تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 76 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 754

نام تاپيک: مشکلات نصب و اجرا - FIFA 13

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

دوستان واسه فیفا از این مدل دسته بازی کی داره هر کی از دوستان این مدلی داره یا شبیه این خواهشن تنظیماتش رو مثل Pes مچ کنه فایل تنظیم دسته رو بزاره واسه دانلود هر کاری میکنم باز بهم میریزه شوک سمت راست هم که واسه تکنیک هستش اصلا کار نمیکنه مرسی

عزیزم پول میدادی بیشتر جویستیک خود اورجینال ماکروسافت همون xbox360 پی سی شو خوب میخریدی دیگه

مگه بازیها ماله ویندوز نیستند همه شون
    خود ماکروسافت هم جویستیک خوش رو بیرون داده واسه همشون
    مگه نمیخوای همه %100 بازیها باش کار کنه

پس میخریدیش دیگه

ما که اورجینال خود ماکروسافت یعنی ایکس باکسی رو د ارم قبل این داستاهای ارزی تا بهمن ما سال پیش 80 تومان خریدم (فقط تکی هست)

الان هم راضیم تازه باطری هم زیاد نمیخوره هر روز هم باش ور میرم اصلا هر بازی که بش وصل میکنم یک ضرب علایم جویستیک و دکمه هاش ظاهر میشه

این هم سایت ماکرو سافت:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by italodance; 08-10-2012 at 12:00.

2. 2 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز black.assassin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

عزیزم پول میدادی بیشتر جویستیک خود اورجینال ماکروسافت همون xbox360 پی سی شو خوب میخریدی دیگه

مگه بازیها ماله ویندوز نیستند همه شون
    خود ماکروسافت هم جویستیک خوش رو بیرون داده واسه همشون
    مگه نمیخوای همه %100 بازیها باش کار کنه

پس میخریدیش دیگه

ما که اورجینال خود ماکروسافت یعنی ایکس باکسی رو د ارم قبل این داستاهای ارزی تا بهمن ما سال پیش 80 تومان خریدم (فقط تکی هست)

الان هم راضیم تازه باطری هم زیاد نمیخوره هر روز هم باش ور میرم اصلا هر بازی که بش وصل میکنم یک ضرب علایم جویستیک و دکمه هاش ظاهر میشه

این هم سایت ماکرو سافت:

من خودم دسته PS2 دارم. خیلی خیلی بیشتر از دسته xbox برای بازی هایی مثل فوتبال خوبه. از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنید برای تبدیل دسته به دسته xbox . یه تنظیماتی رو روی برنامه انجام میدی. ( دکمه های دستت رو میشناسونی ) بعد 2 تا فایل dll میده. این دو فایل رو هر جایی که فایل اجرایی بازی هست کپی کنی دستت رو به عنوان دسته xbox یا هر دسته معروفی که میخوای میشناسه. تا حالا هیچ بازی نبوده که با این فایل مشکل داشته باشه و دسته رو نخونه.

4. این کاربر از black.assassin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Konami_Pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    قلبــــ عـــشقمــ

پيش فرض

مشکل پولش نیست مشکل من اینه از دسته ایکس باکس و طرز دکمه هاش خوشم نمیاد عادت کردیم با مدل دسته PS حالا هم هر کی از دوستان از این مدل دسته داره وفیفا بازی میکنه مثل تنظیمات PES فایل تنظیمات دستش رو بزاره ممنونش میشم

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

مشکل پولش نیست مشکل من اینه از دسته ایکس باکس و طرز دکمه هاش خوشم نمیاد عادت کردیم با مدل دسته PS حالا هم هر کی از دوستان از این مدل دسته داره وفیفا بازی میکنه مثل تنظیمات PES فایل تنظیمات دستش رو بزاره ممنونش میشم
    اره واسه فوتبال همون دسته PS بخر . البته من خودم دسته ایکس باکس دارم اما حس میکنم واسه فوتبال خیلی خوب نیست ولی واسه بازی های دیگه فقط دسته ایکس باکس .

7. این کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed_dij's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام
    من بازیو دان کردم پارت 3 و 4 مشکل داره چندتا از فایل ها رو اکسترکت(کپی) نمیکنه ولی با این حال وارد بازی میشه ٰوقتی وارد بازی میشم چمن رو زمین نیست و یه صفحه سیاهه رو سکوها تماشاگر نیست و کلا خیلی از جزئیات وجود ندارن حتی بازیکن ها هم نیستن
    به نظرتون مشکل از کارت گرافیکه یا فایل هایی که کپی نمیشن.فایل هایی که کپی نمیشن پسوندشون big هست حجمشون هم حدودا 600 مگ هست
    فایل هایی که کپی نمیشن مربوط به پوشه گیم هست و فکر کنم data3.big و data6.big و data5.big باشن.
    لطفا یه نفر این فایل ها رو کات کنه جای دیگه ببینه این مشکل براش پیش میاد
    با تشکر

داره خودمونی میشه 88mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام. رفقا من بازی رو از P30WORLD دانلود کردم بعد از حالت فشرده خارجش کردم . کرک هم رفتم توی پوشه گیم کپی کردم ولی بازی اجرا نمیشه . میشه راهنمایی کنید. کلا حالمون گرفتس بعد از این همه انتظار حالا بازی اجرا نمیشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام دوستان من این بازیرو دانلود کردم 2 تا مشکل دارم اول اینکه چجوریه این بازی یعنی از حالت فشرده که خارجش کردم اینجوریه فایلهای توش!!!

این الان نصب شده ست یا باید نصب کنم؟؟؟ و دوم اینکه کرکی که امروز اومد رو کجا باید بریزم؟؟؟

پروفشنال saeedsh7j's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام بچه ها
    حالا که حرف دسته شد، سایتی رو نمیشناسید که دسته xbox pc رو بفروشه? تو شهر ما پیدا نمیشه!

داره خودمونی میشه balloon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ARAK

پيش فرض تنظیمات دسته فیفا

سلام دوسته عزیز اینم فایلهای تنظیم دسته برای بازی فقط بعد از دانلود که حجمشم خیلی کم هست باید کپی کنی تو قسمت Documents ویندوز و اگرم خواستی که راه رفتن بازیکنا با جهت ها باشه فقط تویه تنظیمات بازی فیفا ستینگ باید شما جای move رویه دسته رو بزاری رویه جهت... اوکی.

لینک دانلود:
    Last edited by balloon; 08-10-2012 at 15:03.

13. 2 کاربر از balloon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

سلام بچه ها
    حالا که حرف دسته شد، سایتی رو نمیشناسید که دسته xbox pc رو بفروشه? تو شهر ما پیدا نمیشه!
    من براتون یک جستجویی کردم:

Last edited by italodance; 08-10-2012 at 15:16.

15. 3 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •