تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 70

نام تاپيک: ××××××راهنمایی برای خرید پرشتاب ترین ماشین موجود در ایران××××××

آخر فروم باز Persian_Gun's's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

محمد جان الان داشتم صفحه ی قبلو نگاه میکردم دیدم نیسان جی تی آر پیشنهاد دادی..میشه اطلاعات فنی و قیمت هم بدی؟مرسی.

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

درست حرفت ببخشید به مدلش دقت نکردم
    اقا محمد گل داداش یه سوال دارم یادته میخواستم ماشین بگریم تا بوجه 35 تومن؟
    نگرفتم راستش بابام جانبازه 70 درصد ماشین میخوایم وارد کنیم یه مشکل دارم نمیتونم قیمت ماشین ها رو در بیارم( البته به قیمت اونور ) بدشم 30 میلیون تخفیف مالیاتی داریم نمیدونم چه کنم تو سایت پیتکو که میشه با 60 تومن یه لنکروز وارد کرد البته v6 بعد میخوایم یه 50 60 تومن خرج کنیم نمیدونم چه کنم یه نظر عالی بده بنم چه کنم عصابم خورد شده(البته نظراتت همیشه عالیه) به نظرت چی خوبه؟
    راستی هم شاستی بلند هم سدان
    بدشم فکر کنم بتونیم ماشین های مدل 2009 رو هم وارد کنیم و پلاک کنیم فقط نمیدونم ماشین 2009 وارد کنیم مالیاتی که میگیرن با توجه به مدل صفرش هست یا نه
    سلام.دوست من ماشین 2009 دیگه نمیشه وارد کرد فقط صفر کیلومتر.
    دوست من اگر میتونید با 60000000 تومان تویوتا لندکروزر وارد کنید دیگه چی میخوای؟بهترین گزینه هست البته یادت نره مصرف سوختش رو اما نگران نباش رو خودش مناسبه.
    تویوتا لندکروزر رو هیچ شاسی بلندی در ایران نمیتونه رو دستش بلند بشه شک نکن میتونی تحقیق کنی.
    خودروهای سدان رو هم میتونید به لکسوس و مرسدس های C-Class فکر کنید.
    شما با 60 میلیون تومان اگر میشه بگین چه خودروهایی رو میتونید وارد کنید تا من دقیق تر راهنمایی کنم.
    دوست من شما شرایطی که دارین رو خیلی ها حسرتش رو میخورن به خدا.

راستی اگر لطف کنید تو بخش مشاوره خرید اتومبیل مطرح کنید تا با موضوع این تاپیک مخلوط نشه ممنونم.
    موفق باشید.

---------- Post added at 01:53 PM ---------- Previous post was at 01:49 PM ----------

محمد جان کاشکی یه عکس ازش میگرفتی..

اینم یه عکس از همون پورشه که قبلا توضیح دادم:

3. 3 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

محمد جان الان داشتم صفحه ی قبلو نگاه میکردم دیدم نیسان جی تی آر پیشنهاد دادی..میشه اطلاعات فنی و قیمت هم بدی؟مرسی.
    بله دوست گرامی من نیسان GTR سفید رنگ در تهران دیدم و درست 2 ماه بعد در بندر گناوه دیدم ابی رنگش رو.خودرویی عالی یعنی تا نبینیش باورت نمیشه.نیسان یه سوپر اسپرت فوق العاده رو راهی خیابان ها کرد.خودرویی 2 در با هیبت و عزمت مثل خودروهای آمریکایی پر حجم.مشخصات فنیش تا جایی که یادمه:
    6 سیلندر با 24 سوپاپ و 3800 CC حجم موتور
    480 اسب بخار حداکثر قدرت. شتاب باور اولیه عالی 3.1 ثانیه و بالاترین سرعت 310 کیلومتر بر ساعت بود.
    جعبه دندش 6 سرعته بود و مصرف سوختش 18 لیتر.
    قیمتش در کویت 84000 دلار بود.خیلی به دلم نشت تا لالن از نیسان همچین چیزی نیدیده بودم.

اینم عکسش دقیقا همین بود که دیدم:

5. 3 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه jebraiil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

اقا محمد بزار همينجا بگم نميخوام تو عموم مطرح كنم
    داداش گفتم تا 30 ميليون تخفيف مالياتي داريم ما همه ماشين ها رو ميتونيم وارد كنيم (هم اونايي كه اجازه ورود نداره هم اونايي كه پلاك موقت هستن ما مي تونيم وارد كنيم و پلاك ملي كنيم) مثلا ماشيني كه تو خارج 40000 دلاره ما با 40 ميليهن واردش ميكنيم

---------- Post added at 02:19 PM ---------- Previous post was at 02:18 PM ----------

داداش گفتم تا 30 ميليون تخفيف مالياتي داريم ما همه ماشين ها رو ميتونيم وارد كنيم (هم اونايي كه اجازه ورود نداره هم اونايي كه پلاك موقت هستن ما مي تونيم وارد كنيم و پلاك ملي كنيم) مثلا ماشيني كه تو خارج 40000 دلاره ما با 40 ميليهن واردش ميكنيم .

آخر فروم باز Persian_Gun's's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

این نیسان واقعا" عالیه خوشم اومد!
    همونطور که قبلا" گفتم از ماشینهای حجیم خوشم میاد...
    حالا نفهمیدم پلاک میشه؟
    کیفیت نیسان در حد پورشه - بنز و ب ام و هست؟

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

این نیسان واقعا" عالیه خوشم اومد!
    همونطور که قبلا" گفتم از ماشینهای حجیم خوشم میاد...
    حالا نفهمیدم پلاک میشه؟
    کیفیت نیسان در حد پورشه - بنز و ب ام و هست؟
    پلاک ملی نمیشه چون مجوز نمیدن.کیفیت ساختش میشه گفت در حد بنز و BMW باشه اما پورشه بیشتر کار کرده رو خودروهاش.

9. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

داداش گفتم تا 30 ميليون تخفيف مالياتي داريم ما همه ماشين ها رو ميتونيم وارد كنيم (هم اونايي كه اجازه ورود نداره هم اونايي كه پلاك موقت هستن ما مي تونيم وارد كنيم و پلاك ملي كنيم) مثلا ماشيني كه تو خارج 40000 دلاره ما با 40 ميليهن واردش ميكنيم
    .
    OK دوست من شما تو شاسی بلند ها فقط به همون تویوتا لندکروزر فکر کنید
    تو سدان ها هم با توجه به بودجه شما میتونید لکسوس IS300 که خانوادگی هم هست رو انتخاب کنید.
    البته تو برندهای تویوتا -هیوندای و کیا خودروهای متعددی هستن اما با توجه به بودجه شما بهترین گزینه ها این 2 مورد بودن واگرنه
    هیوندای سوناتا 2011 با اون طراحی خیره کنندش خودروی درجه یکی هست.
    تویوتا آریون هم همینطور.

اما لکسوس بحثش جداست.شما فکراتون رو بکنید و تصمیم بگیرید ببینید کدوم بیشتر با ملاکهاتون هم خوانی داره تا بیشتر در موردش بحث کنیم.

داره خودمونی میشه DaaVooD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

درود.
    نیسان GTR یه sports car محسوب میشه که با موتور3.8 V6 خود 480 اسب قدرت تولید میکنه که واقعن بی نظیره. موتورTWIN TURBO و
    ALL WHEEL DRIVE بودن کافیه تا ماشین آسفاتو شخم بزنه. 0 تا 100 در 3.2 و حداکثر سرعت 311 کیلو متر
    در صفحه wikipedia مربوط به این اتومبیل اطلاعات کاملی هس که یه مورد رو خوندم، عرض میکنم: در تاریخ May 2, 2010 تیم Sumo Power نیسان موفق به کسب قهرمانی 2010 RAC Tourist Trophy شد...
    اینم چندتا عکس:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    لینک WIKIPEDIA این ماشین:
    کد:

12. این کاربر از DaaVooD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه jebraiil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

داداش فکر کنم همون لنکروز خوب باشه چون خودمم تو ذهنم بود نظرت راجب لکسوس rx چیه ؟
    نظرت راجبه bmw x3 2011 چیه بعد از کجا گفتی که نمیشه ماشین های 2009 رو وارد کرد؟
    (داداش فکر کنم واسه واردات خودرو جانبازان هیچ محدودیتی نیست چون زمانی که bmw x6 مجوز ورود به ایران رو نداشت x6 پلاک شده تو ایران بود که به احتمال 100 در 100 از طریق جانبازان وارد شده بود)
    نظرت راجبه ماشین های کم یاب چیه؟(اگه بگیریم تو تعمیرات و لوازمش گیر نمیکنیم؟)
    قیمت شاسی بلند های بنز در چه حدی هست؟و هم چنین رنجروور ؟
    به بوجه من میخوره؟
    با تشکر از اقا محمد گل
    اسمم محمد هست
    Last edited by jebraiil; 09-06-2011 at 14:10.

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

داداش فکر کنم همون لنکروز خوب باشه چون خودمم تو ذهنم بود نظرت راجب لکسوس rx چیه ؟
    نظرت راجبه bmw x3 2011 چیه بعد از کجا گفتی که نمیشه ماشین های 2009 رو وارد کرد؟
    (داداش فکر کنم واسه واردات خودرو جانبازان هیچ محدودیتی نیست چون زمانی که bmw x6 مجوز ورود به ایران رو نداشت x6 پلاک شده تو ایران بود که به احتمال 100 در 100 از طریق جانبازان وارد شده بود)
    نظرت راجبه ماشین های کم یاب چیه؟(اگه بگیریم تو تعمیرات و لوازمش گیر نمیکنیم؟)
    قیمت شاسی بلند های بنز در چه حدی هست؟و هم چنین رنجروور ؟
    به بوجه من میخوره؟
    با تشکر از اقا محمد گل
    اسمم محمد هست
    تا وقتی تویوتا لندکروزر هست مرسدس GLK و BMW X6 حرفی برای گفتن ندارن این تو آزمایش های تپه و شیب 45 درجه که مخصوص شاسی بلندهاست اثبات شده.مرسدس شاید از نظر طراحی زیباتر جلوه بده اما از نظر قابلیت نه.
    BMW X3 در مقابل لکسوس RX350 هیچ حرفی واسه گفتن نداره خیالت راحت.قیمت هردو تو ایران الان نزدیک به هم هست اما قابلیتهایی که لکسوس ارائه میده رو BMW ارائه نداد.مشخصات هردو خودرو رو هم که میتونید ببینید و به این مساله پی ببرید.
    دوست من فکر نکنید چون آرم تویوتا یا لکسوس تو امضا و آواتارم هست دارم احساسی میگم تمام این حرف هارو میتونید خودتون به طور دقیق تحقیق کنید.
    لکسوس کلا خودرویی بود که بر پایه لوکس بودم و قیمت بالا به بازار اومد( هدفش رقابت با مرسدس و BMW بود که موفقم شد.تامین بهترین تجهیزات و آپشن ها با قیمت مناسب)
    لکسوس RX350 پرفروشترین خودروی لکسوس در دنیا هست و همچنین تو ایران الان دیگه داره جا میوفته جون هر سال از مدل میوفته قیمتش کم میشه و مردم بیشتری میتونن خرید کنن مثل ماکسیما.
    رنجروور رو هم نمیتونید وارد کنید چون تو آیین نامه نبوده و نیست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •