تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 9 اولاول 123456789 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 90

نام تاپيک: ماه عسل 93

آخر فروم باز H a m e e d's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

بنظر من احسان علیخانی جزء معدود مجری و همچنین برنامه سازهای تلویزیون هست که کارشو بلده؛ مهمترین نکته مثبت برنامه سازیش تحقیقات وسیعیه که روی سوژه هاش داره (حالا زیاد راجع به پروسه ساخت برنامش چیزی نخوندم ولی مسلما مهمونهایی از نقاط مختلف ایران و اقشار متفاوت با ماجراها و حوادثی خاص و کمتر روتین و تکرار شدنی مسلما و تحقیقات و هماهنگی هایی به اندازه 11 ماه دیگه سال رو میطلبه)
    اتفاقا بنظرم هیچوقت به زور از مهموناش راجع به تقیدشون به رفتارای مذهبی سوال نمیکنه
    و این حالت بازجویی رو من به هیچ وجه تو اجراش احساس نمیکنم، بیشترین چیزی که تو اجراش دیده میشه صراحتشه، و همش داره سعی میکنه از کلیشه و شعارزدگی دور کنه برنامه رو؛ اتفاقا هیچ مجری دیگه ای به این اندازه نمیتونست برنامه ای رو که بشدت پتانسیل شعاری شدن رو داره بگردونه و اداره کنه، گاهی اوقات خودشم میگه من الآن چیزی نمیگم چون خیلی شعاری میشه
    مسلما همه قسمتهاش به یه اندازه جذاب نیستن و حتی بعضی قسمتاش اصلا جذاب نیستن، اما در کل بنظرم خیلی قابل قبوله

ضمنا شروع برنامه ماه عسل در سال 84 با فرزاد حسنی بود که همون سال بعد از چند قسمت احسان علیخانی جاش اومد و ماجرای دعوای فرزاد حسنی مال برنامه کوله پشتی سال 86 بود؛ پس هیچ ربطی به هم ندارن
    ضمنا سالهایی که ماه عسل مجری و تهیه کننده دیگه ای داشت برنامه بی هدف بود و اصلا نوع مهموناش متفاوت و مثل بقیه برنامه ها بودن؛ کاملا معلومه که ماه عسل علیخانی حاصل فکر خودشه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    مجازی

پيش فرض

بیخودی ازش بد نگید" بنده خدا داره تمام سعیشو میکنه تا برنامش خوب از اب دربیاد. ایراد بنی اسرائیلی میگیرید!! هر کسی توانایی های خاص خودشو داره..

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

بنظر من احسان علیخانی جزء معدود مجری و همچنین برنامه سازهای تلویزیون هست که کارشو بلده؛ مهمترین نکته مثبت برنامه سازیش تحقیقات وسیعیه که روی سوژه هاش داره (حالا زیاد راجع به پروسه ساخت برنامش چیزی نخوندم ولی مسلما مهمونهایی از نقاط مختلف ایران و اقشار متفاوت با ماجراها و حوادثی خاص و کمتر روتین و تکرار شدنی مسلما و تحقیقات و هماهنگی هایی به اندازه 11 ماه دیگه سال رو میطلبه)
    اتفاقا بنظرم هیچوقت به زور از مهموناش راجع به تقیدشون به رفتارای مذهبی سوال نمیکنه
    و این حالت بازجویی رو من به هیچ وجه تو اجراش احساس نمیکنم، بیشترین چیزی که تو اجراش دیده میشه صراحتشه، و همش داره سعی میکنه از کلیشه و شعارزدگی دور کنه برنامه رو؛ اتفاقا هیچ مجری دیگه ای به این اندازه نمیتونست برنامه ای رو که بشدت پتانسیل شعاری شدن رو داره بگردونه و اداره کنه، گاهی اوقات خودشم میگه من الآن چیزی نمیگم چون خیلی شعاری میشه
    مسلما همه قسمتهاش به یه اندازه جذاب نیستن و حتی بعضی قسمتاش اصلا جذاب نیستن، اما در کل بنظرم خیلی قابل قبوله

ضمنا شروع برنامه ماه عسل در سال 84 با فرزاد حسنی بود که همون سال بعد از چند قسمت احسان علیخانی جاش اومد و ماجرای دعوای فرزاد حسنی مال برنامه کوله پشتی سال 86 بود؛ پس هیچ ربطی به هم ندارن
    ضمنا سالهایی که ماه عسل مجری و تهیه کننده دیگه ای داشت برنامه بی هدف بود و اصلا نوع مهموناش متفاوت و مثل بقیه برنامه ها بودن؛ کاملا معلومه که ماه عسل علیخانی حاصل فکر خودشه
    اتفاقا در برنامه امروز چند بار از مهمانش راجع به تقیدش به مسائل مذهبی سوال کرد!
    برنامه امشب در مورد سرگذشت زنی بود که 7 روز در چاهی در بیابان های اطراف سمنان افتاده بود و بعد از 7 روز نیروی انتظامی پیداش می کنه و نجاتش میده
    ولی چیزی که در این برنامه احسان علیخانی ماموریت داشت به مردم القا کنه این بود که این زن به خاطر توسل و توکلش به مقدسات اسلامی بوده که نجات پیدا کرده
    در حالی که بسیاری از این موارد هم پیش میاد که شخص قربانی هیچ وقت نجات پیدا نمی کنه و هیچ توسلی هم نجاتش نمیده و در مواردی هم طرف با خوش شانسی می تونه از مهلکه جان سالم به در ببره که مورد این زن هم از اون موارد بوده و این هیچ ربطی به امداد غیبی و این حرفا نداره که می خوان سر مردم رو باهاش گرم کنن و سر افطار مردم رو احساساتی کنن تا به نفع عقایدشون از این حادثه بهره برداری بشه!
    Last edited by L.utus; 20-07-2014 at 00:26.

4. 2 کاربر از L.utus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

خیلی جالب بود که یک شخص بتونه با امید،توکل و اعتقاد این مدت زنده بمونه.چیزی که اطراف ما خیلی اتفاق می افته اما یا نمی بینیم یا نمی خواهیم ببینیم

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فرزاد حسنی کجا و احسان علیخانی کجا!!!
    آره جفتشون یه پخن..این فرزاد حسنی رو من باهاش یه برخورد داشتم تو جمهوری فوق العاده آدم گندیه

من مشکلم با این برنامه اینه که هر طور شده یه جوری میخواد هر قضیه ای رو به اعتقادات مذهبی ربط بده.یعنی انگار پشت ساخت این برنامه یه پیام از پیش تعیین شده ای هست که باید منتقل بشه.قبلا مستقیم تر و جدیدا در لفافه.
    تازه به این نتیجه رسیدی؟
    Last edited by XENON24; 20-07-2014 at 18:45.

7. این کاربر از XENON24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن هنر هفتم hp722's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Loneliness

پيش فرض

برنامه اش خوبها من فقط امشب رو دیدم اما بخاطر این احسان علیخانی که شدیدا ازش متنفرم این برنامه رو دنبال نمیکنم.امشب گیر داده به اون زن بدبخت که 7روز تو چاه پیش جسد شوهرش بوده که بکشوندش به سمت دین و مذهب.ولش کن چیکارش داری آخه مردک.آدم جلف و پررو و بی ادبیه.واقعا ازش بدم میاد

9. این کاربر از hp722 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

بنظرم توی ایران با اینهمه بدبختی که همه مردم گرفتارشن دیدن این برنامه و توجه بهش یک خودازاری و تنه به بیماری روانی داشتن میزنه ... اگه خارج اپرایی هست و توجه لازم بهش میشه بخاطر اینه که مردمش ...

11. این کاربر از ghassam2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

دوستان تو این برنامه اخری که مربوط به ماجرای به چاه افتادن اون خانم بود
    اخرش مشخص شد چجوری و از کجا فهمیدن که اون خانم تو چاه افتاده و اصلا از کجا فهمیدن کسی داخل چاه هست و نجاتش دادن؟

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

دوستان تو این برنامه اخری که مربوط به ماجرای به چاه افتادن اون خانم بود
    اخرش مشخص شد چجوری و از کجا فهمیدن که اون خانم تو چاه افتاده و اصلا از کجا فهمیدن کسی داخل چاه هست و نجاتش دادن؟
    همسر خانمه یک نامه مینویسه و به دوستش میگه اگر خبری از ما نشد این نامه را بخون

بعد از خواندن نامه متوجه جریان میشوند و به آگاهی خبر میدهند و آگاهی بعد از یک هفته میتونه از اون کارگر اعتراف بگیره

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

زنه میگه : گفتم خدایا نزار شیعه علی عین سگ بمیره

15. 2 کاربر از kenzu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •