تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 296 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 2953

نام تاپيک: مسابقات pes 2010 ( سری لیگ برتر اروپا )

آخر فروم باز 4039's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    N36°17'45-E59°36'43

پيش فرض

حسین جان من دوست دارم سخت بشه ولی دیگه مثلا چلسی ضعیفتر از تاتنهام باشه که خیلی بد میشه.البته هر چی بگی من قبول می کنم و فقط زودتر شروع کن.امروز من کلا بیکارم.اگه از حالا هم شروع کنی خیلی خوب میشه.
    راستی یه فکری به نظر رسید.ما الان می خوایم لیگ انگلیس بریم ممکن بعد از تموم شدن اون لیگ های دیگه مثل اسپانیا یا ایتالیا رو بریم.به نظر من یه قانون خوب بذاریم که مثلا کسی که مثلا یکی از تیم های خیلی قوی مثل چلسی و منچستر و بارسلونا و رئال و اینتر و... رو در یک لیگ انتخاب کنه در لیگ بعدی بازم تیم هایی این جوری انتخاب نکنه.یعنی مثلا اولین لیگ که بازی میکنه لیگ انگیس باشه وبعد مثلا چلسی رو انتخاب کنه لیگ بعدی که بازی می کنه مثلا اسپانیا هست دیگه نتونه بارسلونا انتخاب کنی ولی مثلا در لیگ سوم که فرضا ایتالیا هستش میتونه یه تیم قوی مثل اینتر یا میلان رو انتخاب کنه.یعنی یه قانون بذاریم که پشت سر هم نتونه تیم خیلی قوی انتخاب کنه.
    من الان مثلا چلسی یا منچستر سیتی یا تاتنهام رو بر میدارم.لیگ بعدی هم بارسلونا یا والنسیا رو بر می دارم.که این بستگی که چه قدر تیم تقاضا داره.ولی حسین جان لیگ انگلیس تقریبا تیم ها خیلی نسبت به هم قوی تر نیستند و شما اگه درصدی فقط از تیمهای قوی هم کم نکنی بازم خوب هستش.ولی فکر کنم برای لیگ اسپانیا چون اکثر دوستان طرفدار بارسا و رئال هستد و این دو تیم خیلی قدرتمندتر از تیم های دیگه هستند میشه این دو تیم رو یه درصدی کم کنی که دوستان دیگه بتونن تیم های دیگه رو انتخاب کنند.
    وحید جان باشه من قدرتها رو یک مقدار تعدیل میکنم و بجای 10 واحد فقط 7 واحد از تواناییهای این 4 تیم کم میکنم با این کار تقریبا قدرت این 4 تیم برابر میشه با بقیه تیمها اما ما یک برتری نسبت به اونا داریم و اونم اینه که ما از هوش انسانی بهره میبریم اما کامپیوتر هوشش خیلی پایینه .
    دیگه از این کمتر فکر میکنم بازیها خیلی آسون بشه به هر حال در دنیای واقعی منچستر و بقیه تیمهای قوی هم مساوی میکنن و حتی میبازن شما نمیخوای یک تساوی هم داشته باشی ؟
    درمورد پیشنهادت میشه بیشتر صحبت و تبادل نظر کرد اما به نظر من اگه واقعا این لیگ جذابیت زیادی داشت میتونیم برای فصل های بعدی لیگ دسته دو هم ایجاد کنیم تا کاربران جدید و نفرات پایین جدول همین لیگ خودمون از لیگ دسته شروع 2 کنن .
    در ضمن بزار آرمین و محمد هم بیان تا صحبتهای نهایی رو بکنیم و بعد به امید خدا لیگو شروع کنیم .
    Last edited by 4039; 05-02-2010 at 14:55.

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

باشه همون کار رو که گفتی بکنی خیلی خوبه.فقط زودتر آپشن فایل رو بذاری خیلی خوب میشه.راستی شما چه تیمی برمی داری؟اگه چلسی دوست داری من می تونم با تیم هایی مثل تاتنهام و منچسترسیتی هم راحت بازی کنم.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    N36°17'45-E59°36'43

پيش فرض

باشه همون کار رو که گفتی بکنی خیلی خوبه.فقط زودتر آپشن فایل رو بذاری خیلی خوب میشه.راستی شما چه تیمی برمی داری؟اگه چلسی دوست داری من می تونم با تیم هایی مثل تاتنهام و منچسترسیتی هم راحت بازی کنم.
    ممنون وحید جان شما تیمتو انتخاب کن من هر چی موند برمیدارم .
    الان من تغییرات رو اعمال کردم و تنها 7 واحد از توانییهای این 4 تیم قوی کم کردم ( تازه اونم از هر دو تا توانایی یکیشو کم کردم یعنی 15 تا از کل 30 توانایی ) . اما بازم خیلی قویتر از حریف نیستن . تصویر پایینو ببین لنون بدجوری روی دفاع فشار آورد نسبت مالکیتو ببین . توی یک نیمه سه تا خوردم اونم منی که این جور تیما رو 3-4 تایی میکردم .

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حالا به نظرت چی کار کنیم؟
    تاتنهام و منچستر سیتی هم ضعیف نیستند و به نظر من اگر با تیم هایی مثل چلسی مقایسه کنیم خیلی فرق ندارند.مثلا منچستر سیتی بازیکنان بزرگی مثل توز-روبینیو-گیون-توره-گرت بری-رایت فیلیپس-آدبایور-بلیمی و ... داره که کم بازیکنانی نیستند.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    N36°17'45-E59°36'43

پيش فرض

حالا به نظرت چی کار کنیم؟
    تاتنهام و منچستر سیتی هم ضعیف نیستند و به نظر من اگر با تیم هایی مثل چلسی مقایسه کنیم خیلی فرق ندارند.مثلا منچستر سیتی بازیکنان بزرگی مثل توز-روبینیو-گیون-توره-گرت بری-رایت فیلیپس-آدبایور-بلیمی و ... داره که کم بازیکنانی نیستند.
    اینجوری فکر کنم هر 4 -5 تامون آخر فصل رتبه های 15 تا بیستم جدول رو کسب کنیم .
    والا چی بگم بزار بقیه بچه ها هم نظرشون رو بگن راستی اینم آپشن فایل جدید که 7 واحد از تواناییها کم شده ( منچستر هم کم شده ) یم نیمه با این آپشن فایل بازی کن ببین بازم سخته ؟ اگه میتونی با چلسی دربرابر همین تاتنهام بازی کن .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه masoodbr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تئاتر رویاها (Old Trafford)

پيش فرض

سلام داداش من يك چند ساعتي بيرون كار دارم ميتوني بگي تقريبا ليگو كي شروع ميكنيم
    منچستر يونايتد هم مثل اينكه به جز من مشتر ديگه اي نداره

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    N36°17'45-E59°36'43

پيش فرض

سلام داداش من يك چند ساعتي بيرون كار دارم ميتوني بگي تقريبا ليگو كي شروع ميكنيم
    منچستر يونايتد هم مثل اينكه به جز من مشتر ديگه اي نداره
    مسعود جان احتمالا امشب لیگو کلید بزنیم شما اگه الان کار داری برو منچستر رو یکی دیگه قبلا برداشته بود اگه این تیم نشد کدوم تیمو میخوای ؟

پروفشنال SHADEL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام بچه ها منم می خوام بازی کنم .چی کار باید بکنم.پچی چیزی می خواد ؟چه تیم هایی خالیه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه masoodbr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تئاتر رویاها (Old Trafford)

پيش فرض

منچسترسيتي با اينكه رقيبه

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    N36°17'45-E59°36'43

پيش فرض

با این 7 واحد کاهش تیمی مثل چلسی تقریبا قدرتش برابر شده با بقیه تیمها مثل اورتون ( سمت راست اسم تیم و سمت چپ مجموع قدرتها نشون داده شده ):

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by 4039; 05-02-2010 at 16:20.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •