تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 42 از 52 اولاول ... 32383940414243444546 ... آخرآخر
نمايش نتايج 411 به 420 از 520

نام تاپيک: [ Skype ] / تمامی مسائل اسکایپ

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سوال مهم:کسی میدونه چطور میشه برای برقراری تماس تصویری از حداکثر پهنای باند استفاده کرد؟؟؟من اینترنت 1مگ دارم ولی موقع چت تصویری حدود 5کیلوبایت برثانیه دانلود و آپلود میشه!!!وضعیت تک کانکشن رو هم چک می کنم خوبه مثلا حدود 800کیلوبیت ولی موقع چت تصویریانگار که با دایال آپ کانکت هستم!!!
    سلام .فراموش نکنین که اینترنتِ ایران پیشرفته ترین و ضخیم ترین فیـلتـر دنیا رو داره و اطلاعات تا بیاد از اون بگذره شیش ماه طول میکشه
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 27-03-2014 at 18:01.

2. 3 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه roya_borhany's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

سلام دوستان. من از طریق کامپیوتر دوستم با فرد دیگری چت کردم اما حالا که از کامپیوتر خودم وارد اسکایپم شدم نتوانستم پیام های رد و بدل شده در آن روز را مشاهده کنم. آیا دستور یا روش خاصی برای این کار وجود دارد و یا کلا نشدنی است؟ ممنون

پروفشنال Gune Baxan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    آنا یوردوم

پيش فرض

سلام،

من اکانت اسکایپ رو قبلا با تلفن ساختم که skype name و پسورد رو برای ورود در برنامه موبایل استفاده می کنم. حالا می خوام با برنامه خود ویندوز 8.1 وارد بشم که Microsoft Account می خواد. برای ورود از طریق کامپیوتر چی کار باید بکنم؟

داره خودمونی میشه pedram_2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام بر دوستان
    بنده از وایمکس ایرانسل استفاده میکنم و به تازگی انگار skype بر روی اون جواب نمیده از دوستانی که وایمکس ایرانسل دارن خواهشمندم اونا هم چک کنن ببینن همچین مشکلی دارن .

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام دوستان. من از طریق کامپیوتر دوستم با فرد دیگری چت کردم اما حالا که از کامپیوتر خودم وارد اسکایپم شدم نتوانستم پیام های رد و بدل شده در آن روز را مشاهده کنم. آیا دستور یا روش خاصی برای این کار وجود دارد و یا کلا نشدنی است؟ ممنون
    متاسفانه اسکایپ آرشیو نداره. اما امکان داره بعضی از گفتگوها در سایت ثبت بشه. باید بررسی کنید/ وارد سایت اسکایپ بشید و با وارد کردن اکانتتون ( به احتمال بسیار زیاد این امکانات در اکانت پریمیوم وجود داره)
    سلام،

من اکانت اسکایپ رو قبلا با تلفن ساختم که skype name و پسورد رو برای ورود در برنامه موبایل استفاده می کنم. حالا می خوام با برنامه خود ویندوز 8.1 وارد بشم که Microsoft Account می خواد. برای ورود از طریق کامپیوتر چی کار باید بکنم؟
    نه دوست عزیز. شما روی سیستم اول باید اپلیکشن رو از سایت دانلود کنید. و 2 روش برای ورود به اکانت دارید . یکی اسکایپ اکانت و یکی ماکروسافت اکانت
    شما بید در بخش Sign in قسمت Skype name را انتخاب کنید

سلام بر دوستان
    بنده از وایمکس ایرانسل استفاده میکنم و به تازگی انگار skype بر روی اون جواب نمیده از دوستانی که وایمکس ایرانسل دارن خواهشمندم اونا هم چک کنن ببینن همچین مشکلی دارن .
    من تا قبل عید وایمکس ایرانسل داشتم و استفاده کردم .مشکلی نیست. شما چک کنید مورد وصل نشدن چی هست. چه پیغامی میدهد تا مشکل را بررسی کنیم!
    برای اطمینان میتونین از دوستانی که از وایمکس استفاده میکنن در این تاپیک سوال کنید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Milad4171; 19-04-2014 at 22:05.

7. 3 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه pedram_2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام به دوستان
    مشکل بنده با اسکایپ حل شد گویا فقط ساعاتی که سرعت پایین میاد وصل نمیشه.
    در کل ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

با سلامwifi من وصله ولی وقتی میخوام تماس تصویری یا صوتی بگیرم تو قسمت کانکشن این خطا رو میده که سرعت اتصال شما مشخص نیست. و نمیتونم تماس بگیرم و تماسی هم واسم نمیاد.مشکل از سرعت اینترنته؟؟؟راه حلش چیه؟؟
    Last edited by majid1969; 24-04-2014 at 18:10.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

با سلام و درود خدمت شما.
    می خواستم بپرسم اگر شما ماهیانه 4 گیگ حجم اینترنتی داشته باشید،
    اگر فردی مکالمه تصویری و صوتی روزانه داشته باشد، چه قدر از حجم اینترنتش کاسته میشه ؟
    ممنونم.

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

با سلامwifi من وصله ولی وقتی میخوام تماس تصویری یا صوتی بگیرم تو قسمت کانکشن این خطا رو میده که سرعت اتصال شما مشخص نیست. و نمیتونم تماس بگیرم و تماسی هم واسم نمیاد.مشکل از سرعت اینترنته؟؟؟راه حلش چیه؟؟
    شما اول یه تست از اینترنتتون بگیرین و سرعت دانلود و آپلود خودتون رو بررسی کنید.
    بلا. کاملا به سرعت بستگی داره. ممکنه در حین تماس تصویری ارتباط به دلیل کم بودن سرعت قطع بشه. این موضوع برای ارتباط صوتی هم هست ( این مشکل برای اشتراک 1 مگی بعضی وقتها وجود داره)

با سلام و درود خدمت شما.
    می خواستم بپرسم اگر شما ماهیانه 4 گیگ حجم اینترنتی داشته باشید،
    اگر فردی مکالمه تصویری و صوتی روزانه داشته باشد، چه قدر از حجم اینترنتش کاسته میشه ؟
    ممنونم.
    به نظر من بهتر است شما یک برنامه ی مدیریت دانلود و آپلود بر روی سیستمون نصب کنید تا بتونین روی پهنای باندتون نظارت کنید.
    من این برنامه را پیشنهاد میکنم. هم رایگان هست هم کار باهاش ساده هست
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در کل بستگی به سرعت اینترنتتون داره. اما احتمالا در هر تماس بین 30 تا 100 مگابایت حجم مورد نظر را استفاده میکند( که باز هم بسته به مدت زمان دارد)

12. 2 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

توی یاهو مسنجر میشه وضعیت آفلاین و انلاین بودن رو مشخص کرد که اگه رو افلاین کلیک کنی برای همه افلاین میشی ولی اگه بخوای یه شخص خاصی تو رو افلاین ببینه روی اسم طرف راست کلیک میکنی و stealth settings و ... .
    ایا میشه توی اسکایپ هم فقط یه شخص خاصی تورو افلاین ببینه؟؟
    اگه میشه ممنون میشم بگین چطوری
    مرسی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •