تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 13 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 127

نام تاپيک: جهت خرید یک سیستم قدرتمند به روز کمک می خوام!

داره خودمونی میشه pes68's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    شهرستان

پيش فرض Farassoo 8811

من از كيس فراسو 8811 خيلي خوشم اومده(البته از قيافش)از دو ستان مي خوام يه اطلاعاتي در مورد اين كيس به من بدن(پاور داره؟) و اينكه توصيه ميكنيد اين كيس رو بگيرم؟

حـــــرفـه ای Gabana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

با سلام
    دوستان گرامی من هم یک مهندس ساختمان نه چندان جوان هستم و نیاز به یک سیستم نسبتا قدرتمند از نظر محاسباتی و از نظر گرافیکی دارم و چون اطلاعات کافی در این زمینه ندارم میخواهم از فرصت استفاده کرده و از شما عزیزان کمک بگیرم (در ضمن بتوانم با آن فیلمهای Vhs را تبدیل به Cd نمایم) و هزینه آنهم حدود 1.3 باشد. لطفا در صورت ارسال پاسخ، قطعات را کامل معرفی کنید.
    با تشکر
    مهندس جان ..
    مي توني يه تاپيك جديد توي همين بخش بزني و در خواستتو مطرح كني - اينطوري بهتر به نتيجه مي رسيد

آخر فروم باز علیرضا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تو دنیای خودم !

پيش فرض

ای بابا همه چی که قاطی شد به هم!!!
    همه چی به هم ریخت ...

CPU که چهار هسته ای نیست و دو تا دو هسته ایه ... نمی دونم چی کار کنم! E6800 Extreame بگیرم گرونه (آیا؟) E6700 بگیرم نمی دونم جواب انتظاراتم رو می ده یا نه! Q6600 هم که می گن دو تا دو هسته ایه و ناجوره! یکی کمک کنه!

MB هم که گابانا جان می گه COMMANDO بگیر NINE جان می گه Striker Extreame بگیر.!!

پاور OCZ هم نمی خوام به جاش یه Ac Bell فکر کنم خوبتر باشه ... یکی یدونه پیشنهاد بده ه ه ه!!!!

رم هم که نمی دونم Corsair وردارم یا OCZ یا Gskill .... هنوز اون مدل DOMINATOR رم CORSAIR رو جایی ندیدم و برام مشخص نیست !

تکلیف کارت گرافیک و هارد و مانیتورم + موس و کی برد معلومه و ثابت موندن..

کیس هم خودم انتخاب می کنم و بعد باهاتون مشورت ... که بگیرم یا نه..

من 2 هفته بعد کنکور دارم .... 3 تا کنکور باید بدم .. سراسری ... آزاد ... منحصراً زبان ....
    بعد از اینکه تموم شدن می خوام یکی دو بار برم تهران از هر مغازه ای قیمت بپرسم و راجع به این قطعاتی که شما می دید مشورت کنم...

حالا بعدا با هم حرف می زنیم...
    کسی آدرس سایت گرین رو نداره؟
    Last edited by علیرضا; 14-06-2007 at 13:44.

حـــــرفـه ای Nine's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

در مورد اينكه پلتفرم 600i برتر از 965 موافقم - اما گاهي اين برتري به حدي نيست كه اختلاف مالي بين دو برد رو قبول كنيم تا كارآيي بيشتر داشته باشيم يعني يه دفعه مي بيني بين دو برد اختلاف كارآيي كمي هست اما قيمت زيادي تفاوت داره //
    =======
    در مورد تامز هاردور هم بايد بگم كه خيلي ها هستن كه اصلا قبولش ندارن و بعنوان يه سايت حرفه اي بهش نگاه نمي كنن !
    خلاصه ..
    P965 هم چيپست Mainstream اينتل هست اما با اين وجود كارآيي قابل قبولي داره . الان براي Core 2 ديگه كسي سمت 975 نمي ره چرا ؟

موفق باشي
    در مورد سایت tomshardwae به هر حال سایت معتبریه حتی اگه یه عده ا ی قبولش نداشته باشن همین الان پتریوت تو سایتش این رو که این سایت از رم هاش تو سیستم تستش استفاده کرده به عنوان یه موفقیت یاد کرده وتو سایتش اینو گذاشته.
    چیپست 965 مسلما بد نیست اما برا کارهای حرفه ای تر - بازی های سنگین- استفاده بهتر از رم- اورکلاک- 680i خیلی بهتره این دوست ما هم بهترین ها رو می خواست قابلیت پرداخت این اختلاف رو هم داشت از اول هم دنبال یه سیستم 2 میلیون به بالا بود منم همیشه بر اساس بودجه به دوستان پیشنهاد میدم و سعی میکنم این پیشنهاد طوری باشه که واقعا پولشون هدر نره - مسلما اگه الان کسی بخواهد یه سیستم قوی با پول کم برداره مثلا E6300 یا E6400 با یه مین 965 یه کارت XFX7300 یه پاور گرین و کیس تونیک یا TRIO رو پیشنهاد می دم
    به هر حال من این بحث ها رو دوست دارم
    همه ی ما هم به تاپیکا سر می زنیم تا از هر کسی که تو یه زمینه اطلاعات داره چیز یاد بگیریم
    باشد که چنین باد
    یا حق
    Last edited by Nine; 14-06-2007 at 14:25.

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

اوكي - ممنون !

====

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ای بابا همه چی که قاطی شد به هم!!!
    همه چی به هم ریخت ...

CPU که چهار هسته ای نیست و دو تا دو هسته ایه ... نمی دونم چی کار کنم! E6800 Extreame بگیرم گرونه (آیا؟) E6700 بگیرم نمی دونم جواب انتظاراتم رو می ده یا نه! Q6600 هم که می گن دو تا دو هسته ایه و ناجوره! یکی کمک کنه!

MB هم که گابانا جان می گه COMMANDO بگیر NINE جان می گه Striker Extreame بگیر.!!

پاور OCZ هم نمی خوام به جاش یه Ac Bell فکر کنم خوبتر باشه ... یکی یدونه پیشنهاد بده ه ه ه!!!!

رم هم که نمی دونم Corsair وردارم یا OCZ یا Gskill .... هنوز اون مدل DOMINATOR رم CORSAIR رو جایی ندیدم و برام مشخص نیست !

تکلیف کارت گرافیک و هارد و مانیتورم + موس و کی برد معلومه و ثابت موندن..

کیس هم خودم انتخاب می کنم و بعد باهاتون مشورت ... که بگیرم یا نه..

من 2 هفته بعد کنکور دارم .... 3 تا کنکور باید بدم .. سراسری ... آزاد ... منحصراً زبان ....
    بعد از اینکه تموم شدن می خوام یکی دو بار برم تهران از هر مغازه ای قیمت بپرسم و راجع به این قطعاتی که شما می دید مشورت کنم...

حالا بعدا با هم حرف می زنیم...
    کسی آدرس سایت گرین رو نداره؟
    احتمالا این آخرین پست من باشه چون یه کاری برام پیش اومده شاید نتونم دیگه زود سر بزنم ببینم چه میشه
    در مورد cpu - E6700 واقعا عالیه به قیمتش الانش نگاه نکن دو ماه پیش نزدیک 600 تومان بود هنوزم یکی از بهترین هاست بعید میدونم کم بیاره - اما می گم 4 هسته ای های اینتل هنوز کامل نیستند

در مورد مین گابانا نمی گه مین کماندو بهتر از STRIKER اه فقط می گه چون قیمت بالاتری داره کماندو با این که ضعیف تره اما به قیمتش می ارزه حتی تو تست هایی که خودشون گذاشتن و منم گذاشتم الان بهترین چیپست برا CORE2DUO چیپست 680I است شک نکن - اما کارایی به قیمت 965 چون مادر بورد های بر پایه این چیپ ست ارزون ترن
    پاور هایACBELL خوبن مشکلی نداره
    اما در مورد رم اولا GSKILL اصلا در حد و اندازه های CORSAIR یا OCZ نیست دورشو خط بگیر
    رم های OCZ وCORSAIR هم قیمتن اما من بازم همون کرسیر رو برتر می دونم اگه دامینیتور نبود XMS2-6400C4

بگیر
    اگه نه هم PATRIOT باس 800 با توجه به قیمت مناسبش انتخاب بهتری از رم های گرون قیمت OCZ است چون تو با همون پول میتونی 4 گیگ از این رم برداری
    در ضمن مشورت کردن با فروشنده گاهی اینطوریه که فروشنده به نفع خودش به تو پیشنهاد میده اما اینجا کسی نفعی نمی بره
    'گارانتی رم های CORSAIR رو آسمان رایانه هم داره اینم شماره ی تهرانش 88968886
    اینم گرین
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    یه نگاهی هم به TUNIQ2 بنداز
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

اما در مورد رم اولا GSKILL اصلا در حد و اندازه های CORSAIR یا OCZ نیست دورشو خط بگی
    شرمنده - من باز هم سر اين جمله گير دارم !
    ميشه يه دليل قانع كننده براي من بياري كه GSKill رم مناسبي نيست ( در حد و اندازه هاي OCZ يا كورسير )
    فقط خواهشا بر اساس قيمت مقايسه كنيد ( يعني GSKill و با Dominator مقايسه نكنيد ! )

آخر فروم باز علیرضا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تو دنیای خودم !

پيش فرض

Nine جان خیلی ممنون از کمک هات .

Gabana جان من تصمیم گرفتم همون Striker Extreme رو بگیرم ... اختلاف پولش با Commando برام مهم نیست فقط می خوام یه سیستم بگیرم که تا وقتی یه کار و درآمد ندارم باهام راه بیاد و کم نیاره...چون دیگه خیلی خسته شدم ... از خیلی چیز ها که یکیش کم آوردن سیستم جلو بازی هاس.
    شرمنده ولی سوء تفاهم نشه و یه وقت فکر نکنی حرفتو قبول ندارم .
    برا همین به کمکت احتیاج دارم که یه مدل خوب از پاور های Ac Bell برام معرفی کنی با قیمت که برم ببینم.
    و در مورد اون DVD-RW که Nine جان پیشنهاد داده بودن... اون رو بگیرم یا یه پایونیر ارزونترشو؟
    خودم موقعی که Combo خواستم بخرم رفتم یه LiteOn 36 هزار دادم خریدم....فکر نکنم انقدر نیاز باشه برا یه DVD-RW یعنی با همون 60-70 تومن هم می شه دی وی دی رایت کرد و خوند... درست نمی گم؟

در مورد رم هم یه کم کمک می خوام ... اگه می تونی قانعم کنی که به جز Corsair یه چیز دیگه بردارم خوب بگو چی کارکنم.

و فکر می کنید که به UPS و همچنین Water Cooling احتیاج پیدا می کنم؟؟

لطفا یه نفر اگه زحمتی براش نیست برام توضیح بده که فرق CPU های CORE2 با Dual-Core اینتل چیه؟
    و اینکه مثلا تو مشخصات E6700 نوشتن 2.66Ghz یعنی چی؟ با توجه به اینکه دو هسته ایه آیا معنیش اینه که هر هسته 2.66 سرعت پردازششه؟ من که نمی فهمم لطف می کنید اگه توضیح بدید.
    Last edited by علیرضا; 14-06-2007 at 17:14.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

شرمنده - من باز هم سر اين جمله گير دارم !
    ميشه يه دليل قانع كننده براي من بياري كه GSKill رم مناسبي نيست ( در حد و اندازه هاي OCZ يا كورسير )
    فقط خواهشا بر اساس قيمت مقايسه كنيد ( يعني GSKill و با Dominator مقايسه نكنيد ! )
    سلام
    منظور من مقایسه بهترین ها با هم بود نه براساس فاکتور قیمت که اینجوری باشه من بازم همون patriot رو از نظر بازدهی به قیمت انتخاب خوبی میدونم اما در اینجا من منظورم رم های دامینیتور کورسیر و سری های پلاتینیوم و یا گولد ocz بود

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

Nine جان خیلی ممنون از کمک هات .

Gabana جان من تصمیم گرفتم همون Striker Extreme رو بگیرم ... اختلاف پولش با Commando برام مهم نیست فقط می خوام یه سیستم بگیرم که تا وقتی یه کار و درآمد ندارم باهام راه بیاد و کم نیاره...چون دیگه خیلی خسته شدم ... از خیلی چیز ها که یکیش کم آوردن سیستم جلو بازی هاس.
    شرمنده ولی سوء تفاهم نشه و یه وقت فکر نکنی حرفتو قبول ندارم .
    برا همین به کمکت احتیاج دارم که یه مدل خوب از پاور های Ac Bell برام معرفی کنی با قیمت که برم ببینم.
    و در مورد اون DVD-RW که Nine جان پیشنهاد داده بودن... اون رو بگیرم یا یه پایونیر ارزونترشو؟
    خودم موقعی که Combo خواستم بخرم رفتم یه LiteOn 36 هزار دادم خریدم....فکر نکنم انقدر نیاز باشه برا یه DVD-RW یعنی با همون 60-70 تومن هم می شه دی وی دی رایت کرد و خوند... درست نمی گم؟

در مورد رم هم یه کم کمک می خوام ... اگه می تونی قانعم کنی که به جز Corsair یه چیز دیگه بردارم خوب بگو چی کارکنم.

و فکر می کنید که به UPS و همچنین Water Cooling احتیاج پیدا می کنم؟؟

لطفا یه نفر اگه زحمتی براش نیست برام توضیح بده که فرق CPU های CORE2 با Dual-Core اینتل چیه؟
    و اینکه مثلا تو مشخصات E6700 نوشتن 2.66Ghz یعنی چی؟ با توجه به اینکه دو هسته ایه آیا معنیش اینه که هر هسته 2.66 سرعت پردازششه؟ من که نمی فهمم لطف می کنید اگه توضیح بدید.
    سی پی یو ها تو سیستم های لپ تاپ اول به اسم coreduo بودن که بعدش نسل بعدی به اسم core2duo اومد
    در سیستم های دسکتاپ اسم سی پی یوهای اولیه دوهسته ای اینتل PENTIUM D بود وبعد CORE2DUO الانم بعضی ها به اشتباه همون پنتیوم د رو به اسم DUAL CORE میشناسند که سی پی یو های پرمصرفی بود و خیلی کارا نبود
    در CORE2DUO فرکانس هر هسته 2.6 است با 4 مگ حافظه ی نهان سطح 2 به صورت اشتراکی
    ولی عجب تاپیک فعال شده ها من که فکر میکردم امروز کسی دیگه اینجا چیزی ننویسه و منم اخرین پستم باشه امروز
    ایول

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •