تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 11 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 108

نام تاپيک: کارهایی که باید یاد بگیریم تا یه جایی سوتی ندیم!!!

کـاربـر بـاسـابـقـه Amir Hossein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ذهن فــــــاســــــد محل تحصیل:              ...Wrong Floor

پيش فرض

دیدید وقتی یکی از اقوام رو میبینی بعد باهاش دست میدی ، به خیال خودت فکر میکنی طرف میخواد ماچت کنه
    سرتو میاری جلو بعد میبینی خبری نیست حالا همه زل زدن دارن نگات میکنن، خیلی ضایع میشی
    از اون بدتر اینه که دوتا ماج میکنی...میخوای سومی رو هم بکنی که طرف سرشو میکشه عقب
    یا اینکه مثلن دستتو میاری جلو تا دست بدی ، میبینی طرف حواسش نیست اصن ولی همه دارن نگات میکنن
    کلا از این اتفاقا پیش میاد ولی باید مواضب بود
    دست دادن هم یه قانون معاشرت داره...کسی که بزرگ تره معمولا باید اول دست بده
    مورد بعدی هم باز سر سفره هستش ، مثلا میخوای پارچ آب رو برداری دستت رو میاری جلو ، یه دفعه همون
    موقع یکی دیگه بر میداره میمونی چیکار کنی اصن
    برا منم زیاد پیش اومده ولی الان دیگه حرفه ای شدیم
    از قبل محیط رو برسی میکنیم که کسی دوروبر اون نباشه
    =========
    بچه ها حواستون باشه وقتی میخواین با دست نسبتا خیس یه لیوان رو بردارین انگشت کوچیکرو زیر لیوان نگه دارین که لیوان سر نخوره
    تآثیر معجزه آسایی داره

2. 7 کاربر از Amir Hossein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز M A M M U T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

یعنی خیلی تاپیک خوبیه خدایی...مرسی
    در مورد تاکسی اصولا من بحث نمیکنم چون آخرش هیچی نمیشه ... تازه جالب اینجاس مسافرای دیگه بعضی اوقات به نفع راننده وارد عمل میشن.... ترجیح میدم بسپارمش به خدا و اینکه زنگ بزنم تاکسیرانی..... چون بحث کردن با راننده خیلی بی فایدس...
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +
    در مورد دست دادن و روبوسی که دیگه خیلی ضایع شدم تا حالا.... مخصوصا اگه کوچکتر باشی که دیگه اوضاع خیلی بد میشه...اون آب تعارف کردن هم ترجیح میدم هیچ وقت به کسی آب تعارف نکنم....عین اسب سرمو میندازم پایین میخورم ...مطمئن باشید اگه تعارف نکنید کسی به پای بی ادبیتون نمیزاره اما اگه اتفاق بدی وسطش پیش بیاد جمع کردنش سخته....
    اون سه تا ماچ و دو تا ماچ که دیگه عذاب الیمه.... آخرش نفهمیدم دو تاس یا سه تاس؟
    +++++++++++++++++++++
    اما در مورد اون کارت خوان یه سوال داشتم.
    وقتی کارت رو میدیم به فروشنده رمز رو از ما میپرسه...عیب نداره بهش بگیم بده میخوام رمز رو خودم بزنم؟ منگل بازی نیست؟

4. 6 کاربر از M A M M U T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

یعنی خیلی تاپیک خوبیه خدایی...مرسی
    در مورد تاکسی اصولا من بحث نمیکنم چون آخرش هیچی نمیشه ... تازه جالب اینجاس مسافرای دیگه بعضی اوقات به نفع راننده وارد عمل میشن.... ترجیح میدم بسپارمش به خدا و اینکه زنگ بزنم تاکسیرانی..... چون بحث کردن با راننده خیلی بی فایدس...
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +
    در مورد دست دادن و روبوسی که دیگه خیلی ضایع شدم تا حالا.... مخصوصا اگه کوچکتر باشی که دیگه اوضاع خیلی بد میشه...اون آب تعارف کردن هم ترجیح میدم هیچ وقت به کسی آب تعارف نکنم....عین اسب سرمو میندازم پایین میخورم ...مطمئن باشید اگه تعارف نکنید کسی به پای بی ادبیتون نمیزاره اما اگه اتفاق بدی وسطش پیش بیاد جمع کردنش سخته....
    اون سه تا ماچ و دو تا ماچ که دیگه عذاب الیمه.... آخرش نفهمیدم دو تاس یا سه تاس؟
    +++++++++++++++++++++
    اما در مورد اون کارت خوان یه سوال داشتم.
    وقتی کارت رو میدیم به فروشنده رمز رو از ما میپرسه...عیب نداره بهش بگیم بده میخوام رمز رو خودم بزنم؟ منگل بازی نیست؟
    من بنظرم بده که بگیم بدید خودم رمز رو بزنم!
    ولی یک نکته تاوقتی که رمزcvv2شما رو نداشته باشن که با صرف داشتن رمز کارتتون کاری رو نمیتونن از پیش ببرن؟!

6. 3 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

ولی یک نکته تاوقتی که رمزcvv2شما رو نداشته باشن که با صرف داشتن رمز کارتتون کاری رو نمیتونن از پیش ببرن؟!

آقا این ماچ سوم رو خوب اومدید اینو یادم رفته بود بگم، خیلی پیش اومده

+

نه کلا وقتی بدون کارت بخوای کاری انجام بدی ، باید شماره کارت ، رمز دوم و Cvv2 رو داشته باشی.

وقتی میخوای خودت کارت بکشی باید بگی آقا دستگاه کارت خوانتون کجاس ، طرف خودش دوزاریش
    میفته شک نکن.

8. 5 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    نه این اشتباه رو نکنید CVV2 مربوط به اینترنت و خرید های ایترنتیه و رمز اینترنتیه شما حساب میشه و هیچ ربطی به کارت خوان ها نداره
    و همین که رمز اول شما رو بدانه و بعد کارت شما رو بدست بیاره کافیه
    حواستان باشه جاهای مطمئن برین و رمزتان رو بگید اگه طرف مشکوک بود فقط خودتان رمز رو بزنید
    چون ممکنه طرف بعد اینکه رمز شما رو فهمید بعد اینکه از مغازه خارج شدید کسی رو بفرسته که کارت شما و بزنه و شماره نشانه کنه
    حواستان رو جمع کنید
    راستی توی تاکسی هم قبل پیاده شدن و رسیدن به مسیر کرایه ندید چون ممکنه وسط راه خدایی نکرده تصادف کنید یا ماشین خراب بشه و دیگه خبری از بقیه پول شما نیست!سر من که یک بار آمد
    یا علی

10. 4 کاربر از hacker_bala بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

چرا فکر میکنی بده وقتی طرف ازت رمزو میپرسه باید بفهمه که اگه قرار باشه رمزو به دیگران بگی دیگه رمز حساب نمیشه و شما احتمال بده یکی از نفرات دور و برت جیب بر باشه و اگه کیفتو بزنه و پول تو حسابت باشه حداقل 200000 تومن پولت پریده

12. 3 کاربر از علی مقدس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

آقا این ماچ سوم رو خوب اومدید اینو یادم رفته بود بگم، خیلی پیش اومده

+

نه کلا وقتی بدون کارت بخوای کاری انجام بدی ، باید شماره کارت ، رمز دوم و Cvv2 رو داشته باشی.

وقتی میخوای خودت کارت بکشی باید بگی آقا دستگاه کارت خوانتون کجاس ، طرف خودش دوزاریش
    میفته شک نکن.
    آره دیگه منم منظورم این بود برفرض اینکه کارتمون پیش خودمون باشه!وگرنه معلومه که کارتت رو داشته باشن فقط رمز لازمه تا پول بردارن((خطاب به پستهای بعد بود حرفم ، از پست شما نقل قول گرفتم که تایید کنم حرفتون رو))

14. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

آره دیگه منم منظورم این بود برفرض اینکه کارتمون پیش خودمون باشه!وگرنه معلومه که کارتت رو داشته باشن فقط رمز لازمه تا پول بردارن((خطاب به پستهای بعد بود حرفم ، از پست شما نقل قول گرفتم که تایید کنم حرفتون رو))

اگر فقط قرار بود تا هم رمز رو داشته باشند هم کارت رو تا بتونند از حساب کسی برداشت کنند که هی نمیگفتند رمزتون رو در اختیار کسی نزارید یا چند وقت یه بار رمزتون رو عوض کنید

یه خبر چند وقت پیش خوندم این بود که وقتی کارت رو از شما میگیرند و تو دستگاه میکشند قبل از اینکه تو دستگاه اصلی بکشند توی یه دستگاه دیگه که برای خودشون دارند میکشند و مشخصات کارتتون توش سیو میشه بعد بدون داشتن اصل کارت با کارتی که خودشون درست میکنند و رمزتون حسابتون رو خالی میکنند البته این بیشتر برای کسایی هستش که توی این نوع کلاه برداریها حرفه ای هستند راه زیاد هستش بدون کارت حسابتون رو خالی کنند البته اون کسی که این کاره باشه آمار حساب طرف رو هم داره و سراغ هر کارتی نمیره

یه راه دیگم این بود که روی کیبرد دستگاه خود پرداز یه ورق ژله ای مینداختند تا رمزی که شما بزنی از طریق اون ورق یا صفحه به دست میاوردند بعدم ترتیب حساب رو میدادند

از اون بدتر اینه که دوتا ماج میکنی...میخوای سومی رو هم بکنی که طرف سرشو میکشه عقب

این جریان دو تا ماچ یا سه تا رو که من خیلی وقت پیش توی یه تاپیک دیگه پرسیده بودم و بدتر از دو تا یا سه تا اینکه خوب وقتی شما فقط بخوای صورتت رو بچسبونی و ماچ نکنی باید صدای ماچ کردن رو هم در بیاری یا نه ... !! عجی درگیری هایی داریم ما خداییش

فرق نداره اگر آشناست و همیشه خرید میکنی فکر نکنم اشکالی داشته باشه ولی وقتی میری خرید بالا بزنی خوب بهتره بگی رمز رو خودم میخوام بزنم تازه برای امنیت بیشتر باید دستت رو یه حالتی بگیری که اگرمغازه دوربین داشت نتونند رمزت رو بعدم بفهمند من یه جا خرید بالایی زدم و روم نشد به طرف بگم خودم میخوام رمز رو بزنم با اینکه طرف رو میشناسم اما از این به بعد سعی میکنم دیگه توی اون کارت مبلغ های بالا نریزم

16. 6 کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات Puneh.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    فیس آباد

پيش فرض

راستی توی تاکسی هم قبل پیاده شدن و رسیدن به مسیر کرایه ندید چون ممکنه وسط راه خدایی نکرده تصادف کنید یا ماشین خراب بشه و دیگه خبری از بقیه پول شما نیست!سر من که یک بار آمد

با پوزش فراووووون انقد بدم میاد از اینایی که وقتی پیاده میشن کرایه میدن
    به فکر وقت مسافرای دیگه هم باشید تا شما از تاکسی پیاده شید دست توی جیب مبارک کنید و کرایه رو بدید راننده بقیه پول رو برگردونه و ........
    کلی از وقت مسافری مث من که همیشه دقیقه نود هست گرفته میشه و دقیقه 95 می رسه به کار و زندگیش

بدترین حالت هم وقتیه که طرف پول خرد نداره و سه ساعت باید معطل شی از مغازه ای پول خرد جور کنه

+

در مورد عابر بانک یه بار من گفتم رمزمو خودم می زنم ، طرف خیلی بد نگاه کرد ولی حداقل خودم راضی بودم

+

قبل از ورود به مغازه ی برا خرید یه بار با خودتون تکرار کنید چی لازم دارید بارها پیش اومده رفتم تو مغازه ای و فراموشی لحظه ای گرفتم مجبور شدم به سختی منظورمو برسونم

18. 9 کاربر از Puneh.A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

اگر فقط قرار بود تا هم رمز رو داشته باشند هم کارت رو تا بتونند از حساب کسی برداشت کنند که هی نمیگفتند رمزتون رو در اختیار کسی نزارید یا چند وقت یه بار رمزتون رو عوض کنید

یه خبر چند وقت پیش خوندم این بود که وقتی کارت رو از شما میگیرند و تو دستگاه میکشند قبل از اینکه تو دستگاه اصلی بکشند توی یه دستگاه دیگه که برای خودشون دارند میکشند و مشخصات کارتتون توش سیو میشه بعد بدون داشتن اصل کارت با کارتی که خودشون درست میکنند و رمزتون حسابتون رو خالی میکنند البته این بیشتر برای کسایی هستش که توی این نوع کلاه برداریها حرفه ای هستند راه زیاد هستش بدون کارت حسابتون رو خالی کنند البته اون کسی که این کاره باشه آمار حساب طرف رو هم داره و سراغ هر کارتی نمیره

یه راه دیگم این بود که روی کیبرد دستگاه خود پرداز یه ورق ژله ای مینداختند تا رمزی که شما بزنی از طریق اون ورق یا صفحه به دست میاوردند بعدم ترتیب حساب رو میدادند

این جریان دو تا ماچ یا سه تا رو که من خیلی وقت پیش توی یه تاپیک دیگه پرسیده بودم و بدتر از دو تا یا سه تا اینکه خوب وقتی شما فقط بخوای صورتت رو بچسبونی و ماچ نکنی باید صدای ماچ کردن رو هم در بیاری یا نه ... !! عجی درگیری هایی داریم ما خداییش

فرق نداره اگر آشناست و همیشه خرید میکنی فکر نکنم اشکالی داشته باشه ولی وقتی میری خرید بالا بزنی خوب بهتره بگی رمز رو خودم میخوام بزنم تازه برای امنیت بیشتر باید دستت رو یه حالتی بگیری که اگرمغازه دوربین داشت نتونند رمزت رو بعدم بفهمند من یه جا خرید بالایی زدم و روم نشد به طرف بگم خودم میخوام رمز رو بزنم با اینکه طرف رو میشناسم اما از این به بعد سعی میکنم دیگه توی اون کارت مبلغ های بالا نریزم
    من منکر سواستفاده بعضی ها از سادگی ماها نمیشم
    اما
    شما دیگه خیلی دارید سخت میگیرید اصن از سر و شکل مغازه ی مورد نظری که میرید خرید مشخصه که طرف ادم این حرفا نیست! نمیدونم چی چی ژله ای و دستگاه دیگه و ...بیخیال بابا

طرف مغازه داره هنوز نمیدونه کارت رو از کدوم سمت باید بکشه روی دستگاه!!! یعنی دراین حد بعد الان دوربین مخفی کار گذاشته شماره کارت رو اسکن کنه؟؟؟
    البته موافقم خریدهایی که یک مقدار مبلغش بالاست بهتره که احتیاط کنیم
    ولی من شخصا روم نمیشه که خودم بگم لطفا اجازه بدید من رمز رو وارد کنم
    ----------------------------------------------------------
    دوستان شده برید توی مغازه طرف مشغول صحبت هست با حالا دوستش یا مشتری دیگه بعد چندین دقیقه میگذره یک نگاه هم به ما نمیندازه! هی میگی ببخشید اقا ببخشید
    انگااار نه انگار
    چه حس ضایع بودنه بدی داره :(
    بعدش الان فکر نکنید عین این بی شخصیت ها میپرم وسط حرفشون ها کلیییی منتظر میمونم بعدش که ساکت بودن و اینا حرف میزنم اما انگار کلا نیستم
    Last edited by Atghia; 15-12-2012 at 21:56.

20. 6 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •