تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به کدام آنتی ویروس رای می دهید؟

راي دهنده
219. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Avast

16 7.31%
  • Avira

24 10.96%
  • Baidu

1 0.46%
  • Bitdefender

35 15.98%
  • Bull Guard

2 0.91%
  • COMODO

30 13.70%
  • DR.Web

4 1.83%
  • ESET - NOD32

48 21.92%
  • Emsisoft

11 5.02%
  • F_Secure

4 1.83%
  • G Data

2 0.91%
  • Kaspersky

63 28.77%
  • Mcafee

8 3.65%
  • Microsoft

5 2.28%
  • Norman

2 0.91%
  • Panda

6 2.74%
  • Qihoo

3 1.37%
  • Quick Heal

2 0.91%
  • Symantec - Norton

29 13.24%
  • Trend Micro

5 2.28%
  • Trustport

1 0.46%
  • Viper

1 0.46%
  • Webroot

6 2.74%
  • ZoneAlarm

7 3.20%
  • ضد بدافزار ایمن

1 0.46%
Multiple Choice Poll.
صفحه 355 از 402 اولاول ... 255305345351352353354355356357358359365 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,541 به 3,550 از 4017

نام تاپيک: بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجیهای سالیانه در پست اول ══╠

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام اپلودش کن و اینجا واسه دانلود بزارید تا بررسی کنیم و واسه شرکت های انتی ویروس بفرستیم
    سلام

لینک تروجان ناشناس :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    - - - Updated - - -

وقتی فایل زیپ را باز کردم دیدم یک فایل کرک هم داخلش هست! (دو تا فایل اجرایی بود که یکی‌اش همین کرک باشه که آنرا اجرا نکردم اما دفعه بعد که آن پوشه را باز کردم دیگه داخلش نبود!)

آنتی‌ویروس avast هم ایرادی به فایل نگرفت!

آن فایل اجرایی را باز کردم و دیدم برنامه آنطور که میخواستم کار نمیکند خواستم حذفش حذف نمیشد چون نصبی نبود خواستم پوشه‌اش را حذف کنم نمیگذاشت!

دفعه بعد که سیستم را روشن کردم هم باز هم سعی کردم حذفش کنم حذف نشد!

داخل taskmanager ویندوز را دیدم و دیدم اسم برنامه هست end task کردم باز هم نمیشد!

شک‌ام رفت به آن فایل crack!
    استارت‌آپ ویندوز را چک کردم دیدم بله آن فایل کرک خودش را در استارت آپ گذاشته! تیک‌اش را برداشتم و apply کردم خودش خودکار تیک‌اش را کنارش میزد که با ویندوز لود بشه!

خلاصه‌اش وقت زیادی گذاشتم تا فایل را حذف کردم!
    Last edited by ehsan_iace; 09-08-2015 at 23:37.

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

عرض سلام

هر چند بهتره مطالب اینچینی در تاپیک دانلود ویروس باشه... در هر صورت...

از نظر من جفت فایلها مخرب نیستند.

3. 3 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

عرض سلام

هر چند بهتره مطالب اینچینی در تاپیک دانلود ویروس باشه... در هر صورت...

از نظر من جفت فایلها مخرب نیستند.
    سلام
    شما برنامه را نصب کردید؟

چرا وقتی نصب میشه دیگه نمیشه پوشه‌اش را حذف کرد؟
    چرا اجازه نمیده از داخل startup ویندوز حذف بشه؟ (هر با ر که تیکش را برداری دوباره خودش تیکش را میزنه که با ویندوز بالا بیاید)
    چرا از داخل task manager قابل توقف نیست و برنامه بدون اجرا شدن همیشه داخل task manager باقی مانده است؟

این برنامه را برای یک دوست دیگه فرستادم ایشان ویروس بسیار خطرناک تشخیص دادند

البته اکثر آنتی‌ویروسها آنرا تشخیص نمیدهند! (بصورت آنلاین در سایتی با 44 تا آنتی ویروس چک کردم هیچکدام تشخیص‌اش ندادند) اما خب این کارهایش مشکوکه!

آخر فروم باز smohsen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

پیشنهاد من به شما eset smart security 8 هست و توی رایگان ها avast رو پیشنهاد میکنم . البته در کنار این ها از برنامه ی usb disk security و spyware blaster هم استفاده کنید . برای مقابله با کی لاگرها هم برنامه ی key scrambler رو نصب کنید . البته با سریال نسخه ی پریمیم اون رو نصب کنید و بعد آپدیت برنامه رو قطع کنید تا از کار نیوفته . مرورگر فایر فاکس رو هم به شما پیشنهاد میکنم البته با افزونه های امنیتی خاصی که داره .
    در سطح آنتی ویروس های قدرتمند خود کاربر حرف اول رو میزنه
    وگرنه همه تقریبا در یک سطح هستند چه آویرا چه کاسپر چه بیت چه ...
    عدم استفاده صحیح از آنتی ویروس باعث آلوده شدن سیستم میشه
    سیستم من با آویرا بعد از 10 سال استفاده آلوده نشده
    اما سیستم همسایه و فامیل و غیره با نود و آویرا و کاسپر و ... بعد از 1 ماه استفاده آلوده شده
    دلیل؟
    عدم استفاده صحیح

6. 3 کاربر از smohsen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن نرم افزار jimrako's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

در سطح آنتی ویروس های قدرتمند خود کاربر حرف اول رو میزنه وگرنه همه تقریبا در یک سطح هستند چه آویرا چه کاسپر چه بیت چه ... عدم استفاده صحیح از آنتی ویروس باعث آلوده شدن سیستم میشه سیستم من با آویرا بعد از 10 سال استفاده آلوده نشده اما سیستم همسایه و فامیل و غیره با نود و آویرا و کاسپر و ... بعد از 1 ماه استفاده آلوده شده دلیل؟ عدم استفاده صحیح
    قطعا حرف شما درسته ! من هم کاربر رو اصل و اساس میدونم . ولی این کاربر بهتره از ابزار های مناسبی هم استفاده کنه تا کارش رو بهتر انجام بده . حالا بحث سر اینه که چه ابزارهایی میتونه بهتر عمل کنه ؟ من تست های زیادی انجام دادم و همین حرف که معمولا تمامی آنتی ویروس ها در یک سطح غمل میکنن رو هم قبول دارم . شما به این فکر کنید که شما یک ویروس نویس حرفه ای باشین چکار میکنین ؟ سعی میکنین از راه هایی که موجود هست سیستمی رو آلوده کنین حالا اگر کاربر با ابزارهایی که تست شده هستن و مطمئن اون راه ها رو برای ویروس نویس سخت کنه چه اشکالی داره ؟ کار از محکم کاری عیب نمیکنه و هیچ امنیتی هم صد درصد نیست . ولی پیشنهاد من اینه که با هم راه رو بر هکرها و ویروس نویسها سخت کنیم تا به این راحتی ها نتونن خرابکاری کنن . اگر دیگه خیلی حرفه ای بودن خب نوشه جونشون حالش رو ببرن چون لایقش هستن . ولی هنوز که هنوزه من عصبانی میشم که میبینم سیستم افراد ویروس شورتکات میگیره ! من تعجب میکنم که هنوز که هنوزه افراد خیلی راحت سیستمشون آلوده میشه به ویروس هایی که از طریق های شناخته شده ی قدیمی سیستم رو آلوده میکنن . من برنامه هایی رو پیشنهاد کردم که فرض بر اینکه یک کاربر معمولی و مبتدی اگر بخواد امنیت رو تا حد قابل قبولی بالا ببره از این برنامه ها میتونه کمک بگیره . بسیاری موارد امنیتی هست که باید اون ها رو هم رعایت بکنن .میدونین مقابله با فایل مخرب درستش چجوری هست ؟ یک مثال میزنم !!! فکر کنین میخوایین با keylogger ها مقابله کنین . اول سعی میکنم که پیشگیری کنم . دوم سعی میکنم با برنامه هایی keylogger هایی رو که شاید توی سیستمم باشه پیدا و پاک کنم و سوم همیشه این احتمال رو میدم که هنوز که هنوزه کی لاگری توی سیستم باشه که قابل شناسایی نیست برای همین راه هایی رو در پیش میگیرم که اون رو به اشتباه بندازم تا نتونه اطلاعات برداره یه چیزی مثل کاری که برنامه ی keyScrambler انجام میده . حالا در حالت بد بینی به این فکر میکنم که شاید برنامه ی keyScrambler خودش اطلاعات ما رو بدزده برای همین سعی میکنم که درصد خرابکاری اون رو کم کنم یعنی کاملا ارتباطش با اینترنت رو قطع میکنم و کاملا گوش به زنگم تا رفتار مشکوکی دیدم دست به کار بشم . درستش اینجوریه !!!
    Last edited by jimrako; 10-08-2015 at 23:40.

8. 3 کاربر از jimrako بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    همین نزدیکیا

پيش فرض انتخاب انتی ویروس مناسب

سلا م دوستان. من سیستمم انتی ویروس نود دارم . و لی میگن زیاد جالب نیس و نمیتونه امنیت سیستمتو تامین کنه . به نظرتون در کنارش باید نرم افزار های انتی وبروس یا فایروال یا و.... امنیتی دیگه نصب کنم ؟

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام. دوست من شما باید سوال خودتون رو در تاپیک مربوطه بپرسید : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن فراموش نکنید که در این رابطه بحث های بسیاری توی اون تاپیک شده که میتونید از اونها استفاده کنید . برای جواب سوالت میتونی از این لینک هم استفاده کنی : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by jimrako; 12-08-2015 at 16:49.

11. این کاربر از jimrako بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض سلام

به نظر من هم کسپر یا نود ورژن 6 آنتی ویروسای قدرتمندی هستن البته که خود آنتی ویروس خودش یه ویروسه نمیدونم حالا اطلاع دارید یا نه...

13. این کاربر از elham_mar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

به نظر من هم کسپر یا نود ورژن 6 آنتی ویروسای قدرتمندی هستن البته که خود آنتی ویروس خودش یه ویروسه نمیدونم حالا اطلاع دارید یا نه...
    درسته ! مثالی میزنم . سایت هایی که یوزر و پسورد برای eset گذاشتن بیشترشون توسط برنامه ی eset بلاک شدن و نمیشه واردشون شد . حالا اگر وارد هر کدوم از این سایت ها بشید خواهید دید که سیستم شما توسط ویروس مورد حمله قرار میگیره !!! همه ی این سایت ها مخرب و حاوی ویروس نیستن ولی ویروسی که از ورود به این سایت ها سیستم شما رو آلوده میکنه همیشه از یک نوع هست و اون چیزی نیست جز خرابکاری خوده آنتی ویروس ! یا مثلا بسیاری از آنتی ویروس ها بعد از اینکه trial اونها تموم میشه سیستم شما ویروسی میشه و از این طریق میخوان بگن که تا همین الان هم که سیستم شما امن بوده به خاطر آنتی ویروس ما بوده و اینکه آپدیت میشده . جالبه نه ؟! و اینکه بسیاری از ویروس ها رو همین شرکت های آنتی ویروس میسازن و بعدش میگن که بله دیدین فلان ویروس رو محصول ما زودتر از بقیه ی آنتی ویروس ها شناخت ؟ !منظور من آنتی ویروس های fake و تقلبی نیست اونها که تکلیفشون روشنه . منظور من همین آنتی ویروس های رایج و شناخته شده ای هست که همه ی ما داریم از اونها استفاده میکنیم !
    Last edited by jimrako; 22-08-2015 at 00:26.

15. 2 کاربر از jimrako بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    دوستان عزیز در نظرسنجی تاپیک ممنون میشم شرکت کنید

پیشنهاد میکنم دلیل انتخابتون رو هم بیان کنید

17. 2 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •