تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 437 از 543 اولاول ... 337387427433434435436437438439440441447487537 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,361 به 4,370 از 5429

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

داره خودمونی میشه amirhalgord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

شما اول از همه برو یک عکس از اون باکس FAT بگیر و بعد اون عکس رو ببر مرکز نشون بده و همون عکس رو هم برای سایت بازرسی مخابرات ارسال کن . bazresi.tci.ir و براشون از مشکلی هم که داری توضیح بده.. این بار هم اگر پیمانکار اومد برای کشیدن فیبر بگو یک سره باید بکشه تا باکس و باکس رو هم منظم کنن و برای کشیدن فیبر شما حتما راهی پیدا کنید تا در دسترس برای کندن نباشه . مثلا بالاتر بسته بشه و یا از راه دیگری کشیده بشه. هر راهی که ممکنه کمک کنه به این موضوع.سرویس شما رو هم باید حتما اول با پایین ترین نویز اماده کنن و تحویل بدن وگرنه منطقی نیست..
    اما در کنارش هم شما یکبار مستقیم فیبر رو به مودم خودتون وصل کنید شاید بهتر شد فقط قبل حتما یکبار فوت کنیدش و همینطور از باکس ATB هم یکبار فوت کنید شاید کمکی کرد و برای اینکه این تعطیلات رو بگذرونید کمتر شد نویز.. فقط توجه کن که باید پچ کور رو دوباره درست و محکم وصل کنی.. و بعد نویز رو چک کن.
    متاسفانه امروز کلا قطع شد و چراغ قرمز چشمک میزنه
    زنگ زدم اونها هم گفتن بر رسی میکنن من موندم تعطیلات و اینترنت آشغال مبین نت
    کابل رو هم تا سر کوچه رفتم اصلا قطعی نداشت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

کس دیگه ای هم تو گروه هست که تمدید کرده باشه و سرعتش بعد تمدید نصف شده باشه؟

داره خودمونی میشه amirhalgord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

کس دیگه ای هم تو گروه هست که تمدید کرده باشه و سرعتش بعد تمدید نصف شده باشه؟
    من تمدید کردم و سرعتم نصف شده

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

برای همه همین طوره و مثل این بحشنامه اومده بعد تمدید با قیمتهای جدید سرعت حداکثر 2 برابر سرعت قرارداد بسته بشه. میخوان مشکل پهنای باندشون رو با کم کردن سرعت یوسرهای تانوما حل کنن. اخه کجای دنیا اینطوریه.

5. این کاربر از luches بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sia0368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران پاریس

پيش فرض

سلام
    درخواست تانوما دادم و گفتن تجهیزات دارن پیمانکار نصبش اومد و گفت چون تو مسیر fat تا خونمون 3 خانه نوساز هست که از رو نماش هیچ قلاب کابل یا سیمی رد نشده و چون پیمانکار خصوصی هستند نمیتونند رو نمای ساختمان قلاب پیچ کنند که کابل رو رد کنند نمیتونند کابل بکشن
    کسی با همچین مشکلی برخورده؟
    چه کار میشه کرد؟
    خود مخابرات نمیتونه رو نمای ساختمان قلاب کابل پیچ کنه؟
    سلام
    اگر خودم کابل فیبر نوری بخرم و از fat تا خونه رو بکشم قسمت وصل کردنش به مودم و fat رو پیمانکار یا مخابرات انجام میدن؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

برای همه همین طوره و مثل این بحشنامه اومده بعد تمدید با قیمتهای جدید سرعت حداکثر 2 برابر سرعت قرارداد بسته بشه. میخوان مشکل پهنای باندشون رو با کم کردن سرعت یوسرهای تانوما حل کنن. اخه کجای دنیا اینطوریه.
    بنده حقير سالهاي پيش در همين تاپيک خدمت برخي دوستان جوگير گفتم که اين سرعتهاي فضايي 200 و 400 و اينها رو تا ابد نخواهند داشت و اين کارهاي مخابرات براي بازارگرميه. فردا که مشتري زياد شد ديگه به يه ورش نخواهيم بود و سرعت ها رو بر مي گردونه به همون قرارداد و قانونا هيچ چيزي هم بهش نمي شه گفت.

متاسفانه دوستان مي گفتن که دو روزم سرعتش همينجوري بالا باشه مي ارزه. خب بفرماييد. اون دو روز خوشي فيبر هم گذشت و روسياهي به ذغال موند. حالا ما مونديم و هزينه نصب پنج تا ده برابري نسبت به سرويس هاي ديگه و کاهش 2 تا 4 برابري سرعت!

مسلما سرويس فيبر از يه نظرايي مثل پينگ و پايداري از سرويس هاي ديگه بهتره. ولي از ديد فني فيبرهايي که اينها کشيدن بايد از بالا دست کشش ده گيگ و بالاتر داشته باشه که به همه مشترکان چندصد مگابيت رو برسونه، که با اين دستگاه هاي موجود فعلا نداره. با اين روند جذب مشتري، در آينده اگه بتونه همون 50 مگ رو بده هنر کرده. مگر اين که بک بون ها و پاپ سايت هاش رو آپگريد سنگين بکنه که توي اين بازار انحصاري و با سيستم فشل مخابرات به اين زوديها نخواهند کرد.

در پاسخ تون بايد بگم: همه جاي دنيا همينه. اپراتور ميان کف و سقف قرارداد سرويس مي ده، اگه جا داشت باز مي ذاره. مخابرات ما ديگه جا نداره.

8. 3 کاربر از kenshikan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام.
    اینترنت من جدیدا روزی 2-3 بار برای بازه های 15-30 دقیقه کاملا داخلی میشه. دوستان دیگه هم همچین تجربه ای دارن؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

بنده حقير سالهاي پيش در همين تاپيک خدمت برخي دوستان جوگير گفتم که اين سرعتهاي فضايي 200 و 400 و اينها رو تا ابد نخواهند داشت و اين کارهاي مخابرات براي بازارگرميه. فردا که مشتري زياد شد ديگه به يه ورش نخواهيم بود و سرعت ها رو بر مي گردونه به همون قرارداد و قانونا هيچ چيزي هم بهش نمي شه گفت.

متاسفانه دوستان مي گفتن که دو روزم سرعتش همينجوري بالا باشه مي ارزه. خب بفرماييد. اون دو روز خوشي فيبر هم گذشت و روسياهي به ذغال موند. حالا ما مونديم و هزينه نصب پنج تا ده برابري نسبت به سرويس هاي ديگه و کاهش 2 تا 4 برابري سرعت!

مسلما سرويس فيبر از يه نظرايي مثل پينگ و پايداري از سرويس هاي ديگه بهتره. ولي از ديد فني فيبرهايي که اينها کشيدن بايد از بالا دست کشش ده گيگ و بالاتر داشته باشه که به همه مشترکان چندصد مگابيت رو برسونه، که با اين دستگاه هاي موجود فعلا نداره. با اين روند جذب مشتري، در آينده اگه بتونه همون 50 مگ رو بده هنر کرده. مگر اين که بک بون ها و پاپ سايت هاش رو آپگريد سنگين بکنه که توي اين بازار انحصاري و با سيستم فشل مخابرات به اين زوديها نخواهند کرد.

در پاسخ تون بايد بگم: همه جاي دنيا همينه. اپراتور ميان کف و سقف قرارداد سرويس مي ده، اگه جا داشت باز مي ذاره. مخابرات ما ديگه جا نداره.
    دقیقا درست میگی و من هم اینو گفتم یادمه.. اینجا کسی باورش نمیشه یکسری حرفها رو و فقط گنده گویی میکنن و بعدش که مثل خر تو گل گیر کردن صداشون هم در نمیاد .. متاسفانه این موضوع افت سرعت داره گریبان گیر خیلی از دوستان میشه و هیچ کاریش نمیشه کرد مگر اینکه امید به خدا داشته باشیم که پهنای باند بیشتری خریداری بشه و اجازه دسترسی بهش بدن...
    Last edited by pipo4713; 11-05-2022 at 01:40.

12. این کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام.
    اینترنت من جدیدا روزی 2-3 بار برای بازه های 15-30 دقیقه کاملا داخلی میشه. دوستان دیگه هم همچین تجربه ای دارن؟
    دوست من اگر روزی ۲ ۳ بار این اتفاق برات میوفته پیشنهاد میکنم مودم رو خاموش کنی و اجازه بدی آی پی جدید بگیری شاید مشکلت حل بشه با این موضوع اما من تا به الان دیدم.

در ضمن شما هم سرویستون چرا اینقدر آپلود پایینی دارید؟ وگرنه سرعت دانلود خوبه اما اصلا دست بهش نزن همین رو هم از دست میدی.

14. این کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •