تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 16 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 153

نام تاپيک: معرفی و بررسی HDTV ـهای 2011 ال جی

داره خودمونی میشه mahdi-mb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

سلام
    دوستان کسی اطلاع داره ال جی led که قابلیت pvr داشته باشه داره یا نه؟
    نمیدونم چرا حالا که pvr روی ریسیور ها و گیرنده های دیجیتال یه قابلیت عادیه چرا روی led و lcd ها وجود نداره!!

آخر فروم باز mehrdad_ati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بضی از پاناسونیک ها دارند . فکر کنم سینماهای LG هم یه قابلیتی به نام SUPER USB دارند که یه چیزی تو همین مایه هاست اما هنوز فرصت نشده تستش کنم .

3. این کاربر از mehrdad_ati بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای t_tanhayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

سلام
    دوستان کسی اطلاع داره ال جی led که قابلیت pvr داشته باشه داره یا نه؟
    نمیدونم چرا حالا که pvr روی ریسیور ها و گیرنده های دیجیتال یه قابلیت عادیه چرا روی led و lcd ها وجود نداره!!
    -فكر كنم قبلا مشخصات مدل ها رو گذاشته بوديم :

-در lw9500 و سري هاي پلاسما قابليت ركورد وجود داره (البته ريجن هاي اروپايي)

5. 5 کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه compi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

با درود به شما مدل های اروپایی چه نوع ریجنی دارن
    چون من تو وب سایت ال جی امریکا هر چی دنبال این مدل گشتم پیدا نکردم
    lg le8500
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

کسی میدونه چرا LG فقط مدل lw5600 و lw6500 رو cinema 3D زده وبقیه مدل ها رو مثل lw9500 که highend 2011 ال-جی حساب میشه رو همون 3D active زوده ؟ البته تو سایت امارات lg مدل LW9500 هم بعنوان cinema 3D معرفی کرده ولی سایت usa همون 3D معمولی زده ?
    Last edited by imana; 31-05-2011 at 12:57.

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

با درود به شما مدل های اروپایی چه نوع ریجنی دارن
    چون من تو وب سایت ال جی امریکا هر چی دنبال این مدل گشتم پیدا نکردم
    lg le8500
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ميتونيد به line up هاي اروپا مراجعه كنيد :

2010:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2011:

کد:

---------- Post added at 02:39 PM ---------- Previous post was at 02:36 PM ----------

کسی میدونه چرا LG فقط مدل lw5600 و lw6500 رو cinema 3D زده وبقیه مدل ها رو مثل lw9500 که highend 2011 ال-جی حساب میشه رو همون 3D active زوده ؟ البته تو سایت امارات lg مدل LW9500 هم بعنوان cinema 3D معرفی کرده ولی سایت usa همون 3D معمولی زده ?
    -خوب مسلما active ها بهترين گزينه ها هستند در سري هاي high-end
    -تا جايي كه من ميدونم LW9500, LW7700 و پلاسماي pz950 تنها 3d active ها هستند

9. این کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

تو سایت امارات همین مدل LW9500 رو cinema 3D معرفی کرده ولی سایتهای کشورهای دیگه نه. جریانش چیه ؟

کد:

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

تو سایت امارات همین مدل LW9500 رو cinema 3D معرفی کرده ولی سایتهای کشورهای دیگه نه. جریانش چیه ؟

کد:
    -نه دوست عزيز منظورشون مدل cinema 3d با عينك هاي passive نيست

داره خودمونی میشه baran77777's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

در سال گذشته سامسونگ، سونی، پاناسونیک و شارپ مدل های مختلفی از تلویزیون های سه بعدی خود را با تکنولوژی Active 3D عرضه کردند. اما ال جی معتقد است که مشتریان در سال ۲۰۱۱ علاوه بر تلویزیون های سه بعدی اکتیو به جایگزین های مناسب تری نیز نیاز دارند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از گویا آی تی، ال جی نیز مانند دیگر رقیبان برای امسال مدل های مختلفی از Active 3D TV را وارد بازار نموده و علاوه بر این، تلویزیون های سه بعدی جدیدی با تکنولوژی Cinema 3D را عرضه خواهد کرد. تکنولوژی Cinema 3D عینک های سه بعدی ارزان تر و سبک تری (Passive) را همراه خود دارند که نمونه های مانند آن، قبلا در سینماهای سه بعدی مشاهده شده است.

تکنولوژی Cinema 3D

این تکنولوژی دقیقا مانند تکنولوژی مورد استفاده در سینماهای سه بعدی است، با این تفاوت که تصویر در پنل تخت تلویزیون نمایش داده می شود. در واقع هدف ال جی از ارائه این تکنولوژی، کاهش هزینه مخصوصا برای عینک ها و استفاده آسان از عینک های سه بعدی است تا مشتریان به سادگی به سمت بعد سوم تصویر حرکت کنند.

تکنولوژی Cinema 3D همان Passive 3D است که از عینک های Polarized یا Passive سه بعدی استفاده می کند. این عینک ها در مقایسه با عینک های اکتیو، بسیار ارزان تر و سبک تر هستند و نیازی به شارژ و باتری ندارند. هزینه این عینک ها تنها چند دلار است و همه اعضای خانواده می توانند هم زمان با هزینه اندکی از این عینک ها استفاده کنند. همچنین لرزش تصویر، خستگی چشم و تداخل تصویر (crosstalk) تا حد زیادی در این تکنولوژی کاهش یافته است.

ال جی تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D خود را در سال ۲۰۱۱ با نام های LW6500 و LW5600 و در سایز های مختلفی عرضه کرده است.

Cinema 3D بدون معایب؟

در نوشته های بالا تماما مزیت های تکنولوژی Cinema 3D گفته شد و شما خوانندگان محترم سایت، قطعا خواهید پرسید که آیا این سیستم هیچ گونه عیب و ایرادی ندارد؟ جواب سوال شما آری است. این تکنولوژی یک عیب دارد.

همانگونه که قبلا ذکر شد، Cinema 3D گونه ای از تکنولوژی Passive 3D است که دو تصویر مربوط به چشم چپ و راست، همزمان در یک فریم نمایش داده می شوند و بر خلاف تکنولوژی Active 3D که تصاویر در فریم های جداگانه برای چشم چپ و راست به نمایش در می آید. این نوع نمایش در Cinema 3D به این معنی است که هر تصویر برای هر چشم، نیمی از تصویر کل را در بر می گیرد و رزولوشن سه بعدی نصف می شود.

در تئوری، تلویزیون های Cinema 3D فقط نیمی از پیکسل های یک فیلم سه بعدی را نمایش می دهند و کیفیت کاهش می یابد، اما آزمایش واقعی نتیجه دیگری را به ما نشان داد که با تئوری در تناقص است. در بخش بعدی اولین آزمایش با این تلویزیون سه بعدی Cinema 3D را برایتان شرح می دهم.

اولین تجربه با Cinema 3D

من در گذشته تجربه دیدن تصاویر از تکنولوژی Passive 3D به دفعات و چه در نمونه های آزمایشی در جشنواره ها و چه در سینما را داشته ام. اما این اولین تجربه دیدن تصاویر در تلویزیون های Cinema 3D ال جی است که از پنل FPR (Film Type Patterned) استفاده می کند.

با دیدن تصاویر تلویزیون سه بعدی LW6500 ال جی، شک و تردید من در مورد این تکنولوژی سریعا به سورپرایزی لذت بخش تبدیل شد و من تنها کسی نبودم در اتاق نمایش، که چنین احساس خوشایندی داشت. در میان اهالیIT که پای این نمایش نشسته بودند، این اجماع وجود داشت که ال جی تصویر قانع کنند ای عرضه کرده است.

تصاویر سه بعدی واضح و شفاف بود. عمق سه بعدی تصاویر بسیار خوب بود و کیفیت کلی تصویر این احساس را به شما می داد که بسیار نزدیک به تصاویر Active 3D است. شخصا من توانستم یک کاهش جزئی در کیفیت را متوجه شوم به این دلیل که قبلا فیلم را در تلویزیون های مختلف تست کرده بودم ( فیلم Christmas Carol با بازی جیم کری). اما این تفاوت بسیار جزئی بود تا حدی که اکثر مشاهده کنندگان نتوانستند این تفاوت را احساس کنند.

تجربه دیگر از این فیلم، عینک بسیار سبکی بود که در طول مدت نمایش فیلم، شما هیچگونه سنگینی را بروی صورت خود احساس نمی کردید در صورتی که هنگام دیدن فیلم ها در تمامی تلویزیون های Active 3D سال ۲۰۱۰ عینک های سنگین یک معضل شده بود.

مزیت دیگر امکان مشاهده تصاویر سه بعدی این تلویزیون ها از هر زاویه ای در مقابل تلویزیون می باشد. البته هنگامی که از بالا به این تلویزیون نگاه کند اثر سه بعدی آن از بین می رود (اما سوال این است که واقعاً چه کسی برای دیدن تلویزیون از بالا به آن نگاه می کند؟؟).

من این شانس را داشته ام که فیلم های سه بعدی فراوانی را در انواع تلویزیون های سه بعدی ۲۰۱۰ از ارزان تا گران مشاهده کنم. شخصا در بسیاری از آنها تداخل تصویر، لرزش و سردرد را تجربه کرده ام اما به جرات می توانم بگویم، تداخل تصویر که یکی از بزرگترین مشکلات در تلویزیون های سه بعدی ۲۰۱۰ بود، توسط ال جی و در تلویزیون های Cinema 3D تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا کرده است.

كيفيت پخش تصاوير 2 بعدي در اين سري
    نسبت به سري قبلي و كلا تلويزيونهاي 2 بعدي چطوريه ؟؟؟

داره خودمونی میشه prince3-love's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

کسی قیمت این TV هارو نداره؟آیا FULL LED هستش؟
    و سوال آخر آیا ال جی نمیخواد یه مدل 32 اینچ به بازار بده که قیمتش پایین باشه تا خیلی های دیگه هم بتونن خریداری کنن مثل من

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •