تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 30 از 34 اولاول ... 20262728293031323334 آخرآخر
نمايش نتايج 291 به 300 از 335

نام تاپيک: واگذاری حیوانات بی سرپرست

کـاربـر بـاسـابـقـه befermatooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

واگذاری ها معمولا رایگان هست
    ولی شما باید شرایط نگهداری حیوان رو داشته باشید
    شما سگ میخواهید که براتون گربه بگیره؟
    اینجا هم شرایط میخواد ؟

منظورت همون گربه هست ؟ اون که دیگه از 100 متری خونمون هم عبور نمیکنه . اما نه واسه گربه نمیخوام . واسه نگهبانی از باغ و خونم و اینکه شرایط منم اینه که باید سگی باشه نترس و اینکه زیاد پارس نکنه .

همین موردی بهتون برخورد بهم پ.خ کن .

2. این کاربر از befermatooo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال shvalaie's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام، من خيلي به سگ علاقه دارم، آپارتمانم كوچيكه و بالكن هم ندارم، از اون طرف پدرم با اينكه من سگ داشته باشم مخالفه و ميگه نمياد خونه‌ام اگه سگ داشته باشم
    ميگه از حيوانات خيلي خوشش نمياد...

راستش نميدونم شرايط نگهداشتن سگ رو دارم اصلا يا نه؟!!!!
    فعلا كه وقتم پره، و شبها تا نيمه شب بيرونم، اما شايد يكي دو ماه ديگه سرم خلوت شه

ميخواستم بدونم كه كلا امكان داره كه سگ كوچكي رو فقط براي يه مدت كوتاه نگهدارم كه ببينم ميتونم از پس مسئوليتش بر بيام يا نه؟
    مثلا اگه كسي احتياچ داشته باشه سگش رو جايي نگه داره كه بره سفر، به جاي اينكه سگش رو بفرسته پانسيون ميتونه مثلا پيش من امانت بذاره
    آيا امكانش هست يا نه؟

اگر امكانش باشه و من ببينم كه ميتونم از پس مسئوليت نگهداري سگ بر بيام، حتما يه سك مي‌گيرم...

البته گفتم كه، فعلا در حد سوال است و اگر جواب مثبت باشه، تا دو ماه ديگه برنامه زندگيم رو مرتب مي‌كنم كه بتونم امتحان كنم

با سپاس

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

ببینید شما اولین مشکلتون پدرتان هست
    اگر پدر شما 100 درصد مخالف هست چه یه روز یه 100 روز شما نمیتونید هیچ حیوانی رو نگهداری کنید
    اگر پدر شما موافقت کرد و شما برنامه کارتون جوری تنظیم شد که مثلا صبح برید بیرون بعد از ظهر خانه باشید و بتوانید از پس هزینه های نگهداری بر بیایید من میتونم برای شما یه سگ پیدا کنم که به یه سرپناه موقت نیاز داشته باشه...اگر خوشتان امد و مشکلی نبود که پیشتون میمونه...اگر دیدید توانایی نگهداری ندارید به محض پیدا شدن سرپناه جدید از پیش شما میره

5. 5 کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای saye's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    mirror

پيش فرض

این طفلی یک ماهه تو یه باکس داره زندگی می کنه و دیگه کلافه شده و مدام بیتابی می کنه
    خانومی هم که نگهش میداره خودش یه عالمه گربه داره و جایی برای این بچه نداره که بتونه تو خونه آزادش بذاره.
    توی پای این گربه ی بینوا هنوز پین هست و یک ماه دیگه هم طول می کشه که بهبود پیدا کنه.
    لطفا اگر می تونید به این بچه ی مظلوم پناه بدید دریغ نکنید.
    فقط برای یک ماه
    ممنونم
    برای قبول سرپرستی فقط با این شماره تماس بگیرید ، شماره تماس:09125455001

7. 4 کاربر از saye بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام من یه سگ کوچولو موچولو میخوام نژادش تریر باشه یا شیتزو یا اشپیتز یا پیکینیز یا بولداگ
    خودم تریر اصل دارم ک خیلی تنهاست یه دوست خووب براش میخوام
    من شمالم
    حیاط بزرگ هم دارم
    تمام شرایط رو هم قبول میکنم
    این هم ایمیلمه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام. من یک سوال داشتم در مورد حیوانات بی سرپرست یا گم شده

من خیلی وقت پیش دو تا گربه پرشین داشتم که هیچ وقت از در خونه بیرون نمیرفتن ( تو حیاط پشت خونه بازی میکردن ) . یه روز که در خونه باز بوده اینا کنجکاو میشن میرن بیرون و گم میشن. بعد از 2 هفته راه خونه رو از سمت حیاط پیدا میکنن و وارد حیاط میشن. جوری که ما واقعا حیرت کردیم از این هوش که داشتن.
    حالا سوالم اینه که این مربوط به همه ی گربه هاست یا نژاد خاصی هستن که اینمدلی ان ؟؟؟

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

این سگ 2 ساله نر و در حال حاضر پیش یه گارسون و در شرایط خیلی بدی زندگی میکنه.از صبح تا شب توی یک پاسیو 1 متری زندانیه.گارسون به زور راضی شده 200 بفروشه.اگر کسی سگ میخواد و مایل به نجات این بیچاره هست با این شماره تماس بگیره و خودش شخصا بیاد و ببرش

09123087898

توجه.....فوری......نیاز به جای موقت در تهران برای آقا هپی زجر کشیده.......

این پسرک مظلوم هنوز 3 سالش نشده و به اندازۀ 30 سال زجر کشیده. صاحب اولش که دائم اونو تو یه باکس تنگ نگه میداشته و بعدشم برده گذاشتش کلینیک که واگذار بشه. بعد از مدتی واگذار میشه و صاحب دومش یه بار که این بچه به یکی از وسایلش نزدیک شده، در کمال نامردی با لگد زدتش و لگدش منجربه فلج شدنه این بچه شده. خلاصه دوباره سر از باکس توی کلینیک در میاره. اونجا دکترهای مهربون موفق میشن آقا هپی رو درمان کنن که بتونه دوباره راه بره و بدوئه ما به یک جای موقت برای این بچه احتیاج داریم تا چند روزی زیر نظر باشه و بتونیم روند درمانش رو برای مشکل ادرارش شروع کنیم و چه بسا که این مشکلش هم حل بشه. اگر می تونین با توجه به شرایط خاص این آقا پسر زجرکشیده وتشنۀ عشق برای مدتی بهش جا بدین تا بتونیم زودتر درمانش رو شروع کنیم، لطفاً در اسرع وقت با شمارۀ 09352277482 تماس بگیرین. توجه داشته باشین که این بچه تا زمان درمان کامل باید در تهران بمونه و در ضمن حدود 5 کیلو بیشتر وزن نداره و توی این عکس موهاشو بخاطر گرمای تابستان کوتاه کردن.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

دوستان عزیز "لطفا" "خواهشا" کمک کنین
    بانو از فردا دیگه "هیچ جایی" برای موندن نداره حتی پانسیون !
    اگه میتونین حتی یمدت کوتاه بهش پناه بدین تا یه سرپرست دائم براش پیدا بشه انــــــــــــقد ارومه که باور کنین تو خونه هم میشه نگهش داشت جیکش درنمیاد
    ماده - یک سالو نیمه - عقیم شده - کاملا سالم و انگل تراپی شده
    09192163990

کمک بسیار فوری به یک سگ از مرگ برگشته
    تو کابینت یک ویلای اجاره ای در شمال گونی دور این سگ پیچیده بودند تا خفه بشه و بمیره که یک خانواده که ویلارو اجاره کرده بودند پیداش میکنند و به یک خانواده دیگه میدن که یک پسر دارن که با این سگ نمیسازه.
    اون خانواده هم گفتن اگر کسی برای سرپرستیش پیدا نشه میخوان ببرن آزادگان بفروشن.
    دوستان این طفلکی خیلی زجر کشیده..خیلی سگ خوبیه و حرف گوش کنه.سالم هم هست..نمیدونم چرا همچین سرنوشت تلخی پیدا کرده.
    تا آواره نشده لطفا کمکش کنید و سرپرستیشو به عهده بگیرید.
    09390095007

13. 2 کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام. من یک سوال داشتم در مورد حیوانات بی سرپرست یا گم شدهمن خیلی وقت پیش دو تا گربه پرشین داشتم که هیچ وقت از در خونه بیرون نمیرفتن ( تو حیاط پشت خونه بازی میکردن ) . یه روز که در خونه باز بوده اینا کنجکاو میشن میرن بیرون و گم میشن. بعد از 2 هفته راه خونه رو از سمت حیاط پیدا میکنن و وارد حیاط میشن. جوری که ما واقعا حیرت کردیم از این هوش که داشتن.حالا سوالم اینه که این مربوط به همه ی گربه هاست یا نژاد خاصی هستن که اینمدلی ان ؟؟؟
    سلام . گربه ها و خیلی حیوانات دیگه گم نمیشند بلکه فقط طول میکشه تا راهِ برگشتن رو پیدا کنند . اینجا تو کویت اونقدر گربه هست که توی ماههای گرم خیلیاشون میرند زیر ماشین !!!! . به نظرم خودکشی میکنند چون وایمیسه ماشین بیاد بعدش یهو میدوه سمت ماشین . بیشترشون از نژادهای گرانقیمت هستند که از خونه ها فرار کردند یا انداختنشون بیرون . خیلیها که گربه دوست ندارند , گربه های اطراف خونه رو با تله ی قفسی گرفتند و بردند 30 - 40 کیلومتر دورتر ول کردند توی یک منطقه ی دیگه اما بعد از چند هفته دیدند دوباره برگشته تو محلشون
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 08-07-2014 at 09:15.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •