تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 41

نام تاپيک: مشکل cpu در بازی

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

این ویروس موقع بوت شدن یه بک آپ از خودش داخل یه درایو میریزه و بعد از اتمام نصب ویندوز دوباره از درایو میپره تو تسک منیجر و یه جورایی خودشو کات میکنه و به محض باز کردن مای کامپیوتر یا یه برنامه که شیر کنه دوباره کارشو شروع میکنه و فعال میشه.تنها راهش آنتی ویروس با قابلیتی که من گفتم هست چون همه گیر هم هست و این مشکل برای خیلی ها پیش میاد.
    من NOD32 رو نصب کردم ولی خیلی گیره ، اکثر برنامه ها رو غیرفعال کرد
    ولی PES بهتر شد
    ضمنا نمیفهمم اگه تو درایوها هست ، پس چرا دیده نمیشه؟

داره خودمونی میشه ABAYAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

7

این ویروس موقع بوت شدن یه بک آپ از خودش داخل یه درایو میریزه و بعد از اتمام نصب ویندوز دوباره از درایو میپره تو تسک منیجر و یه جورایی خودشو کات میکنه و به محض باز کردن مای کامپیوتر یا یه برنامه که شیر کنه دوباره کارشو شروع میکنه و فعال میشه.تنها راهش آنتی ویروس با قابلیتی که من گفتم هست چون همه گیر هم هست و این مشکل برای خیلی ها پیش میاد.

---------- Post added at 07:44 PM ---------- Previous post was at 07:39 PM ----------

این بازی اصلا به سی پی یوی بالا احتیاج نداره و با یه دوآل کر 2.0 گیگاهرتزی هم کار میکنه و در برابر ویروس فقط خیلی حساسه .ببین چقدر این ویروس از سی پی یو شیر میکنه که اینجوری میشه.هر آنتی ویروسی برای این ویروس ها مناسب نیست و اصلا پیداش نمیکنه و ممکنه عمل معکوس رو انجام بده و بد تر سیستم رو سنگین کنه و قبل از تعویض ویندوز باید این ویروس رو پاک کنه و بعد از اون فایده ای نداره.
    باز هم ممنون
    خوب من با نورتونیکه روی cdمین بردم بود در محیط ایس پی قبلی یه اسکن زدم یه چیزایی رو قرنطینه کرد
    بعد دوباره 7 ریختم با همون نورتون دوباره اسکن کردم و چیزی رو پیدا نکرد اون قابلیتی رو هم که گفتی داره
    سی دی 7 وpes هر دو کپی اند نکنه ویروس داخل یکی از این سی دی هاست وبعد از نصب بابالا اومدن pes فعال میشه
    ضمنا cpuدر حالت عادی روی 5 تا10 در صده چطور فقط موقع بازی و اون هم در حین بازی بالا میره وقتی بازی رو نگه میدارم cpu میاد پایین
    حوصلتو سر بردم ببخشید

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

میخواستم یه عکس برات بزارم ولی طریقه ادرس دادنو بلد نیستم
    Last edited by ABAYAN; 26-03-2010 at 22:30.

آخر فروم باز erno69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بابلسر

پيش فرض

دوستان من با نود۴ آپدیت روز اسکن کردم ولی چیزی پیدا نکرد! من تو تمام بازیا مشکل دارم در صورتی که قبلا نداشتم...
    cpu usage رو 80-100% هستش تو محیط ویندوز! ولی دماش ۵۳! میگید چیکار کنم؟ هر کاری میکنم این مشکل حل نمیشه حتی با عوض کردن ویندوز...

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بابلسر

پيش فرض

حالا دیگه تو محیط ویندوزم که کم میاره کلا صفحه میره و طوسی میشه یا آبی! دیگه کم آوردم. باید سی پی یو عوض کنم؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

دوستان من با نود۴ آپدیت روز اسکن کردم ولی چیزی پیدا نکرد! من تو تمام بازیا مشکل دارم در صورتی که قبلا نداشتم...
    cpu usage رو 80-100% هستش تو محیط ویندوز! ولی دماش ۵۳! میگید چیکار کنم؟ هر کاری میکنم این مشکل حل نمیشه حتی با عوض کردن ویندوز...
    تادلیل محکم به دست نیاوردی cpu رو عوض نکن برای نصف روز cpu رو با یه cpu سیستم دیگه از دوستانت عوض کن
    7400 من با این عیب اصلا داغ نمی کنه
    Last edited by ABAYAN; 27-03-2010 at 13:06.

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بابلسر

پيش فرض همینطور

تادلیل محکم به دست نیاوردی cpu رو عوض نکن برای نصف روز cpu رو با یه cpu سیستم دیگه از دوستانت عوض کن
    7400 من با این عیب اصلا داغ نمی کنه
    دوست عزیز مال منم داغ نمیکنه. ولی از همون لحضه ای که ویندوز بالا میاد داره ۱۰۰% کار میکنه! تو task manager قسمت process یه فا یل هست به اسم svchost.exe که درصد استفادش از cpu خیلی زیاده و دائما نوسان داره! و system idle...

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوست عزیز مال منم داغ نمیکنه. ولی از همون لحضه ای که ویندوز بالا میاد داره ۱۰۰% کار میکنه! تو task manager قسمت process یه فا یل هست به اسم svchost.exe که درصد استفادش از cpu خیلی زیاده و دائما نوسان داره! و system idle...
    جالبه من مشکلم با NOD32 حل شد ولی شما نه!
    حدودا 700 800 تا ویروس پیدا کرد
    همه رو پاک کرد ، بدون اینکه آسیبی به برنامه ها برسه
    بعد از این کار ، دمای سی پی یو من در حالت عادی روی 47 48 میره (سی پی یو AMD)
    منم خیلی به سیستمم اطمینان داشتم که ویروسی نیست ، ولی مثل اینکه اشتباه میکردم
    ضمنا فایل اصلی این ویروس همین svchost.exe هست
    خودشو به همه فایلهای exe سیستم میچسبونه
    ولی شما میگید NOD چیزی پیدا نکرد!

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بابلسر

پيش فرض version

جالبه من مشکلم با NOD32 حل شد ولی شما نه!
    حدودا 700 800 تا ویروس پیدا کرد
    همه رو پاک کرد ، بدون اینکه آسیبی به برنامه ها برسه
    بعد از این کار ، دمای سی پی یو من در حالت عادی روی 47 48 میره (سی پی یو AMD)
    منم خیلی به سیستمم اطمینان داشتم که ویروسی نیست ، ولی مثل اینکه اشتباه میکردم
    ضمنا فایل اصلی این ویروس همین svchost.exe هست
    خودشو به همه فایلهای exe سیستم میچسبونه
    ولی شما میگید NOD چیزی پیدا نکرد!
    دوست من شما ورژن دیتابیس آنتی ویروست چنده؟ مال من ۴۲۲۰

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

آخرین آپدیت من برای دیروزه!
    ورژنش هم 4.2.35.0 هست ، همین پریروز دانلود کردم
    ولی اون ویروس برای 4 5 سال پیشه!
    نشونه هاش هم اینه که توی مسیر C:\Windows ، فایل svchost.exe وجود داره که ویروسه
    همچنین صفحه welcome ویندوز رو تغییر میده ، لود سی پی یو رو هم بدون استفاده از هیچ برنامه ای به 50 60 درصد میرسونه!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •