تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 20 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 195

نام تاپيک: [آموزش] تبدیل DVD به Divx / Xvid ::: ریپ کردن دی وی دی (برنامه Auto GK)

آخر فروم باز ehsan30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    توی Firefox

پيش فرض

من خودم آپلود نکردم ولی از لینک زیر می تونی با دانلود منجر بردار و قابلیت Resume هم داره

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سلام
    منون از شما
    البته خودم پیدا کردم ولی لینک شما هم برای بقیه مفید هستش ، باز هم ممنون
    بای

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض روش برش

سلام دوست عزیز تقریبا 1 سالی می شد دنبال همچین برنامه ای می گشتم که از اینجا پیدا کردم چون کاره من فروش فیلم هستش خیلی به دردم خورد منتها هنگام تبدیل بعضی از دی وی دی ها میبینی بعد از تبدیل یه تیکه فیلم تبلیغاتی اولش یا آخرش اضافه کرده که نمی خواستی اون قسمت تبدیل بشه که باعث میشه زیر نویس استخراجی اون فیلم با خود فیلم یکسان نباشه برای برش دادن اون تیکه قبیل از تبدیل چه باید کرد

یه سوال دیگه : موقع تبدیل 2 مرحله ای هستش تقریبا هر مرحلش 1 ساعت طول می کشه میشه یکی از مراحل رو حذف کرد چون به نظر من مرحله 1 تست میکنه مرحله دو تبدیل
    Last edited by hossein_hap; 18-08-2007 at 11:12.

اگه نباشه جاش خالی می مونه FlashGet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض چطور یک دی وی دی سالم رایت کنم

سلام .
    من چند وقتیه که مغازه کلوپ زدم اول فقط فیلم سی دی میفروختم .
    اما حالا مشتری برای فیلم دی وی دی اومده و من رفتم و کلی فیلم دی وی دی خریدم تا از روی اونها برای مشتری رایت کنم .
    باید بگم تمام دی وی دی هایی که خریدم سالم هستند و با کیفیت خوب ولی وقتی از روشون رایت میکنم با خش و بدون کیفیت رایت میشه و یا فیلم با قطع و وصل شندهای خیلی ضعیف رایت میشه و کلی از مشتری هام ناراحت شدن و فیلم هام رو پس آرودن .
    میخواستم بدونم روش صحیح رایت دی وی دی چجوریه .
    البته دی وی دی که قابل پخش در دستگاه های دی وی دی خانگی باشه .
    من با نرو 6 رایت کردم همونطوری شد . بعد با نرو 7 رایت کردم بازم خراب شد . بعد با کلون دی وی دی رایت کردم بازم خراب شد . دیگه موندم چیکار کنم . لطفا کمکم کنید .
    سرعتهایی رو هم که انتخاب میکنم برای رایت با نرو 6 و 7 = 6
    سرعت رایت با کلون دی وی دی هم = 4
    طریقه صحیح رایت با کلون رو هم بلد نیستم . من از 3 گزینه ای که داره گزینه سوم یعنی write existing data رو انتخاب میکنم .
    ممنون میشم جواب بدین .

حـــــرفـه ای Amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    سلام دوست عزیز تقریبا 1 سالی می شد دنبال همچین برنامه ای می گشتم که از اینجا پیدا کردم چون کاره من فروش فیلم هستش خیلی به دردم خورد منتها هنگام تبدیل بعضی از دی وی دی ها میبینی بعد از تبدیل یه تیکه فیلم تبلیغاتی اولش یا آخرش اضافه کرده که نمی خواستی اون قسمت تبدیل بشه که باعث میشه زیر نویس استخراجی اون فیلم با خود فیلم یکسان نباشه برای برش دادن اون تیکه قبیل از تبدیل چه باید کرد

یه سوال دیگه : موقع تبدیل 2 مرحله ای هستش تقریبا هر مرحلش 1 ساعت طول می کشه میشه یکی از مراحل رو حذف کرد چون به نظر من مرحله 1 تست میکنه مرحله دو تبدیل
    در مورد حذف نمیدونم بشه کاری کرد یا نه
    در مورد تیکه های اضافی

به این عکس توجه کنید
    شما باید runtime فیلم رو پیدا و انتخاب کنید
    تا تیکه های اضافی همراه فیلم ریپ نشن
    سلام .
    من چند وقتیه که مغازه کلوپ زدم اول فقط فیلم سی دی میفروختم .
    اما حالا مشتری برای فیلم دی وی دی اومده و من رفتم و کلی فیلم دی وی دی خریدم تا از روی اونها برای مشتری رایت کنم .
    باید بگم تمام دی وی دی هایی که خریدم سالم هستند و با کیفیت خوب ولی وقتی از روشون رایت میکنم با خش و بدون کیفیت رایت میشه و یا فیلم با قطع و وصل شندهای خیلی ضعیف رایت میشه و کلی از مشتری هام ناراحت شدن و فیلم هام رو پس آرودن .
    میخواستم بدونم روش صحیح رایت دی وی دی چجوریه .
    البته دی وی دی که قابل پخش در دستگاه های دی وی دی خانگی باشه .
    من با نرو 6 رایت کردم همونطوری شد . بعد با نرو 7 رایت کردم بازم خراب شد . بعد با کلون دی وی دی رایت کردم بازم خراب شد . دیگه موندم چیکار کنم . لطفا کمکم کنید .
    سرعتهایی رو هم که انتخاب میکنم برای رایت با نرو 6 و 7 = 6
    سرعت رایت با کلون دی وی دی هم = 4
    طریقه صحیح رایت با کلون رو هم بلد نیستم . من از 3 گزینه ای که داره گزینه سوم یعنی write existing data رو انتخاب میکنم .
    ممنون میشم جواب بدین .
    سلام
    خب چرا تو Nero 7 از گزینه Copy DVD استفاده نمیکنید ؟
    با سرعت 4 هم رایت کنید عالی میشه ... DVD رو منظورمه البته ... حدود 13 دقیقه طول میکشه اینجوری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض رفع مشکل

دوست عزیز من این مطلب رو می دونستم منتها گفتم تو بعضی از دی وی دی ها با اینکه فایل Ifo مورد نظر رو انتخاب می کنم بازم خودش اضافی می ندازه میشه قبل از تبدیل که یه مرحله هستش که قراره قسمت هایی که تبدیل بشن رو نشون می ده اضافات رو برید

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز من این مطلب رو می دونستم منتها گفتم تو بعضی از دی وی دی ها با اینکه فایل Ifo مورد نظر رو انتخاب می کنم بازم خودش اضافی می ندازه میشه قبل از تبدیل که یه مرحله هستش که قراره قسمت هایی که تبدیل بشن رو نشون می ده اضافات رو برید
    سلام
    خب شما میتونید با استفاده از برنامه

AVI MPEG RM WMV Splitter

اووون اضافت رو جدا کنید
    بدون اینکه توی کیفیت و فرمت و رزولوشن فیلمتون تغییری ایجاد بشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه FlashGet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض آقا امین من که ندیدم

سلام
    خب چرا تو Nero 7 از گزینه Copy DVD استفاده نمیکنید ؟
    با سرعت 4 هم رایت کنید عالی میشه ... DVD رو منظورمه البته ... حدود 13 دقیقه طول میکشه اینجوری
    سلام آقا امین من الان نرو 7 رو باز کردم اما گزینه کپی دی وی دی رو توش پیدا نکردم .
    راستی اینم بگم که من فقط یک دی وی دی رایتر دارم که هم رایتره و هم دی وی دی رم .

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام آقا امین من الان نرو 7 رو باز کردم اما گزینه کپی دی وی دی رو توش پیدا نکردم .
    راستی اینم بگم که من فقط یک دی وی دی رایتر دارم که هم رایتره و هم دی وی دی رم .
    سلام
    خب این Copy DVD برای اینه که شما هم DVDRom داشته باشین هم DVD Writer

میشه این کارو کرد
    شما یه ایمیج از DVDتون بگیرین
    بعد ایمیج رو با نرو رایت کنین

آخر فروم باز Greatone's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    In My Mind

پيش فرض

واي ادم بخاد اين كارو كنه ديگه كامش تا 4 ساعت مرخص ميشه........
    پدر رم .سي پي يو . هارد . رو در مياره......برنامه اي نيست كه انقدر به سيستم فشار نياره؟ ( البته ميرزه )
    Last edited by Greatone; 18-08-2007 at 23:43.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    افلاک

پيش فرض

من يه DVD مى‌خوام با اين برنامه ريپ كنم، ولى تو بخش Input، بايد فايل‌هاى VOB رو يكى يكى بهش بدم و در نتيجه، چند تا فايل AVI برام مى‌سازه. به عبارت ديگه پيغام ...Several PGCs were found رو نمى‌ده!
    مى‌خوام ببينم چطور مى‌شه اين چند تا فايل AVI رو با هم يكى كرد؟

واي ادم بخاد اين كارو كنه ديگه كامش تا 4 ساعت مرخص ميشه........
    پدر رم .سي پي يو . هارد . رو در مياره......برنامه اي نيست كه انقدر به سيستم فشار نياره؟ ( البته ميرزه )
    شما Sothink DVD Ripper رو هم يه تستى بكن (تو همين سايت معرفى شده...).
    به نظر من برنامه‌ى خوبيه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •