تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 16 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 151

نام تاپيک: The Evil Within

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

با اینکه کارگردانش شینجی میکامی هست ولی من فکر نکنم چیز معجزه آسایی از آب در بیاد .
    هیچی اویل 1 و 2 و 3 و کد ورونیکا نمیشه .
    معجزه آسا ....خب برای این لغت باید منتظر یه ویدئو گیم پلی باشیم حداقل ! نه میشه گفت به خاطر اسم یک نفر پس حتما گیم شاهکار درمیاد نه میشه گفت نه درنمیاد ، تا الان چیز اونجور خاصی ندیدیم که نظر خاصی بدیم ولی من خوش بینم و امیدوار!دی !

(البته بعد از The last of us )
    اتمسفر این دو تا خیلی فرق میکه ...مثل این میمونه RE رو با TLOS مقایسه کنی !دی!
    Last edited by mjorh; 01-06-2013 at 09:56.

2. 6 کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

معجزه آسا ....خب برای این لغت باید منتظر یه ویدئو گیم پلی باشیم حداقل ! نه میشه گفت به خاطر اسم یک نفر پس حتما گیم شاهکار درمیاد نه میشه گفت نه درنمیاد ، تا الان چیز اونجور خاصی ندیدیم که نظر خاصی بدیم ولی من خوش بینم و امیدوار!دی !

درسته معجزه آسا شاید نشه گفت ولی میشه با وجود یک کارگردان خوب حداقل به موفقیتش امید داشت (نمیشه؟)
    حمید من الان جوگیرم ، مراعات من رو بکن (دموی لست اومده ها!)
    کلی گفتم و بیشتر منظور مقایسه ام تو سبک survival horror بود ، میشه گفت مقایسه اش در حالت کلی درست نباشه ولی وجود یه سری المان های مشترک
    میتونن با هم مقایسه شن!
    در ضمن این صد بار (اینجا هم فقط تو میگی ها) TLOS درست نیست این درسته : TLOU

4. 4 کاربر از CRIS Joon CR7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

درسته معجزه آسا شاید نشه گفت ولی میشه با وجود یک کارگردان خوب حداقل به موفقیتش امید داشت (نمیشه؟)

حمید من الان جوگیرم ، مراعات من رو بکن (دموی لست اومده ها!)
    کلی گفتم و بیشتر منظور مقایسه ام تو سبک survival horror بود ، میشه گفت مقایسه اش در حالت کلی درست نباشه ولی وجود یه سری المان های مشترک
    میتونن با هم مقایسه شن!
    در ضمن این صد بار (اینجا هم فقط تو میگی ها) TLOS درست نیست این درسته : TLOU
    TLOS این عامیانه هست ، چون حرف S بیشتر شنیده میشه تو گفتن The Last Of Us ( تلفظ کردنی u به s ختم میشه ، درواقع ....بیا پروفایل توضیح بدم )! اتفاقا خوشگلترم هست ! دی! اما اصولا به فرم کلی نوشته بشه خیلی بهتر هست تو این مورد...دیگه ما تنبلی میکنیم !دی! باشه اصن به خاط تو TLOU !
    ها آره دمو خفن ترکونده ، ببینم 14ام چه اتفاقی میفته ! از نظر سبک بخوای مقایسه کنی آره ولی درکل ND تجربه های Unique میاره !
    Last edited by mjorh; 01-06-2013 at 10:57.

6. 4 کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای sonixax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آلمان

پيش فرض

ده چرا میلاد این میتکرونه ! امروز از دنده چپ بلند شدی؟
    یا به اسم شنجی ایمان نداری؟ من که امید وافری دارم بش و میتونه نیاز بدنمون رو به survival horror برطرف کنه! (البته بعد از The last of us )
    مساله همینه ، شینجی میکامی فقط یه اسمه . وگرنه بازی هایی مثل :

God Hand
    Vanquiesh
    Dino Crisis

رو هم شینجی میکامی کارگردانی کرده و این بازی ها هر کدومشون یک شکست به تمام معنا هستند .
    دوران افول اویل هم از اویل 4 شروع شد که باز کارگردانش شینجی میکامی بوده .

نظر من رو میخواید دوران اوج شینجی میکامی توی چهار تا اویل اول یعنی 1 و 2 و 3 و کد ورونیکا بوده . البته از حق نگذریم اویل 1 ریمیک رو هم خیلی خوب از آب در آورده .
    برای همین خیلی امید ندارم که این بازی یک چیز معجزه آسایی مثل اویلها بشه .

این لیست تمام کارهای میکامی هستش که البته توی همشون کارگردان نبوده :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

The Evil Within
    Shadows of the Damned
    Vanquish
    God Hand
    Killer7
    Resident Evil 4
    Phoenix Wright: Ace Attorney: Trials and Tribulations
    Dino Crisis 3
    Viewtiful Joe
    P.N.03
    Phoenix Wright: Ace Attorney: Justice for All
    Resident Evil Zero
    Resident Evil (remake)
    Resident Evil Survivor 2 Code: Veronica
    Phoenix Wright: Ace Attorney
    Devil May Cry
    Resident Evil Gaiden[25]
    Onimusha: Warlords
    Dino Crisis 2
    Resident Evil Code: Veronica
    Resident Evil 3: Nemesis
    Dino Crisis
    Resident Evil 2
    Resident Evil
    Goof Troop
    Aladdin (SNES)
    Super Lap (unreleased)
    Who Framed Roger Rabbit? (Game Boy)
    Capcom Quiz: Hatena? no Daibōken (Game Boy)

انصافا کدومهاشون به جز اون اویلهایی که اسم بردم خیلی در مقابل انواع مشابه گل کردند و حرفی برای گفتن داشتند ؟

8. 5 کاربر از sonixax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Turok-71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lُ0ِS َSAّNTُOS

پيش فرض

1- مقایسه ی "تلو" با "سایکو" فقط از دست دوستان بر میومد که اونم انجام دادن،ب صرف اینکه دوبازی در یه سبک هستن قابل قیاس میشن؟؟که اونم اصلا نیستن و قابل قبول نیست بگیم این دوتا بازی رو میشه باهم سنجید!!

مساله همینه ، شینجی میکامی فقط یه اسمه . وگرنه بازی هایی مثل :

God Hand
    Vanquiesh
    Dino Crisis

رو هم شینجی میکامی کارگردانی کرده و این بازی ها هر کدومشون یک شکست به تمام معنا هستند .

نظر من رو میخواید دوران اوج شینجی میکامی توی چهار تا اویل اول یعنی 1 و 2 و 3 و کد ورونیکا بوده . البته از حق نگذریم اویل 1 ریمیک رو هم خیلی خوب از آب در آورده .
    برای همین خیلی امید ندارم که این بازی یک چیز معجزه آسایی مثل اویلها بشه .

این لیست تمام کارهای میکامی هستش که البته توی همشون کارگردان نبوده :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

The Evil Within
    Vanquish
    God Hand

Resident Evil 4
    Resident Evil Zero
    Resident Evil (remake)
    Resident Evil Survivor 2 Code: Veronica

Resident Evil Gaiden[25]
    Dino Crisis 2
    Resident Evil Code: Veronica
    Resident Evil 3: Nemesis
    Dino Crisis
    Resident Evil 2
    Resident Evil
    Goof Troop

انصافا کدومهاشون به جز اون اویلهایی که اسم بردم خیلی در مقابل انواع مشابه گل کردند و حرفی برای گفتن داشتند ؟
    شینجی میکامی فقط یه اسمه
    شینجی میکامی معلومه یه اسمه،قرار بود آتشفشان باشه؟؟!!

نظر من رو میخواید دوران اوج شینجی میکامی توی چهار تا اویل اول یعنی 1 و 2 و 3 و کد ورونیکا بوده .
    اصلا تو نسخه سوم و دوم کارگردان نبوده ایشون!!!

God Hand
    Vanquiesh
    Dino Crisis
    دوست عزیز شما چند سالی دنیای مجازی نبودی ظاهرا!!!

شما بر چه اساسی میگی ک Vanquiesh یه شکست به تمام معنا بوده؟؟

بازی ای مثل Dino Crisis که هنوزم طرفدارا منتظرن میکامی ادامه ی اونو بسازه،شکسته؟؟؟

این لیست تمام کارهای میکامی هستش که البته توی همشون کارگردان نبوده
    لیستی که میکامی تو اونا کارگردان بوده ایناست و بر اساس این لیست قضاوت میشه کارنامش:

Resident Evil
    Resident Evil remake
    Resident Evil 4

Dino Crisis
    Vanquish
    God Hand
    P.N.03
    تنها نکته ی منفی این کارنامه بازی P.N.03 محسوب میشه!!ولی به این لیست نگاه کنید،هرکدوم از بازیهاش حرفی واسه گفتن دارن،سوای سری RE که همگی جلوش تعظیم میکنن.

میکامی رو با سبک وحشت میشناسن!!هروقت بازی ای در این سبک ساخته دنیارو تکون داده!! بعد RE4 دیگه دست تو این سبک نبرده،،حالا نمیدونم منظور از معجزه آسا چیه!!!یعنی معجزه عصای موسی و اینا؟؟ طرف پدر سبک ترسناکه!!

دوران افول؟؟ RE4؟؟؟

10. این کاربر از Turok-71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز B.3.S.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

همونا بـــسه دیــگه چی می خوای !!!
    یه چی ساخت که تا چندین سال بعد هم کسی رو دستش نمیاد.وجدانآ نمیاد,میــاد ؟!
    خودمونو گول نزنیم ولی آفریدن یه سبک منحصر به فرد با اون جو سنگین دیگه فکر نکنم هرگز به این زودی ها ببینیم : )
    این عنوان هم بدون شک موفق بیرون میاد ولی نه در حد و اندازه ی RE 1,2,3

12. 3 کاربر از B.3.S.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

Dino Crisis واقعا بعد از RE این شاهکار بود ، تو PS1 زدم و هوزم عاشقشم ، ازون بازیایی که نظیرش دیگه نمیاد !

کلی بخوام بگم ، به نظر من گیمینگ قدیما بیشتر میچسبید !دی! چون ذهن آدم جدا از این همه ...امروزی بود و تنها دغدغمون کارکردن دیسک بازی و بی خش دار بودنش بود ! میخوام بگم اینام تاثیر میزاره .

14. 3 کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای sonixax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آلمان

پيش فرض

1- مقایسه ی "تلو" با "سایکو" فقط از دست دوستان بر میومد که اونم انجام دادن،ب صرف اینکه دوبازی در یه سبک هستن قابل قیاس میشن؟؟که اونم اصلا نیستن و قابل قبول نیست بگیم این دوتا بازی رو میشه باهم سنجید!!
    بله دقیقا وقتی دو تا بازی در یک سبک قرار میگریند قابل قیاس میشند . استانداردها رو بر حسب نظر شما درست نمیکنند عزیزم .

شینجی میکامی معلومه یه اسمه،قرار بود آتشفشان باشه؟؟!!
    اگر پستهای قبل رو میخوندید این حرف رو نمیزدید .

اصلا تو نسخه سوم و دوم کارگردان نبوده ایشون!!!
    مگه من گفتم کارگردان بوده ؟!
    گفتم دوران اوجش توی اون چهار تا بازی بوده که توی 2 تاش کارگردان بوده و توی 2 تاش پرودیوسر.

دوست عزیز شما چند سالی دنیای مجازی نبودی ظاهرا!!!

شما بر چه اساسی میگی ک Vanquiesh یه شکست به تمام معنا بوده؟؟

بازی ای مثل Dino Crisis که هنوزم طرفدارا منتظرن میکامی ادامه ی اونو بسازه،شکسته؟؟؟
    اینکه شما از یک بازی خوشتون اومده به این معنی نیست که اون بازی بازی خوبی بوده .
    اساس تصمیم گیری در مورد خوبی یک بازی امتیازاتش و میزان فروشش هست .

دینو کرایسیسی که امتیاز 5.6 و 5.4 رو هم گرفته در قیاس با اویل بازی خوبی نیست و از اونجایی که درست همسبک اویل هست در مقابلش اصلا حرفی برای گفتن نداره .
    ونکویش هم با توجه به فروششه که مشخص میشه بازی موفقی بوده یا خیر ! بازی که تا همین الان همش 880 هزار نسخه بعد از سه سال از تاریخ عرضه در سطح جهانی فروخته در دنیای بازی سازی شکست محسوب میشه . حتا اگر امتیازش 9 باشه !

The PlayStation 3 and Xbox 360 versions of Vanquish respectively debuted at number four (48,318 units) and number 14 (11,204 units) on Japanese sales charts during their release week. By the end of 2010, the game sold over 400,000 copies worldwide,and over 880,000 copies as of March 2013.
    بازی موفق به بازی میگند که هم امتیازات خوبی به دست بیاره و هم فروش خوبی داشته باشه . بازی موفق یعنی متال گیر 4 که امتیازش شده 10 از ده و تا دسامبر 2009 (یعنی کمی بیش از یک سال پس از رلیز) بیش از 5 میلیون نسخه فروخته .
    اویل 5 هم با اینکه امتیاز خوبی گرفته و فروشش به صورت فیزیکی بیش از 5 میلیون و به صورت دانلود حدود 4 میلیون نسخه بوده با توجه به انتقادات فراوانی که بهش شد و باعث شد کپکام مسیر تولید رو کلا عوض کنه و افتضاح 6 رو تولید کنه برای عنوانی به بزرگی اویل امتیاز منفی محسوب میشه .
    به طور کلی به خاطر افول این سری دیگه امیدی به فروشش نیست و اگر پستهای من رو بگردید میبینید که یک لینک از فیس بوک رسمی اویل گذاشتم که درش اشاره شده که شماره 7 دیگه آخرینشه ، حالا چه قدر حقیقت داره رو زمان مشخص میکنه .

لیستی که میکامی تو اونا کارگردان بوده ایناست و بر اساس این لیست قضاوت میشه کارنامش:

Resident Evil
    Resident Evil remake
    Resident Evil 4

Dino Crisis
    Vanquish
    God Hand
    P.N.03
    تنها نکته ی منفی این کارنامه بازی P.N.03 محسوب میشه!!ولی به این لیست نگاه کنید،هرکدوم از بازیهاش حرفی واسه گفتن دارن،سوای سری RE که همگی جلوش تعظیم میکنن.
    به جز سه تای اول که فهرست کردید باقی بازی های خوبی نیستند ، من نمیفهمم شما چه طوری به بازی که امتیازش 5.1 هست (PN03) میگید خوب ! سلیقه شما خوب میدونتش یک بحثه اینکه از نظر استانداردها یک بازی خوب محسوب میشه یک بحث دیگه . قطعا سلیقه من و شما ملاک تصمیم گیری نیست .

God Hand رو که حتا خود میکامی گفته یک شکست بوده ! [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    یعنی بهتره که اصلا در مورد این بازی سخنی نگید !

در مورد بقیه هم که عقب تر توضیح دادم .

میکامی رو با سبک وحشت میشناسن!!هروقت بازی ای در این سبک ساخته دنیارو تکون داده!! بعد RE4 دیگه دست تو این سبک نبرده،،حالا نمیدونم منظور از معجزه آسا چیه!!!یعنی معجزه عصای موسی و اینا؟؟ طرف پدر سبک ترسناکه!!
    بله در اینکه میکامی پدر سبک وحشته هیچ حرفی نیست . ولی دلیل نمیشه هر چیزی که ساخته خوب باشه و حرف نداشته باشه .

دوران افول؟؟ RE4؟؟؟
    اگر شما بر این عقیده هستی که اویلهای 4 و 5 و 6 و Revelation که از نسخه های اصلی محسوب میشند بازی های برتری هستند نسبت به نسخه های قبلی اصلا بحثی با شما باقی نمیمونه !
    هر کسی که سری اویل رو بازی کرده باشه به خوبی میدونه که از نسخه 4 به بعد بازی افت داشته و هر نسخه که بیرون اومده افتش بیشتر هم شده ، تمام این افتها از شماره 4 و تغییراتی که میکامی در بازی داد شروع شد . از حذف ویروس و ماجینی های هوشمند و تغییر زاویه دوربین و ... بگیر تا استوری لاین و گیم پلی و همراهی پارتنر و ...

نمیدونم شاید شما از دسته کسانی باشید که اویل رو با شماره 4 یه بعد شناختند و بعدها برای اینکه داستان دستشون بیاد رفتند قدیمی تر ها رو هم بازی کردند . اگر از این دست افراد باشید قابل درکه که این حرفها رو بزنید . اگر از این دسته نیستید و از همون اوایل با این بازی بودید سخنانتون بیشتر به ابراز مخالفت الکی و طرفداری متعصبانه و بدون منطق میمونه .

در مورد این بازی هم من نظر خودم رو گفتم و فکر نمیکنم چیز خاصی از آب در بیاد ، شاید هم من اشتباه بکنم و تبدیل بشه به یک شاهکار دیگه - باید صبر کرد و دید .
    حتا کارگردانی به بزرگی هیدیو کوجیما هم کار بد توی کارنامه اش زیاد داره ، جناب میکامی که جای خود دارد ! پس لطفا اینطوری چشم بسته و کورکورانه به خاطر سلایق شخصی دفاع نکنید .

همونا بـــسه دیــگه چی می خوای !!!
    یه چی ساخت که تا چندین سال بعد هم کسی رو دستش نمیاد.وجدانآ نمیاد,میــاد ؟!
    خودمونو گول نزنیم ولی آفریدن یه سبک منحصر به فرد با اون جو سنگین دیگه فکر نکنم هرگز به این زودی ها ببینیم : )
    نظر من رو میخواید Parasite Eve نسبت به Dino بازی بهتری بود . ولی همون طور که بالاتر هم گفتم نظر شخصی من عامل تعیین کننده نیست .
    Last edited by sonixax; 02-06-2013 at 03:56.

16. 4 کاربر از sonixax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Turok-71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lُ0ِS َSAّNTُOS

پيش فرض

بله دقیقا وقتی دو تا بازی در یک سبک قرار میگریند قابل قیاس میشند . استانداردها رو بر حسب نظر شما درست نمیکنند عزیزم .

اگر پستهای قبل رو میخوندید این حرف رو نمیزدید .

گفتم دوران اوجش توی اون چهار تا بازی بوده که توی 2 تاش کارگردان بوده و توی 2 تاش پرودیوسر.

دینو کرایسیسی که امتیاز 5.6 و 5.4 رو هم گرفته در قیاس با اویل بازی خوبی نیست و از اونجایی که درست همسبک اویل هست در مقابلش اصلا حرفی برای گفتن نداره .
    ونکویش هم با توجه به فروششه که مشخص میشه بازی موفقی بوده یا خیر ! بازی که تا همین الان همش 880 هزار نسخه بعد از سه سال از تاریخ عرضه در سطح جهانی فروخته در دنیای بازی سازی شکست محسوب میشه . حتا اگر امتیازش 9 باشه !

بازی موفق به بازی میگند که هم امتیازات خوبی به دست بیاره و هم فروش خوبی داشته باشه . بازی موفق یعنی متال گیر 4 که امتیازش شده 10 از ده و تا دسامبر 2009 (یعنی کمی بیش از یک سال پس از رلیز) بیش از 5 میلیون نسخه فروخته .
    اویل 5 هم با اینکه امتیاز خوبی گرفته و فروشش به صورت فیزیکی بیش از 5 میلیون و به صورت دانلود حدود 4 میلیون نسخه بوده با توجه به انتقادات فراوانی که بهش شد و باعث شد کپکام مسیر تولید رو کلا عوض کنه و افتضاح 6 رو تولید کنه برای عنوانی به بزرگی اویل امتیاز منفی محسوب میشه .
    به طور کلی به خاطر افول این سری دیگه امیدی به فروشش نیست و اگر پستهای من رو بگردید میبینید که یک لینک از فیس بوک رسمی اویل گذاشتم که درش اشاره شده که شماره 7 دیگه آخرینشه ، حالا چه قدر حقیقت داره رو زمان مشخص میکنه .

به جز سه تای اول که فهرست کردید باقی بازی های خوبی نیستند ، من نمیفهمم شما چه طوری به بازی که امتیازش 5.1 هست (PN03) میگید خوب ! سلیقه شما خوب میدونتش یک بحثه اینکه از نظر استانداردها یک بازی خوب محسوب میشه یک بحث دیگه . قطعا سلیقه من و شما ملاک تصمیم گیری نیست .

God Hand رو که حتا خود میکامی گفته یک شکست بوده ! [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    یعنی بهتره که اصلا در مورد این بازی سخنی نگید !

در مورد بقیه هم که عقب تر توضیح دادم .

بله در اینکه میکامی پدر سبک وحشته هیچ حرفی نیست . ولی دلیل نمیشه هر چیزی که ساخته خوب باشه و حرف نداشته باشه .

اگر شما بر این عقیده هستی که اویلهای 4 و 5 و 6 و Revelation که از نسخه های اصلی محسوب میشند بازی های برتری هستند نسبت به نسخه های قبلی اصلا بحثی با شما باقی نمیمونه !
    هر کسی که سری اویل رو بازی کرده باشه به خوبی میدونه که از نسخه 4 به بعد بازی افت داشته و هر نسخه که بیرون اومده افتش بیشتر هم شده ، تمام این افتها از شماره 4 و تغییراتی که میکامی در بازی داد شروع شد . از حذف ویروس و ماجینی های هوشمند و تغییر زاویه دوربین و ... بگیر تا استوری لاین و گیم پلی و همراهی پارتنر و ...

نمیدونم شاید شما از دسته کسانی باشید که اویل رو با شماره 4 یه بعد شناختند و بعدها برای اینکه داستان دستشون بیاد رفتند قدیمی تر ها رو هم بازی کردند . اگر از این دست افراد باشید قابل درکه که این حرفها رو بزنید . اگر از این دسته نیستید و از همون اوایل با این بازی بودید سخنانتون بیشتر به ابراز مخالفت الکی و طرفداری متعصبانه و بدون منطق میمونه .

در مورد این بازی هم من نظر خودم رو گفتم و فکر نمیکنم چیز خاصی از آب در بیاد ، شاید هم من اشتباه بکنم و تبدیل بشه به یک شاهکار دیگه - باید صبر کرد و دید .
    حتا کارگردانی به بزرگی هیدیو کوجیما هم کار بد توی کارنامه اش زیاد داره ، جناب میکامی که جای خود دارد ! پس لطفا اینطوری چشم بسته و کورکورانه به خاطر سلایق شخصی دفاع نکنید .

نظر من رو میخواید Parasite Eve نسبت به Dino بازی بهتری بود . ولی همون طور که بالاتر هم گفتم نظر شخصی من عامل تعیین کننده نیست .
    بله دقیقا وقتی دو تا بازی در یک سبک قرار میگریند قابل قیاس میشند . استانداردها رو بر حسب نظر شما درست نمیکنند عزیزم
    بر چه معیاری میگید که دوتا بازی همسبکن؟؟

یعنی سری MW و BF با بازیهایی مثل بایوشاک یا هاف لایف به صرف اینکه اول شخص هستن قابل قیاسن؟؟ اگه ذهن شما بر حسب این استاندارهاست که دیگه بحث بیهودست!!!

تلو مایه هایی از وحشت داره،ولی سایکو یه بازی اصیل وحشتناکه!!

هر بازی ای رو ب نام کارگردانش میشناسن نه تهیه کننده یا مدیر تولید،پس این حرف که دوران اوج میکامی نسخه دوم و سوم اویل اومده بیرون کاملا بی ربطه!!

نمیدونم چطور فکر میکنید که میگید ونکوییش یا دینو کرایسیس بدن؟؟ خنده داره!!!

خب اگه همین اساسی که برای بازی مشخص کردید بر مبنای امتیاز و فروشه،، پس چطور RE 4 رو متهم میکنید؟؟ واقعا عجیبه!!!!!!!!!!

به جز سه تای اول که فهرست کردید باقی بازی های خوبی نیستند ، من نمیفهمم شما چه طوری به بازی که امتیازش 5.1 هست (PN03) میگید خوب !
    بایدم نفهمید خب!!....کجای پستم گفتم این بازی خوبه؟؟
    تنها نکته ی منفی این کارنامه بازی P.N.03 محسوب میشه!!
    وای دیگه نمیدونم چی بگم چطور میای ونکوییش رو با MGS با اون همه فن بیس و پشتوانه مقایسه میکنی شما؟؟ یا خدااااااا!!!!!!!!

فعلا که بازیهای قوی ای ساخته جز کارگردانای تاپ گیم محسوب میشه،،شما نظرتون این نیست موردی نی!

چرا فکت صادر میکنی آخه؟؟ کی گفته هرکی نسخه چهارمو بازی کرده میگه افوله؟؟ نظرات شخصیتو به کل جامعه تعمیم نده لطفا!

منظور من اویل 4 بود،،واقعا عذاب آوره ک کسی بگه نسخه چهارم افول سریه،،نسخه چهارم این سری تو سبک سوم شخص انقلاب ایجاد کرد،،یکی از بهترین بازیهای نسل بوده،،نمیدونم چی بگم دیگه!!!

لابد از اون دسته از افرادید که هنوزم میگن RE فقط کلاسیک با اون زاویه دوربین استراتژیک!! اون دوران دیگه گذشت،مثه دوران 2D!!!

از حذف ویروس و ماجینی های هوشمند و تغییر زاویه دوربین و ... بگیر تا استوری لاین و گیم پلی و همراهی پارتنر و ...
    شما وقتی به انقلاب RE4 اینجور نگاه میکنید دیگه کاری جز تاسف نمیمونه!!

من از بچگی با RE بزرگ شدم،نمیدونم چرا همه فک میکنن خودشون REبازن

[QUOTE]سخنانتون بیشتر به ابراز مخالفت الکی و طرفداری متعصبانه و بدون منطق میمونه .[/QUOTE
    ابراز مخالفت الکی؟؟ خوبی الان؟

+
    سلایق شخصی نیست،شما دارید بازی ای ب بزرگی RE4 رو متهم میکنید به دلایلی که فقط تو ذهن شما جریان داره و عجیبه!!

یا میگید تغییر زاویه دوربین نباید صورت میگرفته!! درحالی که اطلاع ندارید اون زاویه دوربین بدلیل محدودیت کنسولها بوده بازم انتظار دارید ب همون شکل باشه،،دیگه وارد نسل هشتم شدیم،،
    هیچ یک از انتقادات به نسخه پنجم و شیشم بدلیل دوربین نبوده،،فقط بخاطر اکشن شدن بیش از حد بازی بوده و اگه بخوای بازی اکشن انجام بدی نسخه پنجم و شیشم سوای سری خوب هستن!
    برادر من نسل گیمرا عوض شده،دیگه کسی بخاطر دوربین کلاسیک دوزار پول نمیده!!

الان تمام گیمرای و علاقه مندا به سبک وحشت رو این بازی حساب باز کردن،بعد شما میای یه سری دلیل "من در آوردی" میاری و بعدشم بصورت اتوماتیک نتیجه میگیری که این بازی موفق نمیشه!!

+

در ضمن بر اساس همون منطق بازی موفق یعنی فروش و امتیاز که با زیر سوال بردن RE4 کل بحث خودتون زیر سوال میره!!!

1 - امتیازات:
    RE 4 روی کنسول گیم کیوب متای نابود کننده ی 96 رو آورده!! کدوم RE این امتیازو داشته؟؟ همون دوران اوجم ک میگی بهش نزدیک نشدن!

2- فروش:

RE 4 نه تنها بهترین فروش سری رو تا به امروز داشته،بلکه پرفروش ترین بازیه سبک وحشته:

As of July 2011, the game has sold 7.03 million units across all formats, making it the best-selling Resident Evil title and for which it holds the record for "Best-Selling Survival Horror Game" in the 2012 Guinness World Records Gamer's Edition
    واسه اینه وقتی میگی RE4 دوران افوله میخوام سرمو بکوبم به میز!!!!

فروش و امتیاز ک اوکی شد،پس چی میمونه؟؟

+
    حالا کی نظرات و سلایق شخصی ارایه میده؟؟ توی بحث یه نفر رو متهم به چیزی میکنن درحالی که خودشون همون کارو دارن انجام میدن،
    Last edited by Turok-71; 02-06-2013 at 13:22.

18. 2 کاربر از Turok-71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

بحث خیلی جالبه من همه حرف هارو خوندم اما نقل قول نمی کنم نظرات خودمو یکجا میگم :

من در دو قسمت حرفام رو میزنم

قسمت اول : که بازی هایی مثل Dino Crisis ، God Hand اینا واقعا فوق العاده بودن ، درسته در حد نامی مثل اویل نمیشن ولی در نوع خودشون خیلی عالی ظاهر شدن
    در گذشته برخی بازی ها بودن که صرفا برای ایجاد یک سبک جدید وارد شدن و شاید اون امتیاز قابل قبول رو نگرفتن اما سبک رو پایه گذاری کردن که بعدها باعث میشه بقیه عناوین
    با رفع نکات منفی اونها تبدیل به یک بازی بزرگ بشن
    یا Viewtiful Joe این بازی یک عنوان به تمام معنا فوق العاده یا شاهکاره اصلا بحث بازی Viewtiful Joe خودش یک گام متفاوت بود.
    نمیشه تک تک لیست کارهای میکامی رو مورد بررسی قرار داد چون وقت زیادی می خواد اما به نظر من میکامی در کنار Evil کارهای فوق العاده دیگه ای هم داره و همون طور که دوستان گفتن بین کارهاش هستن عناوینی که زیاد عالی نبودن و این در کارنامه هر شخصی هست و اصلا اشکال نیست.

اما :
    حالا علت این که چرا انتظار از این بازی بالاست و خیلی ها به این بازی امید داریم اینه که میکامی بعد از مدت ها در کنار ناشری به غیر از کاپکام برگشته و می خواد عنوانی جدید در سبک ترس بسازه
    این نکته واقعا مثبته ، چون که در این نسل همه از Evil های منتشر شده ناراضی هستن و بودن و همه چه گیمر ها و چه منتقد ها یکی از دلایل افول این سری رو دور شدن میکامی می دونن
    و الان بعد مدت ها میکامی برگشته و می خواد اون ایده ای که داره رو پیاده کنه و ترسی تازه تزریق کنه

قسمت دوم حرف هام در مورد Evil 4 هستش
    من هم به عنوان یک فن این سری قسمت 4 این سری رو داخل مجموعه اصیل اویل نمی دونم و به نظرم نکته تغییر این سری بازی از همون قسمت 4 که خودش شاهکاری هستش شروع شد
    درسته متاش و نظر منتقدانش بسیار بالاست اما سنگینی شوتینگش بیشتر از ترسش بود و این نکته باعث میشه که بگیم نکته افول اویل از 4 بود یا اصلا نگیم افول نکته شروع تغییر در اویل
    همون قسمت 4 بود
    شخصا خودم چه اون موقع و چه الان اویل 4 رو خیلی سخت به عنوان یک اویل واقعی درک می کنم اما خب به عنوان یک بازی بزرگ قابل ستایشه چه بسا که خود استاد هم ضامن بازی هستش

در مورد ونکویش :
    ونکویش یک بازی بسیار عالی بود نمراتش هم عالی بود تنها نقطه ای که باعث شده ونکویش چه از نظر فروش و چه از نظر نظر منتقدین کم باشه نبود بخش مولتی پلیر در بازی بود
    یک بازیفقط با وجود بخش سینگل ، چند ساعت گیم پلی با اون سطح نمرات نشون میده که خیلی عالی ظاهر شده چه بسا که ایده های بسیار عالی و قابل توجهی داخلش بود که
    میشه گفت اولین بار بود در همچین بازیی چنین ایده های یونیکی دیده بودم
    Last edited by Layken; 02-06-2013 at 14:21.

20. 3 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •