارند، نمي‌توانند تصميم بگيرند. کارها همينطوري روي هم مانده است. متاسفانه دوستاني که مسئوليت دارند و شرکت‌ها را اداره مي‌کنند، نمي‌توانند تصميم مناسبي بگيرند. (البته عابديني در مورد اينکه دوستان چه کساني هستند، اظهار نظر نکرد)مديرعامل باشگاه داماش گيلان در مورد اينکه در اين شرايط امکان انحلال يا واگذاري تيم فوتبال داماش وجود ندارد، گفت: آره، من فکر مي‌کنم اگر تيم را منحل کنيم به نفع همه خواهد بود.

90

16. 2 کاربر از شاهزاده خانوم بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

ترکیب احتمالی بازی با سایپا

احتمال داره که سیاه ( با اینکه بعضتا متزلزله ) جایگزین سهرابی بشه . اگه افشین توی زمین باشه سهرابی خوبه و اگه متوسل زاده سیاه واسه سانتراش ! روی نیمکت هم کبه و چاووشی باشن که از نیمه دوم به زمین بیان . با بودن متوسل زاده و چاووشی میشه روی زمین و سانتر از جناحین کار کرد

متاسفانه با رفتن جهانبخش ( که جلو پیکان توفان به پا کرد توی فصل پیش ) کار میانه میدان سخته

روی نیمکت هم میشه این جور متصور بود :

1- لایقی فر
    2- هادی محمدی
    3-
    حلافی
    4- چاوشی
    5- کادروست
    6-
    سیاه
    7- کبه

18. 2 کاربر از MoJtaBa.R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

وارش اسپرت - تارنماي هواداران داماش گيلان : نشست خبري پيش از بازي تيم هاي داماش گيلان و سايپاي البرز شامگاه چهارشنبه با حضور افشين ناظمي سرمربي داماش گيلان و انگين فيرات سرمربي سايپا البرز در سالن کنفرانس مجموعه شهيد دکتر عضدي رشت برگزار شد .

ناظمي : بازيکنان در روز مسابقه مشکلات مالي را فراموش مي کنند

اگرچه تمرينات تيم دير آغاز شده اما تيم ما نسبت به سال گذشته تفاوت کمي داشته است و مطمئنا امسال علي رغم تمام مشکلاتي که تا به الان با آن رو به رو بوده ايم جايگاه بهتري را نسبت به گذشته کسب خواهد کرد .
    افشين ناظمي سرمربي داماش گيلان در کنفرانس خبري پيش از بازي تيمش در مقابل سايپا البرز با بيان مطلب فوق گفت : سايپا از سازماندهي خوبي برخوردار است و در چند سال اخير اين را نشان داده است . از اين تيم شناخت صد در صد نداريم و پس از گذشت چند دقيقه از مسابقه مي توانيم برنامه بهتري را در مورد آنها داشته باشيم .

به ادامه مطلب مراجعه فرمائيد

وي افزود : اميدواريم فردا روز بازيکنان داماش باشد و آنها بتوانند توانايي هاي خود را به خوبي نشان دهند تا برنده اين ديدار باشيم .

ناظمي در خصوص اضافه شدن بازيکنان جوان به تيم گفت : با توجه به اينکه کمي تمرينات را دير آغاز کرديم ، هماهنگ شدن اين بازيکنان با تيم کمي زمان مي برد و ما نيز سعي مي کنيم اين زمان را در اختيارشان قرار دهيم. ما يازده بازيکن زير 23 سال داريم و اميدواريم با برنامه هايي که در نظر گرفتيم و حمايت هواداران بتوانيم آينده سازي خوبي را داشته باشيم . اميدواريم در آينده و به مانند گذشته بتوانيم بازيکناني مثل عليرضا جهانبخش و حسين ابراهيمي را به فوتبال کشور معرفي کنيم .
    سرمربي داماش در خصوص وضعيت مالي تيم گفت : ما سه سال است که با اين شرايط دست و پنجه نرم مي کنيم و بازيکنان ما به اين نتيجه رسيده اند که روز بازي همه چيز را فراموش کنند و فقط به فکر سه امتياز مسابقه باشند .
    وي ادامه داد : بازيکنان ما مخصوصا در سال گذشته عذاب زيادي کشيده اند و جا دارد همينجا از آنها تشکر کنم که علي رغم اين مشکلات زياد از وقتي تمرينات را آغاز کرده ايم براي يک لحظه هم کم نگذاشته اند و با تمام تلاششان خود را براي مسابقات آماده کرده اند .

وي گفت : اين بازيکنان با همت تماشاگران توانستند با اين مشکلات کنار بيايند. هيچ وقت فراموش نمي کنم که همين تماشاگران بعد از دو شکست پي در پي در دو بازي حساس بلند شدند و تيم را تشويق کردند و همين تشويق ها باعث شد که تيم داماش در ادامه راه بازي هاي درخشاني را انجام دهد و دل هواداران را شاد کند .
    وي افزود : اميدواريم با توجه به قول هايي که مديرعامل تيم و مسئولين داده اند در چند روز آينده مشکلات مالي تا حدي برطرف شود و کمتر اين دغدغه را حس کنيم .

ناظمي در خصوص اين که داماش بي سر و صدا بود و آيا از نقل و انتقالاتي که صورت گرفته است راضي بوده است؟ گفت : کلا ما دوست داريم که بي حاشيه و بي سروصدا باشيم اما در خصوص نقل و انتقالات فکر مي کنم با توجه به ميزان بودجه اي که در اختيار داشتيم بايد راضي باشيم .

همچنين علي سراواني در حاشيه اين کنفرانس اعلام کرد : اخيرا در چند نشريه سراسري با نام داماش ايرانيان مدارس فوتبالي تبليغ مي شود که هيچ آدرسي هم زير اين تبليغ ها نيست . ما فقط سال گذشته اين گونه مدارس را در رشت داشتيم . به هيچ وجه باشگاه داماش در هيچ کجاي ايران مدارس فوتبال ندارد و در اين مورد نيز پيگرد قانوني خواهيم داشت .
    وي همچنين عنوان کرد : کانون هواداران و روابط عمومي باشگاه داماش گيلان نرم افزاري را با نام "داماش من" تا هفته آينده براي دانلود در اينترنت توزيع خواهد کرد که کليه هواداران داماش در هر کجا که باشند مي توانند با دانلود و نصب اين برنامه بر روي کامپيوتر از آخرين آمار و اطلاعات و اخبار باشگاه با خبر شوند .

انگين فيرات : برايمان مهم نيست که چه تيمي حريف ماست

خيلي برايمان مهم نيست که حريف ما چه تيمي است، مي خواهيم يک فوتبال مثبت را براي مردم ارائه کنيم .
    انگين فيرات سرمربي تيم سايپا البرز در کنفرانس خبري پيش از مسابقه تيمش در مقابل داماش گيلان با بيان مطلب فوق گفت : ميدانم که داماش هم يک فوتبال مثبت ارائه مي کندو فردا هر کسي که به استاديوم بيايد يک بازي را زيبا را تماشا خواهد کرد .
    وي ادامه داد : ده بازيکن جديد و 4 بازيکن جوان را براي داشتن يک تيم نو اضافه کرده ايم .همانطور که مي دانيد از 45 بازيکني که به تيم ملي دعوت شده اند هيچ بازيکني از سايپا نيست و يکي از بزرگترين اهداف ما تغيير اين مسئله است و هدف ديگرمان اين است که فوتبالي ارائه دهيم که هواداران فوتبال در ايران لذت ببرند .
    وي افزود : تقريبا تمام باشگاه هاي ايران هدفشان اين است که به مسابقات آسيايي بروند اما مشکل اصلي اين است که وقت زيادي نمي دهند و مي خواهند در کوتاه مدت به هدفشان برسند . همين مسئله باعث مي شود در کوتاه مدت فشار زيادي به يک باشگاه وارد شود و در بلند مدت به آن اهدافي که مي خواهند نرسند .

فيرات در پاسخ به اين سوال که چند بازيکن مسن ليگ در تيمش حضور دارند و آيا اين کار وي را در ليگ سخت نمي کند؟ گفت : نبايد به يک بازيکن يا يک مسابقه دقت کرد بلکه بايد کل ليگ و يک تيم را در نظر گرفت . سن 14 بازيکن ما زير 24 سال است و فکر مي کنم با اين شرايط تيم ما يکي از جوان ترين تيم هاي ليگ ايران باشد. قطعا اين تعداد بازيکن به بازيکنان با تجربه اي نياز دارند تا با بازي در کنار آنها از تجربه شان استفاده کنند و در موقعيت هاي سخت رهبري آنها را حس کنند.بنابراين من به خاطر سن دو سه بازيکن نگران نيستم .

.............................................

وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان : آخرین تمرین پیش فصل داماش گیلان با حضور قابل توجه هواداران همراه بود.
    به گزارش وارش اسپرت ، تیم فوتبال داماش گیلان بعد از ظهر چهارشنبه آخرین تمرین پیش از نخستین دیدار خود در رقابت های لیگ برتر سیزدهم مقابل سایپا را در استادیوم شهید دکتر عضدی رشت برگزار کرد.

این تمرین که از ساعت 18:30 امروز آغاز شده بود با حضور قابل توجه هواداران همراه بود و با شادابی خاصی دنبال شد.

گزارش تصویری تمرین در ادامه مطلب

20. این کاربر از MoJtaBa.R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •