تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 120 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 1192

نام تاپيک: آرشیو >>> تاپیک محصولات McAfee در اینجا

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من قبلا كه از مك آفي استفاده مي كردم خيلي به آپديت هاش حساس بودم
    چهارشنبه شب هر هفته آپديت مي شه و به غير از اون هم اگه مورد مهمي باشه ممكنه تا 3 بار در هفته هم آپديت بشه
    اما فكر مي كنم ايني كه شما زحمتشو مي كشيد فقط براي ورژن اينترپرايس مك آفي باشه. چون من يه بار امتحان كردم روي مك آفي پروفشنال 9 جواب نداد. شايد من اشتباه كردم. نمي دونم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Wonderboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

سلام

يكي از دوستان محبت كرده بود ديروز با شماره تلفني كه داخل برنامه نصب بروز رساني مك آفي گذاشته بودم تماس گرفت متاسفانه من نبودم. :oops:

ظاهرا دوست عزيزم از اصفهان تماس گرفته بودن.
    دوست عزيز مي خواستم از اينكه لطف كردين، تماس گرفتين و نظرات خودتون گفتين تشكر كنم. پيغام شما به من رسيد. اگه لطف كني و يه پيغام به ميل من يا اگه دوست داري به صندوق پيغام هاي خصوصي من بفرستي و درباره برنامه اي كه گفته بودي براي دانلود بذارم بيشتر توضيح بدي متشكر ميشم.

باز هم از لطفت متشكرم. :oops:
    موفق باشي.

تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

سلام

mehdi_best عزيز در مورد تاريخ آپديت مك آفي حق با شماست. (هر چهارشنبه شب)

اين آپديت ها هر دو نسخه خانگي و حرفه اي ضد ويروس مك آفي رو آپديت مي كنه.
    ولي در مورد نسخه ويژه (Enterprise) ضد ويروس مك آفي كه آخرين نگارشش هم v8.0i هست مطمئن نيستم. چون نسخه ويژه يه نسخه تجاري و كاربران كمتري از اون استفاده مي كنن من اون نسخه رو تست نكردم.

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

wonderboy جان من از نسخه enterprise روي سيستمم استفاده مي كردم كه خيلي هم عالي بود. اين آپديت ها روي اون كار مي كرد. البته من براي آپديت كردن اون از همين آپديت ها استفاده مي كردم و كار مي كرد. البته از اين آدرس تا مدتها استفاده مي كردم كه چند وقت پيش ديدم ديگه اجازه آپديت نمي ده
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اين پيغام رو مي ده:
    We are sorry but it appears that you are located in a country that we are unable to export to in accordance with United States law.
    و بعد از اون به اين آدرس مي رفتم:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    كه خيلي راحت مي شه آپديت كرد. همين الان هم كه امتحان كردم ديدم هنوز كار مي كنه.
    اما همين آپديت ها رو براي مك آفي پروفشنال 9 كه امتحان كردم ديدم قبول نمي كنه نمي شه با اين آپديت ها اون رو آپديت كرد. اگه بتوني در اين مورد توضيح بدي ممنون مي شم.

تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

سلام

mehdi_best عزيز در مورد پيغامي كه نوشتي مك آفي ميده و مجبور شدي آدرست رو عوض كني بايد بگم چون ايران جزء كشورهاي تحت تحريم آمريكاست اين پيغام رو نشون ميده و اجازه آپديت نميده. :(
    در مورد آدرس جديد هم حتما تا حالا متوجه ايراني بودنت نشده (مثلا از طريق شماره IP) يا اجازه آپديت رو به كشورهايي مثل ايران ميده.

در مورد جمله "اما همين آپديت ها رو براي مك آفي پروفشنال 9 كه امتحان كردم ديدم قبول نمي كنه نمي شه با اين آپديت ها اون رو آپديت كرد." منظورت از همين آپديت ها كدوم آپديتهاست؟ آپديت هايي كه خودت از اون آدرسي كه گفتي، گرفتي يا آپديت هايي كه من روي سايت گذاشتم. :roll:
    اگه منظورت آپديت هايي كه من روي سايت گذاشتم بايد بگم كه من اون آپديت ها رو روي هر دو تا نسخه خانگي و حرفه اي ضد ويروس مك آفي نصب كردم و جواب داد. اما اگه منظورت آپديت هايي كه از آخرين آدرسي كه گفتي از اونجا دانلود مي كني، گرفتي، چون خودم تا حالا تست نكردم نمي تونم نظر قطعي بدم ولي با توجه به آدرس، اينجور به نظر مياد كه آدرس جديد فقط شامل آپديت هاي نگارش Enterprise باشه.

اميدوارم كه تونسته باشم جواب سوالت رو بدم.

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من فكر مي كردم آپديت هايي كه شما مي گذاري همون آپديت هايي هست كه من دانلود مي كردم براي نسخه اينترپرايس .
    البته الان چون الان حدود 2-3 ماهه كه از آنتي ويروس كاسپرسكي استفاده مي كنم و مك آفي نصب نيست روي سيستمم نمي تونم آپديت هاي شما رو تست كنم كه ببينم كار مي كنه يا نه. اما احتمالا همون حرف شما درسته و آپديت هاي شما با اون آپديت هايي كه من دانلود كردم براي اون نسخه فرق داره. به هر حال ممنون

تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

سلام

baby جان واقعا معذرت ميخوام. :oops:

من خداي نكرده قصد بي احترامي نداشتم باور كن مشكلي پيش اومد كه من نتونستم جواب شما رو بدم.

مشكل اول اينكه پيغام شما دير به من رسيد.
    مشكل دوم هم اينكه سيستم من چند روزي بود كه دچار مشكل شده بود و حالا كه دارم اين مطلب رو مي نويسم فقط چند ساعتيه كه ويندوز نصب كردم و تازه اومدم توي فروم كه ببينم چه خبره.

شما هم يه لطفي بكن پيغامت رو يه بار ديگه بصورت خصوصي توي همين فروم P30world يا به آدرس ايميل داخل برنامه آپديت ارسال كن.

باور كن بخاطر اينكه نتونستم بموقع باهات تماس بگيرم شرمندم. :oops:

منتظرت هستم.

تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

سلام

دوستان عزيزم در انجمن هاي P30world اين مطلبي رو كه ميخوام بگم حرف دل منه و باور كنين حقيقت محضه.

روزي كه سايت خودم رو راه انداختم اولين جايي كه به ذهنم رسيد تا مطالبم رو در مورد برنامه هاي مختلف بخصوص آپديت هاي مك آفي بنويسم انجمن هاي P30world بود. دوستان هم تو اين مدت واقعا منو شرمنده كردن و اين يه حقيقته كه اگه من هنوز دارم بروز رساني آپديت هاي مك آفي رو ادامه ميدم فقط بخاطر لطف و محبت و دلگرمي دوستان P30world ي خودمه.

اين مطالب رو گفتم كه اگه ديدين توي جواب دادن به پيغام هاي شما تاخير شد يقين كنين كه يه مشكلي پيش اومده.

راستي اگه پيغامي دارين سعي كنين به من ايميل بزنين يا همينجا توي اين تاپيك يا بصورت خصوصي پيغام بذارين.
    اين مطلب بالا رو هم براي اين گفتم كه بعضي از دوستان با تلفني كه داخل برنامه نوشته تماس گرفتن و من چون يه مدتيه بخاطر اينكه مشغول درس خوندنم كمتر به اونجا سر ميزنم ممكنه پيغام دوستان دير به من برسه يا اصلا به خاطر مرور زمان فراموش كنن و پيغام شما رو به من نرسونن.

از همه شما دوستان به خاطر لطف و محبتتون متشكرم.

تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

سلام

ضد ويروس مك آفي آپديت شد. :P

تاريخ بروز رساني: 24/01/1384 برابر با 13/04/2005

داره خودمونی میشه W9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

اقا سلام من به سايتت رفتم و اون 4 بخش رو دانلود كردم همچنين موتور ضد ویروس مک آفی( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) و مرکز امنیت ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

حالا برا اينكه مك افي ام اپديت بشه چيكار بايد بكنم
    تورو خدا يه توضيح ساده و كامل بده تا ما مبتدي ها متوجه بشيم :cry:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •