تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 74

نام تاپيک: من سه بار پاور سوزوندم !

اگه نباشه جاش خالی می مونه 4ve30n4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    کهکشان NGC 6397

پيش فرض

سلامم..
    تا وقتی که دلیلش علمیش رو از منبع معتبر ارایه ندی من روی حرفم هستم.
    قانون مدار ها و قطعات الکتریکی اینه که هرچی برق به مدت کمتری توشون جریان داشته باشه فرسودگی قطعات کمتر میشه و عمر اونا افزایش پیدا میکنه به شرطی که به درستی خاموش شه نه اینکه به زور قطعی برق خونه خاموش شه!

عزیزدل یعنی من باید اینجا کلاس الکترونیک پایه واسه شما بذارم؟؟..

2. این کاربر از 4ve30n4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال chaparman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

ای ول دمت گرم
    حق با شما است پس من باید اول پیریزهای خونه رو با مولتیمتر چک کنم . این خاموش کردن برق مونیتور هم بد فکری نیست پس اگه ولتاژ رفت رو 180 فورا مونیتور رو خاموش می کنم شاید PC خاموش نشه .
    در مورد برق هم من سر در نمی یارم اما یه دوستی دارم استاد این کاره اگه آدرس راهنمای مدار فوق را دارید لطفا آدرس بدید بدم دوستم این UPS رو برام جور کنه حتما ارزونتر در میاد چون من پول کافی برای خرید UPS از بیرون رو ندارم
    باز هم ممنون

ببینید منم پارسال تابستون این مشکلو داشتم مثلا زمانی که کولر رو روشن می کردیم سیستمم خاموش میشد...اگر این موقع ها فقط مانیتور رو خاموش کنید برق دیگه قطع نمیشه الانم دیگه من مشکل ندارم....شما کاشکی پریزهای دیگه خونه رو هم امتحان می کردین چون ممکنه مشکل از اون پریز باشه....یا با یه مولتیمتر و تنظیم روی ac ببینید مشکل واقعا از برق خونه هست؟ در ضمن تو مجله های مختلف مثل: عصر شبکه و شبکه، و روزنامه عصر ارتباط تبلیغات ups رو پیدا کنید که توضیحات خوبی هم بعضی اوقات راجع به اونا می تونید پیدا کنید....اگر هم از برق سر در میارید مدارش توی اینترنت هست می تونید خودتون بسازید.
    شاد باشید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه 4ve30n4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    کهکشان NGC 6397

پيش فرض

ای ول دمت گرم
    حق با شما است پس من باید اول پیریزهای خونه رو با مولتیمتر چک کنم . این خاموش کردن برق مونیتور هم بد فکری نیست پس اگه ولتاژ رفت رو 180 فورا مونیتور رو خاموش می کنم شاید PC خاموش نشه .
    در مورد برق هم من سر در نمی یارم اما یه دوستی دارم استاد این کاره اگه آدرس راهنمای مدار فوق را دارید لطفا آدرس بدید بدم دوستم این UPS رو برام جور کنه حتما ارزونتر در میاد چون من پول کافی برای خرید UPS از بیرون رو ندارم
    باز هم ممنون
    عزیزدل UPS داخلش باتریهای بزرگ داره که برق DC را به 220 AC کانورت میکنن.. کار هر کسی نیستش تهیه کنی تازه کار UPS مال وقتیه که برق میره و با UPS خونگی واسه یه مدت خیلی محدودی میتوانی سیستم را روشن نگه داری همینقدر که صفحات باز را Save کنی و سیستم را بطور دستی خاموش کنی تا اسیب نبینه.. گرفتی؟؟
    یه چیز دیگه>>
    پس اگه ولتاژ رفت رو 180 فورا مونیتور رو خاموش می کنم شاید PC خاموش نشه .
    این حرف از ریشه اشتباهه.. مصرف یه نمایشگر CRT اوونقدرا نیستش که با خاموش کردنش بتوانی ولتاژ را افزایش دهی!!! اول آمپراژ برق کاهش پیدا میکنه و بعد ولتاژ..
    اینشکلی بیجهت داری دور خودت میچرخی و آخر سر هم به هیچ کجا نمیرسی.. بایس بروی و به تقویت کننده ای که قبلن گفتم را تهیه کنی.

5. 2 کاربر از 4ve30n4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

ممنون توضیحات شما خیلی کامل و خوب بود
    آره درسته خیلی شانس آوردم که فقط سی دی رام سوخت و بقیه مخصوصا مادربورد آسیب ندید
    الان پاور من Elegans هست روش نوشته گارانتی مادام العمر ! ولی حتما این هم کشکه
    آره من هم با نظر شما موافقم که وقتی برق سیستم به زور قطع بشه به اجزای سیستم آسیب می رسونه
    من UPS نمی خوام چون زورم نمیرسه بگیرم من یه ترانس تقویت ولتاژ لازم دارم که حدود 30 تومان بشه
    در مورد امکان مشکل از کنتور یا 3 فاز کوچه هم درسته حق با شما است حتما باید با یکی از جمله پشتیبانی شرکت فاراتل مشاوره کنم ولی اینها مسلما وقت می بره و ممکنه تا اون زمان دوباره مشکلی برای سیستم من پیش بیاد
    درضمن شرکت فاراتل پشتیبانی رایگان میده ؟

الان پاورت چیه؟شانس اوردی فقط پاور سوخته و قطعات چیزیشون نشده

این که نمیشه راه حل اگه پاور نامناسب با سیستم بذاری به پاور فشار میاد بعد یه مدت داغون میشه.

تا وقتی که دلیلش علمیش رو از منبع معتبر ارایه ندی من روی حرفم هستم.
    قانون مدار ها و قطعات الکتریکی اینه که هرچی برق به مدت کمتری توشون جریان داشته باشه فرسودگی قطعات کمتر میشه و عمر اونا افزایش پیدا میکنه به شرطی که به درستی خاموش شه نه اینکه به زور قطعی برق خونه خاموش شه!

ببینم شما داری یو پی اس رو توضیح میدی یا ترانس تقویت کننده ولتاز رو؟

با 30 تومن یه پاور هم به زور گیر میاد چه برسه به یوپی اسی که مناسب سیست وساعات قطعی برق باشه

ممکنه مشکل از کنتور باشه یعنی کنتور امپر پایین کار گذاشته باشن وجوابگوی مصرفشون نباشه.
    ممکنه مشکل از 3 فاز کوچه باشه که درست تقسیم نشده
    فکر کنم خود شرکت فاراتل مشاور داشته باشن و بهشون زنگ بزنی و مشکلتوبگی خودشون بهترین راه حل رو بهت نشون میدن.

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

یه راهنمایی بکنید خوبه چون برای کسانی مثل منک ه از این کار سر رشته ای ندارند مفیده . لینک هم بدید کفایت می کنه .

سلامم..

آخر فروم باز BLACK-BLACK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهرون,لواسون,دارآباد

پيش فرض

سلامم..
    نیازی به کلاس الکترونیک پایه نیست ترم قبلی پاسش کردم.

ممنون توضیحات شما خیلی کامل و خوب بود
    آره درسته خیلی شانس آوردم که فقط سی دی رام سوخت و بقیه مخصوصا مادربورد آسیب ندید
    الان پاور من Elegans هست روش نوشته گارانتی مادام العمر ! ولی حتما این هم کشکه
    آره من هم با نظر شما موافقم که وقتی برق سیستم به زور قطع بشه به اجزای سیستم آسیب می رسونه
    من UPS نمی خوام چون زورم نمیرسه بگیرم من یه ترانس تقویت ولتاژ لازم دارم که حدود 30 تومان بشه
    در مورد امکان مشکل از کنتور یا 3 فاز کوچه هم درسته حق با شما است حتما باید با یکی از جمله پشتیبانی شرکت فاراتل مشاوره کنم ولی اینها مسلما وقت می بره و ممکنه تا اون زمان دوباره مشکلی برای سیستم من پیش بیاد
    درضمن شرکت فاراتل پشتیبانی رایگان میده ؟
    ناراحت نشی ها ولی ایونو که دیگه حرفشو نزن اصل تقلبیه.گول حرفهای روشم نخور
    من یه پاور داشتم از این بی کیفیت ها زد پدر سی پی یو رو دراورد سوزوند ولی اخر پولامو جمع کردم رفتم با اینکه مصرف سیستمم 400 واتم نیست یه گرین 780 وات گرفتم

یه راهنمایی بکنید خوبه چون برای کسانی مثل منک ه از این کار سر رشته ای ندارند مفیده . لینک هم بدید کفایت می کنه .
    این دوست عزیز راست میگه حرفی که میزنید باید قابل استناد باشه.مثلا اگه جایی خوندی یه لینکی بذار ، یه اسکن ازش بگیر و امثال اینها.همینطوری که یه حرفی رو بزنی شاید برای خودت قابل قبول باشه ولی بقیه بدون دلیل و مدرک معتبر قبول نمیکنن

9. این کاربر از BLACK-BLACK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

ناراحت نه ولی نگران شدم چون این بار آخریه که پاور سوخت بردمش تعمیراه شرکتی که ازش PC گرفتم و اونها خودشون بدون اینکه از من کسب تکلیف کنند این پاور رو روی سیستم نصب کردند من هم چون بهشون اعتماد کردم چیزی نگفتم ولی حالا شما که گفتید تغلبیه یهو استرس تمام وجودم رو گرفت
    یعنی دیگه هیچی ندارم بگم

نیازی به کلاس الکترونیک پایه نیست ترم قبلی پاسش کردم.

ناراحت نشی ها ولی ایونو که دیگه حرفشو نزن اصل تقلبیه.گول حرفهای روشم نخور
    من یه پاور داشتم از این بی کیفیت ها زد پدر سی پی یو رو دراورد سوزوند ولی اخر پولامو جمع کردم رفتم با اینکه مصرف سیستمم 400 واتم نیست یه گرین 780 وات گرفتم

این دوست عزیز راست میگه حرفی که میزنید باید قابل استناد باشه.مثلا اگه جایی خوندی یه لینکی بذار ، یه اسکن ازش بگیر و امثال اینها.همینطوری که یه حرفی رو بزنی شاید برای خودت قابل قبول باشه ولی بقیه بدون دلیل و مدرک معتبر قبول نمیکنن

آخر فروم باز BLACK-BLACK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهرون,لواسون,دارآباد

پيش فرض

ناراحت نه ولی نگران شدم چون این بار آخریه که پاور سوخت بردمش تعمیراه شرکتی که ازش PC گرفتم و اونها خودشون بدون اینکه از من کسب تکلیف کنند این پاور رو روی سیستم نصب کردند من هم چون بهشون اعتماد کردم چیزی نگفتم ولی حالا شما که گفتید تغلبیه یهو استرس تمام وجودم رو گرفت
    یعنی دیگه هیچی ندارم بگم
    متاسفانه شرکتها بعضو از بزرگاشونم حتی به درد نمیخورن من بار قبلی که سیستم رو برده بودم شرکت ببرای ارتقا بهشون گفتم یه پاور 500 نو بندازن روش ولی بعد که سیستم رو تحویل گرفتم دیدم یه پاور 400 وات تعمیریه(یه برچسب روش بود که شرح عیب وصاحب قبلی روش نوشته شده بود)
    منم همون روزی که رفتم پاور بگیرم فروشنده با چرب زبونی میخاست الگانس 700 وات رو بهم 40 تومن بندازه ولی من شستم خبر دار شد و فهمیدم تقلبیه رفتم گرین گرفتم

برای مشکل برق خونه هم به نظر من با همسایه ها جمع شید یه سیم کش وارد بیارید یه نگاهی بندازه ببینیه مشکل از چیه.همونطور که گفتم شاید مشکل از بد تقسیم شدن برق برای منازل باشه.
    به هر حال بعد از رفع شدن مشکل برق منزلتون اولین کاری که میکنید تعویض پاورتون باشه

12. این کاربر از BLACK-BLACK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

ببینم چیکار میشه کرد ولی چیزی که معلومه پول نیست برای تعویض پاور

متاسفانه شرکتها بعضو از بزرگاشونم حتی به درد نمیخورن من بار قبلی که سیستم رو برده بودم شرکت ببرای ارتقا بهشون گفتم یه پاور 500 نو بندازن روش ولی بعد که سیستم رو تحویل گرفتم دیدم یه پاور 400 وات تعمیریه(یه برچسب روش بود که شرح عیب وصاحب قبلی روش نوشته شده بود)
    منم همون روزی که رفتم پاور بگیرم فروشنده با چرب زبونی میخاست الگانس 700 وات رو بهم 40 تومن بندازه ولی من شستم خبر دار شد و فهمیدم تقلبیه رفتم گرین گرفتم

برای مشکل برق خونه هم به نظر من با همسایه ها جمع شید یه سیم کش وارد بیارید یه نگاهی بندازه ببینیه مشکل از چیه.همونطور که گفتم شاید مشکل از بد تقسیم شدن برق برای منازل باشه.
    به هر حال بعد از رفع شدن مشکل برق منزلتون اولین کاری که میکنید تعویض پاورتون باشه

داره خودمونی میشه nazanin66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

عزیزدل UPS داخلش باتریهای بزرگ داره که برق DC را به 220 AC کانورت میکنن.. کار هر کسی نیستش تهیه کنی تازه کار UPS مال وقتیه که برق میره و با UPS خونگی واسه یه مدت خیلی محدودی میتوانی سیستم را روشن نگه داری همینقدر که صفحات باز را Save کنی و سیستم را بطور دستی خاموش کنی تا اسیب نبینه.. گرفتی؟؟
    یه چیز دیگه>>

این حرف از ریشه اشتباهه.. مصرف یه نمایشگر CRT اوونقدرا نیستش که با خاموش کردنش بتوانی ولتاژ را افزایش دهی!!! اول آمپراژ برق کاهش پیدا میکنه و بعد ولتاژ..
    اینشکلی بیجهت داری دور خودت میچرخی و آخر سر هم به هیچ کجا نمیرسی.. بایس بروی و به تقویت کننده ای که قبلن گفتم را تهیه کنی.
    سلام
    کسی که برق خونده فکر نمی کنم ساختنش براش مشکل باشه به شرطی که قبلا هم کار کرده باشه و اصلا بلد باشه یه مدار ببنده....فکر می کنم خود ما جوونا هستیم که بعد از فارغ التحصیلی تو شرکت ها مشغول به کار میشیم و UPS هم می سازیم ...پس خارج از توان نیست!!!.....و دوستم تو یک شرکت هست و UPS می سازند....
    من خودم قبل از روشن کردن کولر مانیتورم رو که خاموش می کنم دیگه مشکلی ایجاد نمیشه و سیستم روشن میمونه چون قبل از نوسانات برق این کار رو انجام دادم و در ضمن مانیتور برق زیادی مصرف می کنه!!!
    شاد باشید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •