تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 41 از 543 اولاول ... 313738394041424344455191141541 ... آخرآخر
نمايش نتايج 401 به 410 از 5430

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوستان چند تا سوال

من میخوام سرویس مروارید 1 رو خریداری کنم تو سایت مخابرات رفتم برای ثبت نام وقتی شماره منزل رو وارد کردم گفتش امکان ارائه FTTH بر روی این شماره نمی باشد یه همچین پیامی داد.

1-با این پیام کلآ من نمیتونم بگیرم یا باید از بخش فنی مخابرات سوال کنم؟به کجا زنگ بزنم که اطلاعات فنی داشته باشه که قطعآ بگه تو محل ما میتونن ارائه بدن یا نه؟
    2-هزینه مروارید 1 با احتساب هزینه فیبرکشی و مودم چقدر در میاد بنظرتون؟کلآ چقدر میشه؟
    3-آیا به مکان های استیجاری هم داده میشه سرویس تانوما؟

من با 2020 تماس گرفتم گفت که به منازل استیجاری هم داده میشه ، ولی نمیشه رو حرفش حساب کرد چون اطلاع دقیقی نداشت که تو محل ما سرویس تانوما ارائه میشه یا خیر البته تو منطقه ما من چند ماهه پیش میخواستم سرویس ADSL آسیاتک بگیرم که به دلیل اینکه اینجا خطوط بر بستر فیبر هستش نتونستم ADSL بگیرم

پروفشنال malek911's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

دوستان چند تا سوال

من میخوام سرویس مروارید 1 رو خریداری کنم تو سایت مخابرات رفتم برای ثبت نام وقتی شماره منزل رو وارد کردم گفتش امکان ارائه FTTH بر روی این شماره نمی باشد یه همچین پیامی داد.

1-با این پیام کلآ من نمیتونم بگیرم یا باید از بخش فنی مخابرات سوال کنم؟به کجا زنگ بزنم که اطلاعات فنی داشته باشه که قطعآ بگه تو محل ما میتونن ارائه بدن یا نه؟
    2-هزینه مروارید 1 با احتساب هزینه فیبرکشی و مودم چقدر در میاد بنظرتون؟کلآ چقدر میشه؟
    3-آیا به مکان های استیجاری هم داده میشه سرویس تانوما؟

من با 2020 تماس گرفتم گفت که به منازل استیجاری هم داده میشه ، ولی نمیشه رو حرفش حساب کرد چون اطلاع دقیقی نداشت که تو محل ما سرویس تانوما ارائه میشه یا خیر البته تو منطقه ما من چند ماهه پیش میخواستم سرویس ADSL آسیاتک بگیرم که به دلیل اینکه اینجا خطوط بر بستر فیبر هستش نتونستم ADSL بگیرم
    والا به اون سیستم ثبت نامشون اعتباری نیست.چون من که الان فیبر دارم به منم میگه مقدور نیست.باید بری از مرکز مخابراتیتون حضوری پرس و جو کنی.

3. این کاربر از malek911 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ❤❤❤'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

تا 10 سال دیگه کل تهران فیبر میشه

آخر فروم باز Gamemaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

با این حساب پس شهرهای دیگه ۲۰ ۳۰ سال زمان میبره حتما

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

نه 10 سال برای کل ایران هست.تهران و برقیه کلان شهرها 3 تا 4 ساله
    Last edited by mohandes23; 03-08-2017 at 14:56.

7. این کاربر از mohandes23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

مدیرعامل شرکت سهامی مخابرات استان سمنان:
    ۲۰هزار پورت برای دسترسی به فیبر نوری در سمنان ظرفیت‌سازی شد
    سمنان - مدیرعامل شرکت سهامی مخابرات استان سمنان از آغاز واگذاری اینترنت بر بستر فیبرنوری برای منازل در استان خبر داد و گفت: ۲۰هزار پورت برای دسترسی به فیبر نوری در سمنان ظرفیت‌سازی شد.
    به گزارش خبرنگار مهر، مجید دارایی شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه به میزبانی مخابرات استان سمنان، از آغاز واگذاری اینترنت بر بستر فیبرنوری برای منازل و بنگاه‌های اقتصادی با نام تجاری «تانوما» در سطح استان خبر داد و ابراز داشت: در راستای ارائه خدمات در دولت الکترونیک شرکت مخابرات ایران توسعه شبکه فیبر نوری را در دستور کار خود قرار داد که بر همین اساس در استان علاوه بر ظرفیت سازی۲۰هزار پورت، پیش بینی می شود تا ۳۰هزار پورت ارتقا پیدا کند.وی بابیان اینکه متقاضیان تنها هزینه سیم کشی فیبر داخل ساختمان را عهده دار خواهند بود، افزود: هزینه تبدیل کابل مسی به فیبر نوری تا درب منازل بر عهده شرکت مخابرات خواهد بود و مشترکان می توانند با ارائه درخواست و سرویس از هر یک از بسته های پورتال مخابرات استفاده کنند.مدیرعامل شرکت سهامی مخابرات استان سمنان ضمن بیان اینکه با ارائه سرویس فیبر نوری به منازل توسط مخابرات مشترکان می توانند از اینترنت باسرعت و کیفیت بالا بهره مند شوند، ابراز داشت: در این سرویس به جای استفاده از کابل مسی از فیبر نوری برای انتقال اطلاعات تا ساختمان استفاده می شود که می‌تواند خدماتی از جمله تلفن، اینترنت، سرویس‌های چندرسانه‌ای را با سرعت و کیفیتی بسیار بالاتر از کابل مسی در اختیار مشترکان قرار داد.دارائی در ادامه تصریح کرد: پهنای باند اینترنتی و تعداد خطوط تلفن دلخواه، قابلیت استفاده از سرویس های دیتای متنوع مخابراتی و غیر مخابراتی، حذف تمام کابل های مسی ارتباطی، ارتباط صوتی و تصویری با کیفیت بالا، طول عمر بالاتر نسبت به کابل های مسی، افزایش چشمگیر پایداری ارتباط وکاهش نویز از جمله مزایای استفاده از تانوما یا فیبر نوری است.وی افزود: اینترنت باند پهن با سرعت فوق‌العاده و کیفیتی پایدار، بانکداری الکترونیک، بازی و خرید آنلاین، تلفن تصویری، سیستم‌های نظارت تصویری، آیفون تصویری هوشمند، مدیریت هوشمند ساختمان، پارکینگ هوشمند، آموزش و پزشکی از راه دور و اینترنت اشیا از جمله سرویس‌های قابل ارائه به صورت همزمان بر بستر فیبرنوری است.مدیرعامل شرکت سهامی مخابرات استان سمنان تاکید کرد: متقاضیان سرویس تانوما می‌توانند با شماره تلفن ۲۰۲۰ داخلی یک تماس گرفته و یا به مراکز فروش اینترنت پرسرعت مخابرات مراجعه کنند.

9. این کاربر از mohandes23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

خبر دارید که 700 تومن بابت فیبر کشی داخل میگیرن؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

خبر دارید که 700 تومن بابت فیبر کشی داخل میگیرن؟
    شوخیشم قشنگ نیست!!!!!

12. این کاربر از mohandes23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

شوخی چیه
    مجتمع ما 250-300 واحده، مجتمع رو به رو 100 بقل نمیدونم اما رو هم بیشتر از 500 واحد رو وسط تهران میخوان انجام بدن
    بابت سیم کشی و مودمش ، اعلام کردن اینقدر هزینشه
    مودمش چقدره؟ 200؟ 300؟ یه مودم چینی آشغالیه دیگه
    مابقی هم هزینه سیم کشی
    منم انصراف دادم
    اصلا تلفن نمیخوام

داره خودمونی میشه Canadian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2017
    محل سكونت
    Milky way galaxy

پيش فرض

خب الان که فیبر نوری تازه تازه میخواد تو ایران جا بگیره مطمئا قیمتش زیاده اما به مرور زمان قیمتش پایین میاد
    مگه یادتون نمیاد
    اولین بار که سیمکارت دائمی رو همراه اول تو ایران معرفی کرد قیمتش اون زمان چقدر بود؟
    یا همین خط تلفن معمولی رو اگه یه نفر 40 سال پیش میخواست بکشه خونش قیمتش چقدر بود؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •