تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به کدام آنتی ویروس رای می دهید؟

راي دهنده
219. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Avast

16 7.31%
  • Avira

24 10.96%
  • Baidu

1 0.46%
  • Bitdefender

35 15.98%
  • Bull Guard

2 0.91%
  • COMODO

30 13.70%
  • DR.Web

4 1.83%
  • ESET - NOD32

48 21.92%
  • Emsisoft

11 5.02%
  • F_Secure

4 1.83%
  • G Data

2 0.91%
  • Kaspersky

63 28.77%
  • Mcafee

8 3.65%
  • Microsoft

5 2.28%
  • Norman

2 0.91%
  • Panda

6 2.74%
  • Qihoo

3 1.37%
  • Quick Heal

2 0.91%
  • Symantec - Norton

29 13.24%
  • Trend Micro

5 2.28%
  • Trustport

1 0.46%
  • Viper

1 0.46%
  • Webroot

6 2.74%
  • ZoneAlarm

7 3.20%
  • ضد بدافزار ایمن

1 0.46%
Multiple Choice Poll.
صفحه 252 از 402 اولاول ... 152202242248249250251252253254255256262302352 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,511 به 2,520 از 4017

نام تاپيک: بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجیهای سالیانه در پست اول ══╠

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس jolan57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

سلام دوستان الان دو ساله که از نسخه اصل اینترنت سکیورتی کسپر استفاده میکنم و تا 1 ماه دیگه وقتش تمام میشه،بین این دو گزینه مرددم که کدوم رو بخرم لایسنش رو:
    بیشتر از لحاظ فنی و قدرت میخوام نظرتون رو بدونم.

1)نسخه جدید 2014 کسپر(اینترنت سکیوریتی)
    2)جدیدترین نسخه نورتون اینترنت سکیوریتی

ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.
    نظر من گزینه 1

2. 3 کاربر از jolan57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

سلام دوستان الان دو ساله که از نسخه اصل اینترنت سکیورتی کسپر استفاده میکنم و تا 1 ماه دیگه وقتش تمام میشه،بین این دو گزینه مرددم که کدوم رو بخرم لایسنش رو:
    بیشتر از لحاظ فنی و قدرت میخوام نظرتون رو بدونم.

1)نسخه جدید 2014 کسپر(اینترنت سکیوریتی)
    2)جدیدترین نسخه نورتون اینترنت سکیوریتی

ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.
    دوست عزیز اگر به دلیل تبلیغات و پیشنهادات دوستان تصمیم به این کار گرفتین ، توصیه می شه این کار رو انجام ندین !

چون مهم ترین عامل در انتخات آنتی ویروس مناسب ، راحتی کاربر هستش . بقیه موارد جنبه تبلیغاتی و بازار یابی دارند .

مخصوصا برای شما که 2 سال از یه نرم افزار امنیتی استفاده کردین ، لذا احتمالا عادت کردین ، مهاجرت به نرم افزار امنیتی دیگه براتون خیلی سخت خواهد بود .

مخصوصا مهاجرت از نرم افزار امنیتی که معروفه به اینکه به کرک ها کاری نداره ، به نرم افزار امنیتی که Aggressive ترین ضد بد افزاره و بیشتر از بقیه به کرک ها گیر می ده. ممکنه برای شما دردسر های تازه ایجاد کنه .

در ضمن دقت کنین Norton ایرانو تحریم کرده لذا از سایت خودش نمی تونین محصولاتشو دانلود کنین .

اگر هم مساله مالی هست و یا از دست نرم افزار امنیتی قبلی حسابی ناراحتین ، می تونین تعویض کنین

به هر حال بهترین آپشن ، تست نسخه Trial جفتشونه
    Last edited by Public Enemy; 19-09-2013 at 13:31.

4. 4 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ALI16437's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

دوستان سلام
    من بین اتخاب نورتون وکسپر موندم میخواستم رو سیستم دوم یکی از این دو رو نصب کنم رو اولی انتیویروس نورتون و فایروال کومودو رو دارم
    که سه ساله اکانت نورتون رو خریدم ولی برای یک سیستم ، کمی باکاسپر هم کار کردم یک سال پیش، نه بصورت حرفهای ،ولی تاحدی باهاش
    اشنام حالا میخوام بدونم از نظر امنیت کودوم بهتر است و قویتره نورتون nis یا کسپر kis چون باسیستم کارهای بانکی میکنم و کلا زیاد انلاینم
    به هر سایتی هم یک سرکی میکشم امنیت بالا برام خیلی مهم است میخوام دوستان یک مقایسه کامل بین این دو محصول و تستهای معتبر
    انجام شده ، انجام بدنند تا ماببینیم اختلاف این دو چقدر است من کلا بانورتون بیشتر حال میکنم تانظر اساتید چی باشه.

ممنونم علی

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان سلام
    من بین اتخاب نورتون وکسپر موندم میخواستم رو سیستم دوم یکی از این دو رو نصب کنم رو اولی انتیویروس نورتون و فایروال کومودو رو دارم
    که سه ساله اکانت نورتون رو خریدم ولی برای یک سیستم ، کمی باکاسپر هم کار کردم یک سال پیش، نه بصورت حرفهای ،ولی تاحدی باهاش
    اشنام حالا میخوام بدونم از نظر امنیت کودوم بهتر است و قویتره نورتون nis یا کسپر kis چون باسیستم کارهای بانکی میکنم و کلا زیاد انلاینم
    به هر سایتی هم یک سرکی میکشم امنیت بالا برام خیلی مهم است میخوام دوستان یک مقایسه کامل بین این دو محصول و تستهای معتبر
    انجام شده ، انجام بدنند تا ماببینیم اختلاف این دو چقدر است من کلا بانورتون بیشتر حال میکنم تانظر اساتید چی باشه.

ممنونم علی
    از نظر امنیتی که اختلافشون هیچه . حداقل می شه گفت 99.9 % ویروس هایی که روزانه درگیرشونیم جفتشون میگیرن ( البته من عامل کرک ها رو حذف کردم ) . اگر با Norton راحتین که اولین انتخاب رو بزارین Norton چون هیچ چیز جای راحتی رو نمی گیره !!!

در ضمینه Online Banking هم Kaspersky طبق تست ها حرف اولو می زنه البته توجه داشته باشین Online Banking نرم افزار های امنیتی در ایران کاربردی ندارند . چون باید بانک مربوطه رو شناسایی کنند ( که تو ایران فعلا نیست ! ) و یا خودتون دستی تنظیم کنین .

به هر حال شما زیاد توجه به نتایج تست ها نکنین بیشتر جنبه تبلیغاتی و Marketing دارند . اونی رو که بیشتر باهاش راحتین انتخاب کنین
    Last edited by Public Enemy; 19-09-2013 at 18:10.

7. 4 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mohammadaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

دوستان نتایج ماه آگوست از سری تست های Real-World Protection Tests سایت AV-Comparatives رو ببینید.

9. 3 کاربر از mohammadaz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

من سال ها کسپرسکی اینترنت سکیوریتی داشتم و هیچوقتم مشکلی جز کندی سیستم باهاش نداشتم. اما به علت سنگینی و عدم پشتیبانی ویندوز 8.1 از کسپر 2014 مجبور شدم نورتون نصب کنم که واسه من فاجعه بود! شما تو کسپر هیچ وقت نمیبینین به کرک گیر بده یا اذیتتون کنه اما من هر کرکی دانلود میکنم نورتون اونو تو قرنطینه میبره و مجبورم تک تک از قرنطینه در بیارم اونا رو. نورتون که تجربه خوبی نبود. الان چی پیشنهاد میکنین که سبک باشه و مثل کسپرسکی به کرک گیر نده؟ اوست چطوره؟

پروفشنال vxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

من سال ها کسپرسکی اینترنت سکیوریتی داشتم و هیچوقتم مشکلی جز کندی سیستم باهاش نداشتم. اما به علت سنگینی و عدم پشتیبانی ویندوز 8.1 از کسپر 2014 مجبور شدم نورتون نصب کنم که واسه من فاجعه بود! شما تو کسپر هیچ وقت نمیبینین به کرک گیر بده یا اذیتتون کنه اما من هر کرکی دانلود میکنم نورتون اونو تو قرنطینه میبره و مجبورم تک تک از قرنطینه در بیارم اونا رو. نورتون که تجربه خوبی نبود. الان چی پیشنهاد میکنین که سبک باشه و مثل کسپرسکی به کرک گیر نده؟ اوست چطوره؟
    به ظرط کرک خوب و همچنین بر داشتن تحریم های اپدیت فوق العاده است!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

کلا چه جایگزینی واسه کسپرسکی هست که سبک باشه و مثل کسپرسکی به کرک ها گیر نده! ساده تر از این نمیتونستم بگم

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

کلا چه جایگزینی واسه کسپرسکی هست که سبک باشه و مثل کسپرسکی به کرک ها گیر نده! ساده تر از این نمیتونستم بگم
    جایگزینی که به کرک ها گیر نده : Microsoft Security Essentials ( شوخی کردم بابا چرا اینقدر ترسناک نگام می کنی ) البته بازم به بعضی از کرک ها گیر میده

شما باید تست کنین خودتون ببینین با کدوم آنتی ویروس نرم افزار های مورد نظرتون با کرک مشکلی ندارند . هر کرک ممکنه روی آنتی ویروس خاص عملکرد متفاوتی داشته باشه . کلا آنتی ویروسی برای فرار از شر کرک توصیه می شه که زیاد به Heuristic behavior وابستگی نداشته باشه . البته بازم عامل قوانین کشور سازنده ضد بد افزار تاثیر مهمی داره !!!!

کلا هم از این آنتی ویروس به اون یکی پریدن خوب نیست
    Last edited by Public Enemy; 21-09-2013 at 01:02.

14. 4 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pedram_01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

اوریا نصب کن ( شوخی کردم) انتی که میخوای دوست داری رایگان باشه یا پولی اگه رایگان میخوای من زون الارم اینترنت سیکروبتی رایگان رو پیشنهاد میدم چون موتور کاسپر رو داره و فایروال خوبی هم داره

16. 2 کاربر از pedram_01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •