تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 68

نام تاپيک: نظرات و پیشنهادات کاربران انجمن طراحی وب

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    شيــراز

پيش فرض

محسن خان، من مي خوام امكان پيوست فايل رو داشته باشم آخه اونجوري راحت تر مي شه كار بچه ها رو راه انداخت
    شما مي توني يا بايد به سينا بگم؟

و اين كه توي اخطار هام اين رو دارم:

خب خدايي انجمن افتضاح بود و بچه ها بايد يه جايي مي رفتن
    حالا من چي كار كنم كه اين پاك بشه؟

ببخشيد كه دارم تاپيك رو به انحراف مي كشتم آخه PM محسن خان بسته است!
    شما که الان هیچ اخطاری کنار اسمتون نیست !!!

حـــــرفـه ای dogtag's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مرز غربی تهران بزرگ! ایمیل: goodboy.php@gmail.com اسپم ها: 2,200!!! :دی

پيش فرض

الان نيست ولي توي پروفايلم هست

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    شيــراز

پيش فرض

الان نيست ولي توي پروفايلم هست
    بیخیالش...وقتی که توی پروفایلتون هست و اینجا نیست یعنی منقضی شده...آخه تاریخ داره ...

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

راستی مدير جون نظرت در مورد مقايسه ی علمی و منطقی زبان های سمت سرور چيه که تو هوار تا تاپيک مطرح شده ولی نتيجه نگرفت ؟
    آخريشم اونور تو دايناميک روش بحثه ، شما يه نظری بده
    دوستانه اینجا که همشون دکترا ندارن در ضمینه یه وب!
    هر کدوم اطلاعاتی دارن در حده خودشون در نتیجه این اطلاعات در مواقعی اونقد نیس که یتونه طرفه مقابل رو راضی کنه
    کلا زبون ها هر کدوم یه پارامترها و خو بی های مختص به خودشو رو دارن در غیر اینصورت اصلا به وجود نمیومدن! (اینم نظره من از نظره منطقی)

محسن خان، من مي خوام امكان پيوست فايل رو داشته باشم آخه اونجوري راحت تر مي شه كار بچه ها رو راه انداخت

و اين كه توي اخطار هام اين رو دارم:

اخطار نمکه فرومه!
    زیاد به قدیما فک نکن شما
    الان مهمه که محسن جان وقت گزاشتن و زحمت کشیدن (بدونه هیچ منفعته مالی و روانی!!!) و دارن به ما کمک میکنن

حـــــرفـه ای neopersia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

محس جان من تو بخش شبکه و اینترنت یه تاپیک دیدم مربوط به معرفی هاستهای رایگان
    اینطور که من دیدم خیلی هم مفصل بود 55 تا صفحه داشت
    فکر میکنم جای همچین تاپیکی تو این تالار خالی باشه چون هر چی باشه اینجا تالار طراحی وب هست و بیشتر با هاستینگ ارتباط داره
    اگر امکانش باشه اونو منتقل کنید اینجا دیگه تاپیک متفرقه در مورد هاستینگ رایگان زده نمیشه
    این یکی از معدود دفعاتی بود که رفتم بیرون از تالار طراحی وب قبلاً فقط تو قسمت درخواست سریال نامبر چند بار رفته بودم و بس!

حـــــرفـه ای Mohsen khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سطح دسترسي هر گروهي متفاوت هست
    كاربر و كاربر فعال يك دسترسي دارند
    همكار يك دسترسي
    مدير و ... يك دسترسي

بنابراين فكر نمي كنم امكانش باشه

دليل اخطار را از خود دوستان جويا بشويد بهتره
    هر چند مشخصه چرا اخطار گرفتيد

اينكه پي ام بسته است را فعلا كاري نمي شه كرد
    بهتره در مورد همين تاپيك صحبت كنيم

راستی مدير جون نظرت در مورد مقايسه ی علمی و منطقی زبان های سمت سرور چيه که تو هوار تا تاپيک مطرح شده ولی نتيجه نگرفت ؟
    آخريشم اونور تو دايناميک روش بحثه ، شما يه نظری بده
    راستش من دقيقا متوجه منظورتون نشدم
    كه در مورد زبانها نظر بدهم
    يا در مورد ساماندهي شون در تالار

هر کدوم اطلاعاتی دارن در حده خودشون در نتیجه این اطلاعات در مواقعی اونقد نیس که یتونه طرفه مقابل رو راضی کنه
    کلا زبون ها هر کدوم یه پارامترها و خو بی های مختص به خودشو رو دارن در غیر اینصورت اصلا به وجود نمیومدن! (اینم نظره من از نظره منطقی)
    دقيقا
    اين بحث طراحي وب اين قدر گسترده است
    كه تا اخر عمرمون هم دنبالش بريم
    باز خيلي چيزها را يادنگرفتيم

محسن جان من تو بخش شبکه و اینترنت یه تاپیک دیدم مربوط به معرفی هاستهای رایگان
    اینطور که من دیدم خیلی هم مفصل بود 55 تا صفحه داشت
    فکر میکنم جای همچین تاپیکی تو این تالار خالی باشه چون هر چی باشه اینجا تالار طراحی وب هست و بیشتر با هاستینگ ارتباط داره
    اگر امکانش باشه اونو منتقل کنید اینجا دیگه تاپیک متفرقه در مورد هاستینگ رایگان زده نمیشه
    این یکی از معدود دفعاتی بود که رفتم بیرون از تالار طراحی وب قبلاً فقط تو قسمت درخواست سریال نامبر چند بار رفته بودم و بس!
    البته در اون بخش تاپيك هاي ديگري هم داريم كه جاش توي طراحي وب هست
    ولب خب فعلا روال كاري اش اون طرف هست
    ولي مي شه تاپيك مشابهي اينجا زد
    و به مرور زمان كاربران را به اين سمت كشيد
    تا هم براي اين موضوع
    وموضوعات ديگر
    بيان به طراحي وب

فعلا دوستان نظرات ديگري هم داريد بفرماييد تا نهايتا به يك جمع بندي برسيم

موفق باشيد
    محسن

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلامی مجدد.

یه پیشنهاد داشتم : ممکنه تاپیک های طراحی وب رو به سه دسته تقسیم کرد؟
    1- آموزشی - 2- رفع اشکال - 3- نوآوری
    اینجوری تکلیف هر فرد مشخصه کدام تاپیک به دردش میخوره.

(البته با در نظر گرفتن قسمت آموزش از اشخاصی استفاده کرد که وقتی شروع می کنند تا پایان ادامه بدن نه اینکه نصفه ولش کنند و کس دیگری ادامه بده این جوری سردرگمی ایجاد میکنه)

حـــــرفـه ای Ultimator's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    NetFrameWork.

پيش فرض

يا در مورد ساماندهي شون در تالار
    يا در مورد ساماندهي شون در تالار! .... نميدونم فعلا بانک اسکريپت واجب تر بود يا سامان دهی انجمن بی درو پيکر دايناميک.

آموزش حجم زيادی نداره ، نوع آوری هم مگه داريم ؟ منظورتون اخراع کردن يک سبک اسکريپت نويسی جديده؟ !!!
    با اين چيزايی که هست نو آوری همچين کاربردی نداره اگه هم باشه توسط کاربران حرفه اي در هر زمينه اي انجام ميشه . ميمونه رفع اشکال که همينيه که الان هست .

(البته با در نظر گرفتن قسمت آموزش از اشخاصی استفاده کرد که وقتی شروع می کنند تا پایان ادامه بدن نه اینکه نصفه ولش کنند و کس دیگری ادامه بده این جوری سردرگمی ایجاد میکنه)
    شما ميگی چيکار کنيم بريم مربی بياريم؟ اصلا همچين کسی هست که همه چيو بياد ياد بده ؟
    به نظر بی اهميت من اصلا آموزش تو فروم معنی نداره آدم ميره از اينهمه بی شمار منابع موجود چيزی رو که ميخواد رو ياد ميگيره بعد مياد اينجا مشکلاتشو ميپرسه

منظور راضی کردن طرف نيست آشنا کردنه

----------------------------------
    :: ویرایش: اصلا بی خيال به من چه من ديگه اصرار نميکنم آخرش منو اخراج ميکنين خيالتون راحت ميشه يکی نيست بگه وسط اينهمه مدير و همکارو کاربر فعال تو چيکاره اي خودتو قاتی ميکنی .
    اگه همچين تاپيک های مفيدی ايجاد شد که در خدمتيم اگه نه اوضاع ميشه مثل قبل ، زندگيمونو ميکنيم ما رو چه به مفيد بودن !
    Last edited by Ultimator; 09-04-2008 at 13:09.

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

سلامی مجدد.

یه پیشنهاد داشتم : ممکنه تاپیک های طراحی وب رو به سه دسته تقسیم کرد؟
    اینجوری تکلیف هر فرد مشخصه کدام تاپیک به دردش میخوره.

پیشنهاده خوبیه
    ولی موضوعات زیاد کوچه بندی میشن و با اینکه مرتب تر ممکنه بشه موضوعات ولی هم کاره مدیریت به مراتب سنگین تر میشه و هم اینکه اکثره کاربرها زحمته تو بخشه مربوط رفتن رو نمیدن و تاپیک های نابجا زیاد میشه
    به نظره منم قسمته آموزش باید باشه
    در اون مورده آخری هم بالاخره همه که همیش موندگار نیستن بعد از مدتی فعالیت به یه دلایلی ممکنه برن
    بهتره به صورته جایگزینی انجام بشه مثله همین الان

يا در مورد ساماندهي شون در تالار!

آموزش حجم زيادی نداره ، نوع آوری هم مگه داريم ؟ منظورتون اخراع کردن يک سبک اسکريپت نويسی جديده؟ !!!
    با اين چيزايی که هست نو آوری همچين کاربردی نداره اگه هم باشه توسط کاربران حرفه اي در هر زمينه اي انجام ميشه . ميمونه رفع اشکال که همينيه که الان هست .

----------------------------------
    :: ویرایش: اصلا بی خيال به من چه من ديگه اصرار نميکنم آخرش منو اخراج ميکنين خيالتون راحت ميشه
    اگه همچين تاپيک های مفيدی ايجاد شد که در خدمتيم اگه نه اوضاع ميشه مثل قبل ، زندگيمونو ميکنيم ما رو چه به مفيد بودن !

دوسته عزیز
    اینجا ما نظر میدیم در کل به یه نتایجه مشترک و کاربردی میرسیم اونا رو عملی میکنیم
    قرار نیست که مو به مو نظرات انجام بشن

درسته! اگر به اون تاپیک ها سر بزنید و مطالب رو دنبال کنید میبینید در موادری فراتر از آشنایی هم رفتن دوستان

کاربری که نظراته خوبی داشته باشه دلیلی برایه اخراج شدن نداره!

حـــــرفـه ای Ultimator's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    NetFrameWork.

13

سلام داريوش خان ببخشيد من منظورم رو درست نرسوندم و به همين علت از جوابهات به شدت متحير شدم !!

اینجا ما نظر میدیم در کل به یه نتایجه مشترک و کاربردی میرسیم اونا رو عملی میکنیم
    قرار نیست که مو به مو نظرات انجام بشن
    واااا مگه من گفتم شما حتما بايد نظراتم رو اجرا کنيد ؟اگه هيچکدوم هم عملی نشه فرقی نميکنه چون در نهايت بهترين نظر عملی خاهد شد ( غير از اينه ؟)
    ما ميايم نظرمون رو ول ميکنيم ميريم با بقيش چيکار داريم !!!

اگه منظورت ايناست ! ...
    اصلا بی خيال به من چه من ديگه اصرار نميکنم آخرش منو اخراج ميکنين خيالتون راحت ميشه
    ... بگم که اصلا بخاطر عملی نشدن نظراتم اينو نگفتم ، منظورم همون بحث "يا در مورد ساماندهي شون در تالار" بود!!!همون که تو دايناميک هر کاری ميکنيم مخالفت ميشه !
    و به اين خاطر اينا رو گفتم که اونور من هرچی گفتم زدن توسرم و به اقتشاش و بر هم زدن آرامش محکوم کردن !
    واسه همين گفتم کم مونده اخراجم کنن!
    واسه نظر که کسی رو اخراج نميکنن ! حتی اگه نظرات خوبی هم نداشته باشه ! نه تورو خدا بيا واسه نظرم منو اخراج کن

فکر نکنيد من قهر کردم و به دلتون صابون نزنين که از شرم راحت شديد ! من باز هم ميام و با دوستان همکاری خاهم کرد ، و کارايی که قبلا ميکرديم رو ادامه خواهم داد .
    فقط ديگه تو زمينه ی سامان اينا !!( تو دايناميک ) با کسی بحث نميکنم و نظری در مورد اونور نميدم که نگن فکر خودشه .کار خودمو ميکنم و با کسی کاری ندارم
    در هر صورت خاستم بدونی من به خاطر چی اون حرفا رو زدم و اشتباه برداشت نکنی !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •