تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 41

نام تاپيک: نصب کلید fn, s1

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام
    ببین اصلا دکمه ای روی لپتاپ من وجود نداره که مربوط به فعال و غیر فعال کردن بلوتوث باشه فقط یه دکمه هست به نام Av Mode که نمی دونم واسه چیه ولی دیگه غیر از این هیچ دکمه ای نیست که مربوط به روشن کردن بلوتوث باشه
    در مورد دوربین هم تو آل پروگرم در استارت نصب کرده اینم عکسش ولی اینپوت هست و مال خود لپتاپ کار نمی کنه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

به خدا دارم دیونه می شم اعصابم خرد شد ببینم اگر نمایندگی سونی تو شیراز برم سی دی اصلش رو داره که صد در صد کار بده؟؟؟جیگر خون شد نزدیک 500 مگ دانلود کردم و هیچی

با تشکر
    بای

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

اوکی ... اون پک رو دانلود کن احتمالا راه بیفته ... اغلب جواب گرفتند ... یه بار دیگه uninstall کن و دوباره نصب کن

برای استفاده از دکمه های AV mode باید از این روش دانگرید استفاده کنی :

کد:

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

به خدا دارم دیونه می شم اعصابم خرد شد ببینم اگر نمایندگی سونی تو شیراز برم سی دی اصلش رو داره که صد در صد کار بده؟؟؟جیگر خون شد نزدیک 500 مگ دانلود کردم و هیچی

با تشکر
    بای
    من لپ تاپ مدل Cr تا بحال دانگرید نکردم ولی تا دلت بخواد سری N دانگرید کردم ...

شما اختیارت دست خودته ... هیچ فرومی هم به این اندازه کمکت نمیکنه ...

میل خودت اگر دوست داری برای یه درایور که احتمالا هم نصب میشه 30 هزار تومن خرج کنی Cd بخری که همین فایل ها توشه ، بفرما

یا علی

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

ببین اصلا دکمه ای روی لپتاپ من وجود نداره که مربوط به فعال و غیر فعال کردن بلوتوث باشه فقط یه دکمه هست به نام Av Mode که نمی دونم واسه چیه ولی دیگه غیر از این هیچ دکمه ای نیست که مربوط به روشن کردن بلوتوث باشه
    منظورم دکمه Fn هست ... بلوتوث با همون روشن و خاموش میشه ... به ایکون وایرلس دقت کن ...

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

به خدا دارم دیوونه می شم لطفا لینک مستقیم بزارید اگر ممکنه
    می دونم شما لطف می کنید ولی وقتی 500 مگ دانلود می کنم و نمی شه چه کارش کنم؟؟؟؟بشینم 500 مگ دیگه هم دانلود کنم و هیچی!!!!!
    من از این کلمات FN و Av Mode سر در نمیارم لطفا واضح بگید من نمی فهمم یه خرده واضح تر بگید لااقل بفهمم چی به چیه!!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

Fn منظورم دکمه فانکشن هست ... وقتی اون رو میگری و دکمه های F1 و ... رو فشار میدی کارهای خاصی مثل کم و زیاد کردن صدا و نور صفحه و وایرلس و بلوتوث کار میکنند البته باید درایور این دکمه های نصب بشه

لینک مستقیم هم متاسفانه نمیشه ... لینک ها همینه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

لطفا اگر ممکنه از اول قشنگ و واضح و یه زبونی بگید که من الاغ بفهمم الان من نمی فهمم کدوم پک؟؟؟سیصد لینک هست تو این سه صفحه و تو هر صفحه باز سیصد لینک هست لطفا لینک خودش رو مستقیم بزارید و از اول بگید که من الاغ بفهمم برای نصب این کوفتی هات کی یا همین کلید ها چه کار کنم؟؟؟برای روشن کردن بلوتوث چه خاکی تو سرم بریزم یا برای نصب این دوربین خراب شده چه کار کنم به ترتیب مراحلش رو بگید لپتاپ من مدلش Sony Vgn-Cr240N هست لطفا یه چیزی بزارید که صد در صد جواب بده نه اینکه 250 مگ دانلود کنم که تازه تست کنم ببینم جواب می ده یا نه مگه خود سونی خراب شده نمی گه برای چه مدلی هست؟؟؟اگر نمی دونه که خاک بر سر سونی کنن با این طریقه درایور گذاشتنش

با تشکر
    بای

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

ببین ، توی سایتش کامل توضیح داده و اون 500 مگ هم حتما کار میده چون تست کرده ... روش هم گفتم ...

اما چرا برای شما کار نمیده شاید هم از ویندوزت باشه

به هر حال من میتونم در این حد کمک ات کنم

ان شالله مشکلت حل میشه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

عزیزم خواهش می کنم یه کاریش بکن اعصابم داره خط خطی می شه یه خرده کامل بگو آخه اگر سونی شرکت درست و حسابی بود که تو لپتاپ هاش سی دی درایورهاش رو می زاشت تا مشتری هاش آواره اینترنت و اینا نشه من همه چیز رو دانلود کردم فقط توضیح بدید چه کار کنم آخه همش یکی هست من کدومش رو نصب کنم ؟؟؟؟
    اینم عکس
    کد:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •