تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 74

نام تاپيک: Windows Live Hotmail / تمامی مسائل هات ميل در این تاپیک

داره خودمونی میشه mammuot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    درخشکی

پيش فرض

با سلام
    خوب پیامی که میده رو قبول کنید تا وارد سایت بشه

موفق باشید.
    دوست عزیز ای کاش اینجوری بود ولی چون کاسپراسکاسیکوریتی خیلی گیرمی ده نمی شه!
    به هرحال ممنون غیرفعال می کنم می رم توش!

داره خودمونی میشه Hamed Shams's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    ايران

13 Windows Live Mail

با سلام
    دوستان یه مدتی هستش با آی پی ایران نمیتونم ایمیلم رو باز کنم، ممنون میشم راهنمائی کنید ببینم مشکل از کجاست

آخر فروم باز Arashdn's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

سلام
    دوستان من یه ایمیل hotmail دارم که تاریخ ساختش فک کنم حدودا مال 10 سال پیش باید باشه ...
    دیروز ایم ایمیل -- شد
    نمیدونم من سکوریتی کوسشن یادم رفته یا هکر عوضش کرده ولی به هر حال کار نمیکنه
    این ایمیل اهمیت خیلی زیادی برام داره و نمیدونم چطوری باید برش گردونم؟
    کسی ایده ای داره؟
    چطوری میشه با ساپرتش تماس گرفت؟؟؟
    پیشنهادی دارین؟

ناظر انجمن دانلود و آپلود NET DOCTOR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام
    دوستان من یه ایمیل hotmail دارم که تاریخ ساختش فک کنم حدودا مال 10 سال پیش باید باشه ...
    دیروز ایم ایمیل -- شد
    نمیدونم من سکوریتی کوسشن یادم رفته یا هکر عوضش کرده ولی به هر حال کار نمیکنه
    این ایمیل اهمیت خیلی زیادی برام داره و نمیدونم چطوری باید برش گردونم؟
    کسی ایده ای داره؟
    چطوری میشه با ساپرتش تماس گرفت؟؟؟
    پیشنهادی دارین؟
    راهی نداره جز اینکه اون سوال امنیتی رو یادتون بیاد و وارد کنید
    البته اگه ایمیل پشتیبان داده باشید میشه از طریق ایمیل پشتیبان رمز رو دریافت کنید

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

میشه راجب امنیتش یه کمی بگید !
    امنه یا مث یاهوو !
    صد بار -- شده؟؟

در آغاز فعالیت WebIT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

دوستان عزیزی که در 1 هفته اخیر با سرویس هاتمیل مشکل دارن چند تا نکته رو باید متذکر شم.احتمال داره نتونید اصلا با اکانتتون لاگین کنید یا سطح دسترسیتون به یکسری از صفحات محدود شده باشه.فک نکنید -- شدید یا مشکب از طرف شماست.قاعدتا از اونجایی که مایکروسافت یه اسم بزرگه من به شخصه فک میکردم ایمیل سرویسش از همه سرویس های دیگه از قبیل یاهو و جی میل و ... بهتره ولی گویا متاسفانه چند وقتیه اکثر سرورهاشون توی مکزیک و امریکا به مشکل خوردن.دلیلش خیلی روشن نیست ولی تقریبا از 7 الی 8 روزیه که دسترسی همه محدود شده.مثلا من خودم میتونم لاگین کنم ولی دسترسی به فلدر ها و ای میل هام ندارم....یه بخشی تو سایت مایکروسافت هست به اسم microsoft answers که بعد از لاگین اکانتتون در صورت مشکلات میتونید ازشون سوال کنید ! ولی چیزی که خودشون گفتن این بوده که مشکل سرورها حل شده ولی من که هنوز مشکل دارم !

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

امنه یا مث یاهوو !
    صد بار -- شده؟؟
    الگوریتم امنیت میل سرورها برای کاربرا زیاد فرقی نداره...مثلا تو هاتمیل هم از همون الگوریتمی استفاده میشه که تو سایر میل سرور ها استفاده میشه.
    سوال امنیتی
    دادن Alternative email
    و گاها بعدا زمانی که پروفایلت رو تکمیل میکنی شماره تلفن رو میدی
    ضمن این که تو همه میل سرور ها در فرایند ریستور کردن پسورد از حروف در هم گرافیکی استفاده میشه که فقط چشم انسان میتونه اونو تشخیص بده واسه همین استفاده از نرم افزار هایی که کارشون دزدیدن پسورده تقریبا در دزدیدن پسورد تعداد بالا موثر نیستیس .
    یه سریم مطالب امنیتیه که خودت باید بدونی مثل استفاده از پروتکل https و لاگین نکردن تو هر کامپیوتری و مخصوصا جاهایی که کامپیوتر ها شبکن !
    یا هر استفاده از ایمیل به منظور رجیستر کردن در فروم ها و دادن ای میل اصلیت..خیلی ها هم تازه میان همون ایمیل و پسووردشون رو تو فروم ها استفاده میکنن که فوق العاده خطرناکه مخصوصا وب سایت هایی مثل فیس بوک که ازتون ایمیل آدرس میخواد موقع لاگین کردن...اینا یه سری چیزای تجربیه !

ولی این که هر شرکت از چه الگوریتمی برای نگهداری بانک اطلاعاتیش و سخت افزارش در فرایند امنیت استفاده میکنه متفاوته ! حتی تو رمزنگاری داده هاش.ما یه سری الگوریتیم های پابلیش داریم و یه سری نان پابلیش....خب الگوریتم هایی که پابلیش هست با این که رمزنگاریش آموزش داده میشه ولی چند تا حالت مختلف برای رسیده به پسووردش هست...یکی کلید داره یکی نداره یکی فقط یه سمپله و.... که بحثش خیلی طولانیه ! اونایی هم که نان پابلیش هست یه تیم نرم افزاری واسه شرکت اون رو طراحی میکنه که فقط مختص همون شرکته...
    احتمال داره یه میل سرور با یه شرکتی که دوست داره واسه چک کردن ویروس هاش قرار داد ببنده...مثل یاهو که طرف قراردادش norton هست..این میتونه خیلی سلیقه ای باشه....البته سلیقه ای که چند تا مهندس تحلیل گر روش کار کردن....
    ولی در نهایت چیزی که میشه گفت اینه که نمیشه به شرکت خاص یا میل سرور خاصی تکیه کرد...نمونش اتفاقی که چند وقت پیش برای جی میل افتاد یا اتفاقی که اخیرا برای هاتمیل افتاده !

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

آقا مثل اینکه مشکل hotmail کامل حل شده ! فقط حتما cookie ها و history رو یه بار Delete کنید ! معمولا چون معلوم نیست چه بلایی سر دیتابیس اومده بهتره هم پسووردتون رو عوض کنید و هم یه سوال امنیتی جدید بزارید !

داره خودمونی میشه subuntu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

امنه یا مث یاهوو !
    صد بار -- شده؟؟
    با سلام
    مگه یاهو -- شده ؟
    میشه لطفا به مورد خاصی از -- شدن یاهو اشاره کنین ؟
    با تشکر

داره خودمونی میشه subuntu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دوستان سوالی دارم .
    امروز 10 آذرماه 90 امکان دسترسی به سایت هات میل را دارین ؟
    اگر نه ، اطلاع دارین علت قطع دسترسی چی هست ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •