تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 38 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 375

نام تاپيک: تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد و دولتی

آخر فروم باز MaaRyaaMi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

فكر كنم شما اصلاً پست هاي قبل رو نخونديد!
    چراااااا
    اتفاقا خوندم!
    ولی اصلا متوجه نشدم
    به قول یکی از دوستان شما فقط در مورد اینکه چجوری محاسبه می کنن و می گیرن توضیح دادین!
    در حالی که منم چیزایی که نفر قبلی گقتن رو میخوام!!!!!!!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه seppeehr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

خب، پس شايد من منظورتون رو متوجه نشدم!
    اگر اين بار درست متوجه شده باشم:
    ببينيد وقتي اعلام نتايج تكميل ظرفيت مياد، از طريق يك ويژه نامه نشريه فرهيختگان (دانشگاه آزاد)، و سايت سازمان سنجش، و نشريه پيك سنجش (براي دانشگاه هاي سراسري) اسامي پذيرفته شده ها اعلام ميشه. در مورد دانشگاه آزاد، يك مقدار اينجا نظم و ترتيب بيشتره، يعني به پذيرفته شده ها يه تاريخ اعلام ميشه كه مراجعه كنند براي ثبت نام و انجام كارهاي مربوطه. اين بيشتر به خاطر اين هست كه معاونت آموزشي كل دانشگاه آزاد، يه سازمان بيشتر نيست. اما متاسفانه دانشگاه هاي سراسري رو، پيگيريش با خودتونه، يعني اسامي كه اعلام ميشه، ديگه خودتون بايد مراجعه كنيد به دانشگاه مربوطه و پيگيري كنيد كه نحوه ثبت نام از دانشجوهايي كه جديداً پذيرفته شده‌ان چطوري هست.
    روال ثبت نام هم كه براي خانوما مشكل خاصي وجود نداره، براي آقايون هم اگر محدوديت نظام وظيفه وجود نداشته باشه كه هيچ،اما اگه احيانا نامه فارغ‌التحصيليتون به دست نظام وظيفه نرسيده باشه، بايد مراجعه كنيد به دبيرستان محل تحصيلتون و نامه رو خودتون ببريد نظام وظيفه تا اونجا اعلام موافقت كنند كه ادامه تحصيل شما منعي نداره.
    اميدوارم توضيحات كافي رو داده باشم، اگه بازم جايي گنگ گفتم، بفرماييد تا بگم.

آخر فروم باز MaaRyaaMi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

خب، پس شايد من منظورتون رو متوجه نشدم!
    اگر اين بار درست متوجه شده باشم:
    ببينيد وقتي اعلام نتايج تكميل ظرفيت مياد، از طريق يك ويژه نامه نشريه فرهيختگان (دانشگاه آزاد)، و سايت سازمان سنجش، و نشريه پيك سنجش (براي دانشگاه هاي سراسري) اسامي پذيرفته شده ها اعلام ميشه. در مورد دانشگاه آزاد، يك مقدار اينجا نظم و ترتيب بيشتره، يعني به پذيرفته شده ها يه تاريخ اعلام ميشه كه مراجعه كنند براي ثبت نام و انجام كارهاي مربوطه. اين بيشتر به خاطر اين هست كه معاونت آموزشي كل دانشگاه آزاد، يه سازمان بيشتر نيست. اما متاسفانه دانشگاه هاي سراسري رو، پيگيريش با خودتونه، يعني اسامي كه اعلام ميشه، ديگه خودتون بايد مراجعه كنيد به دانشگاه مربوطه و پيگيري كنيد كه نحوه ثبت نام از دانشجوهايي كه جديداً پذيرفته شده‌ان چطوري هست.
    روال ثبت نام هم كه براي خانوما مشكل خاصي وجود نداره، براي آقايون هم اگر محدوديت نظام وظيفه وجود نداشته باشه كه هيچ،اما اگه احيانا نامه فارغ‌التحصيليتون به دست نظام وظيفه نرسيده باشه، بايد مراجعه كنيد به دبيرستان محل تحصيلتون و نامه رو خودتون ببريد نظام وظيفه تا اونجا اعلام موافقت كنند كه ادامه تحصيل شما منعي نداره.
    اميدوارم توضيحات كافي رو داده باشم، اگه بازم جايي گنگ گفتم، بفرماييد تا بگم.
    ممنون از توضیحاتتون
    فقط یه چیزی
    واسه تکمیل ظرفیت باید ثبت نام کنیم دوباره؟؟یا ...

آخر فروم باز Mahdi_Co_1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    بندرانزلی

پيش فرض

نه دوست من.
    مثلا يك دانشگاهي مثل دانشگاه شريف، دانشگاه تهران، و ... هيچ وقت جاي خالي ندارند كه ترم دوم هم پذيرش كنند، تازه اونايي هم كه ظرفيت پذيرش دارند، بستگي به نظر معاونت آموزشي اون دانشگاه داره كه آيا اصلا دانشجوي جديد لازم دارند يا خير. پس اين كه بگيم هر دانشگاهي كه ظرفيت خالي داره اقدام به پذيرش جديد ميكنه، غلطه.
    به طور كلي 90% دانشگاه ها همون موقع انتخاب اول ظرفيتشون پر ميشه. از 10% باقي مونده حدود 7% مربوط به دانشگاههايي هست كه ظرفيت خالي اعلام كردن‌(و اصولا هم خيلي دانشگاه هاي رده بالايي نيستند) و 3% آخر هم مربوط به دانشگاه هايي هستند كه رشته‌هاي جديدي رو ايجاد كردن كه به هر دليلي نرسيدن ترم اول اون ها رو اعلام وجود كنند. (تو اين حالت ممكنه اگه شانس بياريد، دانشگاههاي درست و حسابي هم وجود داشته باش، مثلاً دانشكده كارآفريني دانشگاه تهران، اولين ترمش وروديهاي تكميل ظرفيت رو پذيرش كرد)
    من فکر می کنم بیشتر از این که گفتید ، در تکمیل ظرفیت برمی دارند. یه سری به این لینک بزنید.....بد نیست.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ممنون از توضیحاتتون
    فقط یه چیزی
    واسه تکمیل ظرفیت باید ثبت نام کنیم دوباره؟؟یا ...
    ببين ديدي نخوندي حالا!!!
    عرض كردم، براي آزاد كه ثبت نامي در كار نيست، يا در همون رشته‌اي كه قبلاً انتخاب كرديد به عنوان ظرفيت تكميلي قبول ميشيد يا نميشيد. در مورد سراسري اما، با توجه به دانشگاههايي كه اعلام ظرفيت خالي ميكنن، شما مجددا انتخاب رشته ميكنيد.
    يه نكته‌اي هم بگم كه سعي كنيد به سايت سازمان سنجش زياد سر بزنيد، بعضي وقتها نتيجه‌هاي تكميل ظرفيت رو اعلام ميكنند، اما توي روزنامه و تلويزيون و .. خيلي خبررساني نميكنند.

6. این کاربر از seppeehr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من فکر می کنم بیشتر از این که گفتید ، در تکمیل ظرفیت برمی دارند. یه سری به این لینک بزنید.....بد نیست.
    کد:
    دوست من، خيلي اين خبرا رو جدي نگير. مثال عرض ميكنم، هر سال ميگن ظرفيت دانشگاه ها مثلا 15% افزايش پيدا كرده، ولي نهايتا ميبيني رتبه‌هاي قبولي سال قبل، امسال قبول نشده‌اند. اينا از اين حرفها زياد ميزنند. حالا انشاءا.. كه من اشتباه كنم و رقم قبولي بيش از اينا باشه.
    ضمن اينكه شما حساب كنيد اون 10% از كل شركت كننده‌هاي كنكور كه پذيرفته نشده‌ان،شايد حدود يه همچين رقمي كه تو اين سايت گفته ميشه. حالا شانسي كه شما اورديد اينه كه جديدا خبر دادن كه ظاهرا به خاطر دست گل سازمان سنجي در مورد بومي سازي، كه خيلي از رتبه‌هاي زير 1000 به خاطرش قبول نشدن، قراره يه كارايي بكنن. اطلاعات من شايد كمي قديمي باشه، ولي مطمئن باشيد كه هيچ وقت تو تكميل ظرفيت 70000 هزار نفر قبول نميشن.
    Last edited by seppeehr; 13-09-2008 at 19:56.

آخر فروم باز Mahdi_Co_1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    بندرانزلی

پيش فرض

جناب seppeehr از زحماتی که برای پاسخ گویی به سوالات من کشیدید ، بی اندازه سپاسگزارم . امیدوارم در تمامی مراحل زندگی ، موفق و سربلند باشید. به بسیاری از سوالاتم در چهارچوب <<تکمیل ظرفیت>> پاسخ جامع و کاملی دادید که واقعا استفاده کردم....من دیگه فعلا همه چی برام آشکار شد ، و نقطه ی ابهامی دیگه ندارم. اگه باز هم سوالی درمورد این بحث داشتم ، حتما مزاحمتون میشم..

اگه نباشه جاش خالی می مونه hossein1111's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Tehran

5 آزاد......!!!!

زیاد خوشحال نباشید یه خبر خیلی بد!! امسال دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت نداره..........
    ما کلی به تکمیل ظرفیت دل بسته بودیم(فقط 90 تا تراز کم اوردم از انتخاب اولم صنایع تهران شمال ) رفتم مرکز آزمون تو پاسداران ببینم اوضاع چطوره... بد جور خورد تو کاسه کوزم!!! گفتن امسال دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت نداره(به درودیوارم زده بودن) !!!!!!!
    واااااااااایییییی خیلی بد شد......

گندشون بزنن یه کار درست انجام نمیدن حداقل بیان مثه آدم تو سایت اطلاع رسانی کنن !

دوستان به تکمیل ظرفیت سراسری میتونم امید داشته باشم؟؟ طبقه کارنامه نهایی سنجش تو بعضی رشته ها اختلافم کم بود مثلا مدیریت شبانه شمال 25-30 تا تا رتبه نفر آخر فاصله داشتم!! میتونم به اینا امید داشته باشم؟؟
    یا پیام نور تهران آی تی 11 نفر اختلاف داشتم ! این چی ؟؟ ممکنه تکمیل ظرفیت قبول شم؟؟

ممنون
    Last edited by hossein1111; 14-09-2008 at 01:01.

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

جناب seppeehr از زحماتی که برای پاسخ گویی به سوالات من کشیدید ، بی اندازه سپاسگزارم . امیدوارم در تمامی مراحل زندگی ، موفق و سربلند باشید. به بسیاری از سوالاتم در چهارچوب <<تکمیل ظرفیت>> پاسخ جامع و کاملی دادید که واقعا استفاده کردم....من دیگه فعلا همه چی برام آشکار شد ، و نقطه ی ابهامی دیگه ندارم. اگه باز هم سوالی درمورد این بحث داشتم ، حتما مزاحمتون میشم..

زیاد خوشحال نباشید یه خبر خیلی بد!! امسال دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت نداره..........
    ما کلی به تکمیل ظرفیت دل بسته بودیم(فقط 90 تا تراز کم اوردم از انتخاب اولم صنایع تهران شمال ) رفتم مرکز آزمون تو پاسداران ببینم اوضاع چطوره... بد جور خورد تو کاسه کوزم!!! گفتن امسال دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت نداره(به درودیوارم زده بودن) !!!!!!!
    واااااااااایییییی خیلی بد شد......

گندشون بزنن یه کار درست انجام نمیدن حداقل بیان مثه آدم تو سایت اطلاع رسانی کنن !

دوستان به تکمیل ظرفیت سراسری میتونم امید داشته باشم؟؟ طبقه کارنامه نهایی سنجش تو بعضی رشته ها اختلافم کم بود مثلا مدیریت شبانه شمال 25-30 تا تا رتبه نفر آخر فاصله داشتم!! میتونم به اینا امید داشته باشم؟؟
    یا پیام نور تهران آی تی 11 نفر اختلاف داشتم ! این چی ؟؟ ممکنه تکمیل ظرفیت قبول شم؟
    اينا پارسال هم همين حرف رو ميزدند، ولي از هر سال بيشتر تكميل ظرفيت گرفتن! اونا احتمالاً اطلاع نداشتند كه گفتن پذيرش نميكنيم! منم خبر موثقي ندارم، اما تا اونجايي كه ميدونم هيچ كسي بدش نمياد چند ميليارد تومن پول بيشتر (شهريه ثبت نام دانشجوهاي تكميل ظرفيت) رو به جيب بزنه! چرا بايد متوقف كنند اصلا اين كار رو؟
    تكميل ظرفيت سراسري رو نميشه كلا بهش دل بست، منم نميخوام شما رو اميدوار كنم، اما كلاً شانستون خوبه، ميتونيد اميدوار باشيد كه انشاءا.. قبول ميشيد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه hossein1111's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ممنون که جواب دادین. ولی مثل اینکه امسال وضعیت فرق میکنه!!چند برابر ظرفیت ها برداشتن و ........
    پارسال همش حرف و شایعه بوده میگم رفتم مرکز آزمونش به در و دبوار و بسیار درشت زده بودن که امسال تکمیل ظرفیت نداریم!! تازه یه سری برگه مرگه زده بودن برای اعتراض... تو اونم نوشته بود که امسال تکمیل ظرفیت مثل سال های اخیر وجود نداره فقط با یک سری شرایط خاص و بسیارمحدود ...!!!
    والا من که موندم چیه قضیه !! اگه خبر دار شدید مارو هم بی اطلاع نزارید

اینم عکس اون فرمه ! خودتون ببینید:
    کد:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •