تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 38 از 38

نام تاپيک: 15 بازی موفقی که سالهاست خبری از نسخه جدید آنها نیست

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه سری بازی هستن که توی پست اول و کلا توی تاپیک اسمی از اونا برده نشده:

سری Myst یکی از بهترین سری های تاریخ سبک ماجرایی و معمایی هستش که سابقه 19 ساله در دنیای بازی داره
    این سری از همه لحاظ برای طرفداران سبک ماجرایی خاطره انگیزه
    در مورد بازی چیزی که یادمه اینه که بازی فوق العاده سخت بودش!
    آخرین شماره اون برای سال 2005 هستش و امیدوارم این سری بازی سخت و چالش برانگیز شماره جدیدی از اون منتشر بشه
    بالاخره اینجور بازی ها هم جذابیت خاص خودشون رو دارن...

شوتر سوم شخص بسیار عالی که در سال 2003 منتشر شد
    بازی خیلی جذابی بود و اولین چیزی هم که یادم میاد اینه که یه روزه اونو تموم کردم!
    موسیقی اونو هم که کار جسپر کید بود رو هنوز فراموش نکردم و واقعا عالی بود
    شماره دیگه ای هم از اون منتشر نشد ولی گاها خبرهای در مورد شماره دوم بازی میومد که هیچ کدوم تحقق نیافت

این سری اون قدر بزرگه که حتی تعجب نداره که اونو بهترین سری بازی در سبک مخفی کاری عنوان کنیم!
    از این سری خاطرات خیلی خوبی دارم و هم از نظر داستان و هم گیم پلی فوق العاده بودش و بعضی جاها آدمو میخکوب می کرد
    از بازی مجموع سه شماره منتشر شده که هر سه شماره هم موفق بودن
    متاسفانه بعد از شماره سوم اون که سال 2004 منتشر شد دیگه شماره دیگه ای از اون منتشر نشد و فقط چند سالیه که گفته شده Thief 4 در دست ساخته که حتی جزئی ترین اطلاعات هم از بازی منتشر نشده! یعنی یه چیزی شبیه Doom یا Beyond good and evil که فقط اسم شماره بعدی اونا به میون اومده...

..........................

یه سری بازی ها هم هستن که بنا به دلایل مختلف شرایط قرار گرفتن توی لیست این تاپیک رو ندارن و به معیارهای اون نمی خورن ولی خیلی خاطره انگیزن و جا داره از اونا هم یادی کنیم:

میشه گفت بهترین بازی از جنگ ستارگان هستش که تا حالا ساخته شده و برای بهترین بازی تاریخ Sci-fi RPG هم رقابت نزدیکی با چند تا بازی دیگه داره
    شماره اول اون که سال 2003 منتشر شد میشه گفت هر چی جایزه بود درو کرد
    سال 2005 هم شماره دوم اون اومد که در حد شماره یک نبود ولی بازم عالی بود
    اواخر 2011 هم یه شماره از اون به نام Star Wars: The Old Republic در سبک MMORPG منتشر شد که دلیل اینکه توی لیست تاپیک قرار نمی گیره هم همینه. ولی با این حال فکر کنم حداقل تعداد کسانی که توی کشور ما اونو بازی کرده باشن خیلی کم باشه...

یه نقش آفرینی فوق العاده دیگه از Bioware که سال 2002 منتشر شد و طرفدارای قدیمی سبک RPG رو به شدت راضی می کرد
    شماره دوم اون که 2006 منتشر شد و همین طور بسته های مکمل اونو زیاد نرفتم و از اینکه سازنده بازی تغییر کرده بود خیلی خوشم نیومد..
    امسال هم قراره یه شماره MMORPG از اون به نام Neverwinter منتشر بشه که ظاهرا ناشران و سازندگان بازی به کلی عوض شدن!
    متاسفانه دیگه نمیشه انتظار داشت که دوباره شماره ای شبیه شماره یک اونو ببینیم و توی عصری که ما قرار داریم خیلی از شرکت ها بیشتر به فکر پولن تا راضی کردن طرفدارا...

به جرات می تونم بگم که یکی از بهترین شوترهای تاریخ بودش
    فکر کنم اکثرا با اون کلی خاطره داشته باشن و بازیی نیست که به این راحتی ها فراموش بشه
    متاسفانه ادامه ای از اون که سال 2009 منتشر شد اصلا در حد اسم این بازی نبود و ای کاش اصلا منتشر نمیشد

این بازی رو شاید خیلی ها اصلا بازی نکرده باشن!
    اولین شماره بازی سال 1997 منتشر شد که موفق ظاهر شد و متای 82 رو هم گرفت
    این شوتر اول شخص رو می تونم بگم اولین شوتری بود که توی پی سی بازی کردم و حتی قبل از HL و به خاطر همین توی ذهنم همیشه هست
    با اینکه شاید بیش از 10 سال باشه که اصلا اونو بازی نکردم ولی هنوز یه سری از چیزای بازی یادمه مثل اسلحه های خاص اون!
    دومین شماره بازی هم یه سال بعد از اون منتشر شد که مثل شماره اول نبود
    بعد از 13 سال هم فکر نکنم این سری ادامه پیدا کنه...

..........................

البته تعداد این مدل بازی ها خیلی زیاده و من اونایی که حضور ذهن داشتم رو نام بردم که برای تجدید خاطره بود...
    ضمن اینکه با شرایط این تاپیک 15 تا بازیم به این صورتن:

15- SWAT
    14- Freedom Fighters
    13- Unreal Tournament
    12- Quake
    11- Myst
    Rise of Nation -10
    9- Age of Mythology
    8- Doom
    7- No One Lives Forever
    6- Legacy of kain
    5- Thief
    Baldur's Gate -4
    3- Beyond good and evil
    2- Syberia
    1- Half life

شاید برای بعضی ها این لیست عجیبه باشه و درسته مثلا Baldur's Gate فوق العاده بزرگه ولی خب حداقل برای اون جای امیدواری وجود داره که قراره Enhanced Edition به صورت HD برای شماره یک و دو اون چند ماه دیگه منتشر بشه. ولی اون بازی های دیگه کاملا ما رو توی خماری گذاشتن!
    در کل این لیست براساس خاطره انگیز بودن بازی هاست و حسی که نسبت به انتشار اونا وجود داره و نه براساس بزرگتر بودن بازی ها...

2. 9 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز *Forgotten*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ?What

پيش فرض

البته بازی thief 4 داره ساخته میشه ولی هنوز مونده تا بیاد فکر کنم باید از لیست حذف بشه خوشبختانه

Last edited by *Forgotten*; 13-05-2012 at 11:04.

4. 2 کاربر از *Forgotten* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

البته بازی thief 4 داره ساخته میشه ولی هنوز مونده تا بیاد فکر کنم باید از لیست حذف بشه خوشبختانه
    اینکه گفتن در حال ساخته که مهم نیست در حالی که اصلا هیچ اطلاعاتی از بازی نیومده
    الان شماره های بعدی بازی هایی مثل Doom و Beyond good and evil هم خیلی وقته که اعلام شده که در حال ساختن ولی چه فایده که بعد از چند سال فقط همین مقدار می دونیم که بالاخره یه روزی این بازی ها منتشر میشن! حتی Half life رو هم می دونیم که بالاخره شماره سه اون در حال ساخته
    وقتی اولین اطلاعات و یه سری عکس و تریلر از این بازی ها اومد اون موقع میشه از این لیست اونا رو خارج کرد

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

بازی هایی که توی پست قبل ازشون یاد کردم در واقع میشه تقریبا گفت 15 سالی هست که ازشون خبری نیست , حالا می خوام یه کم زمان را به جلو ببرم و یه سری دیگه از عناوینی خاطره انگیز و البته موفقی که اوایل دهه پیش منتشر شدن را نام ببرم:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سری Freedom Force یکی از معدود بازی های موفق با تم کمیک بود که دو شماره از اون سال های 2002 و 2005 منتشر شدن , بازی داستان یک عده از ابر قهرمان ها بود که باید با یک عده از ابرتبهکار ها مقابله می کردن , هر کدوم از این ابرها بیوگرافی خاص خودشون را داشتن و به تبع هر کدوم توانایی های فراانسانی خاص که نهایتا به یکی از دو دسته ی ابرفهرمان ها یا ابرتبهکار ها پیوسته بودن . بازی به سبک نقش آفرینی استراتژِیک بود و در طول داستان هم زمان کنترل چند ابر قهرمان را در اختیار داشتیم که باعث پیچیده تر شدن مبارزات میشد ... داستان درگیرکننده , طراحی زیبا و مبارزات متنوع و بعضا مملو از یونیت های مختلف از نقاط قوت این سری بودن.
    از نظر منتقدین بازی بسیار موفق بود:

شماره ی اول : Gamespot 9 , IGN 9.3 , Metacritic 90
    شماره ی دوم : Gamespot 8.7 , IGN 9 , Metacritic 86

سری Soldier of Fortune از ژانر شوتر اول شخص بود که شماره های اول و دوم اون در سال های 2000 و 2002 عرضه شدن , داستان بازی درباره شخصی به نام John Mullins بود که توسط یک سازمان امریکایی اجیر شده بود تا از یک سری عملیات های تروریستی گسترده جلوگیری کنه , از جمله یادم نمیره که توی یکی ازعملیات های ضد تروریستی نسخه ی اول بازی در حالی که کاراکتر ما با یه سلاح دوربین دار زوم کرده بود , صدام حسین (!) و شخص دیگه ای به نام جنرال عمو (!!) را در تیررس داشت , البته با خود صدام کاری نداشتیم : دی
    یکی از ویژگی های بارز نسخه ی اول خشونت زیاد بود , جوری که بعد از شلیک , اعضای بدن مثل دست و پا و سر از جا کنده می شدن (!) چیزی که خصوصا توی عناوین اون زمان کمتر دیده میشد... نسخه ی دوم با نام Double Helix منتشر شد که بعدها با رفع یک سری از باگ ها و یک سری محتوای اضافه تحت نام Gold Edition منتشر شد.
    چیزی که این سری را خاطره انگیزتر می کرد هم زمانی اون با یکی از بهترین شوتر های اون زمان یعنی Return to Castle Wolfenstein که دوستان ازش یاد کردن بود , اصولا اواخر دهه 90 تا اوایل دهه 00 از عصرهای طلایی این ژانر بود.

نمرات نسخه ی دوم : Gamespot 8.3 , IGN 8.8 , Metacritic 80

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Freelancer یکجور شبیه ساز سفینه های فضایی بود که در سال 2003 توسط Microsoft منتشر شد , در طول بازی ما به عنوان یک خلبان سفینه های فضایی ماموریت های مختلفی داشتیم , از نابود کردن اهداف مشخص یا سفینه های دیگه گرفته تا بارگیری محموله های مختلف برای فروش در سیاره های دیگه ... یکی از موفق ترین عناوین فضایی بود که شخصا تجربه کردم , ژانری که عناوین کمی را به خودش دیده ... سفینه های فضایی مختلف , سلاح ها و توپ های مختلف برای افزایش قوای نظامی اون ها , سیارات و کهکشان های متعدد به اندازه کافی جذاب بودن , خصوصا بخش مالتی پلیر بازی طرفدارای زیادی داشت تا اینکه نهایتا چند سال پیش سرورهاش بسته شدن و هنوز بعد از نزدیک به 10 سال جای خالی این سبک احساس میشه.

نمرات بازی : Gamespot 8.3 , IGN 9.2 , Metacritic 85

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Urban Chaos نام یک عنوان اکشن ادونچر سوم شخص بود که در سال 99 برای PC و سال بعد از اون برای PS منتشر شد , که در اون به عنوان یک مامور پلیس به دنیال مقابله با آشفتگی هایی بودیم که توسط یک دسته ی بزرگ از تبهکاران شهر ایجاد میشد , تقریبا همه ی بازی در شب اتفاق می افتاد و فضای نسبتا تیره ای داشت که با داستان بازی کاملا هم خوانی داشت.
    با این وجود که توانایی های معمول مثل انواع مشت و لگد (!) قابل انجام بودن ولی مراحل بازی به نحوی متفاوت طراحی شده بودن , برای مثال در یک مرحله باید شخصی که می خواست خودش را از بالای یک ساختمان بلند شهر به پایین بندازه رو متقاعد می کردیم که نپره !
    قابلیت رانندگی ماشین پلیس , پریدن از دیوار ها , دستگیری مجرمین و ... همگی بخشی از این عنوان موفق بودن.
    بعدها عنوان دیگری با نام Urban Chaos: Riot Response در سال 2006 منتشر شد که یک شوتر اول شخص بود و هیچ ارتباطی از نظر خط داستانی با این عنوان نداشت و تنها وجه مشترک ناشر این دو بازی یعنی Eidos بود در حالی که سازنده های دو بازی متفاوت بودن.

نمرات بازی : Gamespot 8.3 , IGN 8.7

7. 9 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

به جرات میگم بهترین بازی ای بوده که تا الان انجام دادم...ولی واقعا حیف که خبری از نسخه جدید نشد!
    محشر بود...
    اره واقعا من خودم تجربشو دارم محشره

پروفشنال رضا جنگنده's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Skyrim

پيش فرض

من که واقا منتظر نسخه جدید HALF LIFE هستم.
    Freedom Fighters هم واقا قشنگ بود.
    به نظر من اگه بیان مثلا Freedom Fighters رو با همون داستان و محیط ولی با گرافیک و گیم پلی به روز بسازن عالی می شه.

داره خودمونی میشه smm_shire's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

به نظرم IGI از قلم افتاده باهاش خاطره زیاد دارم

11. این کاربر از smm_shire بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه rezadevilmaycry's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    بندرانزلی

پيش فرض

خوب من تازه این تاپیک رو دیدم باید نظر خودم رو اعلام کنم (باید بگم بهترین بازی که تابحال رفتم این بازی بوده Legacy of kain واقعا فوق العاده و زیبا و میتونم به جرات بگم که پایه بازی های جدید پرفروشی مثل خدای جنگ و دارک سایدرز هستش و کاملا ازین بازی تقلید شدن)از نماهای زیبا، آهنگ سازی ،معماهای جالب و اکشن و سیستم آپگرید شمشیر و قدرت های جدیدتر و ترکیب زیبای حرکات و روان بودن بازی ، تو دوران خودش با گرافیک قابل قبول و ..... والا چی بگم ازین بازی دوستانی که مثل ما این بازی رو بازی کردن خودشون میدونن چه شاهکاری هستشهرکس از دوستان هم کل نسخه های این بازی رو چه برای pc و چه برای ps2 اگر داره من ازش خریدارم و یا اگر لینک دانلودی از این بازی اگر دوستان زحمت بکشن و دارن برام بزارن پیشاپیش خیلی ممنون خواهم بود ازشونو دومین بازی نیز سری های زیبا و دوست داشتنی بازی Onimusha هستش که واقعا با تمام شماره هاش خاطرات خوبی دارم واقعا بازی در این سبک و به اون زیبایی دیگر ساخته نشده به نظر من

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •