تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 61

نام تاپيک: تکواندو

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض پنجمین نایب قهرمانی برای تیم جوان ایران

مهر: تیم ملی تکواندو ایران در حالی که شایستگی ایستادن بر سکوی قهرمانی مسابقات جهانی دانمارک را داشت برای پنجمین بار به عنوان نایب قهرمانی جهان بسنده کرد.
    پرونده حضور تیم ملی ایران در نوزدهمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان با کسب یک مدال طلا، یک نقره و سه برنز بسته شد تا این تیم در مجموع با 55 امتیاز سکوی نایب قهرمانی این رقابت‌ها را به خود اختصاص دهد.
    تیم ملی تکواندو کشورمان که در مسابقات قهرمانی جهان به سال‌های 1999 کانادا، 2003 آلمان، 2005 اسپانیا و 2007 چین عنوان نایب قهرمانی را کسب کرده بود، این عنوان را در مسابقات 2009 دانمارک نیز تکرار کرد.
    در این دوره از مسابقات تیم ملی تکواندو ایران با ترکیبی جوان پای به میدان رقابت با حریفان جهانی گذاشت که آماده‌تر از همیشه برای کسب مدال و افتخار به دانمارک آمده بودند.
    در این مسابقات هفت عضو تیم هشت نفره کشورمان برای اولین بار حضور در میدان جهانی را تجربه می کردند اما توانستند جایگاه نایب قهرمانی دنیا را حفظ کند. این اتفاق در حالی رقم خورد که تا آخرین لحظه تیم ملی تکواندو ایران جدی‌ترین مدعی کسب عنوان قهرمانی بود.
    متاسفانه باخت علیرضا نصرآزادانی به نماینده کانادا در وزن پنجم مسابقات جهانی که در عین ناباوری رقم خورد و در پی آن صعود تکواندوکار کره‌ای به دیدار پایانی این وزن باعث شد تا جام قهرمانی از دستان جوانان شایسته ایرانی خارج شود.
    البته مسابقات تکواندو قهرمانی جهان همچنان در حال پیگیری است و پس از برگزاری دیدارهای نیمه نهایی و فینال وزن پنجم امتیاز و رده بندی نهایی تیم‌ها مشخص خواهد شد.

داره خودمونی میشه ROOTKIT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

واقعا حیف شد شایسته قهرمانی بودن

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض دان 7 افتخاري تكواندو به سعیدلو اعطا شد

فارس: در جريان مراسم افتتاح نخستين مركز جهاني تكواندو در تهران دان 7 افتخاري اين رشته از سوي رئيس فدراسيون جهاني به سعيدلو اعطا شد.

در اين مراسم كه عصر روز گذشته برگزار شد دكتر چو پيش از افتتاح مركز جهاني دان 7 افتخاري را به علي سعيدلو تقديم كرد.

همچنين از سوي محمد پولادگر، رئيس فدراسيون ايران نيز لباس تكواندو كه در سفر به عربستان به خانه خدا متبرك شده بود به رئيس سازمان تربيت بدني اهدا شد تا بر تن كند.

رئيس فدراسيون تكواندو نيز لوح يادبود نخستين مركز توسعه و گسترش تكواندو جهان در ايران را به دكتر چو داد.

به دنبال آن چو و سعيدلو بعد از افتتاح مركز از تمامي طبقات كه شامل سالن بدنسازي، خوابگاه و ... است، ديدن كردند.

شماري از پومسه روها در اين مراسم به اجراي نمايش پرداختند.

دكتر چو كه شب چهارشنبه به ايران آمده بود ديشب به كره بازگشت. او صبح ديروز در ارتفاعات توچال تهران حاضر شد.

در ابتداي اين مراسم پولادگر و چو سخنراني كردند؛ اما مثل هميشه سعيدلو سخنراني نداشت.
    هادي ساعي اسطوره تكواندو ايران، كانگ سرمربي كره اي تيم ملي پومسه ايران به همراه جمشيد وزيري رئيس فدراسيون اسكيت و زارع پور رئيس فدراسيون پينگ پنگ نيز از ديگر مهمانان اين مراسم بودند.

دكترچو به دليل خستگي از شركت در مصاحبه مطبوعاتي كه از قبل هماهنگ شده بود، عذرخواهي كرد.

کـاربـر بـاسـابـقـه mohsen_gh1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    در جای خشک و خنک، دور از دسترس اطفال

پيش فرض

پس حتما داره خودشو برای المپیک اماده میکنه.

آخر فروم باز majidli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض بحث و گفتگو در مورد رشته رزمی تکواندو

با سلام به همه ورزشکاران و رزمی کاران عزیز ایران زمین.
    هدف از ایجاد این گفتگو بحث در مورد مساتل روز این رشته پر طرفدار و همچنین کمک به مبتدیان و کلیه بحثهای مرتبط با این رشته میباشد.
    از دوستان تکواندوکار میخام که از خاطراتشون و اینکه چند سال هست که کار میکنن از کجا شروع کردن پیش چه استادانی کار کردند.در چه مسابقاتی شرکت کردند و...در این گفتگو همکاری کنند
    ممنون از همکاریتون
    Last edited by majidli; 18-09-2012 at 21:36.

6. این کاربر از majidli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز شـیـفــو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

سلام
    ان شاالله که تایپیک خوب و پرطرفداری بشه ، خداروشکر کم کم تایپیک های رزمی هم داره اضافه میشه و ازین بابت خیلی خوشحالم .
    من تکواندو رو تا کمربند سبز تونستم ادامه بدم ، حدود یک سال کار کردم ، اما به دلیل کمبود وقت نتونستم ادامه بدم .
    مزیت های این ورزش اینه که فوق العاده پاها رو فعال میکنه و بدن ورزیده میشه ، آسیب دیدگی ها کم هستن و بابت آسیب ها زیاد اذیت نمیشیم .
    اما تنها مورد ناخوشایندی که داره استفاده از محافظ های شکم ، سر و دست و پا هست .
    شروع این ورزش از سنین کم مخصوصا شروع از 7-8 سالگی عالیه .
    من وقتی سوم دبستان بودم رفتم ، می خواستم برم کونگفو ( به استناد از تخیلات و تصورات غلطی که درباره این رشته داشتم ) اما چون سنم کم بود مدیر باشگاه تکواندو رو پیشنهاد داد که تو این رشته هم سن های خودم هم خیلی بیشتر بودند .
    یـادش بـخـیـر

8. 2 کاربر از شـیـفــو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض

چرا سعی نمیکنی بازم ادامه بدی؟من خودم چند وقت به دلیل کش اومدن شدید کشاله خونه نشین بودم.اما تازگی بازم ادامه میدم هرچند هنوزم درد میکنه!
    در مورد هوگو و...چون به عنوان محافظ به حساب میان به نظرم خیلی خوبه چون مسابقات تکواندو هدف امتیاز و اجرای تکنیک هست و نباید به فرد اسیبی برسه.هستن کسایی که در مبارزات ازاد تکواندو شرکت میکنن

آخر فروم باز شـیـفــو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

من کلا از همه ورزش های رزمی خوشم میاد و روی هیچ رشته ای هم تعصب ندارم . اما علاقم و استعدادم رو تو ورزش دیگه ای دیدم و تکواندو رو دنبال نکردم .

اینم کلیپی از مبارزه یک تکواندو کار با یک موی تای کار :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته فکر کنم موی تای کاره خیلی ناشیه یا تکواندو کاره خیلی حرفه ایه ، مسابقه ی جالبیه .

11. این کاربر از شـیـفــو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Iman-Emperatour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Mashhad City

پيش فرض

منم بیش از دو ساله تکواندو کار میکنم
    ورزشه بینظیر و خوبیه
    Last edited by Iman-Emperatour; 15-12-2012 at 00:13.

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض

منم بیش از یه ساله تکواندو کار میکنم
    ورزشه بینظیر و خوبیه
    تا چه کمربندی پیش رفتین؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •